Dyann Veenstra

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
SCHOLTEN-CYCLING trainingsomloop Sleen Diverse Licentiecategorieen 24-02-2018 5
Gouden Pijl (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 08-08-2017 33
Bosbergronde Appelscha (Omloop 3.000 meter) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 06-08-2017 36
spektakel van Steenwijk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 01-08-2017 27
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 26-06-2017 59
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2017 72
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2017 65
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-06-2017 51
Omloop van de Kompenije Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-06-2017 14
Acht van Noordenveld (Junioren & Nieuwelingen geannuleerd) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-06-2017 79
District Kampioenschap Noord Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-06-2017 19
Ronde van Haren Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 27-05-2017 20
Ronde van de Wijk Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 20-05-2017 17
omloop van de Bronneger Bult (Drouwen - Drenthe) (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-05-2017 36
Scholten-Cycling trainingsomloop van Sleen Diverse Licentiecategorieen 25-02-2017 21
Ronde van Ureterp Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-03-2016 36
Scholten-Cycling trainingsomloop Sleen Diverse Licentiecategorieen 27-02-2016 9
Finale clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 13-09-2015 46
Finale clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 12-09-2015 84
Rabobank Gouden Pijl Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-08-2015 31
Bosbergronde Appelscha (Omloop 3.000 m.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 02-08-2015 20
34e Profronde van Surhuisterveen om de Gouden Fiets (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 28-07-2015 26
Ronde van Enter (VIRO CCT) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-07-2015 22
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-06-2015 56
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 29-06-2015 60
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 29-06-2015 45
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 28-06-2015 66
11e Salverda Omloop van de IJsseldelta Elite Women 20-06-2015 71
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 13-06-2015 74
Parel van de Veluwe Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 03-06-2015 90
Wiek op Wiel'n 2015 Ladies Night Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 30-05-2015 30
Ronde van Haren Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 29-05-2015 23
District Kampioenschap Noord Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 25-05-2015 34
Ronde van Ureterp Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 06-04-2015 19
Rabobank Gouden Pijl Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 12-08-2014 29
33e Profronde van Surhuisterveen om de Gouden Fiets Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-08-2014 27
Bosbergronde van Appelscha (Omloop 3000 m.) (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-08-2014 30
35e Ronde van Kloosterburen (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 28-06-2014 3
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Junior-Vrouwen 22-06-2014 35
Omloop van De Kompenije (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-06-2014 31
District Kampioenschap Noord Junior-Vrouwen 09-06-2014 8
Ronde Rond het Ronostrand Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 01-06-2014 80
3de Criterium Hoogezand (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 25-05-2014 29
Bevrijdings Jeugdronde van Oosterwolde Junior-Vrouwen 03-05-2014 11
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen Eindklassement 27-04-2014 66
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 27-04-2014 58
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 26-04-2014 76
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junior-Vrouwen 25-04-2014 73
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 19-04-2014 35
Trainingsomloop Sleen Diverse Licentiecategorieen 01-03-2014 10
2de Criterium Hoogezand Diverse Licentiecategorieen (E) 26-05-2013 9
District Kampioenschap Noord Junior-Vrouwen 20-05-2013 5
Rabobank Jeugdmeerdaagse Diverse Licentiecategorieen (E) 10-05-2013 3
Rabo Bevrijdingsronde Oosterwolde (Jeugd en Nieuwelingen) Diverse Licentiecategorieen (E) 05-05-2013 12
Koninginneronde van Beilen Diverse Licentiecategorieen (E) 30-04-2013 2
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen Eindklassement 21-04-2013 73
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen 21-04-2013 66
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen 20-04-2013 74
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junior-Vrouwen 19-04-2013 57
Junior Energiewacht Tour Junior Women 07-04-2013 65
Junior Energiewacht Tour Junior Women 05-04-2013 61
Eierrace Diverse Licentiecategorieen 01-04-2013 8
12e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 16-03-2013 39
Trainingsomloop van Sleen Diverse Licentiecategorieen 23-02-2013 18
NK 15-18 jarigen en Elite-Mannen zonder contract Nieuweling-Meisjes 16-06-2012 45
VDH Hart van Gilze Nieuweling-Meisjes 10-06-2012 18
DK Noord-Holland (El./Bel./Jun.) & RK Noord-Holland/Zuid-Holland (Vr./Jun.Vr./Nwl.Vr) Nieuweling-Meisjes 28-05-2012 22
Ronde van Villapark Nijverdal Nieuweling-Meisjes 26-05-2012 8
Rabo Bevrijdingsronde Oosterwolde Nieuweling-Meisjes 05-05-2012 7
49 ste Ronde van Enkhuizen Diverse Licentiecategorieen (E) 30-04-2012 17
Omloop Nieuwlande Diverse Licentiecategorieen (E) 07-04-2012 13
Rijswijkse wielerronde Diverse Licentiecategorieen (E) 24-03-2012 46
60e Ronde van De Westereen Diverse Licentiecategorieen (E) 20-08-2011 12
District Kampioenschap Noord Nieuweling-Meisjes 13-06-2011 9
Omloop van de IJsseldelta Nieuweling-Meisjes 04-06-2011 10
Afwachtingswedstrijden Rabobank Kersenronde Nieuweling-Meisjes 29-05-2011 6
Ronde van Assen Diverse Licentiecategorieen 14-05-2011 11
Rabobank Eierrace Diverse Licentiecategorieen 25-04-2011 7
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 7 05-09-2010 9
Intersport Jan Bols jeugdwedstrijd Hoogeveen Jeugd Cat. 7 29-08-2010 11
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 7 22-08-2010 13
Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 7 14-08-2010 7
Rabo Jeugdwielerronde Hooltpae Jeugd Cat. 7 20-06-2010 15
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 7 13-06-2010 17
Ronde van het Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 7 05-06-2010 24
4e Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 7 29-05-2010 13
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 7 22-05-2010 13
Jeugd Ronde van Assen Jeugd Cat. 7 08-05-2010 5
Koninginnerronde van Beilen Jeugd Cat. 7 30-04-2010 6
Ronde van Elim Jeugd Cat. 7 25-04-2010 13
Rabobank Eierrace Emmen Meerdijk Jeugd Cat. 7 05-04-2010 16
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 7 20-03-2010 11
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 6 23-08-2009 5
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 6 23-08-2009 8
ronde van Gramsbergen voor jeugd en masters 40+ Jeugd Cat. 5 27-06-2009 21
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 6 13-06-2009 12
Jeugdronde van Wildervank Jeugd Cat. 5 07-06-2009 2
3e jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 5 30-05-2009 5
Ronde van De Hooge Meeren Jeugd Cat. 5 10-05-2009 3
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Jeugd Cat. 5 02-05-2009 11
Koninginneronde van Beilen Jeugd Cat. 5 30-04-2009 10
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 12 jaar 14-06-2008 3
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 4-1-M 31-05-2008 2
Jeugd Criterium Drachten (J.S.V.) Jeugd Cat. 4-M 24-05-2008 2
ronde van het villapark Jeugd Cat. 4 17-05-2008 6
Rabo Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 01-05-2008 4
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 4-1 meisjes 27-04-2008 2
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 4-2-Meisjes 19-04-2008 1
Baronie JSW Breda Jeugd Cat. 4 24-11-2007 20
Rabobank Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 3 08-09-2007 7
kermis criterium Elim Jeugd Cat. 3 05-09-2007 2
Villaronde van Nijverdal Jeugd Cat. 3 01-09-2007 7
Jeugd Ronde Klazinaveen Jeugd Cat. 3 26-08-2007 2
Ronde van Zwaagwesteinde Jeugd Cat. 3 18-08-2007 7
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 3 12-08-2007 10
Ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 3 07-07-2007 9
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 11 jaar 09-06-2007 4
PWZ Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 3 17-05-2007 2
Jeugd Selectie Wedstrijd - Wielerweekend Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3 12-05-2007 3
Rabobank Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 3 06-05-2007 9
Presolid Home Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 3 28-04-2007 10
Ronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 3 15-04-2007 3
Eierrace meerdijk Jeugd Cat. 3 09-04-2007 5
Dolco Verhuur jeugdronde Jeugd Cat. 3 31-03-2007 4
Jeugd Selectie Wedstrijd - D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 3 25-03-2007 5
Jeugdronde van Hasselt (Ov.) Jeugd Cat. 2 16-09-2006 4
Jeugdronde van Emmer Compascuum Jeugd Cat. 2 09-09-2006 6
Ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 2 08-07-2006 10
Landelijk Jeugd Toernooi Drachten Jeugd Cat. 2 24-06-2006 8
Ronde van het Villapark Jeugd Cat. 2 10-06-2006 9
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 2 13-05-2006 9
Rabobank Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 2 07-05-2006 6
Jeugdklassieker Rabobank ‘t Hoogeland Jeugd Cat. 2 29-04-2006 8
Jeugdronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 2 23-04-2006 5
Eierrace Jeugd Cat. 2 17-04-2006 9
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 2 16-07-2005 10
Ronde van Angelslo Jeugd Cat. 1 19-06-2005 4
Ronde van het Villapark Jeugd Cat. 1 18-06-2005 10
Regionaal Jeugdtoernooi Groningen Jeugd Cat. 1 11-06-2005 2
54e Ronde van de Paasberg Jeugd Cat. 1 05-06-2005 8
Landelijk Jeugd Toernooi Drachten Jeugd Cat. 1 28-05-2005 9
Jeugdronde Ruinerwold Jeugd Cat. 1 21-05-2005 6
9e Jeugdronde van Gasselte Jeugd Cat. 1 15-05-2005 6
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 1 14-05-2005 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.