Firn Arens

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Zielhorst Jeugd Cat. 7 18-05-2019 5
Limburgse Jeugd Klimtijdrit Ransdaal Jeugd Cat. 7 15-05-2019 3
Ronde van de Heksenberg Jeugd Cat. 7 12-05-2019 3
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 7 11-05-2019 7
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 7 04-05-2019 6
Kasseiencriterium Eijsden Jeugd Cat. 7 28-04-2019 5
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 7 27-04-2019 8
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 22-04-2019 10
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 7 13-04-2019 7
16e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 30-03-2019 14
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 24-03-2019 10
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 6 16-09-2018 3
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 6 09-09-2018 7
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 02-09-2018 8
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 6 26-08-2018 5
85ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 6 30-06-2018 7
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 17-06-2018 21
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 6 10-06-2018 12
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 02-06-2018 13
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 27-05-2018 5
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 6 21-05-2018 6
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 20-05-2018 21
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Jeugd Cat. 6 13-05-2018 5
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 6 27-04-2018 11
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 6 22-04-2018 8
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 15-04-2018 9
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 6 08-04-2018 9
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 6 02-04-2018 8
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 6 31-03-2018 14
Wielerdag Huijbergen 2018 Jeugd Cat. 6 25-03-2018 18
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 11-03-2018 17
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 5 24-09-2017 8
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 5 17-09-2017 14
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 5 10-09-2017 3
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 03-09-2017 2
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 5 27-08-2017 10
33ste Wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 5 26-08-2017 2
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 5 20-08-2017 6
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 09-07-2017 33
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 09-07-2017 16
84ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 5 01-07-2017 1
Packaging Partners Omnium Breda Jeugd Cat. 5 25-06-2017 5
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 5 24-06-2017 10
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 5 18-06-2017 9
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 10-06-2017 10
2e Jumbo Paul Lucius jeugdomnium Jeugd Cat. 5 28-05-2017 4
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 21-05-2017 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 07-05-2017 10
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 5 06-05-2017 10
7e Wim Hendriks Trofee Jeugd Cat. 5 29-04-2017 4
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 5 27-04-2017 9
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 5 23-04-2017 10
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 5 17-04-2017 4
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 16-04-2017 8
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 5 09-04-2017 6
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 5 08-04-2017 4
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 02-04-2017 8
Ronde van Nieuwdorp, Memorial Bert van Gils Jeugd Cat. 5 01-04-2017 3
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 26-03-2017 20
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 5 12-03-2017 13
44e Kermis Wielerronde van Assendelft Jeugd Cat. 4 01-10-2016 9
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 4 25-09-2016 6
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 4 18-09-2016 8
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 11-09-2016 13
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 04-09-2016 12
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 4 28-08-2016 8
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 27-08-2016 13
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 4 21-08-2016 10
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 10-07-2016 9
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 10-07-2016 12
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 03-07-2016 6
83ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 4 02-07-2016 6
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 26-06-2016 10
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 4 19-06-2016 5
7e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 18-06-2016 7
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 4 12-06-2016 5
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 04-06-2016 27
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 4 22-05-2016 6
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 4 21-05-2016 6
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 15-05-2016 13
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 08-05-2016 11
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 4 07-05-2016 12
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 4 05-05-2016 8
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 4 27-04-2016 15
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 4 24-04-2016 7
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 23-04-2016 6
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 17-04-2016 9
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 10-04-2016 8
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 09-04-2016 2
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 03-04-2016 14
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 3 27-09-2015 10
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 3 20-09-2015 10
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 3 13-09-2015 5
Klompenronde Jeugd Cat. 3 12-09-2015 10
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 06-09-2015 5
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 3 30-08-2015 8
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 3 23-08-2015 11
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 12-07-2015 10
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 3 05-07-2015 7
82ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 3 04-07-2015 2
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 28-06-2015 10
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 20-06-2015 12
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 3 14-06-2015 12
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 3 13-06-2015 5
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 3 07-06-2015 18
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 3 30-05-2015 7
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 24-05-2015 15
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 17-05-2015 8
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 3 14-05-2015 5
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 10-05-2015 10
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 3 09-05-2015 2
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 3 27-04-2015 9
5e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 25-04-2015 4
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 3 19-04-2015 4
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 3 18-04-2015 4
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 12-04-2015 8
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 06-04-2015 9
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 04-04-2015 4
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 29-03-2015 10
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 2 28-09-2014 8
Rabo Baronie Breda Classic JeugdOmnium Jeugd Cat. 2 21-09-2014 5
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 2 14-09-2014 8
Klompenronde Jeugd Cat. 2 13-09-2014 14
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 2 07-09-2014 6
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 2 31-08-2014 9
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 30-08-2014 6
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 2 24-08-2014 5
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 2 17-08-2014 8
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 13-07-2014 7
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 2 06-07-2014 8
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 29-06-2014 5
81ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 2 28-06-2014 4
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 21-06-2014 8
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 2 15-06-2014 8
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 08-06-2014 17
Klimomnium 2014 Jeugd Cat. 2 01-06-2014 8
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 2 29-05-2014 7
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 25-05-2014 12
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2 24-05-2014 6
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 2 18-05-2014 5
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 2 11-05-2014 7
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 2 27-04-2014 4
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 26-04-2014 6
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 21-04-2014 11
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 2 19-04-2014 7
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 2 13-04-2014 7
Criterium Jeugd Cat. 2 06-04-2014 5
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 05-04-2014 10
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 2 30-03-2014 16
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 09-03-2014 13
Ronde van bocholtz Jeugd Cat. 1 29-09-2013 2
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 1 22-09-2013 3
Klompenronde Jeugd Cat. 1 14-09-2013 6
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 1 08-09-2013 6
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 07-09-2013 7
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 1 01-09-2013 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 31-08-2013 3
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 1 25-08-2013 6
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 1 13-07-2013 7
Geonius Ronde van Schinnen - tevens NK Tandems & NK Cycling Jeugd Cat. 1 07-07-2013 5
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 1 30-06-2013 7
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 23-06-2013 6
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 22-06-2013 5
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 1 16-06-2013 9
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 09-06-2013 17
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 1 01-06-2013 5
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 1 20-05-2013 9
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 1 11-05-2013 5
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 1 21-04-2013 8
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 1 14-04-2013 10
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 1 07-04-2013 5
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 30-03-2013 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.