Rick Veenhoven

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Veldrit van Albrandswaard Amateurs/Sportklasse 12-10-2019 24
47e Wielerronde van Oostzaan (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 04-08-2019 26
Acht van Chaam Amateurs 31-07-2019 11
57e Ronde van Lekkerkerk Amateurs 30-05-2019 40
3e Ronde van Woerden (B)-Amateurs/Junioren 12-05-2019 11
Haagse Wielerdag Amateurs 28-04-2019 14
Ronde van Lexmond (B)-Amateurs/Junioren 13-04-2019 54
NK Veldrijden Amateurs/Sportklasse 12-01-2019 65
14 e Ronde van Ameide (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 16-09-2017 6
22e Kleine Omloop van de Veenkoloniën / Enerstock Junioren 09-09-2017 27
43e Ronde van De Lier Junioren 08-08-2017 14
26e Ronde van Noordeloos (Vrouwen geannuleerd) (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 31-07-2017 24
68e Hapert 8 van Bladel Junioren 25-06-2017 99
68e Hapert 8 van Bladel Junioren 25-06-2017 95
68e Hapert 8 van Bladel Junioren Eindklassement 25-06-2017 89
68e Hapert 8 van Bladel Junioren 24-06-2017 109
68e Hapert 8 van Bladel Junioren 23-06-2017 79
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Junioren 18-06-2017 7
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Junioren 17-06-2017 53
DK Noord-Holland (El./Be./Ju.) Junioren 05-06-2017 14
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men 20-05-2017 74
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men 20-05-2017 167
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men 19-05-2017 90
77e ronde van Geldrop Junioren 30-04-2017 17
63e Oranjeronde van Amsterdam Junioren 27-04-2017 15
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 22-04-2017 25
wielercriterium Steenbergen Junioren 02-04-2017 15
45e Rabo Omloop van NWO Junioren 01-04-2017 34
Regiokampioenschap van de Zaanstreek Diverse Licentiecategorieen 26-03-2017 12
Ronde van de Uithof Nieuwelingen 25-09-2016 5
13e Ronde van Ameide Nieuwelingen 17-09-2016 3
61ste Rabobank Berkelse Wielerdag Nieuwelingen 10-09-2016 14
Ronde van Uithoorn Nieuwelingen 04-09-2016 6
21ste Kleine Omloop van de Veenkoloniën/ENERGYSTOCK Nieuwelingen 03-09-2016 26
44e Ronde van Oostzaan Nieuwelingen 07-08-2016 3
50E Ronde van Oudenbosch Nieuwelingen 16-07-2016 12
Ronde van Twente Nieuwelingen 09-07-2016 36
Ronde van Warmenhuizen Nieuwelingen 26-06-2016 9
Rabobank Wielerronde van Volendam Nieuwelingen 25-06-2016 12
NK Weg 15-18 jr. Nieuwelingen 18-06-2016 22
Wielerronde van 't Ginneken Nieuwelingen 29-05-2016 9
46e Maartensdijkse Acht Nieuwelingen 21-05-2016 9
DK Noord-Holland (Nwl./Ma./Am-Sp.) Nieuwelingen 16-05-2016 9
53e Flevotour Nieuwelingen 14-05-2016 35
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 01-05-2016 24
62e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2016 13
10e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 23-04-2016 29
Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 16-04-2016 29
Eurobottle Zuiderzeeronde Nieuwelingen 09-04-2016 29
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Nieuwelingen 03-04-2016 11
Rabo Omloop NoordWest Overijssel Nieuwelingen 02-04-2016 57
35e Rabo Koepel Race Lierop Nieuwelingen 20-03-2016 50
Landelijke Jeugdronde van de Bataaf (tevens NK selectiewedstrijd) Nieuwelingen 19-03-2016 14
Ronde van Waterland Nieuwelingen 13-09-2015 6
Ronde van Uithoorn Nieuwelingen 06-09-2015 28
20de Kleine Omloop van de Veenkoloniën/Energy Stock Nieuwelingen 1e jaars 05-09-2015 72
Ronde van Hoogerheide Nieuwelingen 30-08-2015 35
Ronde van Vreeland Nieuwelingen 22-08-2015 38
43e Ronde van Oostzaan Nieuwelingen 02-08-2015 18
Ronde van Warmenhuizen Nieuwelingen 28-06-2015 21
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Nieuwelingen 21-06-2015 18
45e Ronde van Nieuwendijk Nieuwelingen 20-06-2015 42
Wielerronde van 't Ginneken Nieuwelingen 31-05-2015 29
District Kampioenschap Noord-Holland Nieuwelingen 25-05-2015 20
60e BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Nieuwelingen 17-05-2015 25
12e HM Van Scheppingen Ronde van Amstelveen Nieuwelingen 10-05-2015 25
52e Flevotour Nieuwelingen 09-05-2015 68
Ronde van De Uithof Nieuwelingen 03-05-2015 36
61e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 27-04-2015 32
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Nieuwelingen 19-04-2015 27
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 7 28-09-2014 8
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 7 20-09-2014 9
Klompenronde Jeugd Cat. 7 13-09-2014 22
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 06-09-2014 16
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 7 24-08-2014 28
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 7 06-07-2014 13
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 7 28-06-2014 11
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 7 22-06-2014 9
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 15-06-2014 19
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 7 31-05-2014 21
MTH Jeugdronde van Bussum (Selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 7 25-05-2014 16
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 7 18-05-2014 10
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 7 11-05-2014 12
5-Banen Toernooi ASC Olympia Diverse Licentiecategorieen 08-05-2014 7
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 7 03-05-2014 12
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 7 27-04-2014 32
Kampioenschap van Hoorn met Rabobank (NK selectie) Jeugdfestijn Jeugd Cat. 7 06-04-2014 12
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 7 15-03-2014 17
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 29-09-2013 22
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 6 21-09-2013 22
Klompenronde Jeugd Cat. 6 14-09-2013 23
Jeugdronde van Midden Nederland Jeugd Cat. 6 01-09-2013 15
38ste Wielerronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 6 06-07-2013 28
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 6 23-06-2013 34
Jeugdronde Moerdijk Jeugd Cat. 6 02-06-2013 16
DTS Jeugdtoernooi & Districtskampioenschap NH Jeugd Cat. 6 26-05-2013 23
7e Jeugdronde van Uithoorn. Jeugd Cat. 6 19-05-2013 13
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 05-05-2013 43
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 6 28-04-2013 29
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 6 27-04-2013 31
jeugdronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 6 20-04-2013 27
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 6 14-04-2013 24
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 6 07-04-2013 36
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 16-03-2013 29
11e Lagerberg/WTC de Amstel Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd Jeugd Cat. 5 16-09-2012 24
Criterium Volendam Jeugd Cat. 5 08-07-2012 27
Broekhoff fireworks jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 01-07-2012 18
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 5 24-06-2012 22
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 13-05-2012 19
Rabo Bevrijdingsronde Oosterwolde Jeugd Cat. 5 05-05-2012 45
NK plaatsingstoernooi Jeugd cat 1 t/m 7 Jeugd Cat. 5 21-04-2012 18
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi & DK Jeugd Cat. 5 15-04-2012 15
Plaatsingswedstrijd NK jeugd Jeugd Cat. 5 07-04-2012 12
Jeugdwedstrijd en Rabokampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 5 01-04-2012 19
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 5 17-03-2012 18
BDO Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 11-09-2011 12
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 03-09-2011 20
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 4 03-07-2011 21
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 4 26-06-2011 24
Rabobank Hartje Hoorn Jeugd Cat. 4 05-06-2011 9
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 4 28-05-2011 12
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 22-05-2011 12
Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 4 15-05-2011 9
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 4 17-04-2011 17
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 4 03-04-2011 19
Jubileum Jeugd Ronde van Uithoorn Jeugd Cat. 3 11-09-2010 18
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 05-09-2010 26
Broekhoff international Fireworks jeugd Omnium Jeugd Cat. 3 27-06-2010 13
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 3 20-06-2010 23
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd Cat. 3 13-06-2010 18
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 30-05-2010 8
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 3 18-04-2010 11
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 3 04-04-2010 15
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 3 20-03-2010 12

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.