Tim Bierkens

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Wielerronde Heerle Elite-Mannen/Beloften 15-07-2019 13
U23 RS - Internationaal Beloften Weekend Beloften Eindklassement 13-07-2019 43
U23 RS - Internationaal Beloften Weekend Beloften 13-07-2019 67
U23 RS - Internationaal Beloften Weekend Beloften 12-07-2019 46
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 29-06-2019 116
NK Tijdrijden (Elite/Beloften mannen en vrouwen) Beloften 26-06-2019 41
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite-Mannen/Beloften 16-06-2019 74
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 16-06-2019 9
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite-Mannen/Beloften 15-06-2019 87
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 09-06-2019 48
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften 09-06-2019 67
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften 08-06-2019 50
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften 08-06-2019 29
U23 RS - RegioBank Kersenronde Beloften 30-05-2019 80
37e Wim Hendriks Trofee Elite-Mannen/Beloften 28-04-2019 50
Nobutec Omloop van de Glazenstad Elite-Mannen/Beloften 14-04-2019 28
CCM - 32e Grote Omloop van de Veenkoloniën / EERENS Elite-Mannen/Beloften 06-04-2019 104
Van den Akker Aqua Service Tour Elite-Mannen/Beloften 31-03-2019 1
Wielerdag Huijbergen 2019 Elite-Mannen/Beloften 24-03-2019 60
TCM - 59ste Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 23-02-2019 121
Ronde van Midden-Brabant Elite-Mannen/Beloften 30-09-2018 37
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 23-09-2018 1
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 23-09-2018 17
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 22-09-2018 19
Olympia's Tour Under 23 16-09-2018 35
Olympia's Tour Under 23 Eindklassement 16-09-2018 34
Olympia's Tour Under 23 15-09-2018 37
Olympia's Tour Under 23 15-09-2018 72
Olympia's Tour Under 23 14-09-2018 65
Olympia's Tour Under 23 13-09-2018 75
Olympia's Tour Under 23 12-09-2018 87
Olympia's Tour Under 23 11-09-2018 44
Omloop van Valkenswaard Beloften 26-08-2018 45
70e Ronde van Zundert Elite-Mannen/Beloften 08-08-2018 20
Wielerronde van Haamstede (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 04-08-2018 11
38e Wielerronde van Abbenbroek (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-07-2018 66
Wielerronde Heerle (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 09-07-2018 7
CCM - Omloop der Zevenheuvelen Elite-Mannen/Beloften 08-07-2018 59
TCM - Klimtijdrit Vaals Elite-Mannen/Beloften 04-07-2018 53
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 30-06-2018 72
NK Tijdrijden Beloften 27-06-2018 41
Wielerweekend Roden Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 17-06-2018 68
Wielerweekend Roden Elite-Mannen/Beloften 17-06-2018 46
Wielerweekend Roden Elite-Mannen/Beloften 16-06-2018 17
CCM & CCV - WADRO Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 10-06-2018 103
CCM & CCV - Parel van de Veluwe Elite-Mannen/Beloften 06-06-2018 33
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Elite-Mannen/Beloften 27-05-2018 6
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Beloften 23-05-2018 7
70ste Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Elite-Mannen/Beloften 13-05-2018 3
CCM - Zuid-hollandse Eilanden Tour Elite-Mannen/Beloften 12-05-2018 72
56e Wielerronde van Wernhout Elite-Mannen/Beloften 10-05-2018 8
Dorpenomloop door Drenthe Elite-Mannen/Beloften 06-05-2018 49
Grote Ronde van 's-Gravendeel Elite-Mannen/Beloften 27-04-2018 22
34e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 22-04-2018 81
ZLM tour Under 23 / Espoirs 14-04-2018 92
Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 01-04-2018 1
Wielerdag Huijbergen 2018 Elite-Mannen/Beloften 25-03-2018 6
CCM - 31e Grote Omloop van de Veenkoloniën Elite-Mannen/Beloften 24-03-2018 14
42ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen M_ELITE 11-03-2018 97
TCM - 58e Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 03-03-2018 93
Ronde van Hoogerheide Junioren 03-09-2017 24
Acht van Chaam Junioren 26-07-2017 17
84ste Wielerronde van Kruiningen Junioren 01-07-2017 5
NK Tijdrijden Junioren 21-06-2017 18
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Junioren 17-06-2017 73
RK Tijdrijden Zuid-Oost/Zuid-West Junioren 07-06-2017 7
Rabobank Kersenronde (Am./Sp.) & RK Zuid (Nw./Ju./Vr.) Junioren 05-06-2017 23
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junioren 21-05-2017 1
Afwachtingwedstrijd ZHE Tour Junioren 13-05-2017 12
NHC 2 - 69ste wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 07-05-2017 14
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Junioren 23-04-2017 6
Wielerronde van Zundert om de herdenkingsprijs Marc Siemons Junioren 03-08-2016 5
83ste Wielerronde van Kruiningen Junioren 02-07-2016 1
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Junioren 22-05-2016 4
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West en Zuid Oost Junioren 18-05-2016 16
wielerronde "Hart van Oosterhout" Nieuwelingen 20-09-2015 7
12 e Ronde van Ameide Nieuwelingen 19-09-2015 12
62e Ronde van Hank Nieuwelingen 13-09-2015 5
78e Kermisronde Roosendaal Nieuwelingen 10-09-2015 1
Ronde van Hoogerheide Nieuwelingen 30-08-2015 9
60e Raboprofronde van Zevenbergen Nieuwelingen 09-08-2015 5
Ronde van Zundert; Herdenkingsprijs Marc Siemons Nieuwelingen 05-08-2015 1
Acht van Chaam Nieuwelingen 29-07-2015 4
61e Ronde van Maasdijk Nieuwelingen 22-07-2015 11
41e Wielerronde van Nispen Nieuwelingen 12-07-2015 2
42 e Ronde van Giessenburg Nieuwelingen 11-07-2015 1
Ronde van Heusdenhout Nieuwelingen 05-07-2015 6
82ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 04-07-2015 7
Ronde van Raamsdonksveer Nieuwelingen 28-06-2015 1
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Nieuwelingen 20-06-2015 79
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Nieuwelingen 13-06-2015 17
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 06-06-2015 6
Wielerronde van 't Ginneken Nieuwelingen 31-05-2015 5
40e Wielerronde van Yerseke Nieuwelingen 30-05-2015 2
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuwelingen 27-05-2015 8
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Nieuwelingen 25-05-2015 6
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 17-05-2015 1
Rabobank-Ronde van Someren Nieuwelingen 10-05-2015 7
52e Flevotour Nieuwelingen 09-05-2015 15
74e profronde van Made Nieuwelingen 26-04-2015 4
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 18-04-2015 19
Zuiderzeeronde Nieuwelingen 11-04-2015 9
RABOBANK Wielerronde van Oploo Nieuwelingen 05-04-2015 1
65ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 29-03-2015 1
Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 15-03-2015 4
NK Veldrijden Nieuwelingen 10-01-2015 36
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nieuwelingen 01-11-2014 13
wielerronde Hart van Oosterhout Nieuwelingen 21-09-2014 7
61e Ronde van Hank Nieuwelingen 14-09-2014 17
77e Kermisronde Nieuwelingen 11-09-2014 19
Ronde van Hoogerheide & NK Tijdrijden ID Nieuwelingen 24-08-2014 7
40e Wielerronde van Nispen Nieuwelingen 17-08-2014 3
59e Raboprofronde van Zevenbergen (10-08 wedstrijden voor lic. houders) Nieuwelingen 10-08-2014 16
Wielerronde van Zundert; herdenkingsprijs Marc Siemons Nieuwelingen 06-08-2014 4
Acht van Chaam Nieuwelingen 30-07-2014 10
49e Ronde van Philippine Nieuwelingen 20-07-2014 9
64e Ronde van Ochten Nieuwelingen 19-07-2014 26
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Nieuwelingen 06-07-2014 20
81ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 28-06-2014 4
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuwelingen 21-06-2014 67
District Kampioenschap Zuid-West (Junioren/Nieuwelingen) & RK Zuid (Masters/Elite/Beloften) Nieuwelingen 09-06-2014 20
47e Ronde van Oudenbosch Nieuwelingen 08-06-2014 1
Ronde van 't Ginneken Nieuwelingen 25-05-2014 15
40e Ronde van Groot-Ammers Nieuwelingen 24-05-2014 4
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Nieuwelingen 18-05-2014 10
66ste wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Nieuwelingen 11-05-2014 6
51e Flevotour Nieuwelingen 10-05-2014 54
66ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 04-05-2014 17
73e profronde van made Nieuwelingen 27-04-2014 15
Ronde van de Bult Nieuwelingen 26-04-2014 21
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 19-04-2014 72
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 13-04-2014 38
Rabobank Wielerronde van Oploo Nieuwelingen 06-04-2014 8
Meeùs Race Nieuwelingen 30-03-2014 104
64ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 23-03-2014 34
Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 16-03-2014 28
NK veldrijden Nieuwelingen 11-01-2014 49
3e Veldrit van Oudewater Nieuwelingen 28-12-2013 23
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nieuwelingen 02-11-2013 11
Ronde van bocholtz Jeugd Cat. 7 29-09-2013 3
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 7 22-09-2013 4
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 7 21-09-2013 3
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 7 15-09-2013 4
Klompenronde Jeugd Cat. 7 14-09-2013 15
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 7 08-09-2013 1
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 07-09-2013 11
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 7 01-09-2013 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 31-08-2013 5
Nacht van s-Gravendeel Jeugd Cat. 7 30-08-2013 3
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 7 25-08-2013 4
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 7 18-08-2013 3
Kermisronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 7 16-08-2013 1
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 7 30-06-2013 12
80ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 7 29-06-2013 2
28e Rabobank Wielerronde van Liessel Jeugd Cat. 7 27-06-2013 7
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 7 23-06-2013 3
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 7 22-06-2013 1
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 7 16-06-2013 6
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 09-06-2013 20
Jeugdronde Moerdijk Jeugd Cat. 7 02-06-2013 2
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 01-06-2013 16
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 7 26-05-2013 2
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 7 25-05-2013 4
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 7 20-05-2013 4
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 7 19-05-2013 6
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 7 18-05-2013 2
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 7 12-05-2013 9
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 7 11-05-2013 3
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 7 09-05-2013 13
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 05-05-2013 3
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 7 04-05-2013 11
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 7 30-04-2013 21
Jeugdwedstrijden Eijsden Jeugd Cat. 7 28-04-2013 5
3e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 27-04-2013 3
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 7 21-04-2013 1
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 7 14-04-2013 3
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 13-04-2013 2
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 7 07-04-2013 3
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 01-04-2013 7
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 7 31-03-2013 5
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 7 30-03-2013 3
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 10-03-2013 3
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 6 16-09-2012 7
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 6 09-09-2012 4
Klompenronde Jeugd Cat. 6 08-09-2012 17
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 02-09-2012 6
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 01-09-2012 2
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 6 26-08-2012 7
Afwachtingswedstrijd De Westbrabantse Pijl Jeugd Cat. 6 19-08-2012 5
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 18-08-2012 4
Nacht van 's-Gravendeel Jeugd Cat. 6 17-08-2012 2
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 15-07-2012 3
47e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 6 14-07-2012 4
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 6 07-07-2012 4
41e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 04-07-2012 1
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 01-07-2012 10
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 24-06-2012 3
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 6 23-06-2012 8
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 17-06-2012 27
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 16-06-2012 2
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 6 09-06-2012 37
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 6 03-06-2012 16
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 02-06-2012 14
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 6 28-05-2012 15
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 6 27-05-2012 12
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 26-05-2012 10
NIBA Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 6 20-05-2012 4
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 6 19-05-2012 4
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 5 19-05-2012 30
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 6 17-05-2012 19
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 6 13-05-2012 10
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 06-05-2012 9
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 6 05-05-2012 11
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 6 30-04-2012 14
Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 28-04-2012 2
Ronde van Velden Jeugd Cat. 6 22-04-2012 5
District Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 6 21-04-2012 2
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 6 15-04-2012 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 14-04-2012 5
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 6 09-04-2012 11
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 07-04-2012 4
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 01-04-2012 4
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 5 25-09-2011 5
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 5 18-09-2011 4
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 5 11-09-2011 2
Klompenronde Jeugd Cat. 5 10-09-2011 1
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 04-09-2011 4
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 03-09-2011 1
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 5 28-08-2011 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 27-08-2011 19
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 21-08-2011 9
Kermisronde Jeugd Cat. 5 19-08-2011 9
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 10-07-2011 15
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 09-07-2011 23
40e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 06-07-2011 1
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 03-07-2011 17
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 26-06-2011 12
st Linie Crossers Jeugd Cat. 5 19-06-2011 1
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 18-06-2011 10
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 12-06-2011 33
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 5 05-06-2011 7
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 04-06-2011 1
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 5 02-06-2011 14
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 5 29-05-2011 9
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Jeugd Cat. 5 28-05-2011 11
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 5 22-05-2011 5
Afwachtingswedstrijd Zuidhollandse eilanden Tour Jeugd Cat. 5 21-05-2011 3
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 5 15-05-2011 3
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 08-05-2011 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 01-05-2011 6
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2011 7
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 5 25-04-2011 13
Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 23-04-2011 5
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 17-04-2011 7
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 10-04-2011 18
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 09-04-2011 7
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 03-04-2011 6
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 4 26-09-2010 13
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 19-09-2010 7
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 18-09-2010 15
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 05-09-2010 8
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 04-09-2010 9
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 4 29-08-2010 8
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 28-08-2010 28
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 22-08-2010 7
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 17-07-2010 3
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 4 11-07-2010 1
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 04-07-2010 2
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 27-06-2010 12
Wielerronde van Schoondijke Jeugd Cat. 4 26-06-2010 4
linie crossers Jeugd Cat. 4 20-06-2010 7
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 13-06-2010 34
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 05-06-2010 4
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 29-05-2010 4
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 4 23-05-2010 6
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 4 16-05-2010 5
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 4 13-05-2010 12
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 08-05-2010 6
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 02-05-2010 8
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2010 13
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 4 25-04-2010 8
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 18-04-2010 4
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 11-04-2010 15
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 10-04-2010 8
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 05-04-2010 7
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 03-04-2010 9
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 4 28-03-2010 9
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 4 27-03-2010 6
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 4 14-03-2010 3
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 27-09-2009 5
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 20-09-2009 3
Jeugdtijdrit van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 3 12-09-2009 4
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 06-09-2009 4
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 05-09-2009 3
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 3 30-08-2009 3
DK tijdrijden jeugd ZUID WEST Jeugd Cat. 1 t/m 7 29-08-2009 1
Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 23-08-2009 1
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 19-07-2009 3
44e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 3 18-07-2009 1
NIBA Ronde van Reuver Jeugd Cat. 3 12-07-2009 1
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 05-07-2009 1
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 3 04-07-2009 3
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 28-06-2009 7
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 3 21-06-2009 2
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 13-06-2009 6
Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 3 07-06-2009 2
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 06-06-2009 3
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 30-05-2009 2
Jubileum Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 3 24-05-2009 3
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 3 21-05-2009 5
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 17-05-2009 1
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 09-05-2009 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 03-05-2009 4
Kasseiencriterium van Eijsden Jeugd Cat. 3 26-04-2009 5
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 19-04-2009 4
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 13-04-2009 3
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 11-04-2009 3
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 3 05-04-2009 2
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 29-03-2009 7
Rabo bank klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 2 28-09-2008 4
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 14-09-2008 4
jeugdtijdrit van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 2 13-09-2008 2
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 07-09-2008 1
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 30-08-2008 4
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 2 24-08-2008 4
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 06-07-2008 7
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 2 29-06-2008 9
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 2 22-06-2008 5
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 9 jaar 14-06-2008 6
Jeugdronde van Huijbergen Jeugd Cat. 2 08-06-2008 5
Jeugdronde van Aalburg Jeugd Cat. 2 31-05-2008 1
Jeugd Criterium Drachten (J.S.V.) Jeugd Cat. 2 24-05-2008 3
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 2-1 27-04-2008 7
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 12-04-2008 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.