Maureen Abma

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 16-11-2019 5
Landal St Maarten cross Orvelte Jeugd Cat. 5 09-11-2019 4
17e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 02-11-2019 6
ICW Wintercompetitie Noord 2019-2020 Diverse Licentiecategorieen 26-10-2019 1
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 20-10-2019 7
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 5 13-10-2019 8
NK MTB Jeugd 2019 Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 21-09-2019 1
Ronde van Villapark- NK jeugd 2020 parcours!! Jeugd Cat. 4 14-09-2019 2
Classic jeugd Bavelse Berg Jeugd Cat. 4 08-09-2019 1
MTB LJC Bavelse Berg(let op clubparkoers WV Bredaen let op de gewijzigde starttijden. Jeugd Cat. 4 07-09-2019 5
MCO Zomer Trophy LJC Jeugd Cat. 4 31-08-2019 6
European Junior Cycling Tour Assen Jeugd Cat. 4 29-07-2019 4
Jeugdronde van Hollandscheveld Jeugd Cat. 4 13-07-2019 2
LJC - Bar End Trophy Jeugd Cat. 4 06-07-2019 6
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 15-06-2019 1
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 4 25-05-2019 6
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 4 18-05-2019 5
Mateboer jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 4 11-05-2019 1
OWC jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 4 04-05-2019 1
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 4 27-04-2019 3
Jeugdronde van Eibergen Jeugd Cat. 4 21-04-2019 1
BAM Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 4 14-04-2019 2
LJC Bergschenhoek Dirty Hill Jeugd Cat. 4 13-04-2019 6
Casteel Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 4 06-04-2019 1
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 4 30-03-2019 6
LJC Berlicum Jeugd Cat. 4 23-03-2019 5
de Ronde van Drenthe jeugdronde Jeugd Cat. 4 17-03-2019 4
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 4 09-03-2019 12
ICW Wintercompetitite Noord 2018-2019 FINALE Diverse Licentiecategorieen 10-02-2019 2
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 26-01-2019 1
Alpencross Assen Jeugd Cat. 4 19-01-2019 2
Veldrit Uden Jeugd Cat. 4 13-01-2019 2
ICW Wintercompetitie Noord 2018 - 2019 Diverse Licentiecategorieen 06-01-2019 1
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 05-01-2019 5
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2018 5
Jeugdcross Oploo Jeugd Cat. 4 16-12-2018 2
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 4 15-12-2018 3
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 4 09-12-2018 10
ICW Wintercompetitie Noord 2018 - 2019 Diverse Licentiecategorieen 18-11-2018 1
ICW Wintercompetitie Noord 2018 - 2019 Diverse Licentiecategorieen 11-11-2018 3
Landal St Maarten cross Orvelte Jeugd Cat. 4 10-11-2018 1
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 4 28-10-2018 3
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 21-10-2018 4
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 4 20-10-2018 5
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 4 13-10-2018 5
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 22-09-2018 1
Bavelse Berg Cup Jeugd Cat. 3 15-09-2018 5
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 3 01-09-2018 4
Landelijke Jeugd MTB Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 3 18-08-2018 3
MCO Zomer Trophy Jeugd Cat. 3 14-07-2018 10
Bar End LJC Jeugd Cat. 3 07-07-2018 9
Jeugdwedstrijd Corpus den Hoorn NWVG Jeugd Cat. 3 01-07-2018 1
LJC Bergschenhoek DIRTY HILL Jeugd Cat. 3 23-06-2018 5
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 17-06-2018 2
DK Oost Jeugd in Hasselt, voor renners lid van club in Oost Jeugd Cat. 3 26-05-2018 1
Landelijke Jeugd MTB wedstrijd Jeugd Cat. 3 19-05-2018 4
Jeugdronde van kampen Jeugd Cat. 3 12-05-2018 2
Rabo LJC Havelte Jeugd Cat. 3 28-04-2018 5
Jeugdronde van Eibergen Jeugd Cat. 3 22-04-2018 1
WV Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 21-04-2018 1
Jeugd-ronde van Gelderland Jeugd Cat. 3 15-04-2018 8
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 3 07-04-2018 8
Eierrace 2018 Jeugd Cat. 3 02-04-2018 1
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 3 01-04-2018 8
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 3 31-03-2018 10
LJC Berlicum Jeugd Cat. 3 17-03-2018 13
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 3 10-03-2018 6
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 27-01-2018 1
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 3 06-01-2018 2
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2017 2
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 3 23-12-2017 1
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 3 17-12-2017 1
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 3 09-12-2017 4
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Jeugd Cat. 3 02-12-2017 2
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 3 11-11-2017 6
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 3 29-10-2017 1
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 3 22-10-2017 2
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 3 21-10-2017 1
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 3 14-10-2017 1
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 30-09-2017 1
40ste Jubileum Ronde/Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 2 24-09-2017 3
Rogelli LJC MTB Breda Bavelse Berg Jeugd Cat. 2 16-09-2017 4
Autotaalglas / De Jongens van Outdoor MTB-Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 2 02-09-2017 3
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 2 27-08-2017 1
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 2 19-08-2017 1
Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 2 15-07-2017 3
Bar End LJC Trophy Jeugd Cat. 2 01-07-2017 4
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 2 24-06-2017 6
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Jeugd Cat. 2 17-06-2017 4
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 10-06-2017 1
LJC Mountainbike Noord-Holland Jeugd Cat. 2 03-06-2017 3
Van Dijk bikes Jeugd ronde van kampen Jeugd Cat. 2 13-05-2017 1
Jeugdronde van Eibergen Jeugd Cat. 2 07-05-2017 1
Jeugd Ronde van Assen 2017 Jeugd Cat. 2 06-05-2017 1
Rabo landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 29-04-2017 4
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 2 27-04-2017 1
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 2 22-04-2017 1
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 2 17-04-2017 1
LJC Discovery Landgraaf Jeugd Cat. 2 15-04-2017 3
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 2 08-04-2017 5
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 2 02-04-2017 1
Zwiep trek mtb cup Jeugd Cat. 2 01-04-2017 5
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 2 25-03-2017 5
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 2 18-03-2017 4
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 2 11-03-2017 5
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 21-01-2017 1
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 2 08-01-2017 2
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 2 18-12-2016 3
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 11-12-2016 3
jeugdwedstrijden Sportlandgoed Cyclocross Zwartemeer Jeugd Cat. 2 03-12-2016 1
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 2 27-11-2016 1
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 12-11-2016 1
Nationale veldrit Jeugd Cat. 2 30-10-2016 1
GeldXpert Jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 2 23-10-2016 2
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 2 22-10-2016 2
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 16-10-2016 2
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Jeugd Cat. 1 08-10-2016 4
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 01-10-2016 1
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 1 17-09-2016 4
Klompenronde Jeugd Cat. 1 10-09-2016 1
Jeugdronde van Veendam Jeugd Cat. 1 04-09-2016 1
NK Streetrace Diverse Licentiecategorieen 03-09-2016 12
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 1 28-08-2016 4
65ste Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 1 20-08-2016 1
37e Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 1 09-07-2016 1
Ronde van Gramsbergen (Omloop Holheme) Jeugd Cat. 1 02-07-2016 3
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 1 25-06-2016 4
4de RABO Jeugdronde Stadskanaal Jeugd Cat. 1 18-06-2016 2
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 04-06-2016 2
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 1 29-05-2016 1
Landelijke mountainbike wedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 1 28-05-2016 1
jeugd moutainbike wedstrijd Jeugd Cat. 1 21-05-2016 3
Kapenga Home Center Jeugdwedstrijd (selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 1 15-05-2016 1
Van Dijkbikes Jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 1 14-05-2016 2
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 1 05-05-2016 2
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 1 01-05-2016 2
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 1 30-04-2016 2
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 1 27-04-2016 1
Rabo Landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 23-04-2016 2
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 1 17-04-2016 2
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 1 16-04-2016 2
Rabo jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 1 09-04-2016 2
Jeugdronde van DOETINCHEM (let op gewijzigd!) Jeugd Cat. 1 03-04-2016 3
Intersport Jan Bols Jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 1 02-04-2016 1
Eierrace 2016 Jeugd Cat. 1 28-03-2016 1
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 1 26-03-2016 4
LJC Berlicum Jeugd Cat. 1 19-03-2016 2
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 1 12-03-2016 3
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 23-01-2016 3
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 09-01-2016 4
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 1 02-01-2016 8
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 1 28-12-2015 3
ICW Noord wintercompetitie Diverse Licentiecategorieen 27-12-2015 7
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 1 20-12-2015 3
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 1 12-12-2015 6
ICW Noord wintercompetitie Diverse Licentiecategorieen 06-12-2015 6
Jeugdveldrit Appelscha (Kandidaat 2017 NK jeugd parcours) Jeugd Cat. 1 05-12-2015 3
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 1 28-11-2015 3
ICW Noord wintercompetitie Diverse Licentiecategorieen 22-11-2015 7
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 1 15-11-2015 2
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 1 14-11-2015 5
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 1 08-11-2015 2
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 1 01-11-2015 3
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 1 25-10-2015 1
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 1 18-10-2015 2
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 1 17-10-2015 2
Bike2Build JMW Honselersdijk Jeugd Cat. 1 26-09-2015 9
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 1 13-09-2015 2
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 1 12-09-2015 10
jeugdronde Roldermarkt Jeugd Cat. 1 05-09-2015 4
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 1 30-08-2015 9
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 1 15-08-2015 5
12e Jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 1 25-07-2015 6
KNWU NK MTB 2015 Kidsrace 18-07-2015 16
Hamer Landelijke Jeugdwedstrijden MTB Apeldoorn Jeugd Cat. 1 27-06-2015 7
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 13-06-2015 2
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 07-06-2015 3
4de Criterium Sappemeer Jeugd Cat. 1 31-05-2015 4
LJC Jeugd Cat. 1 30-05-2015 8
Rabobank Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 1 23-05-2015 6
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 1 14-05-2015 9
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 1 10-05-2015 7
LJW Mountainbike Noord Holland Jeugd Cat. 1 09-05-2015 5
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 1 02-05-2015 8
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 1 27-04-2015 6
Rabo-jeugd Havelte Jeugd Cat. 1 25-04-2015 7
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Twente Jeugd Cat. 1 18-04-2015 9
Jeugdwedstrijd Woonexpo Kapenga Jeugd Cat. 1 11-04-2015 7
Eierrace Jeugd Cat. 1 06-04-2015 11
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 1 28-03-2015 14
GR. Bikes Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 1 22-03-2015 5
LJC Berlicum Jeugd Cat. 1 21-03-2015 6
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 1 14-03-2015 6
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 17-01-2015 4

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.