Abe Celi

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Olympia's Tour Under 23 15-09-2018 72
Olympia's Tour Under 23 15-09-2018 83
Olympia's Tour Under 23 14-09-2018 96
Olympia's Tour Under 23 13-09-2018 101
Olympia's Tour Under 23 12-09-2018 74
Olympia's Tour Under 23 11-09-2018 87
Omloop van Valkenswaard Beloften 26-08-2018 62
Ronde van de Achterhoek Elite-Mannen/Beloften 19-08-2018 52
38e Profronde van Oostvoorne Professionals 09-08-2018 21
39e Amstel Draai van de Kaai Professionals 06-08-2018 53
Acht van Chaam Professionals 01-08-2018 24
Daags na de Tour Professionals 30-07-2018 23
52e Ronde van Oudenbosch Elite-Mannen/Beloften 08-07-2018 5
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 30-06-2018 26
52e Kermis Ronde van Luyksgestel Elite-Mannen/Beloften 25-06-2018 22
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Elite-Mannen/Beloften 23-06-2018 8
Kermisronde Westerhoven Elite-Mannen/Beloften 26-05-2018 4
72e Profronde van Noord-Holland M_ELITE 13-05-2018 77
Ronde van Overijssel M_ELITE 12-05-2018 83
Arno Wallaard Memorial M_ELITE 21-04-2018 133
TCM - 49e Omloop van de Braakman Elite-Mannen/Beloften 07-04-2018 31
52e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 02-04-2018 23
Wielerdag Huijbergen 2018 Elite-Mannen/Beloften 25-03-2018 4
Omloop van de Houtse linies Elite-Mannen/Beloften 18-03-2018 2
42ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen M_ELITE 11-03-2018 89
SCHOLTEN-CYCLING trainingsomloop Sleen DIVLIC 24-02-2018 8
Ronde van Midden-Brabant Elite-Mannen/Beloften 24-09-2017 31
5e editie wielerronde Hart van Oosterhout Elite-Mannen/Beloften 17-09-2017 2
Olympia's Tour Under 23 10-09-2017 50
Olympia's Tour Under 23 09-09-2017 73
Olympia's Tour Under 23 08-09-2017 79
Olympia's Tour Under 23 07-09-2017 83
Olympia's Tour Under 23 06-09-2017 74
Olympia's Tour Under 23 05-09-2017 90
Ronde van Oudewater Elite-Mannen/Beloften 26-08-2017 7
Ronde van de Achterhoek Elite-Mannen/Beloften 20-08-2017 66
36e Wielerronde van Steensel Elite-Mannen/Beloften 14-08-2017 13
Acht van Chaam Professionals 26-07-2017 27
Daags na de Tour Professionals 24-07-2017 28
Ronde van Prinsenbeek Elite-Mannen/Beloften 30-06-2017 19
Kermis Ronde van Raamsdonksveer Elite-Mannen/Beloften 25-06-2017 13
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 24-06-2017 86
Wielerronde van Riethoven Elite-Mannen/Beloften 19-06-2017 15
Wielerweekend Buchten - dag 1 (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 16-06-2017 19
35e Wielerronde van Numansdorp Elite-Mannen/Beloften 12-06-2017 5
Kermisronde van Westerhoven Elite-Mannen/Beloften 27-05-2017 8
Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 21-05-2017 88
Arno Wallaard Memorial M_ELITE 22-04-2017 44
51e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 17-04-2017 25
51e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 17-04-2017 11
33e Omloop van de Glazen Stad Elite-Mannen/Beloften 09-04-2017 34
RABOBANK Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm trofee (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-04-2017 19
Wielerdag Huijbergen Elite-Mannen/Beloften 26-03-2017 26
Ronde van Bruinisse (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 25-03-2017 8
64e Ronde van Zuid Holland Elite-Mannen/Beloften 11-03-2017 102
Scholten-Cycling trainingsomloop van Sleen DIVLIC 25-02-2017 5
Scholten-Cycling trainingsomloop van Sleen DIVLIC 25-02-2017 23
Olympia's Tour Under 23 01-10-2016 31
Olympia's Tour Under 23 30-09-2016 72
Olympia's Tour Under 23 29-09-2016 97
Olympia's Tour Under 23 29-09-2016 84
Olympia's Tour Under 23 28-09-2016 83
4e editie wielerronde Hart van Oosterhout Elite-Mannen/Beloften 18-09-2016 27
Rabobank Amersfoort 18e Groeistad Klassieker Elite-Mannen/Beloften 17-09-2016 45
79e Kermisronde Roosendaal (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 08-09-2016 28
Finale Clubcompetitie (Mannen) Elite-Mannen/Beloften 27-08-2016 21
25 e Ronde van Noordeloos Elite-Mannen/Beloften 08-08-2016 26
50e Ronde van Oudenbosch Elite-Mannen/Beloften 17-07-2016 10
51ste Ronde van Philippine (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 16-07-2016 19
Kermisronde Bergeijk Elite-Mannen/Beloften 12-07-2016 22
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Elite-Mannen/Beloften 26-06-2016 3
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals & Elite ZC Beloften 24-06-2016 89
Kermis wielerronde van Hapert Elite-Mannen/Beloften 21-06-2016 24
Smits Midden-Brabant Poort Omloop Elite-Mannen/Beloften 12-06-2016 13
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 11-06-2016 20
Wielerweekend Roden (Elite/Beloften) Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 05-06-2016 7
Wielerweekend Roden (Elite/Beloften) Elite-Mannen/Beloften 05-06-2016 13
Wielerweekend Roden (Elite/Beloften) Elite-Mannen/Beloften 04-06-2016 7
36e Omloop Hoeksche Waard Elite-Mannen/Beloften 28-05-2016 5
ZHE tour Elite-Mannen/Beloften 21-05-2016 1
Rabobank Kersencriterium-Regio Kampioenschap Zuid-Oost/Zuid-West/Limburg Beloften 16-05-2016 8
21e Draai rond de Kraai Elite-Mannen/Beloften 14-05-2016 18
68e Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Elite-Mannen/Beloften 08-05-2016 26
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Elite-Mannen/Beloften 01-05-2016 57
Wielerronde van Hilvarenbeek Elite-Mannen/Beloften 30-04-2016 37
34e Wim Hendriks Trofee Elite-Mannen/Beloften 24-04-2016 36
47ste Omloop van de Braakman Elite-Mannen/Beloften 09-04-2016 60
29ste Grote Omloop van de Veenkoloniën/EERENS Elite-Mannen/Beloften 03-04-2016 33
50e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 28-03-2016 8
50e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 28-03-2016 20
Omloop van Schijndel Elite-Mannen/Beloften 06-03-2016 25
46e JUMBO- RONDE VAN MIDDEN-BRABANT Elite-Mannen/Beloften 27-09-2015 74
wielerronde "Hart van Oosterhout" Elite-Mannen/Beloften 20-09-2015 30
Rabobank Amersfoort 17e Groeistad Klassieker Elite-Mannen/Beloften 19-09-2015 112
Finale clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 12-09-2015 128
Ronde van Zundert; Herdenkingsprijs Marc Siemons Elite-Mannen/Beloften 05-08-2015 19
65 e Ronde van Ochten (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 18-07-2015 6
Kermisronde Bergeijk Elite-Mannen/Beloften 14-07-2015 23
Ronde van Prinsenbeek Elite-Mannen/Beloften 03-07-2015 42
afwachtingswedstrijd Acht van Bladel Elite-Mannen/Beloften 28-06-2015 13
Kermis wielerronde van Hapert Elite-Mannen/Beloften 23-06-2015 14
6 Molen Omloop van de Schermer Elite-Mannen/Beloften 20-06-2015 34
Midden-Brabant Poort Omloop Elite-Mannen/Beloften 14-06-2015 72
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite-Mannen/Beloften 07-06-2015 25
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 07-06-2015 57
35e Omloop Hoeksche Waard Elite-Mannen/Beloften 30-05-2015 21
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Beloften 25-05-2015 21
Zuid-Hollandse Eilanden Tour Elite-Mannen/Beloften 16-05-2015 25
On Tour Bikes A7 Classic Elite-Mannen/Beloften 09-05-2015 30
Wielerronde Hilvarenbeek Elite-Mannen/Beloften 02-05-2015 29
33e Wim Hendriks Trofee voor elite/belofte Elite-Mannen/Beloften 26-04-2015 52
wielerronde Hart van Oosterhout Junioren 21-09-2014 28
61e Ronde van Hank Junioren 14-09-2014 23
19de Kleine Omloop van de Veenkoloniën Junioren 06-09-2014 5
Klimcriterium Pijl van Heerlerheide Junioren 31-08-2014 13
Math Salden Klimcriterium Junioren 30-08-2014 11
14e Uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 24-08-2014 16
14e Uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren Eindklassement 24-08-2014 12
14e Uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 23-08-2014 23
14e Uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 23-08-2014 28
14e Uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 22-08-2014 8
Pure Energie Tour R v T Junioren 16-08-2014 19
33e Wielerronde van Steensel Junioren 11-08-2014 2
Wielerronde van Zundert; herdenkingsprijs Marc Siemons Junioren 06-08-2014 6
Bergcriterium Wolder Junioren 06-07-2014 14
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Junioren 21-06-2014 28
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Junioren 11-06-2014 9
District Kampioenschap Zuid-West (Junioren/Nieuwelingen) & RK Zuid (Masters/Elite/Beloften) Junioren 09-06-2014 5
Omloop van de Maasvallei Junioren 31-05-2014 15
33e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 24-05-2014 152
33e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 24-05-2014 177
33e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 23-05-2014 46
Isaac Kleeberg Challenge Junioren 17-05-2014 19
Isaac Kleeberg Challenge Junioren 17-05-2014 27
51e Flevotour Junioren 10-05-2014 17
Bergomloop Simpelveld Junioren 04-05-2014 37
EPZ-Omloop van Borsele 2014 Junioren 27-04-2014 67
58e Ronde van Werkendam Junioren 21-04-2014 5
31e Omloop Alblasserwaard Junioren 19-04-2014 12
Flevonice Zuiderzeeronde Junioren 12-04-2014 10
42e Rabo Omloop N.W. Overijssel Junioren 05-04-2014 20
Veldrit van Albrandswaard Junioren 19-10-2013 14
57e Ronde van de Molen / Hart van Oosterhout Junioren 22-09-2013 17
60e Ronde van Hank Junioren 08-09-2013 22
18de Kleine Omloop van de Veenkoloniën Junioren 07-09-2013 85
Ronde van Heusdenhout Junioren 01-09-2013 9
Klimcriterium Wielersport Math Salden Junioren 31-08-2013 43
32e Wielerronde van Steensel Junioren 12-08-2013 11
58e Rabobank Berkelse Wielerdag Junioren 10-08-2013 16
Ronde van Nootdorp Junioren 08-08-2013 8
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Junioren 24-07-2013 65
40e ronde van Schaijk Junioren 30-06-2013 5
Ronde van Veldhoven Junioren 02-06-2013 21
Districtskampioenschap tijdrijden 2013 Zuid-West en Zuid Oost Junioren 29-05-2013 9
DK Zuid-West en RK Zuid 51ste Ronde van Wernhout Junioren 20-05-2013 25
50e Flevotour Junioren 11-05-2013 25
65ste Wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 05-05-2013 9
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junioren 21-04-2013 40
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junioren 20-04-2013 17
criterium Steenbergen Junioren 07-04-2013 15
Volta Limburg Classic afw. Junioren Junioren 30-03-2013 37
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nederland Junioren 03-11-2012 11
Rabocyclocross Lierop Junioren 13-10-2012 25
klimkoers Bocholtz Nieuwelingen 30-09-2012 6
Ronde van Lisse Nieuwelingen 23-09-2012 19
Wielerronde van Uden Nieuwelingen 15-09-2012 29
59e Ronde van Hank Nieuwelingen 09-09-2012 9
17de Kleine Omloop van de Veenkolonien Nieuwelingen 01-09-2012 16
Klimomloop Wielersport Math Salden Nieuwelingen 25-08-2012 29
Van Gogh wielerronde van Nuenen Nieuwelingen 19-08-2012 3
Acht van Chaam Nieuwelingen 25-07-2012 8
62e Ronde van Ochten Nieuwelingen 21-07-2012 13
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Nieuwelingen 15-07-2012 16
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 01-07-2012 6
Ronde van Warmenhuizen Nieuwelingen 24-06-2012 2
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Nieuwelingen 23-06-2012 16
NK 15-18 jarigen en Elite-Mannen zonder contract Nieuwelingen 16-06-2012 9
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 09-06-2012 18
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Nieuwelingen 06-06-2012 21
DK Zuid-West en RK Zuid (Jun.Vr/Nwl.Vr) - 50e Ronde van Wernhout Nieuwelingen 28-05-2012 2
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Nieuwelingen 26-05-2012 18
Ronde van 't Ginneken Nieuwelingen 20-05-2012 14
Wielerweekend Buchten Nieuwelingen 19-05-2012 3
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Nieuwelingen 13-05-2012 18
Omloop door het Land van Bartje Nieuwelingen 12-05-2012 28
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuwelingen 02-05-2012 5
71e Profronde van Made Nieuwelingen 29-04-2012 12
6e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 28-04-2012 34
33e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 21-04-2012 29
Omloop Lek en IJssel Nieuwelingen 14-04-2012 21
Leisure World Zuiderzee ronde Nieuwelingen 07-04-2012 52
49e Flevotour Nieuwelingen 24-03-2012 64
31e MEEUS RACE Nieuwelingen 18-03-2012 30
Grote Prijs Adrie van der Poel Nieuwelingen 22-01-2012 29
KNWU NK Veldrijden Nieuwelingen 07-01-2012 48
RABO Weekend Cyclocross Nieuwelingen 04-12-2011 33
3e Janet Memorial Parket Tree Veldrit van Hilversum Nieuwelingen 26-11-2011 20
7e veldrit van Schaijk Nieuwelingen 19-11-2011 28
Rabobank Veldrit Tempo-Bruns Nieuwelingen 13-11-2011 24
Jeugdveldrit Zeeland Nieuwelingen 30-10-2011 31
56e Ronde van de Molen Nieuwelingen 02-10-2011 15
Klimcriterium Molenberg Nieuwelingen 25-09-2011 20
Ronde van Dongen Nieuwelingen 18-09-2011 25
58e Ronde van Hank Nieuwelingen 11-09-2011 54
29e Jeugdronde van Numansdorp Nieuwelingen 03-09-2011 15
Klimomloop Munstergeleen Nieuwelingen 27-08-2011 22
Acht van Chaam Nieuwelingen 27-07-2011 34
36ste Wielerronde Maren-Kessel Nieuwelingen 10-07-2011 47
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 03-07-2011 14
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Nieuwelingen 25-06-2011 22
District Kampioenschap Zuid-West & Regio Kampioenschap Zuid (Vrouwen+Masters) Nieuwelingen 13-06-2011 23
41e Ronde van Nieuwendijk Nieuwelingen 11-06-2011 27
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Nieuwelingen 29-05-2011 33
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuwelingen 25-05-2011 6
Afwachtingswedstrijd Zuidhollandse eilanden Tour Nieuwelingen 21-05-2011 21
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Nieuwelingen 15-05-2011 18
Omloop van Margraten Nieuwelingen 08-05-2011 36
70e Profronde van Made Nieuwelingen 01-05-2011 66
Jeugdwielerronde Eijsden Nieuwelingen 25-04-2011 19
5e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 23-04-2011 60
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 17-04-2011 14
Omloop Lek en IJssel Nieuwelingen 09-04-2011 88
25e Jeugdronde van Piershil Nieuwelingen 02-04-2011 16
61ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 27-03-2011 13
53e Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 20-03-2011 32
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 18-09-2010 33
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 04-09-2010 19
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 7 29-08-2010 41
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 7 22-08-2010 21
Nacht van 's-Gravendeel Jeugd Cat. 7 13-08-2010 14
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 7 17-07-2010 10
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 7 11-07-2010 15
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 04-07-2010 13
linie crossers Jeugd Cat. 7 20-06-2010 7
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd Cat. 7 13-06-2010 3
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 7 29-05-2010 13
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 7 16-05-2010 28
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 7 08-05-2010 24
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 02-05-2010 7
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 7 30-04-2010 16
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 7 25-04-2010 7
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 7 18-04-2010 7
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 7 11-04-2010 22
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 05-04-2010 22
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 7 04-04-2010 19
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 7 28-03-2010 18
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 7 14-03-2010 15
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Jeugd Cat. 7 17-01-2010 19
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 10-01-2010 11
Jeugdveldrit Almelo Jeugd Cat. 7 09-01-2010 5
Jubileum Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 27-12-2009 12
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 19-12-2009 9
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 7 12-12-2009 10
30e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 06-12-2009 13
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 7 28-11-2009 15
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 7 14-11-2009 13
7e Nationale veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 07-11-2009 12
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 7 31-10-2009 9
54e Ronde van de Molen Grote Prijs Piet Franken Jeugd Cat. 6 04-10-2009 15
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 6 27-09-2009 7
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 6 20-09-2009 8
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 19-09-2009 17
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 05-09-2009 3
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 6 30-08-2009 6
Gedempte Haven Jeugd Cat. 6 23-08-2009 4
Nacht van s-Gravendeel Jeugd Cat. 6 21-08-2009 3
44e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 6 18-07-2009 5
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 6 12-07-2009 15
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 05-07-2009 20
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 28-06-2009 17
Jeugd en Vrouwenronde van Pijnacker Jeugd Cat. 6 14-06-2009 10
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 6 13-06-2009 33
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 6 07-06-2009 33
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 17-05-2009 7
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 09-05-2009 7
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 03-05-2009 14
Kasseiencriterium van Eijsden Jeugd Cat. 6 26-04-2009 8
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 19-04-2009 8
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 13-04-2009 16
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 6 11-04-2009 10
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 6 05-04-2009 9
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 29-03-2009 14
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 6 18-01-2009 29
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 6 04-01-2009 21
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 6 28-12-2008 10
Jeugd Veldrit Molenvliet (JSW) Jeugd Cat. 6 20-12-2008 26
53 ronde van de Molen Jeugd Cat. 5 05-10-2008 12
Rabo bank klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 5 28-09-2008 17
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 5 21-09-2008 6
3e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 20-09-2008 9
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 14-09-2008 15
klimcriterium Jeugd Cat. 5 06-09-2008 2
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 30-08-2008 10
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 5 24-08-2008 9
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 17-08-2008 8
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 13-07-2008 18
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 06-07-2008 22
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 5 22-06-2008 12
Jeugdronde van Huijbergen Jeugd Cat. 5 08-06-2008 11
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5-1 31-05-2008 9
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 5 28-05-2008 27
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 5-1 11-05-2008 38
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 5-1 27-04-2008 13
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 5 06-04-2008 16
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 5 30-03-2008 20
7e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 5 23-03-2008 11
Jeugd Ronde van Bussum Jeugd Cat. 4 26-08-2007 10
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 4 12-08-2007 14
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 4 08-07-2007 19
Ronde van de Baronie College Jeugd Cat. 4 01-07-2007 9
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 4 17-06-2007 13
NK Weg Jeugd Jeugd Cat. 4 09-06-2007 34
Waranda jeugdronde Jeugd Cat. 4 15-04-2007 18
Jeugdronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 4 09-04-2007 16
Jeugdronde van Tiel Jeugd Cat. 4 08-04-2007 6