Sem Horsten

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 6 22-09-2019 13
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 6 15-09-2019 11
3de Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 6 08-09-2019 4
Limburg Cycling Jeugdcup Venlo Jeugd Cat. 6 01-09-2019 6
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 18-08-2019 12
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 07-07-2019 17
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 6 22-06-2019 6
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 15-06-2019 43
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 08-06-2019 37
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 30-05-2019 13
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 18-05-2019 8
Limburgse Jeugd Klimtijdrit Ransdaal Jeugd Cat. 6 15-05-2019 5
Ronde van de Heksenberg Jeugd Cat. 6 12-05-2019 7
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 04-05-2019 24
jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 6 14-04-2019 8
FYSIO plus Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer Jeugd Cat. 6 31-03-2019 15
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 (13 jaar) 26-01-2019 31
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2018 21
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 02-12-2018 20
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 6 13-10-2018 30
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 5 16-09-2018 7
2de Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 5 09-09-2018 5
JEWAGAS - Grote Prijs Rob Mulders - Wielerronde van Well Jeugd Cat. 5 02-09-2018 4
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 5 15-07-2018 11
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 08-07-2018 8
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 08-07-2018 17
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 17-06-2018 38
3de Jeugdronde De Rooëjbes Jeugd Cat. 5 16-06-2018 6
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 5 10-06-2018 10
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 02-06-2018 20
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 21-05-2018 10
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 5 13-05-2018 15
KTJ & KTN - 8ste Kleeberg Challenge Powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 5 05-05-2018 10
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 5 22-04-2018 17
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 15-04-2018 11
1ste Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer (onderdeel Limburg Cycling Jeugdcup, groene trui) Jeugd Cat. 5 08-04-2018 4
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 25-03-2018 8
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2017 20
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 25-11-2017 27
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 4 24-09-2017 13
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 4 10-09-2017 7
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 4 03-09-2017 7
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 09-07-2017 11
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 09-07-2017 10
MP Ronde van Geleen Jeugd Cat. 4 25-06-2017 4
2de Jeugdronde De Rooëjbes Jeugd Cat. 4 17-06-2017 5
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 4 11-06-2017 2
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 4 03-06-2017 13
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 28-05-2017 10
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 4 25-05-2017 17
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 14-05-2017 17
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 07-05-2017 6
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 4 06-05-2017 6
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 16-04-2017 7
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 4 09-04-2017 7
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 26-03-2017 19
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 19-03-2017 23
Wielerronde van Well - Grote Prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 3 25-09-2016 6
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 3 18-09-2016 9
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 10-07-2016 7
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 3 19-06-2016 12
1ste Jeugdronde De Rooëjbes (trialcriterium) Jeugd Cat. 3 18-06-2016 4
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 04-06-2016 38
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 08-05-2016 17
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 05-05-2016 17
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 3 24-04-2016 7
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 17-04-2016 12
4de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 3 10-04-2016 4
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 28-03-2016 15
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 20-03-2016 17
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 2 20-09-2015 12
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 2 30-08-2015 11
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 12-07-2015 11
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 2 05-07-2015 10
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 2 07-06-2015 29
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 03-05-2015 13
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 2 26-04-2015 5
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 2 12-04-2015 4
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 2 05-04-2015 4
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 2 29-03-2015 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.