Tom Jansen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Grote Ronde van 's-Gravendeel Amateurs 27-04-2019 14
Grote Prijs Koppert Biological Systems (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 17-04-2019 19
72e Wielerronde van Oud Gastel (B)-Amateurs/Junioren 14-04-2019 22
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 23-09-2018 79
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 23-09-2018 30
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 22-09-2018 25
Olympia's Tour Under 23 16-09-2018 68
Olympia's Tour Under 23 Eindklassement 16-09-2018 81
Olympia's Tour Under 23 15-09-2018 97
Olympia's Tour Under 23 15-09-2018 85
Olympia's Tour Under 23 14-09-2018 77
Olympia's Tour Under 23 13-09-2018 80
Olympia's Tour Under 23 12-09-2018 95
Olympia's Tour Under 23 11-09-2018 100
Wielerronde van Zuidland Elite-Mannen/Beloften 25-08-2018 18
Nacht van 's-Gravendeel Elite-Mannen/Beloften 24-08-2018 16
44e Ronde van De Lier (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-08-2018 36
CCM - Hel van Voerendaal Elite-Mannen/Beloften 12-08-2018 31
70e Ronde van Zundert Elite-Mannen/Beloften 08-08-2018 13
69e Ronde van Poeldijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 29-07-2018 34
Rabo Paardenmarktronde Elite-Mannen/Beloften 25-07-2018 21
48e Ronde van Barendrecht (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 21-07-2018 24
33e Super Criterium van Kwintsheul Elite-Mannen/Beloften 20-07-2018 35
52e Kermis Ronde van Luyksgestel Elite-Mannen/Beloften 25-06-2018 27
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Elite-Mannen/Beloften 23-06-2018 16
Wielerronde van Albrandswaard (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 20-06-2018 46
Kermis wielerronde van Hapert (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 19-06-2018 8
Wielerronde van Riethoven Elite-Mannen/Beloften 18-06-2018 12
Wielerweekend Roden Elite-Mannen/Beloften 16-06-2018 71
36e Wielerronde van Numansdorp Elite-Mannen/Beloften 11-06-2018 23
CCM & CCV - WADRO Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 10-06-2018 101
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Beloften 23-05-2018 11
Regio Kampioenschap Zuid (Ma.-Vr.-El.-Be.) Beloften 21-05-2018 16
63e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Elite-Mannen/Beloften 20-05-2018 17
72e Profronde van Noord-Holland M_ELITE 13-05-2018 93
CCM - Zuid-hollandse Eilanden Tour Elite-Mannen/Beloften 12-05-2018 113
Wim Hendriks Trofee - 36e Elite/Beloften eendaagse Elite-Mannen/Beloften 29-04-2018 69
Grote Ronde van 's-Gravendeel Elite-Mannen/Beloften 27-04-2018 47
Grote Prijs Koppert Biological Systems (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 18-04-2018 58
CCM - Dronterland Zuiderzeeronde Elite-Mannen/Beloften 14-04-2018 52
62e Ronde van Werkendam Elite-Mannen/Beloften 02-04-2018 24
Wielerdag Huijbergen 2018 Elite-Mannen/Beloften 25-03-2018 29
CCM - 31e Grote Omloop van de Veenkoloniën Elite-Mannen/Beloften 24-03-2018 87
KTN - 60e ronde van Woensdrecht Elite-Mannen/Beloften 18-03-2018 12
Finale Clubcompetitie (Mannen) Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 10-09-2017 56
Finale Clubcompetitie (Mannen) Elite-Mannen/Beloften 10-09-2017 68
Finale Clubcompetitie (Mannen) Elite-Mannen/Beloften 09-09-2017 92
Ronde van Hoogerheide Elite-Mannen/Beloften 03-09-2017 21
Ronde van Delfzijl Elite-Mannen/Beloften 27-08-2017 17
Grote Prijs EMERGO (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 25-08-2017 15
36e Wielerronde van Steensel Elite-Mannen/Beloften 14-08-2017 9
Hel van Voerendaal Elite-Mannen/Beloften 13-08-2017 57
43e Ronde van De Lier (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 08-08-2017 24
69e Ronde van Zundert Elite-Mannen/Beloften 02-08-2017 14
60e Kermisronde van Duizel Elite-Mannen/Beloften 31-07-2017 20
Nacht van de Zeilberg (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 28-07-2017 12
45e Wateringse Wielerdag Profronde Westland (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 27-07-2017 29
Acht van Chaam Elite-Mannen/Beloften 26-07-2017 38
47e Ronde van Barendrecht (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 22-07-2017 20
63e Wielerronde van Maasdijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 19-07-2017 23
51e Ronde van Oudenbosch Elite-Mannen/Beloften 16-07-2017 25
52 ste Ronde van Philippine (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 15-07-2017 17
32e Ronde van Kwintsheul Elite-Mannen/Beloften 14-07-2017 40
Wielerronde Heerle Elite-Mannen/Beloften 10-07-2017 10
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Elite-Mannen/Beloften 01-07-2017 21
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Elite-Mannen/Beloften 30-06-2017 13
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Elite-Mannen/Beloften 28-06-2017 12
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier Elite-Mannen/Beloften 26-06-2017 12
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier - dag 1 Elite-Mannen/Beloften 25-06-2017 4
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 24-06-2017 57
Kermis wielerronde van Hapert (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 20-06-2017 16
Wielerronde van Riethoven Elite-Mannen/Beloften 19-06-2017 22
Wielerronde van Rijsenhout De grote Drieluik HSC de Bataaf (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 15-06-2017 16
Wielerronde van Albrandswaard (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-06-2017 25
35e Wielerronde van Numansdorp Elite-Mannen/Beloften 12-06-2017 19
District Kampioenschap Noord Beloften 05-06-2017 9
Kermisronde van Westerhoven Elite-Mannen/Beloften 27-05-2017 10
55e Ronde van Lekkerkerk Elite-Mannen/Beloften 25-05-2017 29
Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 21-05-2017 44
NHC 2 - 69ste wielerronde van Standdaarbuiten Elite-Mannen/Beloften 07-05-2017 34
Grote Ronde van 's-Gravendeel Elite-Mannen/Beloften 27-04-2017 37
76e profronde van Made Elite-Mannen/Beloften 23-04-2017 43
Grote Prijs Koppert Biological Systems (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 19-04-2017 13
Ronde van Waddinxveen Elite-Mannen/Beloften 17-04-2017 37
70e Ronde van Oud Gastel Elite-Mannen/Beloften 09-04-2017 16
50e Ronde van Oudenbosch Elite-Mannen/Beloften 17-07-2016 23
Wielerronde Heerle (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 11-07-2016 47
42e Wielerronde van Nispen Elite-Mannen/Beloften 10-07-2016 23
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord & Zuid Holland 2015 Beloften 31-10-2015 8
5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Elite/Beloften 27-09-2015 27
62e Ronde van Hank (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 13-09-2015 11
78e Kermisronde Roosendaal Elite-Mannen/Beloften 10-09-2015 10
Ronde van Hoogerheide Elite-Mannen/Beloften 30-08-2015 22
50ste Ronde van Philippine (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 28-08-2015 10
Grote prijs EMERGO GROUP (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 21-08-2015 26
41e Ronde van De Lier (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 11-08-2015 40
34e Wielerronde van Steensel Elite-Mannen/Beloften 10-08-2015 17
Ronde van Zundert; Herdenkingsprijs Marc Siemons Elite-Mannen/Beloften 05-08-2015 26
Ronde van St.Jansteen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 30-06-2015 22
Ronde van Raamsdonksveer Elite-Mannen/Beloften 28-06-2015 27
52e Ronde van Honselersdijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 25-06-2015 22
45e Ronde van Nieuwendijk Elite-Mannen/Beloften 20-06-2015 8
33e Wielerronde van Numansdorp Elite-Mannen/Beloften 08-06-2015 30
62e Ronde van papendrecht Elite-Mannen/Beloften 06-06-2015 30
Wielerronde van 't Ginneken Elite-Mannen/Beloften 31-05-2015 9
67ste wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Elite-Mannen/Beloften 10-05-2015 36
20e Draai rond de Kraai Elite-Mannen/Beloften 09-05-2015 35
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en Regio Kampioenschap Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor vrouwen Beloften 06-05-2015 16
67ste wielerronde van Standdaarbuiten Elite-Mannen/Beloften 03-05-2015 26
Ronde van Oud Gastel Elite-Mannen/Beloften 19-04-2015 11
49e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 06-04-2015 39
Grote Prijs Koppert Biological Systems Elite-Mannen/Beloften 01-04-2015 22
Wielerronde van Woensdrecht Elite-Mannen/Beloften 15-03-2015 47
wielerronde Hart van Oosterhout Junioren 21-09-2014 8
11e Ronde van Ameide Junioren 20-09-2014 22
61e Ronde van Hank Junioren 14-09-2014 7
Wielerronde van Uden - dag 1 Junioren 13-09-2014 9
77e Kermisronde (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 11-09-2014 20
19de Kleine Omloop van de Veenkoloniën Junioren 06-09-2014 42
Klimcriterium Pijl van Heerlerheide Junioren 31-08-2014 18
14e Uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 24-08-2014 68
14e Uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren Eindklassement 24-08-2014 67
14e Uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 23-08-2014 69
14e Uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 23-08-2014 63
14e Uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 22-08-2014 77
40e Wielerronde van Nispen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 17-08-2014 15
Wielerronde van Zundert; herdenkingsprijs Marc Siemons Junioren 06-08-2014 18
35e Draai van de Kaai Junioren 04-08-2014 22
Acht van Chaam Junioren 30-07-2014 24
Wielerronde Heerle (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 14-07-2014 1
Ronde van Heusdenhout Junioren 06-07-2014 4
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Junioren 21-06-2014 74
Wielerronde van Lage Zwaluwe Junioren 15-06-2014 19
District Kampioenschap Zuid-Holland Junioren 09-06-2014 36
47e Ronde van Oudenbosch Junioren 08-06-2014 3
6e GP Tour de Leur Junioren 01-06-2014 13
Ronde van Moerdijk Junioren 25-05-2014 8
50e Landal Omloop door Het Land van Bartje Junioren 24-05-2014 26
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland Junioren 21-05-2014 15
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Junioren 18-05-2014 39
66ste wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 11-05-2014 20
Wielerronde van Yerseke Junioren 03-05-2014 7
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junioren 27-04-2014 26
58e Ronde van Werkendam Junioren 21-04-2014 45
31e Omloop Alblasserwaard Junioren 19-04-2014 84
Ronde van Oud Gastel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 13-04-2014 67
Flevonice Zuiderzeeronde Junioren 12-04-2014 45
Criterium Junioren 06-04-2014 11
Grote Prijs RWC Ahoy (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 26-03-2014 44
64ste Ronde van Huijbergen Junioren 23-03-2014 52
Van Esch Tweewielers Tour Junioren 16-03-2014 36
Veldrit van Albrandswaard Junioren 19-10-2013 23
Veldrit Grote Prijs van Brabant Junioren 12-10-2013 29
5e Veldrit van Montfoort Junioren 05-10-2013 9
57e Ronde van de Molen / Hart van Oosterhout Junioren 22-09-2013 18
60e Ronde van Hank Junioren 08-09-2013 25
18de Kleine Omloop van de Veenkoloniën Junioren 07-09-2013 29
Ronde van Heusdenhout Junioren 01-09-2013 8
32e Wielerronde van Steensel Junioren 12-08-2013 5
80ste Wielerronde van Kruiningen Junioren 29-06-2013 14
50e Ronde van Honselersdijk Junioren 27-06-2013 13
Herkansing 63ste Ronde van Huijbergen Junioren 23-06-2013 12
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Junioren 16-06-2013 13
Jeugdronde Moerdijk Junioren 02-06-2013 15
Districtskampioenschap tijdrijden 2013 Zuid-West en Zuid Oost Junioren 29-05-2013 24
DK Zuid-West en RK Zuid 51ste Ronde van Wernhout Junioren 20-05-2013 31
5e Tour de Leur Junioren 12-05-2013 4
72e Profronde van Made Junioren 28-04-2013 23
Ronde van de Bult Junioren 27-04-2013 24
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junioren 21-04-2013 67
Flevonice Zuiderzeeronde Junioren 13-04-2013 40
criterium Steenbergen Junioren 07-04-2013 10
47e Grote Ronde van Gerwen Junioren 01-04-2013 26
Volta Limburg Classic afw. Junioren Junioren 30-03-2013 22
Wielerronde van Woensdrecht Junioren 17-03-2013 31
75e kermisronde Nieuwelingen 06-09-2012 9
Ronde van Pijnacker Nieuwelingen 18-08-2012 13
31e Wielerronde van Steensel Nieuwelingen 13-08-2012 4
40e Wielerdag van Wateringen Nieuwelingen 26-07-2012 10
Acht van Chaam Nieuwelingen 25-07-2012 11
47e Ronde van Philippine Nieuwelingen 14-07-2012 10
79ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 30-06-2012 30
49e Ronde van Honselersdijk Nieuwelingen 28-06-2012 27
30e Ronde van Sliedrecht. Nieuwelingen 23-06-2012 13
58e Ronde van Maasdijk Nieuwelingen 14-06-2012 6
30e Wielerronde van Numansdorp Nieuwelingen 11-06-2012 10
Amstel wielerronde van Erp Nieuwelingen 10-06-2012 12
62ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 03-06-2012 21
Ronde van 't Ginneken Nieuwelingen 20-05-2012 12
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilanden Toer Nieuwelingen 19-05-2012 15
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Nieuwelingen 13-05-2012 21
Ronde van Lewedorp Nieuwelingen 12-05-2012 5
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuwelingen 02-05-2012 17
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 15-04-2012 20
46e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 09-04-2012 32
26e Jeugdronde van Piershil Nieuwelingen 07-04-2012 12
Rabobank Wielerronde van Oploo Nieuwelingen 01-04-2012 14
Van Esch Tour Nieuwelingen 25-03-2012 4
Ronde van Woensdrecht Nieuwelingen 18-03-2012 11
74e kermisronde Nieuwelingen 08-09-2011 9
Afwachtingswedstrijd De Westbrabantse Pijl Nieuwelingen 28-08-2011 12
32e van Gogh Wielerronde van Nuenen Grote Prijs Rubino Nieuwelingen 21-08-2011 18
30e Wielerronde van Steensel Nieuwelingen 15-08-2011 8
Ronde van Zundert Nieuwelingen 03-08-2011 24
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 03-07-2011 12
38e ronde van Schaijk Nieuwelingen 26-06-2011 8
29e Wielerronde van Sliedrecht Nieuwelingen 25-06-2011 30
District Kampioenschap Zuid-West & Regio Kampioenschap Zuid (Vrouwen+Masters) Nieuwelingen 13-06-2011 30
41e Ronde van Nieuwendijk Nieuwelingen 11-06-2011 22
Ronde van Ginneken Nieuwelingen 29-05-2011 18
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuwelingen 25-05-2011 33
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Nieuwelingen 15-05-2011 43
45e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 25-04-2011 20
5e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 23-04-2011 80
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 17-04-2011 35
61ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 27-03-2011 46
53e Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 20-03-2011 105
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 7 26-09-2010 32
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 7 19-09-2010 31
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 18-09-2010 50
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 05-09-2010 17
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 7 22-08-2010 25
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 7 17-07-2010 22
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 04-07-2010 18
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 7 27-06-2010 14
Wielerronde van Schoondijke Jeugd Cat. 7 26-06-2010 5
linie crossers Jeugd Cat. 7 20-06-2010 23
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd Cat. 7 13-06-2010 30
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 7 05-06-2010 7
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 7 13-05-2010 26
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 7 08-05-2010 34
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 7 18-04-2010 18
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 7 11-04-2010 27
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 7 10-04-2010 32
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 05-04-2010 31
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 7 28-03-2010 31
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 7 14-03-2010 16
54e Ronde van de Molen Grote Prijs Piet Franken Jeugd Cat. 6 04-10-2009 36
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 6 27-09-2009 38
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 19-09-2009 15
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 06-09-2009 17
Gedempte Haven Jeugd Cat. 6 23-08-2009 21
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 6 12-07-2009 30
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 6 04-07-2009 25
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 28-06-2009 32
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 21-06-2009 31
Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 6 07-06-2009 13
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 06-06-2009 20
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 6 21-05-2009 47
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 17-05-2009 31

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.