Daan Oirschot

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
64e Profronde van Zevenbergen Nieuwelingen 11-08-2019 27
Kermisronde Bergeijk Nieuwelingen 16-07-2019 13
45e Wielerronde van Nispen Nieuwelingen 07-07-2019 20
Kermis ronde van Raamsdonksveer Nieuwelingen 30-06-2019 21
57e Wielerronde van Wernhout Nieuwelingen 30-05-2019 19
3e Ronde van Woerden Nieuwelingen 12-05-2019 36
63 e Ronde van Werkendam Nieuwelingen 22-04-2019 37
72e Wielerronde van Oud Gastel Nieuwelingen 14-04-2019 35
Van den Akker Aqua Service Tour Nieuwelingen 31-03-2019 32
Wooning Zesdaagse van Rotterdam Nieuwelingen 06-01-2019 17
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 7 09-09-2018 9
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 7 01-07-2018 17
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Jeugd Cat. 7 23-06-2018 10
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 27-05-2018 11
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 7 21-05-2018 8
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 7 19-05-2018 9
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 7 13-05-2018 8
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 7 10-05-2018 19
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 06-05-2018 10
GP Cor Vriens Jeugd Cat. 7 22-04-2018 4
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 15-04-2018 12
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 7 08-04-2018 10
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 7 02-04-2018 8
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 7 31-03-2018 17
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 7 25-03-2018 12
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 11-03-2018 13
40ste Jubileum Ronde/Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 6 24-09-2017 11
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 6 17-09-2017 40
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 6 10-09-2017 5
VAG techniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 20-08-2017 11
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Jeugd Cat. 6 02-07-2017 7
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 6 18-06-2017 12
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 6 11-06-2017 12
Jeugdronde van geldrop Jeugd Cat. 6 04-06-2017 5
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 28-05-2017 12
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 6 25-05-2017 19
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 6 14-05-2017 20
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 07-05-2017 20
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 16-04-2017 14
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 6 09-04-2017 14
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 6 02-04-2017 8
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 26-03-2017 31
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 19-03-2017 42
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 6 12-03-2017 22
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 5 25-09-2016 22
Rabo Wielerronde + Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 5 18-09-2016 11
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 5 11-09-2016 23
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 03-07-2016 11
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 5 19-06-2016 8
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 5 05-06-2016 13
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 22-05-2016 21
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 15-05-2016 16
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 08-05-2016 15
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 05-05-2016 28
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 01-05-2016 32
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 5 27-04-2016 26
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 17-04-2016 29
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 10-04-2016 15
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 03-04-2016 15
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 28-03-2016 41
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 20-03-2016 26
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 13-03-2016 27
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 27-09-2015 32
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 4 13-09-2015 14
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 06-09-2015 17
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 23-08-2015 10
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 28-06-2015 26
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 4 30-05-2015 16
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 14-05-2015 16
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 09-05-2015 28
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 4 27-04-2015 19
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 4 19-04-2015 19
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 12-04-2015 22
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 06-04-2015 29
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 23-11-2014 19
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 4 08-11-2014 24
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 01-11-2014 26
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 25-10-2014 26
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 3 14-09-2014 16
Jeugdronde Geldrop Jeugd Cat. 3 07-09-2014 8
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 3 24-08-2014 9
64e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 3 06-07-2014 10
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 29-06-2014 18
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 08-06-2014 32
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 01-06-2014 5
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 3 31-05-2014 16
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 29-05-2014 13
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 3 25-05-2014 12
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 3 18-05-2014 15
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 04-05-2014 10
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 3 27-04-2014 8
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 26-04-2014 11
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 21-04-2014 6
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 20-04-2014 9
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 3 13-04-2014 8
Criterium Jeugd Cat. 3 06-04-2014 4
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 05-04-2014 8
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 3 30-03-2014 24
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 23-03-2014 24
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 09-03-2014 20
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 04-01-2014 28
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 28-12-2013 18
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 22-12-2013 18
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 08-12-2013 18
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 24-11-2013 13
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 3 17-11-2013 16
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 3 09-11-2013 19
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 02-11-2013 16
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 27-10-2013 22
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 19-10-2013 14
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 3 06-10-2013 12
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 2 15-09-2013 10
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 2 01-09-2013 6
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 2 25-08-2013 17
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 2 18-08-2013 14
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 2 13-07-2013 8
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 2 07-07-2013 13
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 2 30-06-2013 3
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 23-06-2013 10
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 2 22-06-2013 12
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 2 16-06-2013 9
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 09-06-2013 28
Jeugdronde Moerdijk Jeugd Cat. 2 02-06-2013 7
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 2 01-06-2013 7
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 2 26-05-2013 10
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 2 12-05-2013 12
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 2 09-05-2013 10
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 05-05-2013 8
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 2 30-04-2013 12
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 2 28-04-2013 11
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 2 21-04-2013 11
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 20-04-2013 10
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 2 14-04-2013 8
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 2 06-04-2013 10
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 01-04-2013 13
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 30-03-2013 4
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 10-03-2013 12

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.