Claudia Dijk

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
15 e Ronde van Ameide (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-09-2018 21
58e Ronde van Heemskerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 02-09-2018 20
Ronde van Uithoorn (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-08-2018 13
38e Profronde van Oostvoorne (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 09-08-2018 17
46e Wielerronde van Oostzaan (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-08-2018 26
38e Wielerronde van Abbenbroek (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 14-07-2018 29
DK NH (El.-Be.Jun.) & RK NH-ZH-Midden (Vr.-Jun.Vr.-Nwl.Ms) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-05-2018 55
GP Groenen Groep voor vrouwen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 20-05-2018 48
Wielerronde van Uden (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 13-05-2018 12
NHC 1 - Grote Handbike, Dames en Meisjes wedstrijd Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-04-2018 31
37e Profwielerronde van Oostvoorne (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 03-08-2017 39
36e wielerronde van Abbenbroek (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 08-07-2017 26
Acht van Noordenveld (Junioren & Nieuwelingen geannuleerd) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-06-2017 78
GP Groenen Groep voor Vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-05-2017 106
NHC 1 - Grote Handbike & Dames en Meisjes Wegwedstrijd Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 08-04-2017 36
32e Profwielerronde van Oostvoorne (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 04-08-2016 28
Kermis Ronde van Raamsdonksveer Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 26-06-2016 9
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-06-2016 74
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 05-06-2016 85
Wielerweekend Roden (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 04-06-2016 80
GP Groenen Groep voor vrouwen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-05-2016 36
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West en Zuid Oost Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 18-05-2016 14
21e Draai rond de Kraai (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-05-2016 47
68e Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 08-05-2016 20
54e Ronde van Lekkerkerk Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-05-2016 33
Dames/Meisjes wedstrijd Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 09-04-2016 31
66 ste Ronde van Huijbergen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 03-04-2016 22
15e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 12-03-2016 64
Scholten-Cycling trainingsomloop Sleen DIVLIC 27-02-2016 20
11e vestingronde Nieuwpoort (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 29-08-2015 10
31e Profwielerronde van Oostvoorne (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 06-08-2015 25
Ronde van De Meern op het Lint (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 12-07-2015 20
82ste Wielerronde van Kruiningen Junior-Vrouwen 04-07-2015 11
Wielerronde van Nieuw-Vennep ("Grote Drieluik DE BATAAF") (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 28-06-2015 58
Hart van Gilze (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 14-06-2015 30
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 17-05-2015 9
67ste wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 03-05-2015 11
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 26-04-2015 32
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 25-04-2015 71
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 24-04-2015 93
Ronde van Oud Gastel (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 19-04-2015 24
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen 09-04-2015 69
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Junior-Vrouwen 05-04-2015 18
67e Ronde van Oud Vossemeer (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Ama-Vr./Jun-2e jrs Vr. 21-03-2015 34
14e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 14-03-2015 39
wielerronde Hart van Oosterhout Junior-Vrouwen 21-09-2014 14
Klompenronde Junior-Vrouwen 13-09-2014 6
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Junior-Vrouwen 07-09-2014 10
Rabowielerronde van Bemmel (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 31-08-2014 5
59e Raboprofronde van Zevenbergen (10-08 wedstrijden voor lic. houders) (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 10-08-2014 19
81ste Wielerronde van Kruiningen Junior-Vrouwen 28-06-2014 10
Wielerronde van Nieuw-Vennep (Grote Prijs Balk) (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 22-06-2014 12
37e Rabobank Kersenronde Mierlo Junior-Vrouwen 15-06-2014 24
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 18-05-2014 16
66ste wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 04-05-2014 23
Meisjes/Dames wedstrijd & NHC Grote Handbikeprijs Junior-Vrouwen 12-04-2014 5
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Junior-Vrouwen 06-04-2014 17
57e Ronde van de Molen / Hart van Oosterhout Nieuweling-Meisjes 22-09-2013 22
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 14-09-2013 10
Damesronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 08-09-2013 7
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Nieuweling-Meisjes 24-07-2013 28
Bergcriterium Berg en Terblijt Nieuweling-Meisjes 21-07-2013 19
Herkansing 63ste Ronde van Huijbergen Nieuweling-Meisjes 23-06-2013 18
Wielerweekend Buchten - dag 2 Nieuweling-Meisjes 15-06-2013 9
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Nieuweling-Meisjes 01-06-2013 13
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 19-05-2013 9
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuweling-Meisjes 21-04-2013 18
Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Nieuweling-Meisjes 14-04-2013 24
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Nieuweling-Meisjes 07-04-2013 25
12e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 16-03-2013 38
32e Rabo Wiellerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 02-09-2012 11
Marion Godde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 20-05-2012 45
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Nieuweling-Meisjes 13-05-2012 26
Ronde van Oud Gastel Nieuweling-Meisjes 15-04-2012 28
Rijswijkse wielerronde Diverse Licentiecategorieen (E) 24-03-2012 72
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 6 25-09-2011 21
Klompenronde Jeugd Cat. 6 10-09-2011 49
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 27-08-2011 31
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 6 16-07-2011 20
39e Ronde van Giessenburg. Jeugd Cat. 6 09-07-2011 21
40e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 06-07-2011 20
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 03-07-2011 37
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 26-06-2011 28
st Linie Crossers Jeugd Cat. 6 19-06-2011 22
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 6 05-06-2011 24
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 6 29-05-2011 28
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 7 22-05-2011 12
Afwachtingswedstrijd Zuidhollandse eilanden Tour Jeugd Cat. 6 21-05-2011 25
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 15-05-2011 29
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 6 14-05-2011 28
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 6 30-04-2011 31
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 23-04-2011 46
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 16-04-2011 30
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 10-04-2011 45
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 03-04-2011 27
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 18-09-2010 29
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 28-08-2010 19
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 17-07-2010 15
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 5 11-07-2010 15
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 26-06-2010 23
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 6 13-06-2010 38
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 5 30-05-2010 32
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilanden tour Jeugd Cat. 5 15-05-2010 13
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 08-05-2010 39
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 5 17-04-2010 27
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 03-04-2010 43
Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 23-08-2009 26
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 27-06-2009 33
Gouda Jeugd Cat. 4 20-06-2009 33
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 13-06-2009 35
Westland Wil Vooruit Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 06-06-2009 24
7e meisjesdag van de Merwelanden Jeugd Cat. 5 24-05-2009 21
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 11-04-2009 38
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 04-04-2009 30