Ian Vasbinder

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Bavelse Berg Classic Nieuwelingen 08-09-2019 99
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Nieuwelingen 16-06-2019 75
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Nieuwelingen Eindklassement 16-06-2019 60
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Nieuwelingen 15-06-2019 69
District Kampioenschap NH (Nwl-Jun-Elite-Beloften) Nieuwelingen 10-06-2019 15
Ronde van het Purmerplein Nieuwelingen 30-05-2019 11
53e Van der Veldt Ronde van Nes aan de Amstel Nieuwelingen 24-05-2019 34
Omloop door het land van Bartje Nieuwelingen 18-05-2019 57
16e Nicooz Wielerronde van Amstelveen Nieuwelingen 05-05-2019 10
ASC OLYMPIA - 65e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2019 27
72e Wielerronde van Oud Gastel Nieuwelingen 14-04-2019 23
47e Omloop van Noordwest Overijssel Nieuwelingen 06-04-2019 38
Omloop van de Vlietlanden Diverse Licentiecategorieen 31-03-2019 3
2de Omloop van de Braakman voor Nieuwelingen Nieuwelingen 30-03-2019 95
Omloop van Schijndel / Grote prijs JOZON Nieuwelingen 10-03-2019 23
4e Bereveldrit van Benschop Nieuwelingen 29-12-2018 23
26e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 22-12-2018 39
TC (m.u.v. Nw.) 39e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuwelingen 08-12-2018 34
TC - Janet Memorial Veldrit Nieuwelingen 17-11-2018 46
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Nieuwelingen 10-11-2018 47
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Holland-Noord Holland - Midden Holland Nieuwelingen 27-10-2018 19
UiterwaardenCross Zaltbommel Nieuwelingen 20-10-2018 49
Omloop van Valkenswaard Nieuwelingen 26-08-2018 58
Ronde van Twente Nieuwelingen 07-07-2018 87
Afwachtingswedstrijden HAPERT 8 van Bladel Nieuwelingen 30-06-2018 26
Ronde van Warmenhuizen Nieuwelingen 24-06-2018 14
Wielerweekend Roden Nieuwelingen 17-06-2018 78
Wielerweekend Roden Nieuwelingen Eindklassement 17-06-2018 59
Wielerweekend Roden Nieuwelingen 16-06-2018 71
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuwelingen 26-05-2018 89
2e Ronde van Woerden Nieuwelingen 13-05-2018 20
Flevo tour Nieuwelingen 12-05-2018 69
43e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 10-05-2018 15
Wim Hendriks Trofee - 1e JUNIOR-VROUWEN-Nieuweling-Meisjes & 12e Nieuwelingen eendaagse Nieuwelingen 28-04-2018 78
Klompenronde Jeugd Cat. 7 09-09-2017 13
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 09-07-2017 23
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 09-07-2017 28
Ronde van de Maliebaan Jeugd Cat. 7 25-06-2017 2
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 7 24-06-2017 6
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 7 18-06-2017 8
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 10-06-2017 36
DTS Jeugdtoernooi (NK Selectiewedstrijd) Districtskampioenschap 2017 Jeugd Cat. 7 21-05-2017 2
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 7 14-05-2017 18
Rabobank Jeugdronde van Waalwijk Jeugd Cat. 7 07-05-2017 7
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 7 06-05-2017 3
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 22-04-2017 15
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 16-04-2017 21
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 7 15-04-2017 4
11e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 09-04-2017 5
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 7 08-04-2017 7
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 7 02-04-2017 3
Regiokampioenschap van de Zaanstreek Diverse Licentiecategorieen 26-03-2017 3
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 19-03-2017 17
44e Kermis Wielerronde van Assendelft Jeugd Cat. 6 01-10-2016 6
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 6 25-09-2016 11
Klompenronde Jeugd Cat. 6 10-09-2016 21
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 6 26-06-2016 15
Rabobank Wielerronde van Volendam Jeugd Cat. 6 25-06-2016 28
Ronde van de Maliebaan / Utrechts Wielerweekend - dag 2 Jeugd Cat. 6 19-06-2016 8
wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 12-06-2016 22
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 04-06-2016 58
Jeugdronde WheelerPlanet (Selectiewedstrijd en Districtskampioenschap jeugd) Jeugd Cat. 6 14-05-2016 13
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 6 05-05-2016 27
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 6 24-04-2016 5
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 6 17-04-2016 3
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 10-04-2016 14
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 03-04-2016 8
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 19-03-2016 9
Klompenronde Jeugd Cat. 5 12-09-2015 26
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 29-08-2015 22
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 5 27-06-2015 14
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 5 21-06-2015 15
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 5 07-06-2015 51
9e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 5 31-05-2015 13
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 5 17-05-2015 11
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 5 10-05-2015 8
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 5 25-04-2015 11
HRTC DOK Jeugdtoernooi en Selectie wedstrijd NK Jeugd Cat. 5 19-04-2015 8
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 12-04-2015 15
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 5 21-03-2015 10
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 4 20-09-2014 10
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 4 28-06-2014 8
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 22-06-2014 13
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 08-06-2014 39
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 29-05-2014 27
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 4 18-05-2014 6
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 4 11-05-2014 8
5-Banen Toernooi ASC Olympia Diverse Licentiecategorieen 08-05-2014 7
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 4 03-05-2014 6
HRTC DOK Jeugd toernooi en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 4 13-04-2014 5
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 4 06-04-2014 10
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 4 15-03-2014 9
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 3 21-09-2013 10
Klompenronde Jeugd Cat. 3 14-09-2013 14
Broekhoff International jeugd omnium Jeugd Cat. 3 30-06-2013 10
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 3 23-06-2013 9
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 09-06-2013 37
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 3 26-05-2013 5
7e Jeugdronde van Uithoorn. Jeugd Cat. 3 19-05-2013 6
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 09-05-2013 20
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 3 27-04-2013 6
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 3 20-04-2013 3
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 3 14-04-2013 5
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 3 07-04-2013 4
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 09-06-2012 18
6e jeugd ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 2 27-05-2012 5
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 13-05-2012 4
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 2 21-04-2012 4
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi & DK Jeugd Cat. 2 15-04-2012 5
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 2 01-04-2012 6
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 26-06-2011 2
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 22-05-2011 3

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.