Antonie Noppen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 15-09-2019 4
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 15-09-2019 26
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 14-09-2019 92
TCM - HLB van Daal Eurode Omloop Elite-Mannen/Beloften 08-09-2019 16
Wielerronde Zierikzee - "Grote prijs Emergo" (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 23-08-2019 3
45e Ronde van De Lier (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 20-08-2019 13
Ronde van Beverwijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 10-08-2019 12
34e Ronde van Kwintsheul Elite-Mannen/Beloften 09-08-2019 7
28 e Ronde van Noordeloos Elite-Mannen/Beloften 05-08-2019 3
49e Ronde van Barendrecht (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 20-07-2019 4
CCM - Omloop der Zevenheuvelen Elite-Mannen/Beloften 07-07-2019 3
55e Slag van Ambacht (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 04-07-2019 7
TCM - Klimtijdrit Vaals Elite-Mannen/Beloften 03-07-2019 69
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 29-06-2019 12
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 16-06-2019 8
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite-Mannen/Beloften 16-06-2019 5
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite-Mannen/Beloften 15-06-2019 12
DK Zuid-Holland (El-Be.-Ma.-Jun.-Am.Sp.) Beloften 10-06-2019 3
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 09-06-2019 36
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften 09-06-2019 14
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften 08-06-2019 36
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften 08-06-2019 44
Grote Ronde van 's-Gravendeel Elite-Mannen/Beloften 27-04-2019 24
Olympia's Tour Under 23 16-09-2018 30
Olympia's Tour Under 23 Eindklassement 16-09-2018 42
Olympia's Tour Under 23 15-09-2018 78
Olympia's Tour Under 23 15-09-2018 22
Olympia's Tour Under 23 14-09-2018 10
Olympia's Tour Under 23 13-09-2018 59
Olympia's Tour Under 23 12-09-2018 9
Olympia's Tour Under 23 11-09-2018 40
Ronde van Pijnacker Elite-Mannen/Beloften 18-08-2018 9
44e Ronde van De Lier (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-08-2018 24
CCM - Hel van Voerendaal Elite-Mannen/Beloften 12-08-2018 6
33e Super Criterium van Kwintsheul Elite-Mannen/Beloften 20-07-2018 17
CCM - Omloop der Zevenheuvelen Elite-Mannen/Beloften 08-07-2018 9
54e Slag van Ambacht (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 05-07-2018 2
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 30-06-2018 14
TCM - individuele tijdrit Elite-Mannen/Beloften 20-06-2018 88
Wielerweekend Roden Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 17-06-2018 44
Wielerweekend Roden Elite-Mannen/Beloften 17-06-2018 16
Wielerweekend Roden Elite-Mannen/Beloften 16-06-2018 31
CCM & CCV - WADRO Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 10-06-2018 30
CCM & CCV - Parel van de Veluwe Elite-Mannen/Beloften 06-06-2018 13
TCM - Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 03-06-2018 25
CCM - 38e Omloop Hoeksche Waard Elite-Mannen/Beloften 26-05-2018 12
District Kampioenschap Zuid-Holland Beloften 21-05-2018 3
TCM - 70e Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 20-05-2018 25
CCM - Zuid-hollandse Eilanden Tour Elite-Mannen/Beloften 12-05-2018 10
56e Ronde van Lekkerkerk Elite-Mannen ZC/Beloften 10-05-2018 14
TCM - 3e Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 29-04-2018 13
Arno Wallaard Memorial M_ELITE 21-04-2018 26
62e Ronde van Werkendam Elite-Mannen/Beloften 02-04-2018 16
CCM - 31e Grote Omloop van de Veenkoloniën Elite-Mannen/Beloften 24-03-2018 11
65e Ronde van Zuid Holland Elite-Mannen/Beloften 10-03-2018 43
TCM - 58e Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 03-03-2018 57
Rabobank Amersfoort 19e Groeistad Klassieker Elite-Mannen/Beloften 16-09-2017 15
Finale Clubcompetitie (Mannen) Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 10-09-2017 18
Finale Clubcompetitie (Mannen) Elite-Mannen/Beloften 10-09-2017 10
Finale Clubcompetitie (Mannen) Elite-Mannen/Beloften 09-09-2017 16
79e Ronde van Dordrecht (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-09-2017 8
Ronde van Oudewater Elite-Mannen/Beloften 26-08-2017 3
Grote Prijs EMERGO (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 25-08-2017 2
60e Jubileumronde van Pijnacker (Centrum) Elite-Mannen/Beloften 19-08-2017 7
Nacht van 's-Gravendeel Elite-Mannen/Beloften 18-08-2017 2
Ronde van Nunspeet Elite-Mannen ZC/Beloften 16-08-2017 8
Hel van Voerendaal Elite-Mannen/Beloften 13-08-2017 12
26e Ronde van Noordeloos (Vrouwen geannuleerd) Elite-Mannen/Beloften 31-07-2017 4
Rabo paardenmarktronde Elite-Mannen/Beloften 26-07-2017 7
47e Ronde van Barendrecht (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 22-07-2017 8
63e Wielerronde van Maasdijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 19-07-2017 4
Wielerronde Heerle Elite-Mannen/Beloften 10-07-2017 4
53e Slag van Ambacht (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 06-07-2017 10
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 24-06-2017 17
DK ZH (El./Be./Ju.) & RK NH/ZH (Vr.) Beloften 05-06-2017 7
WADRO Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 03-06-2017 49
37e Omloop Hoeksche Waard Elite-Mannen/Beloften 27-05-2017 11
55e Ronde van Lekkerkerk Elite-Mannen/Beloften 25-05-2017 25
Parel van de Veluwe (TC Elite Women geannuleerd) Elite-Mannen/Beloften 19-05-2017 23
Zuidhollandse Eilanden Tour Elite-Mannen/Beloften 13-05-2017 29
44e Ronde van Lexmond Elite-Mannen/Beloften 08-04-2017 14
30e Grote omloop van de Veenkoloniën/Eerens Elite-Mannen/Beloften 25-03-2017 44
69 ronde van Oud-Vossemeer Elite-Mannen/Beloften 18-03-2017 17
RK Veldrijden Midden/Noord-Holland/Zuid-Holland Elite/Beloften 05-11-2016 5
13e Ronde van Ameide (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 17-09-2016 9
21ste Kleine Omloop van de Veenkoloniën/ENERGYSTOCK Junioren 03-09-2016 9
Wielerronde van Ede (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 25-08-2016 66
Ronde van Pijnacker Junioren 20-08-2016 11
67e Wielerspektakel Naaldwijk Junioren 16-08-2016 5
Ronde van Twente Junioren 09-07-2016 4
53e Ronde van Honselersdijk Junioren 30-06-2016 3
Acht van Bladel Junioren Eindklassement 26-06-2016 19
Acht van Bladel Junioren 26-06-2016 54
Acht van Bladel Junioren 26-06-2016 11
Acht van Bladel Junioren 25-06-2016 11
Acht van Bladel Junioren 24-06-2016 4
52e wielerronde van Maassluis (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 21-06-2016 8
NK Weg 15-18 jr. Junioren 18-06-2016 11
Omloop van de Maasvallei Junioren 04-06-2016 12
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Junioren 28-05-2016 8
46e Maartensdijkse Acht (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 21-05-2016 3
District Kampioenschap Zuid Holland Junioren 16-05-2016 12
53e Flevotour Junioren 14-05-2016 16
62e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 27-04-2016 18
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 23-04-2016 23
Eurobottle Zuiderzeeronde Junioren 09-04-2016 11
Rabo Omloop NoordWest Overijssel Junioren 02-04-2016 20
50e Grote Ronde van Gerwen Junioren 28-03-2016 1
35e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Junioren 26-12-2015 2
36e Nationale Veldrit van Amersfoort Junioren 12-12-2015 1
Janet Memorial Veldrit van Hilversum Junioren 21-11-2015 28
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord & Zuid Holland 2015 Junioren 31-10-2015 2
Rabocyclocross van Lierop Junioren 24-10-2015 3
15e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 20-10-2015 5
7e Veldrit van Montfoort Junioren 03-10-2015 2
20de Kleine Omloop van de Veenkoloniën/Energy Stock Junioren 05-09-2015 20
61e Ronde van Maasdijk Junioren 22-07-2015 10
40e Wielerronde van Maren-Kessel Junioren 11-07-2015 3
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 27-06-2015 18
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 26-06-2015 74
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Junioren 20-06-2015 22
Ronde van de Rijen Junioren 30-05-2015 9
District Kampioenschap Zuid-Holland Junioren 25-05-2015 6
45e Maartensdijkse Acht (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 23-05-2015 7
52e Flevotour Junioren 09-05-2015 18
61e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 27-04-2015 4
32 e Omloop van de Alblasserwaard Junioren 18-04-2015 14
Volta Limburg Classic afwachtingswedstrijd Junioren 04-04-2015 37
Rabobank Grand Prix Groenendaal Junioren 03-01-2015 10
4e Veldrit van Oudewater Junioren 27-12-2014 2
35e Nationale Veldrit van Amersfoort Junioren 06-12-2014 5
Janet Memorial Sportzorg.nl Veldrit van Hilversum Junioren 22-11-2014 3
11 BERGEN VELDRITTEN Junioren 08-11-2014 5
Regio Kampioenschap Veldrijden NH + ZH Junioren 01-11-2014 1
Veldrit van Harderwijk Junioren 25-10-2014 9
14e Kiremko Nacht van Woerden Junioren 21-10-2014 6
Veldrit van Albrandswaard Junioren 18-10-2014 1
Grote Prijs van Brabant Junioren 11-10-2014 11
6e Veldrit van Montfoort Junioren 04-10-2014 2
Dernywedstrijd Nieuwelingen 20-09-2014 4
19de Kleine Omloop van de Veenkoloniën Nieuwelingen 06-09-2014 8
Ronde van Oudewater Nieuwelingen 30-08-2014 2
65e Wielerspektakel Naaldwijk Nieuwelingen 26-08-2014 3
Ronde van Zuidland Nieuwelingen 23-08-2014 10
41e Ronde van Giessenburg Nieuwelingen 12-07-2014 8
29e Ronde van Kwintsheul Nieuwelingen 02-07-2014 3
51e Ronde van Honselersdijk Nieuwelingen 26-06-2014 6
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuwelingen 21-06-2014 14
26e Wielerronde van Rozenburg Nieuwelingen 14-06-2014 10
District Kampioenschap Zuid-Holland Nieuwelingen 09-06-2014 12
50e Landal Omloop door Het Land van Bartje Nieuwelingen 24-05-2014 17
44e Maartensdijkse Acht Nieuwelingen 17-05-2014 6
19e Draai rond de Kraai Nieuwelingen 10-05-2014 4
8e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 26-04-2014 11
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Nieuwelingen 21-04-2014 24
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 19-04-2014 23
42e Rabo Omloop N.W. Overijssel Nieuwelingen 05-04-2014 24
Grote Prijs RWC Ahoy Nieuwelingen 26-03-2014 10
Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. M.J. Oomen Groep Nieuwelingen 18-01-2014 8
NK veldrijden Nieuwelingen 11-01-2014 11
Rabobank Grand Prix Groenendaal Nieuwelingen 04-01-2014 10
3e Veldrit van Oudewater Nieuwelingen 28-12-2013 3
33e Kerstveldrit Omd'n Ouwe Brandtoren Nieuwelingen 26-12-2013 6
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Nieuwelingen 21-12-2013 3
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Nieuwelingen 14-12-2013 9
34 e Nat. Wieler Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 07-12-2013 3
5e Janet Memorial sportzorg.nl Veldrit van Hilversum Nieuwelingen 30-11-2013 4
Veldrit Jeugd & Senioren Nieuwelingen 23-11-2013 4
All Sports Resort Wielerevent Maurik Nieuwelingen 09-11-2013 6
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord- en Zuid-Holland Nieuwelingen 02-11-2013 3
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 19-10-2013 2
Veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuwelingen 12-10-2013 4
5e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 05-10-2013 2
39e Ronde van De Lier Nieuwelingen 20-08-2013 9
Ronde van Pijnacker Nieuwelingen 17-08-2013 15
58e Rabobank Berkelse Wielerdag Nieuwelingen 10-08-2013 9
41e Wielerdag van Wateringen Nieuwelingen 25-07-2013 4
Daags na de Tour Nieuwelingen 22-07-2013 2
63e Ronde van Ochten Nieuwelingen 20-07-2013 9
31e Ronde van Sliedrecht Nieuwelingen 22-06-2013 13
4e Midzomeravondronde Groot-Ammers Nieuwelingen 15-06-2013 47
25e Wielerronde van Rozenburg Nieuwelingen 08-06-2013 13
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Nieuwelingen 25-05-2013 38
Ronde van Yerseke Nieuwelingen 04-05-2013 14
7e Wim Hendriks Trofee voor Nieuwelingen Nieuwelingen 27-04-2013 59
Grote Prijs RWC Ahoy Nieuwelingen 27-03-2013 11
Internationale Cyclocross Rucphen Nieuwelingen 19-01-2013 10
2e Veldrit Oudewater Nieuwelingen 05-01-2013 4
4e Janet Memorial sportzorg.nl Veldrit van Hilversum Nieuwelingen 01-12-2012 10
Regiokampioenschap veldrijden NH + ZH Nieuwelingen 03-11-2012 3
Rabocyclocross Lierop Nieuwelingen 13-10-2012 21
3e Rabo veldrit van Montfoort Nieuwelingen 06-10-2012 6
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 01-09-2012 9
Nacht van 's-Gravendeel Jeugd Cat. 7 17-08-2012 2
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 02-06-2012 6
Kleeberg Cycling Classic Jeugd Cat. 7 26-05-2012 13
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 7 07-04-2012 6
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 (14 jaar) 21-01-2012 10
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 7 14-01-2012 8
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 07-01-2012 5
Oliebollencross Jeugd Cat. 7 17-12-2011 3
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 7 10-12-2011 8
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 7 03-12-2011 7
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 7 26-11-2011 6
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 7 19-11-2011 7
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 05-11-2011 6
Baronie veldrit Breda Jeugd Cat. 7 22-10-2011 5
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 7 15-10-2011 8
HLB Kallen-Raeven Kleeberg cycling classic Jeugd Cat. 6 11-06-2011 11
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 6 02-06-2011 14
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Jeugd Cat. 6 28-05-2011 6
Afwachtingswedstrijd Zuidhollandse eilanden Tour Jeugd Cat. 6 21-05-2011 14
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 6 14-05-2011 10
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 6 30-04-2011 30
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 6 15-01-2011 10
Oliebollencross Jeugd Cat. 6 18-12-2010 6
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 6 11-12-2010 4
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 6 27-11-2010 6
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 6 20-11-2010 7
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 06-11-2010 7
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 6 23-10-2010 9
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 6 09-10-2010 5
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 04-09-2010 7
61e Ronde van Naaldwijk Jeugd Cat. 5 10-08-2010 25
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilanden tour Jeugd Cat. 5 15-05-2010 4
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 08-05-2010 11
2e Bulsink b.v. Jeugdronde De Heuvelen Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 24-04-2010 14
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 5 17-04-2010 9
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 5 10-04-2010 6
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 05-04-2010 5
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 03-04-2010 4
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 5 24-03-2010 7
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 5 12-12-2009 7
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 5 28-11-2009 5
15e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 5 21-11-2009 12
7e Nationale veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 07-11-2009 10
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 5 31-10-2009 10
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 19-09-2009 5
Klompenronde Jeugd Cat. 4 12-09-2009 3
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 05-09-2009 3
DK tijdrijden jeugd ZUID WEST Jeugd Cat. 1 t/m 7 29-08-2009 4
Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 4 15-08-2009 6
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 4 04-07-2009 3
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 13-06-2009 12
Westland Wil Vooruit Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 06-06-2009 5
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 30-05-2009 10
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 4 27-05-2009 6
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 4 21-05-2009 4
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 16-05-2009 5
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 4 25-04-2009 8
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 13-04-2009 3
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 04-04-2009 4
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 27-12-2008 8
Jeugd Veldrit Molenvliet (JSW) Jeugd Cat. 4 20-12-2008 6
13e GP t Veerhuis Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 29-11-2008 8
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 4 15-11-2008 10
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 4 08-11-2008 7
Den Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 01-11-2008 7
Jeugdveldrit de Mol Jeugd Cat. 4 25-10-2008 6
3e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 20-09-2008 7
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 30-08-2008 6
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3-1 31-05-2008 17
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 3 21-05-2008 4
10e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 3 10-05-2008 2
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 12-04-2008 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.