Paul Cremers

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Pijl van Heerlerheide Elite-Mannen/Beloften 26-08-2018 16
Ridderronde Maastricht Professionals 08-08-2018 30
Global - Tour d'Oospel Elite-Mannen/Beloften 04-08-2018 14
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Elite-Mannen 23-06-2018 72
Wielerweekend Buchten - dag 1 (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 15-06-2018 10
Regio Kampioenschap Zuid (Ma.-Vr.-El.-Be.) Elite-Mannen 21-05-2018 10
43e Wielerronde van Maren-Kessel Elite-Mannen/Beloften 10-05-2018 22
Studentencup Maastricht: Ronde van Wolder DIVLIC 06-05-2018 3
CCM - Dronterland Zuiderzeeronde Elite-Mannen/Beloften 14-04-2018 69
65e Ronde van Zuid Holland Elite-Mannen/Beloften 10-03-2018 95
Ronde van Midden-Brabant Elite-Mannen/Beloften 24-09-2017 79
Olympia's Tour Under 23 10-09-2017 64
Olympia's Tour Under 23 09-09-2017 87
Olympia's Tour Under 23 08-09-2017 15
Olympia's Tour Under 23 07-09-2017 25
Olympia's Tour Under 23 06-09-2017 40
Olympia's Tour Under 23 05-09-2017 35
61e Ronde van Midden nederland M_ELITE 27-08-2017 47
61e Ronde van Midden nederland Elite Men Eindklassement 27-08-2017 108
Ronde van de Achterhoek Elite-Mannen/Beloften 20-08-2017 61
RaboRonde Heerlen Professionals 28-07-2017 13
51e Ronde van Oudenbosch Elite-Mannen/Beloften 16-07-2017 10
Midden-Brabant Poort Omloop UCI 1.2 M_ELITE 09-07-2017 49
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 24-06-2017 90
RK Zuid (El./Be./Ma./Ju.Vr./Nw.ms.) Beloften 05-06-2017 9
42e Wielerronde van Maren-Kessel Elite-Mannen/Beloften 25-05-2017 20
62e GROTE BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Elite-Mannen/Beloften 21-05-2017 13
Altena Biesbosch Ronde Elite-Mannen/Beloften 17-04-2017 29
48ste Omloop van de Braakman Elite-Mannen/Beloften 08-04-2017 79
V.D. Akker Aqua Service Tour Elite-Mannen/Beloften 19-03-2017 12
57ste Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 04-03-2017 38
Olympia's Tour Under 23 01-10-2016 23
Olympia's Tour Under 23 30-09-2016 79
Olympia's Tour Under 23 29-09-2016 89
Olympia's Tour Under 23 29-09-2016 91
Olympia's Tour Under 23 28-09-2016 67
9e Kernen Omloop Echt-Susteren M_ELITE 04-09-2016 83
60e Ronde van Midden Nederland Elite Men Eindklassement 28-08-2016 114
Ridderronde Maastricht Professionals 03-08-2016 20
Klimtijdrit Camerig Vaals Elite-Mannen/Beloften 29-06-2016 80
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals & Elite ZC Beloften 24-06-2016 39
Wielerweekend Roden (Elite/Beloften) Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 05-06-2016 42
Wielerweekend Roden (Elite/Beloften) Elite-Mannen/Beloften 05-06-2016 26
Wielerweekend Roden (Elite/Beloften) Elite-Mannen/Beloften 04-06-2016 22
Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 22-05-2016 58
Rabobank Kersencriterium-Regio Kampioenschap Zuid-Oost/Zuid-West/Limburg Beloften 16-05-2016 4
68e Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Elite-Mannen/Beloften 08-05-2016 22
41ste Ronde van Yerseke (Vrouwenwedstrijd geannuleerd) Elite-Mannen/Beloften 07-05-2016 34
RABOBANK Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm trofee (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 03-04-2016 18
56e Craft Ster van Zwolle M_ELITE 05-03-2016 45
Ridderronde Maastricht Professionals 05-08-2015 18
Ronde van Ransdaal Elite-Mannen/Beloften 02-08-2015 22
EPO - Tour d'Oospel Elite-Mannen/Beloften 01-08-2015 18
RaboRonde Heerlen Professionals 31-07-2015 20
Ronde van Veldhoven Elite-Mannen/Beloften 13-07-2015 25
NK Weg Beloften, Vrouwen, Professionals Beloften 27-06-2015 55
6 Molen Omloop van de Schermer Elite-Mannen/Beloften 20-06-2015 78
Midden-Brabant Poort Omloop Elite-Mannen/Beloften 14-06-2015 27
35e Omloop Hoeksche Waard Elite-Mannen/Beloften 30-05-2015 8
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Beloften 25-05-2015 5
Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 24-05-2015 60
60e BAVARIA-RONDE van LIESHOUT (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 17-05-2015 22
Zuid-Hollandse Eilanden Tour Elite-Mannen/Beloften 16-05-2015 29
On Tour Bikes A7 Classic Elite-Mannen/Beloften 09-05-2015 61
63ste Ronde van Overijssel M_ELITE 02-05-2015 147
"De Win fietsen" Ronde van Geldrop Elite-Mannen/Beloften 26-04-2015 24
Ronde van het Maaskantje Elite-Mannen/Beloften 19-04-2015 9
Altena Biesbosch Ronde Elite-Mannen/Beloften 06-04-2015 71
65ste Ronde van Huijbergen Elite-Mannen/Beloften 29-03-2015 13
v.d. Akker Aqua Service Tour Elite-Mannen/Beloften 15-03-2015 20
61e Ronde van Hank (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-09-2014 25
Ridderronde Maastricht (incl. Tandemwedstrijd) Professionals 06-08-2014 22
EPO - Tour d'Oospel Elite-Mannen/Beloften 02-08-2014 23
RaboRonde Heerlen Professionals 01-08-2014 25
CS groep Bergcriterium Brunssum (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 22-06-2014 28
Wielerweekend Buchten Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 20-06-2014 34
37e Rabobank Kersenronde Mierlo Beloften 15-06-2014 19
District Kampioenschap Zuid-West (Junioren/Nieuwelingen) & RK Zuid (Masters/Elite/Beloften) Beloften 09-06-2014 19
59e BAVARIA-RONDE van LIESHOUT Elite-Mannen/Beloften 18-05-2014 24
66ste wielerronde van Standdaarbuiten Elite-Mannen/Beloften 04-05-2014 27
48e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 21-04-2014 30
51e Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Elite-Mannen/Beloften 13-04-2014 11
57e Ronde van de Molen / Hart van Oosterhout Junioren 22-09-2013 16
60e Ronde van Hank Junioren 08-09-2013 8
Ronde van Ransdaal Junioren 28-07-2013 22
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Junioren 24-07-2013 47
Herkansing 63ste Ronde van Huijbergen Junioren 23-06-2013 13
Wielerronde Scherpenzeel Junioren 22-06-2013 8
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Junioren 16-06-2013 26
Wielerweekend Buchten - dag 2 Junioren 15-06-2013 11
Pijl van Heerlerheide Junioren 09-06-2013 13
De Ronde van Geldrop Junioren 30-04-2013 15
EPZ-Omloop van Borsele 2013 Junioren 21-04-2013 56
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Junioren 07-04-2013 9
47e Grote Ronde van Gerwen Junioren 01-04-2013 40
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 18-08-2012 90
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 18-08-2012 48
12e uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 17-08-2012 50
40e Ronde van het Lage Land Junioren 05-08-2012 51
Wielerronde van Zundert Junioren 01-08-2012 20
Ronde van Ransdaal Junioren 29-07-2012 14
Acht van Chaam Junioren 25-07-2012 9
Daags na de Tour Junioren 23-07-2012 18
63e Argos Oil Acht van Bladel Junioren 22-06-2012 134
62ste Ronde van Huijbergen Junioren 03-06-2012 12
Omloop door het Land van Bartje Junioren 12-05-2012 19
Ronde van Yerseke Junioren 05-05-2012 4
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Junioren 02-05-2012 9
Ronde van het Maaskantje Junioren 15-04-2012 6
46e Grote Ronde van Gerwen Junioren 09-04-2012 11
Leisure World Zuiderzee ronde Junioren 07-04-2012 65
Afwachtingswedstrijd Volta Limburg Classic Junioren 31-03-2012 12
Ronde van de Ijzerenman Junioren 25-03-2012 12
Klimcriterium Molenberg Nieuwelingen 25-09-2011 10
Ronde van Dongen Nieuwelingen 18-09-2011 2
58e Ronde van Hank Nieuwelingen 11-09-2011 12
Megaland WielerWeekend Diverse Licentiecategorieen (B) 06-08-2011 30
Ronde van Zundert Nieuwelingen 03-08-2011 1
Daags na de Tour Nieuwelingen 25-07-2011 6
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 03-07-2011 2
Maasgroep Bergcriterium Brunssum Nieuwelingen 19-06-2011 9
District Kampioenschap Zuid-West & Regio Kampioenschap Zuid (Vrouwen+Masters) Nieuwelingen 13-06-2011 1
Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 04-06-2011 26
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Nieuwelingen 29-05-2011 26
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Nieuwelingen 28-05-2011 52
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuwelingen 25-05-2011 20
Wielerweekend Buchten Nieuwelingen 22-05-2011 7
Ronde van Velden Nieuwelingen 15-05-2011 1
Omloop van Margraten Nieuwelingen 08-05-2011 30
Omloop door het Land van Bartje Nieuwelingen 07-05-2011 1
Jeugdwielerronde Eijsden Nieuwelingen 25-04-2011 10
Omloop Lek en IJssel Nieuwelingen 09-04-2011 15
32e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 26-03-2011 26
53e Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 20-03-2011 10
Rabobank Klimcriterium Molenberg Nieuwelingen 26-09-2010 15
Neptunus Ronde van Neer DIVLIC 12-09-2010 2
29e Wielerronde van Steensel Nieuwelingen 09-08-2010 3
Wielerronde van Zundert Nieuwelingen 04-08-2010 1
Nacht van Waubach Nieuwelingen 31-07-2010 4
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuwelingen 11-07-2010 30
77e Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 03-07-2010 11
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Nieuwelingen 26-06-2010 8
Maasgroep Bergcriterium Brunssum Nieuwelingen 20-06-2010 11
Rog Tour Nieuwelingen 13-06-2010 5
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Nieuwelingen 29-05-2010 10
Regio en Districtskampioenschappen Zuid-Oost Nederland Nieuwelingen 24-05-2010 6
Wielerweekend Buchten Nieuwelingen 22-05-2010 1
55e GROTE BAVARIA-RONDE LIESHOUT Nieuwelingen 16-05-2010 6
Ronde van Yerseke Nieuwelingen 01-05-2010 3
Kasseien Criterium van Eijsden Nieuwelingen 25-04-2010 7
4e Wim Hendriks Trofee Nieuwelingen 24-04-2010 30
Omloop van Lek en IJssel Nieuwelingen 10-04-2010 34
Rabobank Wielerronde Oploo Nieuwelingen 04-04-2010 4
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 7 27-09-2009 13
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 7 20-09-2009 14
Neptunis ronde van Neer Jeugd Cat. 7 13-09-2009 7
Jeugdtijdrit van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 7 12-09-2009 7
16e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 7 06-09-2009 7
NIBA Ronde van Reuver Jeugd Cat. 7 12-07-2009 13
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 7 05-07-2009 15
1e jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 7 28-06-2009 10
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 7 21-06-2009 11
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 7 13-06-2009 72
Baanomnium Jeugd Cat. 7 01-06-2009 9
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 7 21-05-2009 18
Ronde van Velden Jeugd Cat. 7 17-05-2009 4
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 7 09-05-2009 6
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 03-05-2009 14
Kasseiencriterium van Eijsden Jeugd Cat. 7 26-04-2009 13
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 19-04-2009 14
8e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 7 12-04-2009 9
Rabobank Wielerronde Oploo Gouden Helm Trofee Jeugd Cat. 7 05-04-2009 10
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 7 29-03-2009 27
Rabo bank klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 6 28-09-2008 21
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 6 21-09-2008 21
Ronde van Velden Jeugd Cat. 6 14-09-2008 8
klimcriterium Jeugd Cat. 6 06-09-2008 39
Wielerronde van Neer Jeugd Cat. 6 24-08-2008 21
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 17-08-2008 28
Baanomnium Jeugd Cat. 6-2 12-05-2008 3
Van huis tot huis jeugdronde van Hapert Jeugd Cat. 6 04-05-2008 27
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 6-1 27-04-2008 24
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 6-1 13-04-2008 23
Rabobank Wielerronde van Oploo om Gouden Helm Jeugd Cat. 6 06-04-2008 19
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 6 30-03-2008 49
Jeugdronde van Neer Jeugd Cat. 5 26-08-2007 23
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 5 12-08-2007 31
Kasseiencriterium Jeugd - Avondcriterium Nieuwelingen Eijsden Jeugd Cat. 5 24-06-2007 20
Wielerronde van Ysselsteyn Jeugd Cat. 5 27-05-2007 13
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 5 29-04-2007 37