Robert Polak

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Koga MTB Beachrace Zeeland Cyclo Mannen 17-01-2016 54
Ronde van Prinsenbeek Elite-Mannen/Beloften 28-06-2013 35
Wielerronde Hilvarenbeek Elite-Mannen/Beloften 09-06-2013 26
Ronde van Axel Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 21-05-2013 18
Ronde van Yerseke Elite-Mannen/Beloften 04-05-2013 47
72e Profronde van Made Elite-Mannen/Beloften 28-04-2013 59
Jumbo Draai van de Kaai Junioren 30-07-2012 21
Acht van Chaam Junioren 25-07-2012 26
3e Omloop Liesbos Junioren 01-07-2012 26
Ronde van Prinsenbeek Elite-Mannen/Beloften 29-06-2012 52
Wielerronde van IJzendijke Junioren 10-06-2012 5
62ste Ronde van Huijbergen Junioren 03-06-2012 34
DK Limburg (El./Bel./Am.) en RK Limburg/Zuid-Oost (Ju./Nwl.) Junioren 28-05-2012 22
39e ronde van Schaijk Junioren 27-05-2012 6
4e Tour de Leur Junioren 20-05-2012 6
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Junioren 13-05-2012 11
Ronde van Lewedorp Junioren 12-05-2012 1
Ronde van het Maaskantje Junioren 15-04-2012 25
Ronde van Bruinisse Junioren 14-04-2012 9
46e Grote Ronde van Gerwen Junioren 09-04-2012 28
Rabobank Wielerronde van Oploo Junioren 01-04-2012 14
49 ste ronde van Wernhout Junioren 25-09-2011 20
Jumbo Draai van de Kaai Junioren 01-08-2011 33
Ronde van Rooi Junioren 03-07-2011 28
78ste Wielerronde van Kruiningen Junioren 02-07-2011 11
59e Ronde van Gouda Junioren 21-06-2011 12
3e Tour de Leur Junioren 05-06-2011 2
Ronde van Hoogerheide Junioren 03-06-2011 23
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Junioren 15-05-2011 21
Ronde van Yerseke Junioren 07-05-2011 6
45e Grote Ronde van Gerwen Junioren 25-04-2011 46
28e Omloop van de Alblasserwaard Junioren 23-04-2011 103
Ronde van het Maaskantje Junioren 17-04-2011 40
Kermisronde Nieuwelingen 09-09-2010 5
Wielerronde van Zundert Nieuwelingen 04-08-2010 3
Acht van Chaam Nieuwelingen 28-07-2010 13
45e Ronde van Philippine Nieuwelingen 17-07-2010 10
77e Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 03-07-2010 10
Wielerronde van Schoondijke Nieuwelingen 27-06-2010 7
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuwelingen 16-06-2010 11
10e Rabobank wielerronde van Tilburg-Reeshof Nieuwelingen 09-06-2010 8
Districtskampioenschap Zuid-West Nederland Nieuwelingen 24-05-2010 6
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Nieuwelingen 16-05-2010 32
Ronde van Amstelveen Nieuwelingen 09-05-2010 5
Ronde van Yerseke Nieuwelingen 01-05-2010 7
4e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 24-04-2010 20
Ronde van Den Dungen Nieuwelingen 18-04-2010 14
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 11-04-2010 13
52e Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 21-03-2010 9
Regiokampioenschappen Veldrijden Zuid Nederland (Districten Zuid-West, Zuid-Oost, Limburg) Nieuwelingen 31-10-2009 16
72e Kermisronde Nieuwelingen 10-09-2009 22
27e Jeugdronde van Numansdorp Nieuwelingen 05-09-2009 15
Wielerronde van Zundert Nieuwelingen 05-08-2009 16
Acht van Chaam Nieuwelingen 29-07-2009 43
44e Ronde van Philippine Nieuwelingen 18-07-2009 22
76e Ronde van Kruiningen Nieuwelingen 04-07-2009 24
9e Wielerronde van Tilburg Nieuwelingen 10-06-2009 7
District Kampioenschap Zuid-West en Regiokampioenschap Zuid (JV en NM) Nieuwelingen 01-06-2009 17
Ronde van Stolwijk Nieuwelingen 30-05-2009 22
Tweede Ronde van de Leur Nieuwelingen 24-05-2009 22
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 17-05-2009 25
61ste wielerronde van standdaarbuiten Nieuwelingen 03-05-2009 18
Ronde van Yerseke Nieuwelingen 02-05-2009 31
Steenbergen criterium Nieuwelingen 05-04-2009 24
59ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 22-03-2009 12
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 7 20-09-2008 5
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 7 14-09-2008 14
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 07-09-2008 4
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 7 30-08-2008 8
Kasseien criterium van Eijsden Jeugd Cat. 7 06-07-2008 7
16e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 7 07-06-2008 10
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 7 28-05-2008 7
Baanomnium Jeugd Cat. 7-1 12-05-2008 4
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 7 01-05-2008 14
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 20-04-2008 15
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 7 06-04-2008 13
8e Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 7 13-01-2008 9
Oliebollencross Jeugd Cat. 7 28-12-2007 8
Rabo Weekend Cyclocross Moergestel (jeugd) Jeugd Cat. 7 01-12-2007 9
Baronie JSW Breda Jeugd Cat. 7 24-11-2007 18
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 7 17-11-2007 12
5e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 7 27-10-2007 11
JSW Yerseke Jeugd Cat. 7 20-10-2007 14
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 15-09-2007 5
klimcriterium Calfven Jeugd Cat. 6 02-09-2007 5
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 19-08-2007 10
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 6 17-06-2007 20
Jeugdronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 03-06-2007 9
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 6 17-05-2007 16
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 21-04-2007 8
Jeugdronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 6 09-04-2007 18
Rabo Weekend Veldrit (Jeugd Selectie Wedstrijd) Jeugd Cat. 6 02-12-2006 16
4e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 6 25-11-2006 10
Mini GP Adrie van der Poel - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 6 18-11-2006 16
Regio Veldritwedstrijden voor de Jeugd Jeugd Cat. 6 28-10-2006 11
Rabo Weekend Veldrit Jeugd Cat. 4 03-12-2005 12
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 11-09-2005 6
23e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 03-09-2005 10
12e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 4 21-08-2005 6
Rabo Jeugd Criterium Schaijk Jeugd Cat. 3 17-07-2005 8
3e Rabobank Jeugd-Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 3 19-06-2005 9
Piet van de Berg Memorial Jeugd Cat. 3 08-06-2005 9
13e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 05-06-2005 7
De Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 04-06-2005 9
19e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 02-04-2005 10
Rabo Weekend Veldrit Jeugd Cat. 3 04-12-2004 10
2e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 3 28-11-2004 10
11e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 3 04-09-2004 9
Amstel Kermis Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 11-07-2004 2
Grote Prijs Rabobank Breda - Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 27-06-2004 3
2e Rabobank Jeugd-Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 2 20-06-2004 3
Piet van de Berg Memorial Jeugd Cat. 2 09-06-2004 1
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 2 20-05-2004 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 02-05-2004 4
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 2 30-04-2004 7
31e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 2 18-04-2004 3
3e Jeugd Rabobank Kersencriterium van Mierlo Jeugd Cat. 2 12-04-2004 5
Rabobank Peelrand Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 2 04-04-2004 5
Bert van Gils Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 28-03-2004 7
2e Rabobank Jeugdveldrit van Moergestel Jeugd Cat. 2 06-12-2003 9
1e Jeugd Veldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 2 02-11-2003 6
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 14-09-2003 6
10e Jeugdwedstrijd Geldrop Jeugd Cat. 2 24-08-2003 4
Jeugdomnium Maassluis Jeugd Cat. 1 16-08-2003 2
Ronde van Ysselsteyn Jeugd Cat. 1 20-07-2003 1
Amstel Kermis Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 13-07-2003 1
D’n Bergse wielerronde voor jeugd+handbikers Jeugd Cat. 1 06-07-2003 1
Landelijk Jeugd Toernooi ; Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 1 29-06-2003 4
1e Rabobank Jeugdwielerronde van Moergestel Jeugd Cat. 1 22-06-2003 2
2e Jeugdwielerronde Gebroeders v.d. Donk Jeugd Cat. 1 15-06-2003 2
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 1 11-06-2003 1
11e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 08-06-2003 4
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 1 31-05-2003 2
4e Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 18-05-2003 5
Jeugdronde van Nieuwkuijk Jeugd Cat. 1 11-05-2003 7
Jeugdwielerronde van Hapert Jeugd Cat. 1 04-05-2003 1
Jeugdronde van Bergeijk Jeugd Cat. 1 30-04-2003 1
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 27-04-2003 4
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 26-04-2003 4
2e Jeugd Rabobank Kersencriterium van Mierlo Jeugd Cat. 1 21-04-2003 10

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.