Mark Kleef

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
17e Rabobank Nationale veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 7 10-11-2019 12
17e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 02-11-2019 22
Toelen & partners jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 27-10-2019 10
2e Dwars door `t Zand Jeugd Cat. 7 26-10-2019 16
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 7 13-10-2019 18
Ronde van Villapark- NK jeugd 2020 parcours!! Jeugd Cat. 6 14-09-2019 32
MCO Zomer Trophy LJC Jeugd Cat. 6 31-08-2019 25
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 15-06-2019 39
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 6 25-05-2019 23
Jeugdronde van Kortenhoef/Decathlon Dikke Banden Race Kortenhoef Jeugd Cat. 6 19-05-2019 3
Ronde van Zielhorst Jeugd Cat. 6 18-05-2019 5
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 6 11-05-2019 9
DK Midden (NK selectiewedstrijd) Jeugd Jeugd Cat. 6 04-05-2019 4
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 20-04-2019 8
BAM Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 6 14-04-2019 29
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 13-04-2019 14
Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 06-04-2019 20
Grote prijs van de Betuwe Jeugd Cat. 6 31-03-2019 4
16e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 30-03-2019 5
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 24-03-2019 34
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 (13 jaar) 26-01-2019 16
Jeugdveldrit Surfplas Nijstad Jeugd Cat. 6 20-01-2019 12
Veldrit Uden Jeugd Cat. 6 13-01-2019 11
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 05-01-2019 15
4e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 6 29-12-2018 13
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2018 14
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 6 27-12-2018 39
Jeugdcross Oploo Jeugd Cat. 6 16-12-2018 11
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 6 15-12-2018 11
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 6 08-12-2018 16
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 02-12-2018 18
Jeugdveldrit De Bult Jeugd Cat. 6 25-11-2018 8
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 17-11-2018 18
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 6 11-11-2018 14
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 03-11-2018 23
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 6 27-10-2018 18
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 6 20-10-2018 17
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 6 13-10-2018 21
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Jeugd Jongens Cat. 5 22-09-2018 22
Bavelse Berg Cup Jeugd Cat. 5 15-09-2018 21
Bar End LJC Jeugd Cat. 5 07-07-2018 14
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 17-06-2018 14
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 02-06-2018 11
Ronde van Kortenhoef Jeugd Cat. 5 27-05-2018 3
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 5 26-05-2018 11
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 21-05-2018 4
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 5 19-05-2018 2
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 5 12-05-2018 7
DK Midden Groot Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 06-05-2018 2
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 21-04-2018 5
Jeugd-ronde van Gelderland Jeugd Cat. 5 15-04-2018 5
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 5 07-04-2018 10
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 5 02-04-2018 4
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 5 31-03-2018 1
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 25-03-2018 4
LJC Berlicum Jeugd Cat. 5 17-03-2018 13
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 5 10-03-2018 8
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 27-01-2018 8
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 20-01-2018 8
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 5 13-01-2018 4
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 5 06-01-2018 8
3e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 29-12-2017 2
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2017 8
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2017 9
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 5 23-12-2017 19
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 5 17-12-2017 7
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 5 09-12-2017 3
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 03-12-2017 3
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 25-11-2017 10
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 18-11-2017 3
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 5 11-11-2017 15
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 04-11-2017 9
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 5 29-10-2017 10
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 5 22-10-2017 17
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 5 21-10-2017 11
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 5 14-10-2017 7
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 30-09-2017 8
Rogelli LJC MTB Breda Bavelse Berg Jeugd Cat. 4 16-09-2017 5
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 4 09-09-2017 13
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Jeugd Cat. 4 02-07-2017 2
Bar End LJC Trophy Jeugd Cat. 4 01-07-2017 20
NL Cup - Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 4 24-06-2017 19
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 10-06-2017 17
LJC Mountainbike Noord-Holland Jeugd Cat. 4 03-06-2017 11
Jeugdronde van Hilversum Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 21-05-2017 3
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 4 20-05-2017 19
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 13-05-2017 5
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 07-05-2017 3
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 4 06-05-2017 9
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 4 27-04-2017 2
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 22-04-2017 7
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 4 17-04-2017 3
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 4 09-04-2017 2
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 4 02-04-2017 3
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 01-04-2017 3
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 26-03-2017 3
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 19-03-2017 3
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 4 21-01-2017 6
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 14-01-2017 5
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 4 08-01-2017 4
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2016 5
24e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 17-12-2016 7
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 4 10-12-2016 3
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 04-12-2016 2
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 27-11-2016 11
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 12-11-2016 7
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 05-11-2016 13
GeldXpert Jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 23-10-2016 6
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 16-10-2016 6
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 08-10-2016 5
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 3 01-10-2016 11
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 3 25-09-2016 3
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 11-09-2016 4
Landelijk Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 3 28-08-2016 5
13e jeugdronde van Achterveld Jeugd Cat. 3 20-08-2016 3
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 10-07-2016 6
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 3 25-06-2016 18
Baggelhuizerplas MTB Diverse Licentiecategorieen 18-06-2016 7
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 04-06-2016 2
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3 28-05-2016 6
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 22-05-2016 1
jeugd moutainbike wedstrijd Jeugd Cat. 3 21-05-2016 4
MTH JEUGDRONDE VAN BUSSUM selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 3 15-05-2016 1
Rabo Landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 23-04-2016 8
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 17-04-2016 2
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 3 16-04-2016 6
LJC Sittard Jeugd Cat. 3 09-04-2016 6
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 02-04-2016 1
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 28-03-2016 9
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 3 26-03-2016 7
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 20-03-2016 2
LJC Berlicum Jeugd Cat. 3 19-03-2016 9
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 3 12-03-2016 2
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 3 23-01-2016 5
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 16-01-2016 6
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-01-2016 2
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 3 02-01-2016 10
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2015 2
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2015 7
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 3 20-12-2015 4
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 19-12-2015 4
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 12-12-2015 5
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 06-12-2015 3
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 28-11-2015 5
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 3 15-11-2015 7
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 3 14-11-2015 4
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 07-11-2015 5
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 3 01-11-2015 4
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 25-10-2015 4
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 3 24-10-2015 5
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 3 17-10-2015 3
Bike2Build JMW Honselersdijk Jeugd Cat. 2 26-09-2015 11
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 2 20-09-2015 8
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 2 13-09-2015 1
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 06-09-2015 3
Hamer Landelijke Jeugdwedstrijden MTB Apeldoorn Jeugd Cat. 2 27-06-2015 17
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 13-06-2015 13
LJC Wijchen Jeugd Cat. 2 06-06-2015 14
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 2 30-05-2015 5
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 2 14-05-2015 4
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 2 09-05-2015 7
District Kampioenschap Midden Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 2 25-04-2015 2
Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 2 19-04-2015 3
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 12-04-2015 4
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 11-04-2015 3
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 06-04-2015 4
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 04-04-2015 2
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 2 29-03-2015 5
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 22-03-2015 3
LJC Berlicum Jeugd Cat. 2 21-03-2015 15
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 2 14-03-2015 19
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 2 24-01-2015 4
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 17-01-2015 7
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 10-01-2015 6
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 2 03-01-2015 6
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2014 5
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 20-12-2014 3
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 2 13-12-2014 9
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 07-12-2014 5
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 23-11-2014 9
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 16-11-2014 8
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 2 08-11-2014 6
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 01-11-2014 4
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 25-10-2014 10
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 12-10-2014 12
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 1 14-09-2014 3
Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 1 31-08-2014 2
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 1 24-08-2014 7
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 1 17-08-2014 9
64e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 1 06-07-2014 3
39e Wielerronde en Jeugdronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 1 05-07-2014 4
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 15-06-2014 4
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 08-06-2014 15
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 1 29-05-2014 4
MTH Jeugdronde van Bussum (Selectiewedstrijd NK) Jeugd Cat. 1 25-05-2014 2
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 1 24-05-2014 5
District Kampioenschap Midden Jeugd Jeugd Cat. 1 17-05-2014 2

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.