Marc Bolhoven

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
46e Wielerronde van Oostzaan (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 05-08-2018 12
DK Noord-Holland (El./Be./Ju.) Beloften 05-06-2017 6
WADRO Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 03-06-2017 48
Zuidhollandse Eilanden Tour Elite-Mannen/Beloften 13-05-2017 44
Ronde van Midden Brabant Elite-Mannen/Beloften 25-09-2016 29
Rabobank Amersfoort 18e Groeistad Klassieker Elite-Mannen/Beloften 17-09-2016 10
36e Wielerronde van Abbenbroek Elite-Mannen/Beloften 04-09-2016 21
Ronde van St. Pancras (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 03-09-2016 9
Finale Clubcompetitie (Mannen) Elite-Mannen/Beloften 28-08-2016 15
Finale Clubcompetitie (Mannen) Elite-Mannen/Beloften 27-08-2016 25
47e Ronde van Heerhugowaard (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 21-08-2016 19
Ronde van Harderwijk Elite-Mannen/Beloften 15-07-2016 19
Ronde van Hoogkarspel (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 03-07-2016 18
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals & Elite ZC Beloften 24-06-2016 57
Wielerweekend Roden (Elite/Beloften) Elite-Mannen/Beloften 05-06-2016 75
Wielerweekend Roden (Elite/Beloften) Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 05-06-2016 97
Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 22-05-2016 60
DK NH (El.-Bel.-Jun.) & RK Vrouwen NH+ZH Beloften 16-05-2016 5
5e Trainingsomloop "de Vlietlanden DIVLIC 28-02-2016 5
Rabobank Amersfoort 17e Groeistad Klassieker Elite-Mannen/Beloften 19-09-2015 83
Wielerronde van Abbenbroek Elite-Mannen/Beloften 06-09-2015 35
13e Omloop van de Trynwalden (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 05-09-2015 24
54e Ronde van Heemskerk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 30-08-2015 11
46e Ronde van Heerhugowaard (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 23-08-2015 28
Ronde van Pijnacker Elite-Mannen/Beloften 15-08-2015 23
Ronde van Uitgeest (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 21-06-2015 7
6 Molen Omloop van de Schermer Elite-Mannen/Beloften 20-06-2015 29
District Kampioenschap Noord-Holland Beloften 25-05-2015 10
33e Wim Hendriks Trofee voor elite/belofte Elite-Mannen/Beloften 26-04-2015 82
Ronde van Oud Gastel Elite-Mannen/Beloften 19-04-2015 13
Ronde van Waddinxveen Elite-Mannen/Beloften 06-04-2015 40
v.d. Akker Aqua Service Tour Elite-Mannen/Beloften 15-03-2015 22
37e Ronde van Groningen Elite-Mannen/Beloften 07-03-2015 54
Ronde van Sint Pancras Junioren 13-09-2014 7
19de Kleine Omloop van de Veenkoloniƫn Junioren 06-09-2014 23
Bergcriterium Wolder Junioren 06-07-2014 7
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Junioren 21-06-2014 21
DK Noord-Holland (El./Bel./Am./Jun.) & RK Noord-Holland/Zuid-Holland (Vr./Jun.Vr./Nwl.Vr) Junioren 09-06-2014 5
Omloop van de Maasvallei Junioren 31-05-2014 23
50e Landal Omloop door Het Land van Bartje Junioren 24-05-2014 9
59e BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Junioren 18-05-2014 22
Isaac Kleeberg Challenge Junioren 17-05-2014 22
Isaac Kleeberg Challenge Junioren 17-05-2014 33
51e Flevotour Junioren 10-05-2014 8
Bergomloop Simpelveld Junioren 04-05-2014 25
Flevonice Zuiderzeeronde Junioren 12-04-2014 16
42e Rabo Omloop N.W. Overijssel Junioren 05-04-2014 21
Omloop van Schijndel Junioren 09-03-2014 11
Nederlandse Baankampioenschappen Junioren 28-12-2013 24
Nederlandse Baankampioenschappen Junioren 27-12-2013 10
3-Banen Toernooi Junioren 01-12-2013 13
Drie Banen Toernooi Junioren 17-11-2013 7
NK Omnium Junioren 09-11-2013 13
Drie Banen Toernooi Junioren 03-11-2013 11
Drie Banen Toernooi Junioren 03-11-2013 5
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Junioren 24-07-2013 54
64e Ronde van Poeldijk Junioren 21-07-2013 23
30e Bergcriterium van Wolder Junioren 30-06-2013 20
Wielerronde Scherpenzeel Junioren 22-06-2013 9
Ronde van Elden Junioren 16-06-2013 10
Kogaronde van Zuid Oost Friesland Junioren 15-06-2013 22
District Kampioenschap Noord-Holland Junioren 20-05-2013 9
Omloop van Margraten Junioren 12-05-2013 35
Hel van Voerendaal Junioren 05-05-2013 46
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junioren 21-04-2013 35
41e Rabo Omloop NoordWest Overijssel Junioren 06-04-2013 23
Ronde van Waddinxveen Junioren 01-04-2013 7
Volta Limburg Classic afw. Junioren Junioren 30-03-2013 20
Van Esch Tour Junioren 17-03-2013 9
17de Kleine Omloop van de Veenkolonien Nieuwelingen 01-09-2012 3
Klimomloop Wielersport Math Salden Nieuwelingen 25-08-2012 11
38e Ronde van De Lier Nieuwelingen 07-08-2012 2
40e Wielerdag van Wateringen Nieuwelingen 26-07-2012 4
Criterium Volendam Nieuwelingen 08-07-2012 2
50e Ronde van Hoogkarspel Diverse Licentiecategorieen (C) 01-07-2012 12
Ronde van Warmenhuizen Nieuwelingen 24-06-2012 19
31e Ronde van Zoeterwoude Nieuwelingen 17-06-2012 5
NK 15-18 jarigen en Elite-Mannen zonder contract Nieuwelingen 16-06-2012 2
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Nieuwelingen 06-06-2012 19
Ronde van de Kerspelen Nieuwelingen 02-06-2012 32
DK Tijdrijden Midden Nieuwelingen 30-05-2012 2
District Kampioenschap Midden Nieuwelingen 28-05-2012 1
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Nieuwelingen 26-05-2012 35
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilanden Toer Nieuwelingen 19-05-2012 8
Ronde van Klein Zwitserland Nieuwelingen 13-05-2012 3
58e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 30-04-2012 36
6e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 28-04-2012 83
33e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 21-04-2012 33
Omloop Lek en IJssel Nieuwelingen 14-04-2012 28
Leisure World Zuiderzee ronde Nieuwelingen 07-04-2012 17
49e Flevotour Nieuwelingen 24-03-2012 51
31e MEEUS RACE Nieuwelingen 18-03-2012 49
NK Baan Omnium-Jeugd-Nieuwelingen Nieuwelingen 29-01-2012 7
NK Baan Omnium-Jeugd-Nieuwelingen Nieuwelingen 29-01-2012 14
NK Baan Omnium-Jeugd-Nieuwelingen Nieuwelingen 29-01-2012 7
Velodrome op Zondag Nieuwelingen 15-01-2012 2
30ste Rabobank 6-daagse Rotterdam Nieuwelingen 08-01-2012 2
Klimcriterium Molenberg Nieuwelingen 25-09-2011 9
Ronde van Dongen Nieuwelingen 18-09-2011 18
58e Ronde van Hank Nieuwelingen 11-09-2011 19
De OOGZIEKENHUIS ZONNESTRAAL Wielerronde van Hilversum 2011 Nieuwelingen 04-09-2011 10
Ronde van Heemskerk Nieuwelingen 28-08-2011 10
Ronde van Pijnacker Nieuwelingen 20-08-2011 21
Ronde van Beverwijk Nieuwelingen 14-08-2011 6
56e Berkelse Wielerdag Nieuwelingen 13-08-2011 9
RABOBANK jubileumronde van Hoogeveen (plus dikkebandenrace) Nieuwelingen 16-07-2011 33
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Nieuwelingen 25-06-2011 9
Ronde van de Utrechtse Heuvelrug Nieuwelingen 22-06-2011 8
DISTRICTS KAMPIOENSCHAP MIDDEN op de WEG 2011 Nieuwelingen 13-06-2011 9
DISTRICT KAMPIOENSCHAP TIJDRIJDEN MIDDEN Nieuwelingen 02-06-2011 8
Ronde van Weesp Nieuwelingen 29-05-2011 3
Ronde van het Villapark Nijverdal Nieuwelingen 21-05-2011 34
53e Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 20-03-2011 18
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 7 26-09-2010 7
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 7 19-09-2010 5
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 18-09-2010 14
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 05-09-2010 3
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 04-09-2010 4
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 7 29-08-2010 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 28-08-2010 8
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 7 22-08-2010 4
Nacht van 's-Gravendeel Jeugd Cat. 7 13-08-2010 2
61e Ronde van Naaldwijk Jeugd Cat. 7 10-08-2010 2
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 7 17-07-2010 2
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 7 11-07-2010 4
37e Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 7 10-07-2010 4
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 04-07-2010 2
Broekhoff international Fireworks jeugd Omnium Jeugd Cat. 7 27-06-2010 2
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 7 26-06-2010 2
Rabo Jeugdwielerronde Hooltpae Jeugd Cat. 7 20-06-2010 5
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 7 13-06-2010 9
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 05-06-2010 3
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 30-05-2010 6
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 7 23-05-2010 29
Jeugdtoernooi - Distriktkampioenschap Jeugd Cat. 7 22-05-2010 2
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilanden tour Jeugd Cat. 7 15-05-2010 8
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 7 13-05-2010 6
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 7 08-05-2010 4
Jeugdklassieker Rabobank 't Hoogeland Jeugd Cat. 7 01-05-2010 3
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 24-04-2010 10
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 7 18-04-2010 5
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 7 28-03-2010 20
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 7 24-03-2010 6
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 7 20-03-2010 3
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 7 14-03-2010 3
54e Ronde van de Molen Grote Prijs Piet Franken Jeugd Cat. 6 04-10-2009 6
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 27-09-2009 2
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 6 20-09-2009 3
Klompenronde Jeugd Cat. 6 12-09-2009 11
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 05-09-2009 2
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 6 30-08-2009 3
Jeugdwielerrondevan Bussum Jeugd Cat. 6 23-08-2009 1
Nacht van s-Gravendeel Jeugd Cat. 6 21-08-2009 9
60e Ronde van Naaldwijk Jeugd Cat. 6 18-08-2009 6
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 6 26-07-2009 6
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 6 19-07-2009 9
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 6 12-07-2009 5
38e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 08-07-2009 9
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 05-07-2009 4
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 6 04-07-2009 11
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 28-06-2009 6
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 27-06-2009 14
Gouda Jeugd Cat. 6 20-06-2009 4
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 6 13-06-2009 15
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 6 07-06-2009 9
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 06-06-2009 2
Jubileum Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 6 24-05-2009 2
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 17-05-2009 4
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 16-05-2009 13
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 6 10-05-2009 8
DOK Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 6 19-04-2009 4
DTS Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 6 13-04-2009 4
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 29-03-2009 7
afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 6 21-03-2009 8
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 28-09-2008 4
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 5 29-06-2008 19
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 5 22-06-2008 3
OLYMPIAS Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 5 15-06-2008 16
jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 5 08-06-2008 5
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5-1 31-05-2008 8
Jeugd Criterium Drachten (J.S.V.) Jeugd Cat. 5 24-05-2008 7
Hans Buijsmantoernooi Jeugd Cat. 5 12-05-2008 10
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 5-1 11-05-2008 8
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 5-2 27-04-2008 10
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 5-2 19-04-2008 15
Jubileum Jeugd Selectie Wedstrijd BRC Kennemerland 2008 Jeugd Cat. 5 05-04-2008 8
Rabobank afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 5 15-03-2008 7
Klimcriterium Jeugd Jeugd Cat. 4 16-09-2007 4
Rabobank jeugdronde van Amstelveen Jeugd Cat. 4 09-09-2007 6
Olympia landelijke jeugd wedstrijd Jeugd Cat. 4 01-07-2007 2
Jeugdtoernooi Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 17-06-2007 7
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 4 09-06-2007 6
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 4 03-06-2007 6
Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 14-04-2007 22
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 07-04-2007 20
Kampioenschap van hoorn Jeugd Cat. 4 01-04-2007 3
Grote Prijs Rotterdam Airport Jeugd Cat. 4 28-03-2007 15
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 17-03-2007 7
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 11 jaar 20-01-2007 19
Jeugdveldrit WV Ede Jeugd Cat. 4 13-01-2007 10
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 06-01-2007 14
Rabobank Jeugdveldrit van Lierop - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 23-12-2006 14
Jeugdveldrit Wijkpark Molenvliet Jeugd Cat. 4 16-12-2006 6
4e Nationaal Veldritweekend Dordrecht - Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 04-11-2006 9
Broekhoff Jeugdomnium Jeugd Cat. 3 02-07-2006 5
Jeugdtoernooi Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 18-06-2006 5
Jeugd klimcriterium Jeugd Cat. 3 11-06-2006 4
9e Mol Klim Jeugd Cat. 3 04-06-2006 9
Jeugdwedstrijd Purmerplein Jeugd Cat. 3 25-05-2006 5
Landelijk Jeugd Toernooi Schepenwijk Enkhuizen Jeugd Cat. 3 21-05-2006 13
8e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 3 13-05-2006 10
6e Jeugd Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 15-04-2006 4
Jeugdwedstrijd de Bataaf Jeugd Cat. 3 18-03-2006 2
Jeugdtoernooi De Uithof Jeugd Cat. 2 18-09-2005 5
Landelijk Jeugd Toernooi en Nieuwelingenwedstrijd ASC Olympia Jeugd Cat. 2 03-07-2005 10
Jeugdtoernooi Schepenwijk Jeugd Cat. 2 19-06-2005 3
Jeugdtoernooi / Nieuweling-meisjes / Junior-vrouwen wedstrijd Jeugd Cat. 2 18-06-2005 7
Jeugdronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2 28-05-2005 6
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 2 30-04-2005 5
1e Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 26-03-2005 2
Landelijk Jeugd Toernooi en Nieuwelingenwedstrijd ASC Olympia Jeugd Cat. 1 26-09-2004 3
Jeugdtoernooi De Uithof Jeugd Cat. 1 19-09-2004 9
7e IGAT Klimomnium Jeugd Cat. 1 06-06-2004 7
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 1 30-04-2004 3
Fok van Heerden Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 18-04-2004 10

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.