Indy Kappert

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Nederlandse Kampioenschapppen Ploegachtervolging en Teamsprint Nieuweling-Meisjes 24-11-2019 2
Nederlandse Kampioenschapppen Ploegachtervolging en Teamsprint Nieuweling-Meisjes 24-11-2019 5
European Junior Cycling Tour Assen Nieuweling-Meisjes 29-07-2019 41
Omloop van Haarle Nieuweling-Meisjes 06-07-2019 15
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Nieuweling-Meisjes 22-06-2019 48
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes Eindklassement 16-06-2019 22
District Kampioenschap Oost Nieuweling-Meisjes 10-06-2019 10
Omloop door het land van Bartje Nieuweling-Meisjes 18-05-2019 27
Wielerronde van 't Zand (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 12-05-2019 25
KNWU Tijdritcompetitie Nieuweling-Meisjes 09-05-2019 10
71ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 05-05-2019 39
D´n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 22-04-2019 19
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 21-04-2019 6
NK Omnium SNELHEID 2019 Jeugd en Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 20-01-2019 10
NK Omnium DUUR 2019 Jeugd en Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 13-01-2019 4
Wooning Zesdaagse van Rotterdam Nieuweling-Meisjes 06-01-2019 10
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Nieuweling-Meisjes 27-12-2018 4
NK Baan Teamsprint Nieuweling-Meisjes 25-11-2018 5
NK Baan Ploegenachtervolging Diverse Licentiecategorieen 25-11-2018 3
61ste Tour de Junior Jeugd Cat. 6 23-07-2018 14
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 01-07-2018 13
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 30-06-2018 12
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 30-06-2018 20
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 29-06-2018 15
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 17-06-2018 44
DK Oost Jeugd in Hasselt, voor renners lid van club in Oost Jeugd Cat. 6 26-05-2018 26
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 6 19-05-2018 24
Jeugdronde van kampen Jeugd Cat. 6 12-05-2018 26
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 6 05-05-2018 30
Ronde van Villa Park Jeugd Cat. 6 28-04-2018 24
Jeugdronde van Eibergen Jeugd Cat. 6 22-04-2018 20
Jeugd-ronde van Gelderland Jeugd Cat. 6 15-04-2018 49
Rabobank Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 6 07-04-2018 34
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 6 01-04-2018 21
de Ronde van Drenthe jeugdronde Jeugd Cat. 6 11-03-2018 13
NK Omnium duur Jeugd en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 21-01-2018 6
NK Omnium sprint Jeugd en Nieuwelingen Diverse Licentiecategorieen 14-01-2018 10
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar Diverse Licentiecategorieen 19-11-2017 13
NK Ploegachtervolging + Teamsprint AR & TV De Adelaar Diverse Licentiecategorieen 19-11-2017 5
Meisjes jeugd en Dames Nwl/Jun omnium van Kampen Jeugd Cat. 5 26-08-2017 8
Jeugdronde van Haarle Jeugd Cat. 5 01-07-2017 14
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 5 24-06-2017 12
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 6 18-06-2017 18
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 10-06-2017 51
Baanomnium Helmond Jeugd Cat. 5 05-06-2017 13
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 5 06-05-2017 33
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 5 29-04-2017 21
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 5 27-04-2017 12
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 5 23-04-2017 22
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 5 22-04-2017 9
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 5 17-04-2017 16
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 5 09-04-2017 8
Rabo Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 5 08-04-2017 23
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 5 02-04-2017 8
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 01-04-2017 9
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 26-03-2017 17
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 19-03-2017 24
Jeugd-Nieuwelingen-Nieuweling Meisjes-Junioren-Junior Vrouwen toernooi Jeugd Cat. 5 10-12-2016 6
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 4 10-09-2016 18
Jeugdronde van Berkelland Jeugd Cat. 4 09-07-2016 16
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 4 01-07-2016 21
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 04-06-2016 46
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 4 29-05-2016 17
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4 28-05-2016 35
Ronde van Villapark Jeugd Cat. 4 21-05-2016 25
Van Dijkbikes Jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 4 14-05-2016 24
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 4 30-04-2016 22
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 4 23-04-2016 15
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 4 17-04-2016 25
Rabo jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 4 09-04-2016 24
Intersport Jan Bols Jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 02-04-2016 10
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 28-03-2016 36
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 4 01-11-2015 24
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 4 17-10-2015 21
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 3 12-09-2015 20
Districts Kampioenschap Jeugd Oost Jeugd Cat. 3 05-09-2015 15
Jeugdronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 3 22-08-2015 12
65e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 3 05-07-2015 15
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 3 21-06-2015 19
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 07-06-2015 45
Rabobank Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 3 23-05-2015 27
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 14-05-2015 17
Jeugd Ronde van Enter Jeugd Cat. 3 09-05-2015 22
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 3 25-04-2015 15
Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 3 19-04-2015 25
Ronde van Borculo Jeugd Cat. 3 12-04-2015 19
Eierrace Jeugd Cat. 3 06-04-2015 20
Rabo Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 3 04-04-2015 24
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 3 28-03-2015 18
GR. Bikes Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 3 22-03-2015 19

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.