Timo Jong

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Midden-Brabant Poort Omloop M_ELITE 16-06-2019 41
DK Tijdrijden Zuid-West en Zuid-Oost Beloften 12-06-2019 1
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 09-06-2019 7
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften 09-06-2019 25
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften 08-06-2019 8
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften 08-06-2019 28
TCM - Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 19-05-2019 112
U23 RS - Grote Prijs Arjaan de Schipper Beloften 11-05-2019 5
Ronde van Overijssel M_ELITE 04-05-2019 19
37e Wim Hendriks Trofee Elite-Mannen/Beloften 28-04-2019 109
CCM - Zuiderzeeronde Elite-Mannen/Beloften 13-04-2019 10
CCM - 32e Grote Omloop van de Veenkoloniƫn / EERENS Elite-Mannen/Beloften 06-04-2019 4
Wielerdag Huijbergen 2019 Elite-Mannen/Beloften 24-03-2019 75
Ronde van Bruinisse (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 23-03-2019 6
33e Omloop van de Houtse Linies Elite-Mannen/Beloften 17-03-2019 5
TCM - 59ste Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 23-02-2019 132
Olympia's Tour Under 23 14-09-2018 93
Olympia's Tour Under 23 13-09-2018 95
Olympia's Tour Under 23 12-09-2018 17
Olympia's Tour Under 23 11-09-2018 25
Omloop van Valkenswaard Beloften 26-08-2018 4
Grote prijs Emergo Elite-Mannen/Beloften 24-08-2018 8
Veenendaal Veenendaal Classic M_ELITE 22-08-2018 66
Koga Slag om Norg M_ELITE 11-08-2018 70
39e Amstel Draai van de Kaai Professionals 06-08-2018 47
Acht van Chaam Elite-Mannen/Beloften 01-08-2018 7
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 30-06-2018 29
NK Tijdrijden Beloften 27-06-2018 26
TCM - Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 03-06-2018 60
Regio Kampioenschap Zuid (Ma.-Vr.-El.-Be.) Beloften 21-05-2018 2
Arno Wallaard Memorial M_ELITE 21-04-2018 123
ZLM tour Under 23 / Espoirs 14-04-2018 20
TCM - 49e Omloop van de Braakman Elite-Mannen/Beloften 07-04-2018 26
52e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 02-04-2018 20
Omloop van de Houtse linies Elite-Mannen/Beloften 18-03-2018 3
TCM - 58e Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 03-03-2018 75
Ronde van Hoogerheide Junioren 03-09-2017 1
69e Ronde van Zundert (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 02-08-2017 1
38e Draai van de Kaai (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 31-07-2017 9
Acht van Chaam Junioren 26-07-2017 3
NK Tijdrijden Junioren 21-06-2017 10
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC & Para-cycling Junioren 17-06-2017 15
RK Tijdrijden Zuid-Oost/Zuid-West Junioren 07-06-2017 5
Rabobank Kersenronde (Am./Sp.) & RK Zuid (Nw./Ju./Vr.) Junioren 05-06-2017 4
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men Eindklassement 21-05-2017 43
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men 21-05-2017 57
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men 20-05-2017 15
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men 20-05-2017 86
36e SPIE Internationale Juniorendridaagse Junior Men 19-05-2017 93
69ste Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Junioren 14-05-2017 5
NHC 2 - 69ste wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 07-05-2017 5
Acht van Bladel Junioren 26-06-2016 35
Acht van Bladel Junioren 26-06-2016 22
Acht van Bladel Junioren Eindklassement 26-06-2016 14
Acht van Bladel Junioren 25-06-2016 23
Acht van Bladel Junioren 24-06-2016 20
NK Weg 15-18 jr. Junioren 18-06-2016 73
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 21-05-2016 7
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 21-05-2016 55
35e SPIE Internationale Juniorendriedaagse Junior Men 20-05-2016 34
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West en Zuid Oost Junioren 18-05-2016 11
Regio Kampioenschap Zuid-West/Zuid-Oost/Limburg Junioren 16-05-2016 2
68e Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 08-05-2016 3
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 01-05-2016 51
EPZ-Omloop van Borsele 2016 Junior Heren Junioren 24-04-2016 31
Ronde van Hoogerheide Nieuwelingen 30-08-2015 2
Acht van Chaam Nieuwelingen 29-07-2015 8
Ronde van Twente Nieuwelingen 11-07-2015 5
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Nieuwelingen 20-06-2015 13
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 06-06-2015 4
40e Wielerronde van Yerseke Nieuwelingen 30-05-2015 5
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Nieuwelingen 25-05-2015 1
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Nieuwelingen 09-05-2015 12
9e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 25-04-2015 10
65ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 29-03-2015 7
34e Rabo Koepel Race Lierop Nieuwelingen 22-03-2015 5
Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 15-03-2015 17
81ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 28-06-2014 22
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuwelingen 21-06-2014 33
District Kampioenschap Zuid-West (Junioren/Nieuwelingen) & RK Zuid (Masters/Elite/Beloften) Nieuwelingen 09-06-2014 2
66ste wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Nieuwelingen 11-05-2014 7
66ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 04-05-2014 3
8e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 26-04-2014 25
GP Jan van Haneghem Nieuwelingen 19-04-2014 5
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 13-04-2014 20
42e Rabo Omloop N.W. Overijssel Nieuwelingen 05-04-2014 109
MeeĆ¹s Race Nieuwelingen 30-03-2014 7
Grote Prijs RWC Ahoy Nieuwelingen 26-03-2014 12
64ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 23-03-2014 8
Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 16-03-2014 13
57e Ronde van de Molen / Hart van Oosterhout Nieuwelingen 22-09-2013 18
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 7 08-09-2013 3
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 7 01-09-2013 3
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 7 18-08-2013 15
Kermisronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 7 16-08-2013 5
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 7 13-07-2013 13
80ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 7 29-06-2013 10
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 7 16-06-2013 14
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 09-06-2013 28
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 7 20-05-2013 12
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 7 11-05-2013 8
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 05-05-2013 9
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 7 30-04-2013 9
3e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 27-04-2013 2
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 7 21-04-2013 11
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 7 14-04-2013 6
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 7 07-04-2013 6
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 7 30-03-2013 6
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 10-03-2013 6
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 6 09-09-2012 8
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 02-09-2012 8
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 26-08-2012 6
Afwachtingswedstrijd De Westbrabantse Pijl Jeugd Cat. 6 19-08-2012 7
47e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 6 14-07-2012 7
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 01-07-2012 15
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 24-06-2012 10
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 6 19-05-2012 7
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 5 19-05-2012 32
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 6 13-05-2012 16
District Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 6 21-04-2012 7
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 6 15-04-2012 10
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 6 09-04-2012 14
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 07-04-2012 6
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 01-04-2012 11
Rabobank Jeugd Clubwedstrijd Jeugd Cat. 6 11-03-2012 3
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 04-09-2011 16
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 21-08-2011 8
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 16-07-2011 10
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 03-07-2011 24
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 26-06-2011 3
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 12-06-2011 36
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 5 02-06-2011 11
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 5 15-05-2011 5
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 08-05-2011 4
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2011 8
Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 23-04-2011 2
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 17-04-2011 5
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 09-04-2011 8
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 03-04-2011 2
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 02-04-2011 6
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 4 26-09-2010 8
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 05-09-2010 4
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 22-08-2010 1
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 17-07-2010 5
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 4 11-07-2010 3
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 27-06-2010 11
Wielerronde van Schoondijke Jeugd Cat. 4 26-06-2010 1
linie crossers Jeugd Cat. 4 20-06-2010 2
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 13-06-2010 7
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 06-06-2010 4
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 02-06-2010 6
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 29-05-2010 7
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 4 23-05-2010 12
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2010 7
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 18-04-2010 2
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 11-04-2010 5
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 05-04-2010 14
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 4 28-03-2010 13
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 4 14-03-2010 18
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 27-09-2009 6
Klompenronde Jeugd Cat. 3 12-09-2009 4
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 06-09-2009 3
DK tijdrijden jeugd ZUID WEST Jeugd Cat. 1 t/m 7 29-08-2009 3
Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 23-08-2009 4
44e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 3 18-07-2009 2
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 05-07-2009 6
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 28-06-2009 5
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 3 21-06-2009 6
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 13-06-2009 31
Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 3 07-06-2009 7
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 30-05-2009 14
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 3 27-05-2009 9
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 17-05-2009 11
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 19-04-2009 11
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 13-04-2009 12
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 3 05-04-2009 6
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 29-03-2009 12
Rabo bank klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 2 28-09-2008 5
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 14-09-2008 3
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 07-09-2008 3
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 30-08-2008 1
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 2 24-08-2008 1
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 06-07-2008 1
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 2 29-06-2008 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 9 jaar 14-06-2008 4
Jeugdronde van Huijbergen Jeugd Cat. 2 08-06-2008 2
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 2 21-05-2008 3
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 2-1 11-05-2008 3
Rabo Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 01-05-2008 4
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 2-2 27-04-2008 3
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 2 06-04-2008 2
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 15-09-2007 1
klimcriterium Calfven Jeugd Cat. 1 02-09-2007 5

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.