Tristan Hassel

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
84ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 01-07-2017 7
Ronde van Moerdijk Nieuwelingen 04-06-2017 12
wielercriterium Steenbergen Nieuwelingen 02-04-2017 3
Ronde van Woensdrecht Nieuwelingen 19-03-2017 16
61 Raboprofronde van Zevenbergen Nieuwelingen 07-08-2016 7
Wielerronde van Zundert om de herdenkingsprijs Marc Siemons Nieuwelingen 03-08-2016 6
37e Draai van de Kaai Nieuwelingen 01-08-2016 8
Acht van Chaam Nieuwelingen 27-07-2016 16
50E Ronde van Oudenbosch Nieuwelingen 16-07-2016 5
42e Wielerronde van Nispen Nieuwelingen 10-07-2016 4
83ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 02-07-2016 5
Kermis Ronde van Raamsdonksveer Nieuwelingen 26-06-2016 31
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West en Zuid Oost Nieuwelingen 18-05-2016 18
Regio Kampioenschap Zuid-West/Zuid-Oost/Limburg Nieuwelingen 16-05-2016 16
41ste Ronde van Yerseke (Vrouwenwedstrijd geannuleerd) Nieuwelingen 07-05-2016 5
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 01-05-2016 14
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 17-04-2016 6
Wielercriterium Steenbergen Nieuwelingen 03-04-2016 14
68e Ronde van Oud-Vossemeer Nieuwelingen 19-03-2016 7
wielerronde "Hart van Oosterhout" Nieuwelingen 20-09-2015 44
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 7 13-09-2015 2
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 06-09-2015 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 29-08-2015 5
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 7 23-08-2015 8
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 7 12-07-2015 10
82ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 7 04-07-2015 1
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 7 28-06-2015 5
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 7 14-06-2015 2
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 7 07-06-2015 8
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 7 30-05-2015 1
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 24-05-2015 7
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 7 17-05-2015 4
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 7 14-05-2015 1
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 10-05-2015 3
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 7 09-05-2015 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 03-05-2015 9
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 7 27-04-2015 6
5e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 25-04-2015 3
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 7 19-04-2015 7
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 7 18-04-2015 2
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 7 12-04-2015 4
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 06-04-2015 7
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 7 04-04-2015 5
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 7 29-03-2015 2
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 22-03-2015 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 08-03-2015 10
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 17-01-2015 21
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 10-01-2015 9
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 7 04-01-2015 13
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 7 03-01-2015 15
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 7 27-12-2014 12
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 07-12-2014 9
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op mogelijk NK parkoers 2016) Jeugd Cat. 7 30-11-2014 7
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 23-11-2014 9
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 7 22-11-2014 10
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 16-11-2014 8
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 7 08-11-2014 12
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 7 26-10-2014 7
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 7 25-10-2014 9
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 7 12-10-2014 7
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 6 14-09-2014 9
BASF Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 6 07-09-2014 14
Math Salden Klimcriterium Jeugd Cat. 6 31-08-2014 28
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 6 24-08-2014 11
16de Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 6 23-08-2014 12
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 6 17-08-2014 11
Kermisronde Woensdrecht Jeugd Cat. 6 15-08-2014 8
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 13-07-2014 6
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 6 06-07-2014 16
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 29-06-2014 11
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 21-06-2014 11
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 08-06-2014 46
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 01-06-2014 9
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 6 29-05-2014 4
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Jeugd Cat. 6 18-05-2014 19
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 10-05-2014 3
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 04-05-2014 16
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 6 27-04-2014 11
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 26-04-2014 13
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 21-04-2014 11
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 6 19-04-2014 11
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 13-04-2014 14
Criterium Jeugd Cat. 6 06-04-2014 7
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 05-04-2014 9
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 6 30-03-2014 21
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 23-03-2014 27
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 09-03-2014 13
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 04-01-2014 20
4e Spartaan veldrit Jeugd Cat. 6 29-12-2013 10
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 28-12-2013 14
Oliebollencross Jeugd Cat. 6 22-12-2013 15
Warande jeugdveldrit 2013/2014 Jeugd Cat. 6 30-11-2013 20
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 02-11-2013 22
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 27-10-2013 23
Baronie jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 19-10-2013 16
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 5 08-09-2013 16
Jeugdronde van Calfven Jeugd Cat. 5 01-09-2013 14
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 31-08-2013 24
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 25-08-2013 22
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 18-08-2013 15
Kermisronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 5 16-08-2013 8
48e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 13-07-2013 18
42e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 10-07-2013 26
Geonius Ronde van Schinnen - tevens NK Tandems & NK Cycling Jeugd Cat. 5 07-07-2013 12
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 23-06-2013 20
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 16-06-2013 26
Ster van Moerdijk Jeugd Cat. 5 09-06-2013 4
Jeugdronde Moerdijk Jeugd Cat. 5 02-06-2013 11
21e Rabobank jeugdwielerronde van Tilburg-Reeshof Jeugd Cat. 5 01-06-2013 9
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 25-05-2013 12
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 5 20-05-2013 17
Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 5 19-05-2013 5
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 5 11-05-2013 15
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 09-05-2013 22
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 05-05-2013 12
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2013 13
3e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 27-04-2013 7
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 21-04-2013 10
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 20-04-2013 8
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 5 14-04-2013 12
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 07-04-2013 5
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 01-04-2013 14
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 30-03-2013 12
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 10-03-2013 13
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Jongens Cat. 5 26-01-2013 20
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 20-01-2013 20
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 5 06-01-2013 12
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2012 17
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 5 23-12-2012 6
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 5 22-12-2012 12
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 15-12-2012 9
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 08-12-2012 7
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 02-12-2012 7
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 01-12-2012 12
pietencross Jeugd Cat. 5 25-11-2012 3
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 5 24-11-2012 6
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 5 18-11-2012 5
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 5 17-11-2012 10
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 5 10-11-2012 6
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 04-11-2012 4
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 03-11-2012 7
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 5 27-10-2012 4
3e Spartaan Veldrit Jeugd Cat. 5 14-10-2012 4
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 5 13-10-2012 6
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 09-09-2012 14
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 02-09-2012 11
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 4 19-08-2012 9
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 4 18-08-2012 4
47e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 14-07-2012 2
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 4 07-07-2012 22
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 01-07-2012 13
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 24-06-2012 12
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 17-06-2012 16
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 09-06-2012 15
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 02-06-2012 10
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 26-05-2012 7
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 4 19-05-2012 6
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 4 17-05-2012 10
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 4 13-05-2012 19
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 06-05-2012 7
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 4 30-04-2012 7
District Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 4 21-04-2012 2
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 4 15-04-2012 1
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 4 09-04-2012 21
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 07-04-2012 1
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 01-04-2012 4
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 4 25-03-2012 10
Rabobank Jeugd Clubwedstrijd Jeugd Cat. 4 11-03-2012 3
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 (11 jaar) 21-01-2012 5
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 4 15-01-2012 5
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 4 14-01-2012 6
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 4 08-01-2012 11
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2011 11
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 17-12-2011 4
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 4 11-12-2011 12
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 4 10-12-2011 8
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 04-12-2011 9
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 03-12-2011 8
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 27-11-2011 8
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 26-11-2011 8
2e Betuwe strand race Jeugd Cat. 4 20-11-2011 14
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 4 12-11-2011 10
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 05-11-2011 12
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 30-10-2011 14
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 23-10-2011 11
Baronie veldrit Breda Jeugd Cat. 4 22-10-2011 9
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 4 15-10-2011 10
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 3 18-09-2011 4
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 3 17-09-2011 2
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 3 11-09-2011 9
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 04-09-2011 14
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 27-08-2011 18
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 21-08-2011 18
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 3 16-07-2011 6
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 10-07-2011 10
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 03-07-2011 14
38e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 26-06-2011 15
st Linie Crossers Jeugd Cat. 3 19-06-2011 6
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 3 05-06-2011 7
19e RABOBANK Jeugdwielerwedstrijd van de Reeshof Jeugd Cat. 3 04-06-2011 4
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 3 02-06-2011 3
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 28-05-2011 1
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 3 22-05-2011 12
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 3 15-05-2011 1
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 08-05-2011 12
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 3 30-04-2011 2
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 3 25-04-2011 9
15e Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 3 24-04-2011 13
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 3 17-04-2011 3
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 09-04-2011 5
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 03-04-2011 6
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 02-04-2011 9
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 16-01-2011 10
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-01-2011 10
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 29-12-2010 12
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 18-12-2010 14
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 3 11-12-2010 8
31e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 05-12-2010 10
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 04-12-2010 12
pietencross Jeugd Cat. 3 28-11-2010 8
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 3 27-11-2010 14
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 3 21-11-2010 11
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 14-11-2010 12
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 13-11-2010 10
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 3 06-11-2010 13
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 3 23-10-2010 20
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 2 17-07-2010 4
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 2 11-07-2010 4
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 04-07-2010 3
linie crossers Jeugd Cat. 2 20-06-2010 6
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 2 13-06-2010 5
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 05-06-2010 1
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 2 02-06-2010 2
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 2 30-05-2010 7
Baanomnium Jeugd Cat. 2 24-05-2010 5
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 2 23-05-2010 12
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 2 08-05-2010 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 02-05-2010 6
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 2 30-04-2010 5
2e Bulsink b.v. Jeugdronde De Heuvelen Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 24-04-2010 4
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 18-04-2010 3
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 2 11-04-2010 5
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 05-04-2010 4
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 2 04-04-2010 3
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 2 28-03-2010 3
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 2 27-03-2010 5
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 2 14-03-2010 5
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 19-09-2009 8
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 05-09-2009 8
DK tijdrijden jeugd ZUID WEST Jeugd Cat. 1 t/m 7 29-08-2009 2
Gedempte Haven Jeugd Cat. 1 23-08-2009 4
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 1 19-07-2009 8
44e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 1 18-07-2009 2
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 28-06-2009 6
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 1 13-06-2009 10
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 1 07-06-2009 7
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 06-06-2009 4
Baanomnium Jeugd Cat. 1 01-06-2009 7
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 1 27-05-2009 6
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 1 17-05-2009 4
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 09-05-2009 3
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 1 25-04-2009 10
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 1 19-04-2009 8
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 13-04-2009 7
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 1 11-04-2009 8
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 1 05-04-2009 2
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 1 29-03-2009 11

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.