Tom Wijfje

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
47e Kermis Wielerronde van Assendelft & officieus NK Criterium (voor Elite/Beloften/Amateurs) (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 05-10-2019 10
Nederlands Studenten Kampioenschap Diverse Licentiecategorieen 22-09-2019 2
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 15-09-2019 23
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 15-09-2019 51
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 14-09-2019 22
66e Ronde van Hank Elite-Mannen/Beloften 08-09-2019 10
80e Ronde van Dordrecht (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 07-09-2019 10
Nacht van s-Gravendeel Elite-Mannen/Beloften 30-08-2019 10
Ronde van Oudorp (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 25-08-2019 11
Wielerronde van Zuidland (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 24-08-2019 16
Ronde van Nunspeet, telt mee voor het Bert Franken Veluweklassement 2019 (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 21-08-2019 23
45e Ronde van De Lier (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 20-08-2019 11
50e Ronde van Heerhugowaard (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 18-08-2019 2
Ronde van Pijnacker Elite-Mannen/Beloften 17-08-2019 6
Ronde van Elspeet , telt mee voor Bert Franken Veluweklassement 2019 (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 14-08-2019 19
Wielerronde van Steensel (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 12-08-2019 17
Ronde van Beverwijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 10-08-2019 15
34e Ronde van Kwintsheul Elite-Mannen/Beloften 09-08-2019 9
28 e Ronde van Noordeloos Elite-Mannen/Beloften 05-08-2019 4
47e editie Profronde Westland (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 01-08-2019 16
62e Kermisronde van Duizel Elite-Mannen/Beloften 29-07-2019 13
70e Ronde van Poeldijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 28-07-2019 27
Paardenmarktronde Alblasserdam (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 24-07-2019 8
49e Ronde van Barendrecht (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 20-07-2019 5
58e Wielerdag van Monster (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-07-2019 7
U23 RS - Internationaal Beloften Weekend Beloften Eindklassement 13-07-2019 77
U23 RS - Internationaal Beloften Weekend Beloften 13-07-2019 74
U23 RS - Internationaal Beloften Weekend Beloften 12-07-2019 98
Ronde van de Leren Zool (Rijen) (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 30-06-2019 2
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 29-06-2019 53
50e Wielerronde van Hapert (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 25-06-2019 8
Ronde van Warmenhuizen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 23-06-2019 5
Ronde van Elden [GP Leo Peelen] (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 16-06-2019 12
50e Plus Vreeswijk Ronde van Ouderkerk - Ronde Hoep (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 15-06-2019 4
Dorpsronde van Rijsenhout (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 13-06-2019 16
DK Zuid-Holland (El-Be.-Ma.-Jun.-Am.Sp.) Beloften 10-06-2019 6
63e Pinkster Wielerronde van Krommenie (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 09-06-2019 3
CCM - Parel van de Veluwe Elite-Mannen/Beloften 05-06-2019 112
De Jumbo ronde van Papendrecht (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 01-06-2019 18
U23 RS - RegioBank Kersenronde Beloften 30-05-2019 32
CCM - 39e Omloop Hoeksche Waard Elite-Mannen/Beloften 25-05-2019 28
DK Tijdrijden ZH & RK Vrouwen NH-ZH Beloften 22-05-2019 9
Ronde van Kortenhoef (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 19-05-2019 5
CCM - ZHE Tour Elite-Mannen/Beloften 18-05-2019 29
71ste wielerronde van Standdaarbuiten Elite-Mannen/Beloften 05-05-2019 13
Makelaardij Olav ronde van Geldrop Elite-Mannen/Beloften 28-04-2019 13
Grote Ronde van 's-Gravendeel Elite-Mannen/Beloften 27-04-2019 29
CCM - Zuiderzeeronde Elite-Mannen/Beloften 13-04-2019 37
Wielerdag Huijbergen 2019 Elite-Mannen/Beloften 24-03-2019 20
Dorpenomloop door Drenthe Elite-Mannen/Beloften 23-03-2019 41
33e Omloop van de Houtse Linies Elite-Mannen/Beloften 17-03-2019 30
CCM - Hel van Voerendaal Elite-Mannen/Beloften 12-08-2018 19
Ronde van Beverwijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 08-08-2018 16
27 e Ronde van Noordeloos Elite-Mannen/Beloften 06-08-2018 5
46e Wielerronde van Oostzaan (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 05-08-2018 10
Wielerronde van Haamstede (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 04-08-2018 6
46e Editie Profronde Westland (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-08-2018 16
Ronde van Zutphen Elite-Mannen/Beloften 01-08-2018 6
61e Kermisronde van Duizel Elite-Mannen/Beloften 30-07-2018 10
69e Ronde van Poeldijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 29-07-2018 20
Rabo Paardenmarktronde Elite-Mannen/Beloften 25-07-2018 19
48e Ronde van Barendrecht (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 21-07-2018 23
33e Super Criterium van Kwintsheul Elite-Mannen/Beloften 20-07-2018 28
57e Hoogvliet Wielerspektakel van Monster (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 15-07-2018 2
38e Wielerronde van Abbenbroek (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-07-2018 16
Wielerronde Heerle (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 09-07-2018 2
54e Slag van Ambacht (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 05-07-2018 7
Ronde van Ermelo Elite-Mannen ZC/Beloften 04-07-2018 2
51e Ronde van Hoogkarspel (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 01-07-2018 2
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 30-06-2018 37
55e Ronde van Honselersdijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 28-06-2018 16
Ronde van Warmenhuizen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 24-06-2018 18
Ronde van Elden (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 17-06-2018 8
36e Wielerronde van Numansdorp Elite-Mannen/Beloften 11-06-2018 11
CCM & CCV - WADRO Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 10-06-2018 27
CCM & CCV - Parel van de Veluwe Elite-Mannen/Beloften 06-06-2018 50
TCM - Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 03-06-2018 73
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Elite-Mannen/Beloften 27-05-2018 14
DK Tijdrijden Zuid Holland Beloften 23-05-2018 11
District Kampioenschap Zuid-Holland Beloften 21-05-2018 4
70ste Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Elite-Mannen/Beloften 13-05-2018 6
CCM - Zuid-hollandse Eilanden Tour Elite-Mannen/Beloften 12-05-2018 59
56e Ronde van Lekkerkerk Elite-Mannen ZC/Beloften 10-05-2018 2
NHC 2 - 70ste Wielerronde van Standdaarbuiten Elite-Mannen/Beloften 06-05-2018 5
Grote Ronde van 's-Gravendeel Elite-Mannen/Beloften 27-04-2018 2
34e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 22-04-2018 37
62e Ronde van Werkendam Elite-Mannen/Beloften 02-04-2018 18
CCM - 31e Grote Omloop van de Veenkoloniën Elite-Mannen/Beloften 24-03-2018 74
KTN - 60e ronde van Woensdrecht Elite-Mannen/Beloften 18-03-2018 16
Ronde van Midden-Brabant Elite-Mannen/Beloften 24-09-2017 36
Finale Clubcompetitie (Mannen) Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 10-09-2017 71
Finale Clubcompetitie (Mannen) Elite-Mannen/Beloften 10-09-2017 63
Finale Clubcompetitie (Mannen) Elite-Mannen/Beloften 09-09-2017 57
Ronde van Noordwijkerhout (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 06-09-2017 3
57e Ronde van Heemskerk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 03-09-2017 10
Ronde van Markelo, telt mee voor het VIRO CCT klassement (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 18-08-2017 7
Ronde van Nunspeet Elite-Mannen ZC/Beloften 16-08-2017 19
Hel van Voerendaal Elite-Mannen/Beloften 13-08-2017 40
Ronde van Beverwijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 09-08-2017 10
45e Ronde van Oostzaan (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 06-08-2017 12
Wielerronde Haamstede (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 05-08-2017 8
69e Ronde van Zundert Elite-Mannen/Beloften 02-08-2017 10
67e Ronde van Ochten (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 22-07-2017 13
63e Wielerronde van Maasdijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 19-07-2017 20
51e Ronde van Oudenbosch Elite-Mannen/Beloften 16-07-2017 12
52 ste Ronde van Philippine (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 15-07-2017 13
Ronde van Hoogkarspel (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-07-2017 11
54e Ronde van Honselersdijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 29-06-2017 19
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 24-06-2017 54
Acht van Noordenveld (Junioren & Nieuwelingen geannuleerd) Elite-Mannen/Beloften 11-06-2017 43
DK ZH (El./Be./Ju.) & RK NH/ZH (Vr.) Beloften 05-06-2017 10
Wielerronde van 't Ginneken Elite-Mannen/Beloften 28-05-2017 5
55e Ronde van Lekkerkerk Elite-Mannen/Beloften 25-05-2017 27
Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 21-05-2017 48
Parel van de Veluwe (TC Elite Women geannuleerd) Elite-Mannen/Beloften 19-05-2017 36
69ste Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Elite-Mannen/Beloften 14-05-2017 47
Zuidhollandse Eilanden Tour Elite-Mannen/Beloften 13-05-2017 104
Dorpenomloop door Drenthe Elite-Mannen/Beloften 07-05-2017 27
Haagse Wielerdag (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 30-04-2017 17
48ste Omloop van de Braakman Elite-Mannen/Beloften 08-04-2017 65
57ste Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 04-03-2017 72
R&TC Groenewoud Nederlands Studenten Kampioenschap Wielrennen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 25-09-2016 15
54e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Junioren 18-09-2016 5
Ronde van Uithoorn Junioren 04-09-2016 1
21ste Kleine Omloop van de Veenkoloniën/ENERGYSTOCK Junioren 03-09-2016 15
44e Wateringse Wielerdag Junioren 28-07-2016 6
67e Ronde van Poeldijk Junioren 24-07-2016 18
41e Wielerronde van Maren-Kessel Junioren 02-07-2016 8
53e Ronde van Honselersdijk Junioren 30-06-2016 27
NK Weg 15-18 jr. Junioren 18-06-2016 37
District Kampioenschap Zuid Holland Junioren 16-05-2016 13
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 01-05-2016 6
62e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 27-04-2016 29
EPZ-Omloop van Borsele 2016 Junior Heren Junioren 24-04-2016 22
Grote Prijs Koppert Biological Systems Junioren 20-04-2016 12
Eurobottle Zuiderzeeronde Junioren 09-04-2016 34
Rabo Omloop NoordWest Overijssel Junioren 02-04-2016 44
wielerronde "Hart van Oosterhout" Junioren 20-09-2015 4
53e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Junioren 13-09-2015 3
20de Kleine Omloop van de Veenkoloniën/Energy Stock Junioren 05-09-2015 4
61e Ronde van Maasdijk Junioren 22-07-2015 12
49e Ronde van Oudenbosch Junioren 19-07-2015 5
Ronde van Twente Junioren 11-07-2015 29
66e Hapert 8 van Bladel Junioren Eindklassement 28-06-2015 29
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 28-06-2015 75
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 28-06-2015 7
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 27-06-2015 48
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 26-06-2015 17
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Junioren 20-06-2015 34
Omloop van de Maasvallei Junioren 06-06-2015 18
Wielerronde van Erp Junioren 31-05-2015 21
District Kampioenschap Zuid-Holland Junioren 25-05-2015 5
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en Regio Kampioenschap Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor vrouwen Junioren 06-05-2015 22
67ste wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 03-05-2015 29
61e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 27-04-2015 3
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junioren 26-04-2015 69
32 e Omloop van de Alblasserwaard Junioren 18-04-2015 27
Zuiderzeeronde Junioren 11-04-2015 20
Ronde van Waddinxveen Junioren 06-04-2015 9
Volta Limburg Classic afwachtingswedstrijd Junioren 04-04-2015 15
42ste Ronde van het Lage Land Junioren 22-03-2015 23
Ronde van Alphen aan den Rijn Nieuwelingen 14-09-2014 6
Ronde van Uithoorn Nieuwelingen 07-09-2014 1
19de Kleine Omloop van de Veenkoloniën Nieuwelingen 06-09-2014 31
Klimcriterium Pijl van Heerlerheide Nieuwelingen 31-08-2014 24
Math Salden Klimcriterium Nieuwelingen 30-08-2014 26
60e Ronde van Maasdijk Nieuwelingen 23-07-2014 8
49e Ronde van Philippine Nieuwelingen 20-07-2014 2
64e Ronde van Ochten Nieuwelingen 19-07-2014 5
41e Ronde van Giessenburg Nieuwelingen 12-07-2014 20
29e Ronde van Kwintsheul Nieuwelingen 02-07-2014 7
32e Ronde van Sliedrecht Nieuwelingen 28-06-2014 3
51e Ronde van Honselersdijk Nieuwelingen 26-06-2014 3
NK Tijdrijden Nieuwelingen 25-06-2014 31
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuwelingen 21-06-2014 19
33e Ronde van Zoeterwoude Nieuwelingen 15-06-2014 4
26e Wielerronde van Rozenburg Nieuwelingen 14-06-2014 2
District Kampioenschap Zuid-Holland Nieuwelingen 09-06-2014 46
Nieuwelingen & Junioren Omnium Zevenhuizen Nieuwelingen 07-06-2014 4
50e Landal Omloop door Het Land van Bartje Nieuwelingen 24-05-2014 16
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland Nieuwelingen 21-05-2014 6
De 9e wielerronde van Elim Nieuwelingen 18-05-2014 2
10e HM van Scheppingen Wielerronde van Amstelveen Nieuwelingen 11-05-2014 1
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Nieuwelingen 21-04-2014 2
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 19-04-2014 10
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 13-04-2014 8
18de Kleine Omloop van de Veenkoloniën Nieuwelingen 07-09-2013 41
64e Ronde van Naaldwijk Nieuwelingen 27-08-2013 6
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Nieuwelingen 24-07-2013 46
80ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 29-06-2013 6
50e Ronde van Honselersdijk Nieuwelingen 27-06-2013 9
31e Ronde van Sliedrecht Nieuwelingen 22-06-2013 2
44e Ronde van Ouderkerk a/d Amstel (Finale Amstel en Vechtklassement) Nieuwelingen 16-06-2013 7
25e Wielerronde van Rozenburg Nieuwelingen 08-06-2013 7
Omloop van Exel Nieuwelingen 02-06-2013 3
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Nieuwelingen 25-05-2013 10
District Kampioenschap Zuid-Holland en Regio Kampioenschap Noord- en Zuid-Holland voor Vrouwen Nieuwelingen 20-05-2013 8
9e Wielerronde van Weesp - onderdeel Amstel en Vechtklassement Nieuwelingen 19-05-2013 2
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Nieuwelingen 08-05-2013 8
Specsavers Ronde van Amstelveen - onderdeel Amstel en Vechtklassement (ook voor de dames) Nieuwelingen 05-05-2013 2
7e Wim Hendriks Trofee voor Nieuwelingen Nieuwelingen 27-04-2013 16
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Nieuwelingen 21-04-2013 2
34e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 20-04-2013 1
41e Rabo Omloop NoordWest Overijssel Nieuwelingen 06-04-2013 21
47e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 01-04-2013 1
Grote Prijs RWC Ahoy Nieuwelingen 27-03-2013 4
Grote Prijs "de Vos" Jeugd Cat. 7 29-09-2012 2
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 7 15-09-2012 1
Klompenronde Jeugd Cat. 7 08-09-2012 2
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 01-09-2012 5
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 7 26-08-2012 5
41e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 7 04-07-2012 4
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 7 24-06-2012 1
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 7 09-06-2012 47
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 7 28-05-2012 2
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 7 27-05-2012 1
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 17-05-2012 5
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 06-05-2012 1
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 7 05-05-2012 3
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 7 30-04-2012 3
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 28-04-2012 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 22-04-2012 3
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 15-04-2012 4
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 7 09-04-2012 3
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 7 07-04-2012 5
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 7 31-03-2012 4
Klompenronde Jeugd Cat. 6 10-09-2011 3
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 6 28-08-2011 5
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 27-08-2011 3
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 6 17-07-2011 6
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 6 16-07-2011 2
40e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 06-07-2011 2
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 6 03-07-2011 2
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 18-06-2011 2
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 6 12-06-2011 18
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 02-06-2011 3
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 6 29-05-2011 2
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 6 22-05-2011 4
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 08-05-2011 1
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 6 30-04-2011 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 23-04-2011 5
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 6 17-04-2011 4
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 16-04-2011 2
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 10-04-2011 4
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 02-04-2011 2
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 18-09-2010 5
Jubileum Jeugd Ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 5 11-09-2010 2
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 05-09-2010 4
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 04-09-2010 2
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 28-08-2010 4
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 17-07-2010 4
37e Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 5 10-07-2010 4
39e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 07-07-2010 3
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 26-06-2010 7
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 13-06-2010 26
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 05-06-2010 9
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 5 30-05-2010 5
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 5 23-05-2010 12
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 25-04-2010 2
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 24-04-2010 22
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 5 18-04-2010 3
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 5 17-04-2010 7
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 5 10-04-2010 5
Jeugd Districtstournooi Jeugd Cat. 4 27-09-2009 6
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 19-09-2009 9
Klompenronde Jeugd Cat. 4 12-09-2009 6
Gouda Jeugd Cat. 4 20-06-2009 4
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 13-06-2009 25
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 17-05-2009 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 16-05-2009 12
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 4 10-05-2009 13
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 4 19-04-2009 8
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 11-04-2009 8
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 28-09-2008 6
jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 3 08-06-2008 5
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3-1 31-05-2008 9
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 3-1 11-05-2008 13
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 12-04-2008 12
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 3 05-04-2008 26
Jeugdtoernooi Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 17-06-2007 10
1e Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 2 03-06-2007 3

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.