Maikel Zijlaard

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Professionals 30-06-2019 64
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Elite-Mannen/Beloften 30-12-2018 7
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Elite-Mannen/Beloften 29-12-2018 4
NK Baan Sprint & Duur (El.-Be./Jun./Vr./Jun-Vr.)+NK Puntenkoers (Nw.-Nw.ms) Elite-Mannen/Beloften 28-12-2018 20
NK Derny Elite-Mannen/Beloften 15-12-2018 2
Grote prijs Emergo Elite-Mannen/Beloften 24-08-2018 3
NK Tijdrijden Elite-Mannen 27-06-2018 24
Arno Wallaard Memorial M_ELITE 21-04-2018 75
42ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen M_ELITE 11-03-2018 20
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Elite-Mannen/Beloften 30-12-2017 8
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Elite-Mannen/Beloften 28-12-2017 20
22e Kleine Omloop van de Veenkoloniën / Enerstock Junioren 09-09-2017 7
45e Wateringse Wielerdag Profronde Westland Junioren 27-07-2017 1
68e Ronde van Poeldijk Junioren 23-07-2017 37
68e Hapert 8 van Bladel Junioren 25-06-2017 3
68e Hapert 8 van Bladel Junioren 25-06-2017 19
68e Hapert 8 van Bladel Junioren Eindklassement 25-06-2017 2
68e Hapert 8 van Bladel Junioren 24-06-2017 2
68e Hapert 8 van Bladel Junioren 23-06-2017 5
NK Tijdrijden Junioren 21-06-2017 4
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Junioren 17-06-2017 11
DK ZH (El./Be./Ju.) & RK NH/ZH (Vr.) Junioren 05-06-2017 28
Omloop van de Maasvallei Junioren Bergklassement 03-06-2017 6
Omloop van de Maasvallei Junioren 03-06-2017 1
DK Tijdrijden Zuid-Holland en RK Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor Vrouwen Junioren 24-05-2017 2
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men 21-05-2017 1
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men Eindklassement 21-05-2017 15
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men 20-05-2017 103
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men 20-05-2017 1
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men 19-05-2017 53
Grote Prijs Koppert Biological Systems Junioren 19-04-2017 17
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junioren 18-12-2016 13
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junioren 18-12-2016 2
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junioren 16-12-2016 3
61ste Rabobank Berkelse Wielerdag Junioren 10-09-2016 13
67e Wielerspektakel Naaldwijk Junioren 16-08-2016 1
42e Ronde van De Lier Junioren 09-08-2016 2
Klimtijdrit Camerig Vaals Junioren 29-06-2016 7
Acht van Bladel Junioren Eindklassement 26-06-2016 4
Acht van Bladel Junioren 26-06-2016 10
Acht van Bladel Junioren 26-06-2016 10
Acht van Bladel Junioren 25-06-2016 22
Acht van Bladel Junioren 24-06-2016 9
NK Tijdrijden Junioren 22-06-2016 14
NK Weg 15-18 jr. Junioren 18-06-2016 51
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men Eindklassement 22-05-2016 5
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 22-05-2016 17
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 21-05-2016 42
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 21-05-2016 4
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 20-05-2016 37
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland Junioren 18-05-2016 2
District Kampioenschap Zuid Holland Junioren 16-05-2016 14
53e Flevotour Junioren 14-05-2016 8
EPZ-Omloop van Borsele 2016 Junior Heren Junioren 24-04-2016 2
Arno Wallaard Memorial Junioren Junioren 23-04-2016 1
Grote Prijs Koppert Biological Systems Junioren 20-04-2016 1
Eurobottle Zuiderzeeronde Junioren 09-04-2016 7
Rabo Omloop NoordWest Overijssel Junioren 02-04-2016 3
NK Baan Duur/Sprint Junioren 29-12-2015 3
NK Baan Duur/Sprint Junioren 29-12-2015 11
NK Baan Duur/Sprint Junioren 29-12-2015 7
NK Baan Duur/Sprint Junioren 20-12-2015 5
NK Omnium & NK Aangepast Wielrennen Junioren 21-11-2015 4
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 15-11-2015 4
Officieus open NK derny junioren Junioren 14-11-2015 3
Ronde van De Uithof Nieuwelingen 27-09-2015 19
11 e Omloop van ottoland Nieuwelingen 26-09-2015 3
Aren van 't Hof Memorial (derny wedstrijd) Nieuwelingen 19-09-2015 5
Ronde van Twente Nieuwelingen 11-07-2015 57
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Nieuwelingen 27-06-2015 4
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Nieuwelingen 24-06-2015 17
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 06-06-2015 61
RK Noord- en Zuid-Holland (Jun.Vr./Nwl.Vr) en DK Zuid-Holland (Nieuwelingen/Masters) Nieuwelingen 25-05-2015 30
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Nieuwelingen 10-05-2015 10
52e Flevotour Nieuwelingen 09-05-2015 6
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en Regio Kampioenschap Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor vrouwen Nieuwelingen 06-05-2015 1
9e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 25-04-2015 1
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 18-04-2015 26
Zuiderzeeronde Nieuwelingen 11-04-2015 5
Grote Prijs Koppert Biological Systems Nieuwelingen 01-04-2015 21
44e Omloop van Noord West Overijssel Nieuwelingen 28-03-2015 20
34e Rabo Koepel Race Lierop Nieuwelingen 22-03-2015 14
Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 15-03-2015 18
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 29-12-2014 5
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 28-12-2014 1
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 27-12-2014 2
NK Baanwielrennen Nieuwelingen 27-12-2014 8
NK Omnium Jeugd 6/7 en Nieuwelingen Nieuwelingen 08-11-2014 5
Ronde van De Uithof Nieuwelingen 28-09-2014 21
10e Omloop van Ottoland Nieuwelingen 27-09-2014 35
wielerronde Hart van Oosterhout Nieuwelingen 21-09-2014 24
Dernywedstrijd Nieuwelingen 20-09-2014 5
61e Ronde van Hank Nieuwelingen 14-09-2014 20
19de Kleine Omloop van de Veenkoloniën Nieuwelingen 06-09-2014 28
59e Raboprofronde van Zevenbergen (10-08 wedstrijden voor lic. houders) Nieuwelingen 10-08-2014 25
Ronde van Nootdorp Nieuwelingen 07-08-2014 13
64e Ronde van Ochten Nieuwelingen 19-07-2014 27
41e Ronde van Giessenburg Nieuwelingen 12-07-2014 7
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuwelingen 21-06-2014 40
26e Wielerronde van Rozenburg Nieuwelingen 14-06-2014 23
District Kampioenschap Zuid-Holland Nieuwelingen 09-06-2014 35
Nieuwelingen & Junioren Omnium Zevenhuizen Nieuwelingen 07-06-2014 19
50e Landal Omloop door Het Land van Bartje Nieuwelingen 24-05-2014 52
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland Nieuwelingen 21-05-2014 17
De 9e wielerronde van Elim Nieuwelingen 18-05-2014 55
51e Flevotour Nieuwelingen 10-05-2014 69
66ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 04-05-2014 40
73e profronde van made Nieuwelingen 27-04-2014 20
Ronde van de Bult Nieuwelingen 26-04-2014 25
48e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 21-04-2014 18
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 13-04-2014 27
Flevonice Zuiderzeeronde Nieuwelingen 12-04-2014 27
Grote Prijs RWC Ahoy Nieuwelingen 26-03-2014 22
64ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 23-03-2014 40
Trainingsomloop Sleen DIVLIC 01-03-2014 19
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuwelingen 29-12-2013 9
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuwelingen 28-12-2013 19
NK Omnium Nieuwelingen 10-11-2013 11
Lagerberg Jeugdtoernooi en Meisjes/Dameswedstrijd (finale Rechtstaeteklassement) Jeugd Cat. 7 15-09-2013 2
Klompenronde Jeugd Cat. 7 14-09-2013 8
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 07-09-2013 7
38ste Wielerronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 7 06-07-2013 20
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 7 30-06-2013 19
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 29-06-2013 4
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 7 22-06-2013 9
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 7 16-06-2013 8
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 7 15-06-2013 6
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 09-06-2013 18
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 7 25-05-2013 2
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 7 19-05-2013 7
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 7 18-05-2013 10
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 09-05-2013 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 05-05-2013 8
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 7 04-05-2013 10
Jeugdwedstrijden Eijsden Jeugd Cat. 7 28-04-2013 4
3e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 27-04-2013 4
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 7 21-04-2013 5
de PROFIN JEUGDRONDE VAN KLEIN ZWITSERLAND Jeugd Cat. 7 20-04-2013 13
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 14-04-2013 3
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 13-04-2013 5
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 7 07-04-2013 17
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 01-04-2013 8
Klompenronde Jeugd Cat. 6 08-09-2012 10
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 01-09-2012 1
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 6 19-08-2012 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 18-08-2012 2
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 01-07-2012 5
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 6 23-06-2012 2
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 17-06-2012 13
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 6 09-06-2012 3
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 02-06-2012 1
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 6 28-05-2012 2
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 6 27-05-2012 2
Kleeberg Cycling Classic Jeugd Cat. 6 26-05-2012 8
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 17-05-2012 2
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 12-05-2012 2
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 06-05-2012 7
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 6 05-05-2012 3
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 6 30-04-2012 3
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 6 29-04-2012 7
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 28-04-2012 3
Ronde van Velden Jeugd Cat. 6 22-04-2012 4
District Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 6 21-04-2012 4
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 15-04-2012 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 14-04-2012 7
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 6 09-04-2012 7
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 07-04-2012 3
Omloop van Grevenbicht Jeugd Cat. 6 01-04-2012 3
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 31-03-2012 2
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 6 25-03-2012 6
NK Baan Omnium-Jeugd-Nieuwelingen Jeugd Cat. 6 28-01-2012 7
Velodrome op Zondag DIVLIC 15-01-2012 7
30ste Rabobank 6-daagse Rotterdam Jeugd Cat. 6 - 7 08-01-2012 1
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 25-09-2011 11
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 5 17-09-2011 2
Klompenronde Jeugd Cat. 5 10-09-2011 2
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 04-09-2011 15
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 03-09-2011 4
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 5 28-08-2011 19
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 10-07-2011 10
39e Ronde van Giessenburg. Jeugd Cat. 5 09-07-2011 1
40e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 06-07-2011 4
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 03-07-2011 7
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 26-06-2011 5
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 25-06-2011 4
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 18-06-2011 2
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 12-06-2011 5
HLB Kallen-Raeven Kleeberg cycling classic Jeugd Cat. 5 11-06-2011 1
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 02-06-2011 5
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 5 29-05-2011 5
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Jeugd Cat. 5 28-05-2011 5
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 5 22-05-2011 6
Afwachtingswedstrijd Zuidhollandse eilanden Tour Jeugd Cat. 5 21-05-2011 2
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 15-05-2011 3
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 08-05-2011 8
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 01-05-2011 17
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 5 30-04-2011 8
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 5 25-04-2011 3
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 23-04-2011 7
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 5 17-04-2011 14
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 16-04-2011 4
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 10-04-2011 5
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 02-04-2011 3
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 4 26-09-2010 11
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 04-09-2010 5
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 28-08-2010 31
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 22-08-2010 5
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 4 11-07-2010 4
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 27-06-2010 3
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 13-06-2010 2
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 4 30-05-2010 3
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 08-05-2010 2
Jeugdklassieker Rabobank 't Hoogeland Jeugd Cat. 4 01-05-2010 6
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 25-04-2010 4
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 24-04-2010 4
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 4 18-04-2010 1
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 03-04-2010 1
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 4 28-03-2010 4
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 4 24-03-2010 3
Jeugd Districtstournooi Jeugd Cat. 3 27-09-2009 4
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 19-09-2009 3
Klompenronde Jeugd Cat. 3 12-09-2009 3
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 05-09-2009 5
44e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 3 18-07-2009 7
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 28-06-2009 1
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 27-06-2009 2
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 3 21-06-2009 3
Gouda Jeugd Cat. 3 20-06-2009 3
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 13-06-2009 4
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 3 07-06-2009 3
Westland Wil Vooruit Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 06-06-2009 1
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 30-05-2009 6
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 3 21-05-2009 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 16-05-2009 2
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 3 09-05-2009 1
Rabobank t Hoogeland 2-daagse voor Nwl en Jun Jeugd Cat. 3 02-05-2009 1
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 3 25-04-2009 4
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 3 19-04-2009 4
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 11-04-2009 4
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 29-03-2009 5
3e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 20-09-2008 3
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 06-07-2008 2
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 2 29-06-2008 6
Gouda jeugddag Jeugd Cat. 2 22-06-2008 3
OLYMPIAS Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 2 15-06-2008 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 9 jaar 14-06-2008 2
jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 2 08-06-2008 1
5e ronde WheelerPlanet Jeugd Cat. 2 24-05-2008 1
Hans Buijsmantoernooi Jeugd Cat. 2 12-05-2008 2
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 2-1 11-05-2008 4
10e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 2 10-05-2008 3
Rabo Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 01-05-2008 6
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 2-2 27-04-2008 4
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 12-04-2008 2
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 2 06-04-2008 4
Rabobank afwachtingswedstrijd Haarlemmerliede en Spaarnwoude Jeugd Cat. 2 15-03-2008 2
2e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 22-09-2007 2
Klimcriterium Jeugd Jeugd Cat. 1 16-09-2007 2
Klompenronde Jeugd Cat. 1 08-09-2007 4
klimcriterium Calfven Jeugd Cat. 1 02-09-2007 2
25-ste jeugdronde van numansdorp Jeugd Cat. 1 01-09-2007 3
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 1 08-07-2007 4
Gouda's jeugddag Jeugd Cat. 1 01-07-2007 2
Jeugdtoernooi Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 1 17-06-2007 2
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 1 09-06-2007 3
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 1 03-06-2007 3
Jeugd Selectie Wedstrijd : Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 1 20-05-2007 2
GP Corrie Maas Jeugd Cat. 1 06-05-2007 2
29e Jeugdronde van Zwijndrecht Jeugd Cat. 1 05-05-2007 2
34e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 1 22-04-2007 2
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 21-04-2007 2
21e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 07-04-2007 2
Grote Prijs Rotterdam Airport Jeugd Cat. 1 28-03-2007 11
Jeugd Selectie Wedstrijd : 11e GP ‘t Veerhuis i.s.m. Autobedrijf Yerseke Jeugd Cat. 1 14-10-2006 5

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.