Marit Cent

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Kermisronde Bergeijk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 16-07-2019 20
Ronde van Ternaard (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 13-07-2019 8
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier FINALE Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 06-07-2019 23
Johan Pluimers memorial Ronde van Enter, onderdeel VIRO-cup (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-07-2019 14
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-07-2019 23
Wielermeerdaagse Noordenveld Westerkwartier (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-07-2019 7
Ronde van Ede (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 28-06-2019 17
36e Omloop van Bedum (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-06-2019 4
Hart van Gilze (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-06-2019 6
District Kampioenschap Oost Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-06-2019 12
TC (alle categorieën) - 16e Kasteelcross Vorden Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 30-12-2018 9
Kerstcross Norg Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-12-2018 6
Veldrit Wierden Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-12-2018 11
NK Omnium Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 02-12-2018 7
Nationale veldrit Almelo Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 28-10-2018 9
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-09-2018 52
15 e Ronde van Ameide (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-09-2018 12
Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal, onderdeel VIRO-cup (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-08-2018 22
17e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-03-2018 20
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 30-12-2017 12
NK Baan Duur & Sprint 2017-2018 Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 27-12-2017 15
NK Omnium Elite en Junioren AR & TV De Adelaar Elite-Vrouwen 23-12-2017 14
"Beat Track Series Endurance" Official Side Event Track Cycling World Championships Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 17-12-2017 7
B E A T Track Series "ENDURANCE" Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 03-12-2017 4
5e editie wielerronde Hart van Oosterhout Junior-Vrouwen 17-09-2017 1
Gebr. van der Lee Rûntsje Tsjûkemar Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-09-2017 23
11e Hartje Baarn Junior-Vrouwen 10-09-2017 3
Ronde van Goor,telt mee voor het VIRO CCT klassement. (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 02-09-2017 20
Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal,telt mee voor het VIRO CCT klassement. (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 27-08-2017 5
Rabobank Ronde van Borne,telt mee voor het VIRO CCT klassement (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 24-08-2017 18
NHC 7 - Bergcriterium en Adelante Challenge Junior-Vrouwen 20-08-2017 6
Ronde van Markelo, telt mee voor het VIRO CCT klassement (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-08-2017 14
Ronde van Nootdorp (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-08-2017 12
Acht van Chaam (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-07-2017 9
67e Ronde van Ochten (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 22-07-2017 9
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 26-06-2017 27
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2017 27
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2017 25
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-06-2017 22
Rabobank Wielerronde van Volendam (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 24-06-2017 11
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Junior-Vrouwen 17-06-2017 28
RK NH- & ZH (Jun.Vr./Nw.Ms.) en DK ZH (Nw./Ma.) Junior-Vrouwen 05-06-2017 7
Ronde van de Wijk Junior-Vrouwen 20-05-2017 5
omloop van de Bronneger Bult (Drouwen - Drenthe) (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-05-2017 19
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 13-05-2017 19
Hotel Wesseling Jeugdronde van Dwingeloo (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 07-05-2017 2
Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 15-04-2017 10
NHC 1 - Grote Handbike & Dames en Meisjes Wegwedstrijd Junior-Vrouwen 08-04-2017 5
16e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 11-03-2017 22
TC 6 - 14e Rabobank Kasteelcross Vorden Junior-Vrouwen 28-12-2016 15
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junior-Vrouwen 18-12-2016 7
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junior-Vrouwen 17-12-2016 5
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junior-Vrouwen 17-12-2016 6
KNWU NK Baanwielrennen duur en sprint Junior-Vrouwen 16-12-2016 5
NK Omnium & Aangepast Wielrennen Junior-Vrouwen 19-11-2016 5
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 06-11-2016 6
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 06-11-2016 4
4e editie wielerronde Hart van Oosterhout Junior-Vrouwen 18-09-2016 6
Klompenronde Junior-Vrouwen 10-09-2016 5
36e Wielerronde van Abbenbroek Junior-Vrouwen 04-09-2016 2
Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal.VIRO CCT klassement Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-08-2016 21
35e Wielerronde van Steensel (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-08-2016 19
Ronde van Nieuw Vennep De Grote Drieluik HSC de Bataaf (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 26-06-2016 5
Rabobank Wielerronde van Volendam (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-06-2016 11
NK Weg 15-18 jr. Junior-Vrouwen 18-06-2016 22
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Junior-Vrouwen 29-05-2016 11
Marion Gödde Meisjesronde Junior-Vrouwen 22-05-2016 18
Ronde van De Wijk Junior-Vrouwen 21-05-2016 4
DK NH (El.-Bel.-Jun.) & RK Vrouwen NH+ZH Junior-Vrouwen 16-05-2016 3
21e Draai rond de Kraai (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-05-2016 38
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 01-05-2016 6
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen Eindklassement 24-04-2016 20
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 24-04-2016 28
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 23-04-2016 15
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 22-04-2016 45
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Junior-Vrouwen 17-04-2016 11
Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 16-04-2016 24
Dames/Meisjes wedstrijd Junior-Vrouwen 09-04-2016 6
15e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 12-03-2016 23
NK Baan Duur/Sprint Junior-Vrouwen 29-12-2015 7
NK Baan Duur/Sprint Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 28-12-2015 16
NK Baan Duur/Sprint Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Junior-Vrouwen 20-12-2015 7
NK Omnium & NK Aangepast Wielrennen Junior-Vrouwen 21-11-2015 4
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 15-11-2015 7
NK Ploegenachtervolging & Teamsprint DIVLIC 15-11-2015 5
Wielerronde van Uden (dag 2) Nieuweling-Meisjes 13-09-2015 5
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 12-09-2015 7
75 jaar Friesche Leeuw Nieuweling-Meisjes 22-08-2015 10
Ronde van De Meern op het Lint (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 12-07-2015 5
40e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuweling-Meisjes 11-07-2015 29
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 05-07-2015 14
Wielerronde van Nieuw-Vennep ("Grote Drieluik DE BATAAF") (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 28-06-2015 44
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Nieuweling-Meisjes 20-06-2015 31
Vrouwen Criterium Tour de Lasalle DIVLIC 14-06-2015 15
Ronde van de Maliebaan / Utrechts Wielerweekend (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 14-06-2015 23
District Kampioenschap Tijdrijden Oost Nieuweling-Meisjes 10-06-2015 4
4de Criterium Sappemeer Nieuweling-Meisjes 31-05-2015 3
Wiek op Wiel'n 2015 Ladies Night Nieuweling-Meisjes 30-05-2015 5
Regio Kampioenschap Midden & Oost (Vrouwen) Nieuweling-Meisjes 25-05-2015 14
Rabobank Jeugdronde van Assen Nieuweling-Meisjes 23-05-2015 21
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Nieuweling-Meisjes 10-05-2015 4
Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Nieuweling-Meisjes 09-05-2015 16
67ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 03-05-2015 26
Koningsronde van Beilen Nieuweling-Meisjes 27-04-2015 13
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 18-04-2015 16
Ronde van Borculo Nieuweling-Meisjes 12-04-2015 6
D'n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 06-04-2015 12
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Nieuweling-Meisjes 05-04-2015 6
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuweling-Meisjes 22-03-2015 29
NK Baanwielrennen Nieuweling-Meisjes 29-12-2014 5
NK Baanwielrennen Nieuweling-Meisjes 29-12-2014 3
NK Baanwielrennen Nieuweling-Meisjes 28-12-2014 6
NK Baanwielrennen Nieuweling-Meisjes 27-12-2014 5
NK Omnium Jeugd 6/7 en Nieuwelingen Nieuweling-Meisjes 08-11-2014 10
Wielerronde van Uden - dag 2 Nieuweling-Meisjes 14-09-2014 4
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 13-09-2014 7
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 07-09-2014 8
Ronde van De Meern op het Lint (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 13-07-2014 20
35e Ronde van Kloosterburen (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 28-06-2014 21
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuweling-Meisjes 21-06-2014 6
37e Rabobank Kersenronde Mierlo Nieuweling-Meisjes 15-06-2014 23
District Kampioenschap Tijdrijden Oost Nieuweling-Meisjes 11-06-2014 3
DISTRICT KAMPIOENSCHAP OOST Nieuweling-Meisjes 09-06-2014 1
51e Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Nieuweling-Meisjes 13-04-2014 11
Meisjes/Dames wedstrijd & NHC Grote Handbikeprijs Nieuweling-Meisjes 12-04-2014 15
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Nieuweling-Meisjes 06-04-2014 16
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuweling-Meisjes 23-03-2014 18
13e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 15-03-2014 39
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuweling-Meisjes 30-12-2013 8
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuweling-Meisjes 29-12-2013 10
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuweling-Meisjes 28-12-2013 6
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuweling-Meisjes 27-12-2013 9
Nederlandse Baankampioenschappen Nieuweling-Meisjes 27-12-2013 6
NK Omnium Nieuweling-Meisjes 10-11-2013 7
Drie Banen Toernooi Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Junior-Vrouwen 03-11-2013 4
D&D Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 6 22-09-2013 16
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 6 15-09-2013 5
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 6 08-09-2013 7
Rabo Jeugd Ronde van Almelo Jeugd Cat. 6 07-09-2013 4
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 6 01-09-2013 26
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 25-08-2013 18
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 6 07-07-2013 7
38ste Wielerronde Maren-Kessel Jeugd Cat. 6 06-07-2013 7
Wieleronde van Wolvega Jeugd Cat. 6 30-06-2013 6
34e Ronde van Kloosterburen + Rabo Dikkebanden Race Jeugd Cat. 6 29-06-2013 3
28e Rabobank Wielerronde van Liessel Jeugd Cat. 6 27-06-2013 5
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 23-06-2013 18
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 6 22-06-2013 14
Ronde van Gramsbergen (omloop Holtheme) Jeugd Cat. 6 15-06-2013 7
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 09-06-2013 17
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 02-06-2013 9
Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 6 01-06-2013 13
Rabobank Ronde van Assen Jeugd Cat. 6 25-05-2013 6
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 19-05-2013 6
Ronde van Elim Jeugd Cat. 6 18-05-2013 15
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 09-05-2013 27
Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 6 05-05-2013 5
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 6 04-05-2013 7
Koninginneronde van Beilen Jeugd Cat. 6 30-04-2013 32
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 6 28-04-2013 16
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 6 27-04-2013 10
Jeugdwielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 6 20-04-2013 14
Jeugd-Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 6 14-04-2013 6
Woonexpo Kapenga Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 13-04-2013 8
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 6 07-04-2013 9
Eierrace Jeugd Cat. 6 01-04-2013 7
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 30-03-2013 4
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 10-03-2013 9
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 5 16-09-2012 4
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 5 15-09-2012 5
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 5 09-09-2012 4
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 5 08-09-2012 4
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 02-09-2012 8
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 5 26-08-2012 30
Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 5 18-08-2012 9
RABOBANK OLYMPISCHE AA EN HUNZE JEUGDWEDSTRIJD Jeugd Cat. 5 28-07-2012 8
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 5 15-07-2012 28
Criterium Volendam Jeugd Cat. 5 08-07-2012 31
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 5 07-07-2012 4
62e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 5 01-07-2012 3
Criterium Hoogezand Jeugd Cat. 5 30-06-2012 3
Ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 5 23-06-2012 7
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 17-06-2012 15
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 16-06-2012 10
Jeugdronde Wildervank Jeugd Cat. 5 10-06-2012 6
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 6 09-06-2012 9
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 03-06-2012 8
Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 5 02-06-2012 6
39e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 27-05-2012 9
Ronde van Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 5 26-05-2012 17
Marion Godde Meisjesronde Jeugd Cat. 6 20-05-2012 6
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 5 17-05-2012 6
RABO Komtoer Jeugd Cat. 5 13-05-2012 11
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 5 12-05-2012 5
Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 5 06-05-2012 2
Rabo Bevrijdingsronde Oosterwolde Jeugd Cat. 5 05-05-2012 11
Ronde van Beilen Jeugd Cat. 5 30-04-2012 3
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 28-04-2012 11
Ronde van Velden Jeugd Cat. 5 22-04-2012 8
Jeugd en Tandem wielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 5 21-04-2012 15
Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 5 15-04-2012 10
Jeugdwedstrijd Wielerbaan Drachten Jeugd Cat. 5 14-04-2012 12
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 5 09-04-2012 19
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 5 01-04-2012 8
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 5 25-03-2012 10
NK Baan Omnium-Jeugd-Nieuwelingen Jeugd Cat. 6 28-01-2012 9
Velodrome op Zondag DIVLIC 15-01-2012 25
30ste Rabobank 6-daagse Rotterdam Jeugd Cat. 4 - 5 08-01-2012 4
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 4 25-09-2011 14
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 4 24-09-2011 7
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 18-09-2011 19
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 4 17-09-2011 9
Klompenronde Jeugd Cat. 4 10-09-2011 23
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 4 04-09-2011 10
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 4 28-08-2011 23
60e Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 4 20-08-2011 8
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 4 17-07-2011 12
32e Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 4 16-07-2011 5
Jeugdronde Westerbork & Nieuwling /Junior Dames Ronde Jeugd Cat. 4 10-07-2011 8
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 4 09-07-2011 19
Ronde van Wolvega Jeugd Cat. 4 03-07-2011 7
Jeugdronde Wildervank Jeugd Cat. 4 19-06-2011 6
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 4 05-06-2011 8
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 4 02-06-2011 10
11e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 4 29-05-2011 14
5e Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 4 28-05-2011 10
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 5 22-05-2011 9
Ronde van het Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 4 21-05-2011 13
Ronde van Velden Jeugd Cat. 4 15-05-2011 4
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 4 14-05-2011 6
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 4 08-05-2011 20
Ronde van Elim Jeugd Cat. 4 01-05-2011 8
Ronde van Beilen Jeugd Cat. 4 30-04-2011 12
Rabobank Eierrace Jeugd Cat. 4 25-04-2011 20
Jeugdwielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 4 23-04-2011 9
Autohuis Eickhof Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 4 17-04-2011 19
Jeugd Ronde van Doetinchem Jeugd Cat. 4 03-04-2011 9
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 19-09-2010 18
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 3 05-09-2010 6
Intersport Jan Bols jeugdwedstrijd Hoogeveen Jeugd Cat. 3 29-08-2010 6
Rabobank Jan Boven Classic Jeugd Cat. 3 28-08-2010 4
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 3 22-08-2010 10
Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 3 14-08-2010 10
2e Jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 3 11-07-2010 13
37e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 04-07-2010 9
Rabo Jeugdwielerronde Hooltpae Jeugd Cat. 3 20-06-2010 3
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 4 13-06-2010 19
Jeugdronde Wildervank Jeugd Cat. 3 06-06-2010 2
Ronde van het Villapark Nijverdal Jeugd Cat. 3 05-06-2010 8
ronde vd paasberg - arnhem Jeugd Cat. 3 30-05-2010 11
4e Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 3 29-05-2010 6
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 3 22-05-2010 9
Ronde Van Velden Jeugd Cat. 3 16-05-2010 12
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 3 13-05-2010 12
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 3 08-05-2010 8
Ronde van Elim Jeugd Cat. 3 25-04-2010 10
D'n Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 3 11-04-2010 23
Rabobank Eierrace Emmen Meerdijk Jeugd Cat. 3 05-04-2010 9
16e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 06-09-2009 9
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 2 23-08-2009 8
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 2 19-07-2009 20
NIBA Ronde van Reuver Jeugd Cat. 2 12-07-2009 8
ronde van Gramsbergen voor jeugd en masters 40+ Jeugd Cat. 2 27-06-2009 5
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 3 13-06-2009 20
3e jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 2 30-05-2009 6
7e meisjesdag van de Merwelanden Jeugd Cat. 3 24-05-2009 7
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 2 09-05-2009 4
Koninginneronde van Beilen Jeugd Cat. 2 30-04-2009 11
Rabobank Wielerronde Oploo Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 2 05-04-2009 13
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 1 13-07-2008 19
Rabo ronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 1 21-06-2008 7
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 1-1-M 31-05-2008 8
ronde van het villapark Jeugd Cat. 1 17-05-2008 7
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 1-Meisjes 19-04-2008 9
Rabobank Wielerronde van Oploo om Gouden Helm Jeugd Cat. 1 06-04-2008 9
Rabobank Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 1 08-09-2007 12
jeugdronde van Zutphen Jeugd Cat. 1 17-06-2007 8
Rabobank Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 1 06-05-2007 9
Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 1 21-04-2007 8
jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 1 15-04-2007 5

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.