Jelle Groen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
62e Tour de Junior Jeugd Cat. 6 22-07-2019 17
59e Ronde van 's-Gravenzande Jeugd Cat. 6 17-07-2019 10
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 30-06-2019 22
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 29-06-2019 23
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 29-06-2019 23
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 28-06-2019 24
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 6 26-05-2019 43
Jeugd Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 6 18-05-2019 33
2e Jeugdomnium RWV de Spartaan Jeugd Cat. 6 12-05-2019 31
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 6 11-05-2019 38
Rijk Zwaan Jeugdronde Jeugd Cat. 6 05-05-2019 39
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 14-04-2019 34
Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 06-04-2019 32
16e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 30-03-2019 38
Jeugdronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 30-09-2018 21
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 01-07-2018 26
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 30-06-2018 27
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 30-06-2018 26
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 29-06-2018 28
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 5 10-06-2018 29
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 02-06-2018 56
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 21-05-2018 26
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 19-05-2018 27
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 12-05-2018 18
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 27-04-2018 23
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 21-04-2018 25
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 5 15-04-2018 32
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 07-04-2018 29
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 17-09-2017 42
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 02-07-2017 18
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 4 11-06-2017 12
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 4 20-05-2017 23
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 13-05-2017 33
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 4 30-04-2017 21
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 4 27-04-2017 35
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 22-04-2017 32
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 4 09-04-2017 22
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 01-04-2017 29
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 25-09-2016 10
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 11-09-2016 25
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 27-08-2016 12
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 3 21-08-2016 13
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 10-07-2016 11
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 10-07-2016 16
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 2 01-07-2016 8
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 2 19-06-2016 6
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 2 12-06-2016 8
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 22-05-2016 4
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 2 21-05-2016 10
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 2 05-05-2016 9
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 30-04-2016 11
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 2 17-04-2016 13
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 2 10-04-2016 7
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 09-04-2016 8
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 02-04-2016 11
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 09-01-2016 16
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 2 02-01-2016 19
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2015 11
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 19-12-2015 11
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 2 15-11-2015 13
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 2 08-11-2015 6
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 07-11-2015 9
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 25-10-2015 9
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 2 24-10-2015 9
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 27-09-2015 11
7e Jeugd Ploegentijdrit Jeugd Cat. 1 13-09-2015 6
Klompenronde Jeugd Cat. 1 12-09-2015 7
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 1 14-05-2015 8
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 1 10-05-2015 5
Jeugd Ronde van Enter Jeugd Cat. 1 09-05-2015 3
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 02-05-2015 7
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 1 25-04-2015 5
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 1 19-04-2015 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 18-04-2015 5
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 1 12-04-2015 5
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 11-04-2015 4
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 04-04-2015 9
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 28-03-2015 8
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (voorheen afwachtingswedstrijd) Jeugd Cat. 1 21-03-2015 6
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 17-01-2015 23
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 2 04-01-2015 16
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 20-12-2014 15
6e Jeugd Ploegentijdrit Jeugd Cat. 1 05-10-2014 1
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 28-09-2014 20
Rabo Baronie Breda Classic JeugdOmnium Jeugd Cat. 1 21-09-2014 8
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 1 20-09-2014 9
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 06-09-2014 11
Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 1 31-08-2014 5
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 30-08-2014 6
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 1 24-08-2014 8
Jeugdronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 1 16-08-2014 7
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 1 06-07-2014 12
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 1 28-06-2014 7
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 21-06-2014 12
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 1 15-06-2014 14
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 08-06-2014 25
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 1 29-05-2014 12
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 1 24-05-2014 8
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 1 18-05-2014 9
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 1 11-05-2014 7
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 10-05-2014 12
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 1 03-05-2014 8
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 1 21-04-2014 12
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 19-04-2014 17
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 1 13-04-2014 13
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 1 06-04-2014 8
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 05-04-2014 10
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 04-01-2014 10
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 1 29-12-2013 5
Oliebollencross Jeugd Cat. 1 22-12-2013 11
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 1 21-12-2013 5
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 1 17-11-2013 9
Nationale veldrit Jeugd Cat. 1 03-11-2013 8
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 1 27-10-2013 10
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 19-10-2013 7
3e cyclocrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 1 13-10-2013 5
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 1 29-09-2013 15

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.