Wout Roos

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
64ste Ster van berkel Amateurs 14-09-2019 2
82e Kermisronde van Roosendaal Amateurs 08-09-2019 3
2e Omloop van het Zuiderpark Amateurs 01-09-2019 26
Nacht van s-Gravendeel Amateurs 30-08-2019 20
Wielerronde van Haamstede (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 03-08-2019 14
Acht van Chaam Amateurs 31-07-2019 4
Daags na de Tour (B)-Amateurs/Junioren 29-07-2019 9
Jubileumronde van de Bult Amateurs 19-07-2019 6
Wielerronde Heerle (B)-Amateurs/Junioren 15-07-2019 2
NK Weg Masters Masters 30+ 14-07-2019 16
45e Wielerronde van Nispen (B)-Amateurs/Junioren 07-07-2019 10
Wielerronde van Middelharnis Amateurs 06-07-2019 1
Kermiskoers Steen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-07-2019 31
DK Zuid-Holland (El-Be.-Ma.-Jun.-Am.Sp.) Masters 30+ 10-06-2019 5
De Bram Ladage Ronde van Katendrecht 2019 Sportklasse 25-05-2019 2
DK Tijdrijden ZH & RK Vrouwen NH-ZH Masters 30+ 22-05-2019 12
24 e Draai rond de Kraai Sportklasse 11-05-2019 3
Bevrijdingsronde van Rijswijk Sportklasse 05-05-2019 31
Grote Ronde van 's-Gravendeel Sportklasse 27-04-2019 3
63 e Ronde van Werkendam (C)-Sportklasse/Basisleden 22-04-2019 43
Grote Prijs Koppert Biological Systems Sportklasse 17-04-2019 4
NK (54 km) Strandrace - 20e Farm Frites strandrace Basisleden Mannen 24-02-2019 3
TC - Koga MTB Beachrace Basisleden Mannen 10-02-2019 3
E=Payroll Westland MTB Beach Challenge Basisleden Mannen 20-01-2019 15
TC - Strandrace Ouddorp Licentiehouders Mannen 29-12-2018 78
Ronde van Lisse (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 23-09-2018 10
Ronde van Hillegom (B)-Amateurs/Sportklasse 16-09-2018 8
34e Ronde van Giessen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 14-09-2018 10
Ronde van Noordwijkerhout (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 05-09-2018 4
1e Omloop van het Zuiderpark (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 02-09-2018 11
Ronde van het Statenkwartier (B)-Amateurs/Sportklasse 31-08-2018 6
Excelsiors Wielerdag (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 26-08-2018 11
Wielerronde van Zuidland (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 25-08-2018 19
Nacht van 's-Gravendeel (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 24-08-2018 1
69e Wielerspektakel van Naaldwijk (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 21-08-2018 11
63e RABO Profronde van Zevenbergen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 12-08-2018 12
38e Profronde van Oostvoorne (B)-Amateurs/Sportklasse 09-08-2018 8
70e Ronde van Zundert (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 08-08-2018 9
Acht van Chaam (B)-Amateurs/Sportklasse 30-07-2018 15
Rabo Paardenmarktronde Sportklasse 25-07-2018 3
38e Wielerronde van Abbenbroek (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 14-07-2018 6
58e Ronde van 's-Gravenzande (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 11-07-2018 16
Wielerronde Heerle (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 09-07-2018 5
52e Ronde van Oudenbosch (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 08-07-2018 15
Wielerronde van Middelharnis (B)-Amateurs/Sportklasse 07-07-2018 10
54e Slag van Ambacht Sportklasse 05-07-2018 1
Ronde van Kralingen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 01-07-2018 3
NK Weg Masters - Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Masters 30+ 24-06-2018 10
Wielerronde van Albrandswaard (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 20-06-2018 5
Ronde van Maassluis (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 19-06-2018 2
45 e Ronde van Groot Ammers Sportklasse 16-06-2018 1
Kermisronde van Oud-Vossemeer (B)-Amateurs/Sportklasse 14-06-2018 9
36e Wielerronde van Numansdorp Sportklasse 11-06-2018 7
Ronde van Rozenburg (B)-Amateurs/Sportklasse 09-06-2018 6
de Jumbo Ronde van Papendrecht (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 02-06-2018 3
Ronde van Katendrecht 2018 Sportklasse 26-05-2018 4
DK Tijdrijden Zuid Holland Masters 30+ 23-05-2018 19
63e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 20-05-2018 3
70ste Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen (B)-Amateurs/Sportklasse 13-05-2018 5
Bevrijdingsronde van Rijswijk Sportklasse 05-05-2018 10
Haagse Wielerdag Sportklasse 29-04-2018 2
Grote Ronde van 's-Gravendeel Sportklasse 27-04-2018 5
62e Ronde van Werkendam (B)-Amateurs/Sportklasse 02-04-2018 2
19e Farm Frites & CCN Sportwear strandrace Licentiehouders Mannen 18-02-2018 22
TC 8 - Koga MTB Beachrace Licentiehouders Mannen 04-02-2018 48
NK Omnium Masters 30+ 40+ 50+ Masters 30+ 07-01-2018 6
TC 1 - KMC Beachmarathon Hoek van Holland - Den Helder Licentiehouders Mannen 05-11-2017 84
Brabant Beach Battle Licentiehouders Mannen 22-10-2017 29
55e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Sportklasse 17-09-2017 6
Rabobank Amersfoort 19e Groeistad Klassieker Masters 30+ 16-09-2017 8
Ronde van Hoogerheide (B)-Amateurs/Sportklasse 03-09-2017 35
Wielerronde van Zuidland (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 26-08-2017 12
Rabo paardenmarktronde Sportklasse 26-07-2017 5
47e Ronde van Barendrecht (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 22-07-2017 10
51e Ronde van Oudenbosch (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 16-07-2017 55
36e wielerronde van Abbenbroek (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 08-07-2017 1
53e Slag van Ambacht Sportklasse 06-07-2017 3
Wielerronde van Middelharnis (Nieuweling-Meisjes geannuleerd) (C)-Sportklasse/Masters 40+ 01-07-2017 5
Wielerronde van Albrandswaard (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 14-06-2017 4
35e Wielerronde van Numansdorp Sportklasse 12-06-2017 9
NK Masters Masters 30+ 11-06-2017 6
Ronde van Nieuwendijk (B)-Amateurs/Sportklasse 03-06-2017 12
DK Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Masters 30+ 24-05-2017 6
4e Leeuw van Leeuwarderadeel (B)-Amateurs/Sportklasse 06-05-2017 4
Haagse Wielerdag (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 30-04-2017 14
Grote Ronde van 's-Gravendeel Sportklasse 27-04-2017 10
Grote Prijs Koppert Biological Systems Sportklasse 19-04-2017 61
61e Ronde van Werkendam (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 17-04-2017 7
69 ronde van Oud-Vossemeer (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 18-03-2017 20
TC 9 - Koga MTB Beachrace Zeeland Diverse Licentiecategorieen 05-02-2017 54
Westland MTB Beach Challenge Diverse Licentiecategorieen 29-01-2017 27
Officieus NK Amateurs-Sportklasse Duur en Sprint Amateurs/Sportklasse 30-10-2016 4
Officieus NK Amateurs-Sportklasse Duur en Sprint Amateurs/Sportklasse 30-10-2016 4
Officieus NK Amateurs-Sportklasse Duur en Sprint Amateurs/Sportklasse 30-10-2016 4
NK MTB Marathon: Bart Brentjens Challenge Masters (30+) 09-10-2016 34
Ronde van Noord (C)-Sportklasse/Masters 40+ 24-09-2016 6
36e Wielerronde van Abbenbroek (C)-Sportklasse/Masters 40+ 04-09-2016 8
78e wielerronde van Dordrecht Sportklasse 03-09-2016 6
Excelsiors Wielerdag Sportklasse 28-08-2016 1
Wielerronde van Zuidland (C)-Sportklasse/Masters 40+ 27-08-2016 16
Nacht van s-Gravendeel (C)-Sportklasse/Masters 40+ 19-08-2016 17
Rabo paardenmarktronde Sportklasse 27-07-2016 5
Wielerronde Middelharnis (C)-Sportklasse/Masters 40+ 16-07-2016 6
Wielerronde Heerle (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 11-07-2016 6
53e Slag van Ambacht Sportklasse 07-07-2016 11
46e Wielerronde van Barendrecht (C)-Sportklasse/Masters 40+ 02-07-2016 16
52e wielerronde van Maassluis (C)-Sportklasse/Masters 40+ 21-06-2016 10
NK Weg Masters Masters 30+ 11-06-2016 59
34e Wielerronde van Numansdorp (B)-Amateurs/Sportklasse 06-06-2016 46
63e Ronde van Papendrecht Sportklasse 04-06-2016 30
Ronde van Katendrecht 2016 (Vrouwen geannuleerd) Sportklasse 21-05-2016 12
DK Masters en Officieus DK Amateurs/Sportklasse Zuid-Holland Masters 30+ 16-05-2016 18
Haagse Wielerdag Sportklasse 15-05-2016 7
Grote Ronde van 's-Gravendeel Sportklasse 27-04-2016 8
Grote Prijs Koppert Biological Systems Sportklasse 20-04-2016 8
68e Ronde van Oud-Vossemeer (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 19-03-2016 37
Koga MTB Beachrace Zeeland Diverse Licentiecategorieen 17-01-2016 65
Beachmarathon Hoek van Holland - Den Helder Diverse Licentiecategorieen 01-11-2015 126
Ronde van Noord (C)-Sportklasse/Masters 40+ 26-09-2015 5
Wielerronde van Abbenbroek Sportklasse 06-09-2015 5
77e Ronde van Dordrecht om de Grote Prijs Piet Kloens Sportklasse 05-09-2015 19
wielerronde van Zuidland (C)-Sportklasse/Masters 40+ 22-08-2015 56
31e Profwielerronde van Oostvoorne (C)-Sportklasse/Masters 40+ 06-08-2015 10
Acht van Chaam (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 29-07-2015 48
45e Ronde van Barendrecht Sportklasse 25-07-2015 5
Paardenmarktronde Alblasserdam Sportklasse 22-07-2015 12
Wielerronde Heerle (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 13-07-2015 24
42 e Ronde van Giessenburg (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 11-07-2015 22
Omloop van Rijswijk (B)-Amateurs/Sportklasse 28-06-2015 24
Wielerronde van Hoogvliet (C)-Sportklasse/Masters 40+ 20-06-2015 9
Wielerronde van Albrandswaard (B)-Amateurs/Sportklasse 17-06-2015 8
27e Rabo Ronde van Rozenburg (C)-Sportklasse/Masters 40+ 13-06-2015 15
RK Noord- en Zuid-Holland (Jun.Vr./Nwl.Vr) en DK Zuid-Holland (Nieuwelingen/Masters) Masters 30+ 25-05-2015 2
Ronde van Katendrecht Sportklasse 23-05-2015 4
61e Grote Ronde van 's-Gravendeel Sportklasse 27-04-2015 17
59e ronde van Werkendam (B)-Amateurs/Sportklasse 06-04-2015 11
Lotto/KNWU Strandrace Dijk tot Dijk Diverse Licentiecategorieen 08-02-2015 54
Mitsubishi Motors Mountainbike Beachrace Noordwijk-IJmuiden-Noordwijk Diverse Licentiecategorieen 14-12-2014 89
MTB Strandrace Texel Diverse Licentiecategorieen 22-11-2014 56
Hoek van Holland - Den Helder Diverse Licentiecategorieen 09-11-2014 68
Ronde van Noord Sportklasse 27-09-2014 7
77e Kermisronde (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 11-09-2014 15
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Sportklasse 07-09-2014 10
76e ronde van Dordrecht Sportklasse 06-09-2014 9
Nacht van s-Gravendeel Sportklasse 29-08-2014 12
Ronde van Zuidland Sportklasse 23-08-2014 20
50e Wielerronde van Maassluis (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 11-08-2014 18
59e Rabobank wielerdag Berkel en Rodenrijs (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 09-08-2014 18
30e Profwielerronde van Oostvoorne (C)-Sportklasse/Masters 40+ 07-08-2014 16
44e Ronde van Barendrecht Sportklasse 26-07-2014 16
55e Paardenmarktronde Alblasserdam Sportklasse 23-07-2014 10
51e Slag van Ambacht Sportklasse 03-07-2014 20
26e Wielerronde van Rozenburg Sportklasse 14-06-2014 12
Wielerronde van Albrandswaard (C)-Sportklasse/Masters 40+ 11-06-2014 11
District Kampioenschap Zuid-Holland Amateurs/Sportklasse 09-06-2014 7
47e Ronde van Oudenbosch (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 08-06-2014 14
61e ste Ronde van papendrecht Sportklasse 07-06-2014 11
Black & Bianco Omloop van Klaaswaal (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 28-05-2014 8
Ronde van Katendrecht Sportklasse 24-05-2014 6
60e Grote Ronde van 's-Gravendeel Sportklasse 26-04-2014 5
Ronde van Noord Sportklasse 28-09-2013 9
33e Ronde van Abbenbroek Sportklasse 01-09-2013 10
Nacht van s-Gravendeel Sportklasse 30-08-2013 32
Wielerronde van Zuidland Sportklasse 24-08-2013 40
Regio Kampioenschap Noord- en Zuid-Holland Jun.Vr./Nwl.Vr en District Kampioenschap Zuid-Holland Ama/Masters/Spk Masters 30+ 20-05-2013 11
47e Ronde van Oudenbosch Diverse Licentiecategorieen (B) 19-05-2013 16
18e Draai Rond de Kraai Sportklasse 11-05-2013 32
Rijswijkse Wielerronde Sportklasse 05-05-2013 19
Grote Ronde van 's-Gravendeel Sportklasse 30-04-2013 12
Grote Prijs RWC Ahoy Diverse Licentiecategorieen (B) 27-03-2013 30
32e Rabo Wiellerronde van Abbenbroek Sportklasse 02-09-2012 13
Wielerronde van Zuidland Sportklasse 25-08-2012 15
Ronde van Katendrecht Sportklasse 19-08-2012 41
42e Ronde van Barendrecht Sportklasse 07-07-2012 15
Slag van Ambacht Sportklasse 05-07-2012 18
Wielerronde van Albrandswaard Diverse Licentiecategorieen (B) 20-06-2012 16
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Sportklasse 28-05-2012 9
58e Grote ronde van 's-Gravendeel Sportklasse 30-04-2012 68
Ronde van Bergpolder - Liskwartier Sportklasse 07-09-2011 9
31e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Sportklasse 04-09-2011 2
73e Ronde van Dordrecht Sportklasse 03-09-2011 15
Rabobank Ronde van Delft Sportklasse 28-08-2011 5
37e Wielerronde van Nispen Diverse Licentiecategorieen (B) 21-08-2011 31
De 47e Wielerronde van Maassluis Sportklasse 08-08-2011 9
41 Ronde van Barendrecht Sportklasse 23-07-2011 11
11e wielerronde van Albrandswaard Sportklasse 22-06-2011 13
DISTRICT KAMPIOENSCHAP ZUID-HOLLAND Sportklasse 13-06-2011 17
17e Draai Rond De Kraai Sportklasse 14-05-2011 26
63ste wielerronde Nieuw Vossemeer Diverse Licentiecategorieen (B) 08-05-2011 28
57e Grote Ronde van 's-Gravendeel Sportklasse 30-04-2011 15
61ste Ronde van Huijbergen Diverse Licentiecategorieen (B) 27-03-2011 68
30e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Amateurs B 05-09-2010 15
Wielerronde van Zuidland Amateurs B 28-08-2010 13
40e Ronde van Barendrecht Amateurs B 24-07-2010 10
10e ronde van Albrandswaard Amateurs B 23-06-2010 18
22e RABOBANK WIELERRONDE VAN ROZENBURG Amateurs B 12-06-2010 19
Ronde van Bruinisse Amateurs B 05-06-2010 5
Districtskampioenschap Zuid-Holland Amateurs B 24-05-2010 14
Wielerronde van Abbenbroek Amateurs B 06-09-2009 15
Wielerronde van Zuidland Amateurs B 23-08-2008 24
32e ronde van Kortgene Amateurs B 26-07-2008 23
Wielerronde van Albrandswaard Amateurs B 24-06-2008 22
Ronde van Kortgene Amateurs B 28-07-2007 15
Ronde van Giessenburg Amateurs A 12-07-2003 15
Wielerronde van Herwijnen Amateurs A 28-06-2003 10
E.P.Z. Klassieker Amateurs A 24-05-2003 5
11e Ronde van Waddinxveen Amateurs A 21-04-2003 20

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.