Mike Ham

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TC - 40e Nationale Veldrit van Amersfoort Amateurs/Sportklasse 07-12-2019 40
TC - 40e Nationale Veldrit van Amersfoort Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse 07-12-2019 67
TC - GP DESTIL Amateurs/Sportklasse 01-12-2019 25
TC - GP DESTIL Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse 01-12-2019 54
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse 24-11-2019 53
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Amateurs/Sportklasse 24-11-2019 22
Nationale Veldrit Heerde GP Velosport Veluwe Amateurs/Sportklasse 09-11-2019 31
TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH Amateurs/Sportklasse 02-11-2019 26
TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH Amateurs/Sportklasse 02-11-2019 44
TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse 02-11-2019 78
Veldrit van De Uithof Amateurs/Sportklasse 26-10-2019 37
19e Kiremko Nacht van Woerden Amateurs/Sportklasse 22-10-2019 30
TWC Tempo veldhoven Amateurs/Sportklasse 20-10-2019 19
TWC Tempo veldhoven Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse 20-10-2019 29
TC - UiterwaardenCross Zaltbommel Amateurs/Sportklasse 19-10-2019 33
TC - UiterwaardenCross Zaltbommel Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse 19-10-2019 58
Veldrit van Albrandswaard Amateurs/Sportklasse 12-10-2019 34
4e Veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Amateurs/Sportklasse 06-10-2019 25
Veldrit van Montfoort Amateurs/Sportklasse 05-10-2019 37
10e Grote prijs Cees Sint Nicolaas Amateurs/Sportklasse 29-09-2019 42
Ronde van Hillegom Sportklasse 15-09-2019 37
Omloop van de Bollenstreek. Sportklasse 08-09-2019 51
80e Ronde van Dordrecht Sportklasse 07-09-2019 27
Wielerronde van Zuidland (C)-Sportklasse/Basisleden 24-08-2019 20
49e Ronde van Barendrecht (C)-Sportklasse/Basisleden 20-07-2019 8
Tour de Lasalle SPORT_EIND 16-06-2019 23
DK Zuid-Holland (El-Be.-Ma.-Jun.-Am.Sp.) Amateurs/Sportklasse 10-06-2019 6
Ronde van Groot Ammers Sportklasse 25-05-2019 24
24 e Draai rond de Kraai Sportklasse 11-05-2019 33
ASC OLYMPIA - 65e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 27-04-2019 3
63 e Ronde van Werkendam (C)-Sportklasse/Basisleden 22-04-2019 30
Omloop van het Munnikenland (C)-Sportklasse/Basisleden 13-04-2019 23
TC (Nw.-Nw.ms) - 8e Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. Jansen & Van de Luijtgaarden Advocaten Amateurs/Sportklasse 26-01-2019 43
NK Veldrijden Amateurs/Sportklasse 12-01-2019 69
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 1 Amateurs/Sportklasse 05-01-2019 43
4e Bereveldrit van Benschop Amateurs/Sportklasse 29-12-2018 41
Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 2 Amateurs/Sportklasse 23-12-2018 22
26e Veldrit van Woerden Amateurs/Sportklasse 22-12-2018 52
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Amateurs/Sportklasse 09-12-2018 29
TC (m.u.v. Nw.) 39e Nationale Veldrit van Amersfoort Amateurs/Sportklasse 08-12-2018 41
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Amateurs/Sportklasse 25-11-2018 29
TC - Janet Memorial Veldrit Amateurs/Sportklasse 17-11-2018 35
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Amateurs/Sportklasse 11-11-2018 23
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Amateurs/Sportklasse 10-11-2018 43
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Holland-Noord Holland - Midden Holland Amateurs/Sportklasse 27-10-2018 30
UiterwaardenCross Zaltbommel Amateurs/Sportklasse 20-10-2018 35
3e Veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Amateurs/Sportklasse 07-10-2018 44
10e Veldrit van Montfoort Amateurs/Sportklasse 06-10-2018 35
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Amateurs/Sportklasse 30-09-2018 50
1e Nationale Kleeberg Cross Amateurs/Sportklasse 08-09-2018 28
DK Tijdrijden Zuid Holland Amateurs/Sportklasse 23-05-2018 10
45 e Ronde van Lexmond Sportklasse 14-04-2018 41
TC 8 (finale Nw./Nw.Ms.) - 7e Internationale Cyclocross Rucphen Amateurs/Sportklasse 27-01-2018 24
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Amateurs/Sportklasse 14-01-2018 48
TC 7 (finale El.-Be./Vr./Ju./Ju.Vr.) - Nationale Cyclo Cross Huijbergen Amateurs/Sportklasse 06-01-2018 33
3e Bereveldrit van Benschop Amateurs/Sportklasse 29-12-2017 33
TC 6 - 15e Rabobank Kasteelcross Vorden Amateurs/Sportklasse 28-12-2017 34
25e Veldrit van Woerden Amateurs/Sportklasse 16-12-2017 37
TC 5 - RABOBANK Cyclocross Moergestel Amateurs/Sportklasse 10-12-2017 24
TC 4 - 38e Nationale Veldrit van Amersfoort Amateurs/Sportklasse 09-12-2017 35
TC 3 - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Amateurs/Sportklasse 26-11-2017 31
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Amateurs/Sportklasse 19-11-2017 31
Regio kampioenschap veldrijden NH-ZH-Midden Amateurs/Sportklasse 04-11-2017 30
Veldrit De Uithof Amateurs/Sportklasse 28-10-2017 33
17e Kiremko Nacht van Woerden Amateurs/Sportklasse 24-10-2017 38
6e Nationale veldrit van Rhenen Amateurs/Sportklasse 21-10-2017 50
Veldrit WV het Stadion Amateurs/Sportklasse 15-10-2017 39
2e veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Amateurs/Sportklasse 08-10-2017 33
9e Veldrit van Montfoort Amateurs/Sportklasse 07-10-2017 41
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Amateurs/Sportklasse 24-09-2017 50
DK Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Amateurs/Sportklasse 24-05-2017 9
Ronde van Katendrecht 2017 Sportklasse 20-05-2017 26
63e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 27-04-2017 47
Omloop van het Munnikenland Sportklasse 22-04-2017 56
6e Internationale Cyclocross Rucphen Amateurs/Sportklasse 21-01-2017 23
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Amateurs/Sportklasse 07-01-2017 39
2e Bereveldrit van Benschop Amateurs/Sportklasse 30-12-2016 35
24e Veldrit van Woerden Amateurs/Sportklasse 17-12-2016 42
TC 5 - Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Amateurs/Sportklasse 11-12-2016 32
Veldrit van Oudewater Amateurs/Sportklasse 03-12-2016 32
TC 3 - Beukers veldrit TWC de Kempen Amateurs/Sportklasse 27-11-2016 19
37e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Amateurs/Sportklasse 20-11-2016 33
11Bergen VELDRITTEN 2016 Amateurs/Sportklasse 12-11-2016 30
RK Veldrijden Midden/Noord-Holland/Zuid-Holland Amateurs/Sportklasse 05-11-2016 48
16e Kiremko Nacht van Woerden Amateurs/Sportklasse 25-10-2016 40
Veldrit van Harderwijk Amateurs/Sportklasse 22-10-2016 50
veldrit van Albrandswaard Amateurs/Sportklasse 15-10-2016 53
1e veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Amateurs/Sportklasse 09-10-2016 36
Veldrit 80 jaar WV het Stadion Amateurs/Sportklasse 08-10-2016 36
8e Veldrit van Montfoort Amateurs/Sportklasse 01-10-2016 39
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Amateurs/Sportklasse 25-09-2016 51
13e Ronde van Ameide (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 17-09-2016 39
12 e Vestingronde Nieuwpoort (C)-Sportklasse/Masters 40+ 27-08-2016 17
Rond Om De Graaf Sportklasse 13-08-2016 31
42e Ronde van Groot Ammers Sportklasse 11-06-2016 17
43e Grote Heuvelrugwielerronde van Driebergen Sportklasse 02-06-2016 22
Ronde van Katendrecht 2016 (Vrouwen geannuleerd) Sportklasse 21-05-2016 41
62e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 27-04-2016 46
Omloop van het Munnikenland Sportklasse 23-04-2016 36
5e Internationale Cyclocross Rucphen Amateurs/Sportklasse 23-01-2016 39
NK VELDRIJDEN Amateurs/Sportklasse 09-01-2016 75
Rabobank Grand Prix Groenendaal Amateurs/Sportklasse 03-01-2016 43
1e Bereveldrit van Benschop Amateurs/Sportklasse 30-12-2015 35
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Amateurs/Sportklasse 20-12-2015 34
23e Veldrit van Woerden Amateurs/Sportklasse 19-12-2015 38
36e Nationale Veldrit van Amersfoort Amateurs/Sportklasse 12-12-2015 43
Janet Memorial Veldrit van Hilversum Amateurs/Sportklasse 21-11-2015 49
4e Nationale Veldrit Rhenen Amateurs/Sportklasse 14-11-2015 52
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord & Zuid Holland 2015 Amateurs/Sportklasse 31-10-2015 18
15e Kiremko Nacht van Woerden Amateurs/Sportklasse 20-10-2015 46
Veldrit van Albrandswaard Amateurs/Sportklasse 17-10-2015 39
5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Amateurs/Sportklasse 27-09-2015 52
12 e Ronde van Ameide (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 19-09-2015 30
77e Ronde van Dordrecht om de Grote Prijs Piet Kloens Sportklasse 05-09-2015 31
24 e Ronde van Noordeloos (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-08-2015 28
65 e Ronde van Ochten (C)-Sportklasse/Masters 40+ 18-07-2015 45
Ronde van De Meern op het Lint (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 12-07-2015 70
42 e Ronde van Giessenburg (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 11-07-2015 44
52e Slag van Ambacht Sportklasse 02-07-2015 29
Wielerronde Scherpenzeel Sportklasse 20-06-2015 33
Ronde van de Maliebaan / Utrechts Wielerweekend (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 14-06-2015 28
Heuvelrugronde van Driebergen Sportklasse 11-06-2015 47
De Wageningse Muur (B)-Amateurs/Sportklasse 06-06-2015 77
District Kampioenschap Zuid-Holland Amateurs/Sportklasse 25-05-2015 69
20e Draai rond de Kraai (B)-Amateurs/Sportklasse 09-05-2015 59
Blygold Wielerronde van Houten. (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-05-2015 46
61e Oranjeronde van Amsterdam Sportklasse 27-04-2015 75
Ronde van Oud Gastel (B)-Amateurs/Sportklasse 19-04-2015 20
42e Ronde van Lexmond (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 11-04-2015 78
9e Omloop van Ottoland Prominenten 28-09-2013 15
42e ronde van Nieuwendijk Nieuwelingen 16-06-2012 34
71e Profronde van Made Nieuwelingen 29-04-2012 43
KNWU NK Veldrijden Nieuwelingen 07-01-2012 61
33e Nat. Wielerveldrit van Amersfoort Nieuwelingen 10-12-2011 24
3e Janet Memorial Parket Tree Veldrit van Hilversum Nieuwelingen 26-11-2011 23
Rabobank Veldrit Tempo-Bruns Nieuwelingen 13-11-2011 32
Axa Veldrit van Rhenen Nieuwelingen 05-11-2011 32
RK Veldrijden Noord en Zuid-Holland Nieuwelingen 29-10-2011 13
Rabobank Cyclocross van Lierop Nieuwelingen 15-10-2011 47
3e Rabo Veldrit Montfoort Nieuwelingen 08-10-2011 23
9e Nationale veldrit van Dordrecht Nieuwelingen 02-10-2011 32
33e Openingsveldrit van Harderwijk Nieuwelingen 24-09-2011 37
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 03-07-2011 48
29e Wielerronde van Sliedrecht Nieuwelingen 25-06-2011 34
D´n Bèrgse wielerronde Nieuwelingen 05-06-2011 26
Jeugdronde van de Bult Nieuwelingen 23-04-2011 26
Ronde van SOEST Nieuwelingen 17-04-2011 54
NK Veldrijden Nieuwelingen 08-01-2011 60
Rabo Weekend Cyclocross Nieuwelingen 05-12-2010 25
6e veldrit van Schaijk Nieuwelingen 14-11-2010 35
2e Axa Nationale Veldrit van Rhenen Nieuwelingen 06-11-2010 39
8e Nationale veldrit van Dordrecht Nieuwelingen 03-10-2010 36
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 04-09-2010 21
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 28-08-2010 27
37e Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 7 10-07-2010 23
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 04-07-2010 17
linie crossers Jeugd Cat. 7 20-06-2010 21
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd Cat. 7 13-06-2010 22
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 7 23-05-2010 43
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 7 08-05-2010 27
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 25-04-2010 25
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 24-04-2010 36
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 7 18-04-2010 17
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 7 17-04-2010 24
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 7 10-04-2010 30
14e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 7 04-04-2010 9
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 7 03-04-2010 36
Jubileum Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 27-12-2009 19
5e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 7 22-11-2009 19
15e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 7 21-11-2009 27
7e Nationale veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 07-11-2009 19
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 19-09-2009 20
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 05-07-2009 39
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 28-06-2009 38
Gouda Jeugd Cat. 6 20-06-2009 29
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd-Jongens Cat. 6 13-06-2009 19
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 30-05-2009 32
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 17-05-2009 35
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 16-05-2009 31
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 6 09-05-2009 18
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 6 25-04-2009 31
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 6 19-04-2009 15
13e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 6 12-04-2009 13
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 04-04-2009 41
afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 6 21-03-2009 17
53 ronde van de Molen Jeugd Cat. 5 05-10-2008 20
3e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 20-09-2008 15
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 14-09-2008 35
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 06-07-2008 26
jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 5 08-06-2008 19
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5-1 31-05-2008 20
Ronde van Berghem Jeugd Cat. 5 25-05-2008 27
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 5-1 11-05-2008 44

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.