Rose Kloese

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
SCHOLTEN CYCLING trainingsomloop Sleen DIVLIC 16-02-2019 5
ICW Wintercompetitie Noord 2018-2019 DIVLIC 20-01-2019 2
Veldrit Wierden Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-12-2018 17
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-09-2018 49
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 23-09-2018 27
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-09-2018 33
Bavelse Berg Classic Junior-Vrouwen 16-09-2018 21
Watersley Ladies Challenge Junior Women Eindklassement 09-09-2018 22
Watersley Ladies Challenge Junior Women 09-09-2018 27
Watersley Ladies Challenge Junior Women 08-09-2018 42
Watersley Ladies Challenge Junior Women 07-09-2018 24
Ronde van Twente Junior-Vrouwen 07-07-2018 18
Van Raam Ronde van Varsseveld (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 30-06-2018 4
NK Tijdrijden Junior-Vrouwen 27-06-2018 13
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Junior-Vrouwen 23-06-2018 24
DK Tijdrijden Noord Junior-Vrouwen 07-06-2018 2
Ronde van Zuid Oost Friesland Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 26-05-2018 45
KNWU Tijdritcompetitie Junior-Vrouwen 24-05-2018 7
District Kampioenschap Noord Junior-Vrouwen 21-05-2018 6
joop kuiper tijdrit oostwold DIVLIC 14-05-2018 69
EPZ Omloop van Borsele Junior-Vrouwen Junior Women 20-04-2018 42
Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 14-04-2018 15
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 08-04-2018 58
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women Eindklassement 08-04-2018 47
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 07-04-2018 52
Healthy Ageing Tour Junior Women Junior Women 06-04-2018 56
17e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 10-03-2018 25
SCHOLTEN-CYCLING trainingsomloop Sleen DIVLIC 24-02-2018 2
42e Internationale Telenet Super Prestige Veldrit Gieten Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-10-2017 34
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Nieuweling-Meisjes 17-09-2017 10
Watersley Ladies Challenge - jun vrouwen en nwl meisjes Nieuweling-Meisjes 02-09-2017 23
67e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel (E)-Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 02-07-2017 11
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Nieuweling-Meisjes 17-06-2017 19
Tijdrit De Bulten te Annen DIVLIC 08-06-2017 72
District Kampioenschap Noord Nieuweling-Meisjes 05-06-2017 11
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuweling-Meisjes 27-05-2017 15
Ronde van de Wijk Nieuweling-Meisjes 20-05-2017 11
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 13-05-2017 35
Hotel Wesseling Jeugdronde van Dwingeloo (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 07-05-2017 12
EPZ-Omloop van Borsele 2017 Nieuweling-Meisjes 23-04-2017 20
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 15-04-2017 13
16e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 11-03-2017 33
Scholten-Cycling trainingsomloop van Sleen DIVLIC 25-02-2017 5
KNWU NK Veldrijden 2016-2017 Nieuweling-Meisjes 07-01-2017 13
TC 6 - 14e Rabobank Kasteelcross Vorden Nieuweling-Meisjes 28-12-2016 15
Veldrit Norg Nieuweling-Meisjes 26-12-2016 10
24e Veldrit van Woerden Nieuweling-Meisjes 17-12-2016 12
TC 4 - 37e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuweling-Meisjes 10-12-2016 16
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Nieuweling-Meisjes 04-12-2016 8
JANET MEMORIAL Veldrit Van Hilversum Nieuweling-Meisjes 19-11-2016 13
TC 2 - Internationale veldrit Grote Prijs van Brabant Nieuweling-Meisjes 12-11-2016 19
REGIO KAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN NOORD/OOST Nieuweling-Meisjes 05-11-2016 5
Nationale veldrit Nieuweling-Meisjes 30-10-2016 10
Bikes4You Veldrit Emmen Nieuweling-Meisjes 22-10-2016 12
Veldrit Zeeland Nieuweling-Meisjes 16-10-2016 13
1e veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Nieuweling-Meisjes 09-10-2016 7
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuweling-Meisjes 25-09-2016 15
Klimomloop van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 03-07-2016 20
NK Weg 15-18 jr. Nieuweling-Meisjes 18-06-2016 17
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 22-05-2016 16
District Kampioenschap Noord Nieuweling-Meisjes 16-05-2016 8
Marianne Vos Classic Nieuweling-Meisjes 07-05-2016 19
Koningsronde van Beilen Nieuweling-Meisjes 27-04-2016 10
Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 16-04-2016 25
Dames/Meisjes wedstrijd Nieuweling-Meisjes 09-04-2016 29
Eierrace 2016 DIVLIC 28-03-2016 43
15e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 12-03-2016 34
Scholten-Cycling trainingsomloop Sleen DIVLIC 27-02-2016 9
5e Internationale Cyclocross Rucphen Nieuweling-Meisjes 23-01-2016 8
Sportlandgoed cyclocross Nieuweling-Meisjes 17-01-2016 1
NK VELDRIJDEN Nieuweling-Meisjes 09-01-2016 8
Rabobank Grand Prix Groenendaal Nieuweling-Meisjes 03-01-2016 8
21e Internationale Centrumcross Surhuisterveen Nieuweling-Meisjes 02-01-2016 6
13e Rabobank Kasteelcross Vorden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 28-12-2015 22
35e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-12-2015 30
23e Veldrit van Woerden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 19-12-2015 16
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op NK parkoers 2016) Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 29-11-2015 22
Veldrit TWC de Kempen Nieuweling-Meisjes 28-11-2015 5
Janet Memorial Veldrit van Hilversum Nieuweling-Meisjes 21-11-2015 5
4e Nationale Veldrit Rhenen Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 14-11-2015 15
11BERGEN VELDRITTEN 2015 Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 08-11-2015 20
Nationale veldrit Almelo Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 01-11-2015 10
RABOBANK RK Veldrijden Noord-Oost Nieuweling-Meisjes 31-10-2015 2
Veldrit Zeeland Nieuweling-Meisjes 25-10-2015 11
Rabocyclocross van Lierop Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 24-10-2015 22
15e Kiremko Nacht van Woerden Nieuweling-Meisjes 20-10-2015 7
40e Internationale Hansgrohe Super Prestige Veldrit Gieten Nieuweling-Meisjes 04-10-2015 11
5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 27-09-2015 26
jeugdronde Roldermarkt Jeugd Cat. 6 05-09-2015 14
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 6 30-08-2015 26
Jeugdronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 6 22-08-2015 18
65e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 6 05-07-2015 13
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 13-06-2015 23
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 07-06-2015 21
4de Criterium Sappemeer Jeugd Cat. 6 31-05-2015 8
50ste Kapenga Wonen Ronde van De Harkema (Pompeblêd 2 daagse) Jeugd Cat. 6 30-05-2015 8
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 24-05-2015 19
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 6 23-05-2015 11
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 14-05-2015 11
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 6 10-05-2015 9
Jeugd Ronde van Enter Jeugd Cat. 6 09-05-2015 11
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 6 27-04-2015 14
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 6 25-04-2015 14
Jeugdwedstrijd Woonexpo Kapenga Jeugd Cat. 6 11-04-2015 9
Eierrace Jeugd Cat. 6 06-04-2015 12
Rabo Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 6 04-04-2015 13
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 28-03-2015 10
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 6 14-03-2015 40
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 29-11-2014 18
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 23-11-2014 21
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 6 22-11-2014 24
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 16-11-2014 21
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-11-2014 16
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 19-10-2014 18
BIKES4YOU jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 6 18-10-2014 13
Nationaal Jeugd tournooi Amersfoort Jeugd Cat. 5 20-09-2014 11
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 5 13-09-2014 13
RABO Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 5 06-09-2014 11
Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 5 31-08-2014 14
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 5 16-08-2014 7
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 5 06-07-2014 12
35e Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 5 28-06-2014 9
Jan Boven Classic Jeugd en Amateur ronde Blijham Jeugd Cat. 5 14-06-2014 7
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 08-06-2014 22
Jeugdronde Rond het Ronostrand Jeugd Cat. 5 01-06-2014 4
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 29-05-2014 16
3de Criterium Hoogezand Jeugd Cat. 5 25-05-2014 11
Ronde van Nijverdal-Villapark Jeugd Cat. 5 24-05-2014 15
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 5 17-05-2014 20
Leisure World Jeugdronde Dronten Jeugd Cat. 5 10-05-2014 15
Bevrijdings Jeugdronde van Oosterwolde Jeugd Cat. 5 03-05-2014 14
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 5 26-04-2014 24
Eierrace Jeugd Cat. 5 21-04-2014 11
Jeugdronde van Gelderland 2014 Jeugd Cat. 5 20-04-2014 9
Jeugdwedstrijd Woonexpo Kapenga Jeugd Cat. 5 12-04-2014 13
Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 5 05-04-2014 25
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 29-03-2014 26
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 04-01-2014 7
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 5 29-12-2013 15
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 28-12-2013 19
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 22-12-2013 22
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 5 21-12-2013 17
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 5 15-12-2013 19
Veldrit Jeugd & Senioren Jeugd Cat. 5 23-11-2013 28
11e Jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 5 17-11-2013 15
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 16-11-2013 21
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 5 09-11-2013 17
Nationale veldrit Jeugd Cat. 5 03-11-2013 15
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 02-11-2013 12
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 20-10-2013 12
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 06-10-2013 21
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 15-09-2013 18
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 4 14-09-2013 10
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 4 17-08-2013 13
Rabo Jeugdronde Stadskanaal Jeugd Cat. 4 15-06-2013 9
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 09-06-2013 33
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 02-06-2013 9
Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 4 01-06-2013 14
2de Criterium Hoogezand Jeugd Cat. 4 26-05-2013 15
Rabobank Ronde van Assen Jeugd Cat. 4 25-05-2013 13
Ronde van Elim Jeugd Cat. 4 18-05-2013 16
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 09-05-2013 33
Rabo Bevrijdingsronde Oosterwolde (Jeugd en Nieuwelingen) Jeugd Cat. 4 05-05-2013 13
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 4 04-05-2013 13
Koninginneronde van Beilen Jeugd Cat. 4 30-04-2013 15
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 4 28-04-2013 10
Jeugdwielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 4 20-04-2013 13
Jeugd-Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 4 14-04-2013 16
Woonexpo Kapenga Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 13-04-2013 12
Eierrace Jeugd Cat. 4 01-04-2013 15
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 30-03-2013 20
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 26-01-2013 12
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 02-12-2012 15
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 01-12-2012 28
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 04-11-2012 16
Wielerveldrit de Sumpel Almelo Jeugd Cat. 4 28-10-2012 11
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 4 27-10-2012 18
Nationale veldwedstrijd Jeugd Cat. 4 21-10-2012 8
3e Spartaan Veldrit Jeugd Cat. 4 14-10-2012 14
2e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 4 07-10-2012 13
RABOBANK OLYMPISCHE AA EN HUNZE JEUGDWEDSTRIJD Jeugd Cat. 3 28-07-2012 13
33e Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 3 14-07-2012 12
Criterium Volendam Jeugd Cat. 3 08-07-2012 6
Ronde van Wolvega Jeugd Cat. 3 01-07-2012 12
Criterium Hoogezand Jeugd Cat. 3 30-06-2012 12
Jeugdronde Wildervank Jeugd Cat. 3 10-06-2012 9
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 4 09-06-2012 24
Jan Boven Classic Jeugd en Amateur ronde Blijham Jeugd Cat. 3 02-06-2012 10
12e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 3 27-05-2012 12
Ronde van Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 3 26-05-2012 19
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 17-05-2012 29
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 3 12-05-2012 17
Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 3 06-05-2012 16
Rabo Bevrijdingsronde Oosterwolde Jeugd Cat. 3 05-05-2012 14
Ronde van Beilen Jeugd Cat. 3 30-04-2012 16
Jeugd en Tandem wielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 3 21-04-2012 22
Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 3 15-04-2012 9
Jeugdwedstrijd Wielerbaan Drachten Jeugd Cat. 3 14-04-2012 18
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 3 09-04-2012 21
Jan Bols jeugd ronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 3 01-04-2012 14
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes 11 jaar 21-01-2012 12
Nationale veldrijwedstrijd jeugd Jeugd Cat. 3 13-11-2011 7
10e Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 3 06-11-2011 16
2e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 3 16-10-2011 12
1e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 3 09-10-2011 13
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 2 18-09-2011 16
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 2 17-09-2011 10
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 2 17-07-2011 13
Jeugdronde Westerbork & Nieuwling /Junior Dames Ronde Jeugd Cat. 2 10-07-2011 12
Ronde van Wolvega Jeugd Cat. 2 03-07-2011 13
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 02-06-2011 18
Intersport Bols jeugdronde Jeugd Cat. 2 28-05-2011 7
Rabobank Jan Boven Classic Jeugd Cat. 2 21-05-2011 8
Ronde van Angelslo Jeugd Cat. 2 15-05-2011 7
Ronde van Assen Jeugd Cat. 2 14-05-2011 7
Ronde van Elim Jeugd Cat. 2 01-05-2011 10
Ronde van Beilen Jeugd Cat. 2 30-04-2011 12
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 2 25-04-2011 15
Jeugdwedstrijd wielerbaan Drachten. Jeugd Cat. 2 23-04-2011 7
Autohuis Eickhof Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 2 17-04-2011 13
Jeugd Ronde van Doetinchem Jeugd Cat. 2 03-04-2011 6
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 2 12-12-2010 15
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 2 21-11-2010 12
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 2 14-11-2010 15
9e Nationale Veldrit te Almelo Jeugd Cat. 2 07-11-2010 12
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 31-10-2010 13
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 2 09-10-2010 16
Intersport Jan Bols jeugdwedstrijd Hoogeveen Jeugd Cat. 1 29-08-2010 13
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 1 22-08-2010 9
Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 1 14-08-2010 14
Rabo Jeugdwielerronde Hooltpae Jeugd Cat. 1 20-06-2010 6
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 2 13-06-2010 12
Jeugdronde Wildervank Jeugd Cat. 1 06-06-2010 6
Ronde van het Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 1 05-06-2010 10
4e Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 1 29-05-2010 6
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 1 22-05-2010 7
Jeugd Ronde van Assen Jeugd Cat. 1 08-05-2010 17
Jeugdklassieker Rabobank 't Hoogeland Jeugd Cat. 1 01-05-2010 7
Koninginnerronde van Beilen Jeugd Cat. 1 30-04-2010 8
Ronde van Elim Jeugd Cat. 1 25-04-2010 6
Rabobank Eierrace Emmen Meerdijk Jeugd Cat. 1 05-04-2010 9
Jeugdveldrit Almelo Jeugd Cat. 1 09-01-2010 5
Jeugdcross R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 1 15-11-2009 8
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 1 08-11-2009 11
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 1 23-08-2009 16
ronde van Gramsbergen voor jeugd en masters 40+ Jeugd Cat. 1 27-06-2009 17
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 1 13-06-2009 11
Jeugdronde van Wildervank Jeugd Cat. 1 07-06-2009 7
3e jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 1 30-05-2009 20
Ronde van De Hooge Meeren Jeugd Cat. 1 10-05-2009 13
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Jeugd Cat. 1 02-05-2009 14
Koninginneronde van Beilen Jeugd Cat. 1 30-04-2009 19