Jony Eijnden

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Omloop door het land van Bartje Nieuweling-Meisjes 18-05-2019 7
71ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 05-05-2019 2
Kasseiencriterium Eijsden Nieuweling-Meisjes 28-04-2019 14
Omloop van het Munnikenland (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 13-04-2019 11
47e Omloop van Noordwest Overijssel Nieuweling-Meisjes 06-04-2019 6
Grote prijs van de Betuwe (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 31-03-2019 4
NK Veldrijden Nieuweling-Meisjes 12-01-2019 13
SPECIALIZED Veldrit 's-Heerenberg Nieuweling-Meisjes 06-01-2019 7
TC (alle categorieën) - 16e Kasteelcross Vorden Nieuweling-Meisjes 30-12-2018 12
Kerstcross Norg Nieuweling-Meisjes 26-12-2018 3
Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 2 Nieuweling-Meisjes 23-12-2018 4
26e Veldrit van Woerden Nieuweling-Meisjes 22-12-2018 16
D´n Bergse wielerronde, veld Nieuweling-Meisjes 15-12-2018 2
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Nieuweling-Meisjes 09-12-2018 9
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Nieuweling-Meisjes 25-11-2018 6
39e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuweling-Meisjes 18-11-2018 2
TC - Janet Memorial Veldrit Nieuweling-Meisjes 17-11-2018 10
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Nieuweling-Meisjes 11-11-2018 9
Nationale veldrit Almelo Nieuweling-Meisjes 28-10-2018 6
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Nieuweling-Meisjes 27-10-2018 7
18e Kiremko Nacht van Woerden Nieuweling-Meisjes 23-10-2018 10
UiterwaardenCross Zaltbommel Nieuweling-Meisjes 20-10-2018 9
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Nieuweling-Meisjes 14-10-2018 10
3e Veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Nieuweling-Meisjes 07-10-2018 5
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuweling-Meisjes 30-09-2018 6
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 6 09-09-2018 6
Vagtechniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 6 19-08-2018 5
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 6 15-07-2018 5
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 6 01-07-2018 4
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Jeugd Cat. 6 23-06-2018 6
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 17-06-2018 5
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 6 10-06-2018 5
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 03-06-2018 5
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 19-05-2018 5
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 12-05-2018 4
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 6 10-05-2018 31
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 06-05-2018 3
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 6 05-05-2018 5
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 29-04-2018 7
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 6 27-04-2018 6
GP Cor Vriens Jeugd Cat. 6 22-04-2018 7
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 21-04-2018 8
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 15-04-2018 3
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 6 08-04-2018 6
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 6 02-04-2018 7
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 31-03-2018 3
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 6 25-03-2018 6
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 11-03-2018 4
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 27-01-2018 9
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 20-01-2018 9
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 6 13-01-2018 12
3e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 6 29-12-2017 5
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2017 9
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2017 16
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 6 23-12-2017 16
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 6 17-12-2017 13
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 6 10-12-2017 7
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 6 09-12-2017 16
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 03-12-2017 13
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Jeugd Cat. 6 02-12-2017 10
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 25-11-2017 13
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 18-11-2017 12
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 6 11-11-2017 18
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 6 05-11-2017 15
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 04-11-2017 16
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 29-10-2017 29
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 6 22-10-2017 16
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 6 21-10-2017 14
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 6 14-10-2017 11
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 09-07-2017 7
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 09-07-2017 8
44e Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 5 08-07-2017 4
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 5 01-07-2017 1
MP Ronde van Geleen Jeugd Cat. 5 25-06-2017 3
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 5 24-06-2017 7
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 5 18-06-2017 2
Wielerweekend Buchten - dag 2 Jeugd Cat. 5 17-06-2017 12
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 11-06-2017 4
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 10-06-2017 13
Baanomnium Helmond Jeugd Cat. 5 05-06-2017 2
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 28-05-2017 3
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 5 25-05-2017 8
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 21-05-2017 7
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 5 20-05-2017 3
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 5 14-05-2017 3
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 5 13-05-2017 5
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 5 06-05-2017 20
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 5 27-04-2017 8
Jeugdronde van de Bult Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 22-04-2017 4
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 16-04-2017 5
11e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 09-04-2017 3
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 5 08-04-2017 13
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 5 02-04-2017 5
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 26-03-2017 4
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 19-03-2017 5
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 5 12-03-2017 7
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 21-01-2017 7
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 14-01-2017 13
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 5 08-01-2017 12
2e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 30-12-2016 5
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2016 9
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 5 18-12-2016 7
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 11-12-2016 10
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 5 10-12-2016 10
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 04-12-2016 7
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 27-11-2016 8
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 26-11-2016 10
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 5 13-11-2016 15
AXA Valleirenners Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 12-11-2016 9
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 5 06-11-2016 22
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 05-11-2016 7
Nationale veldrit Jeugd Cat. 5 30-10-2016 11
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 5 22-10-2016 12
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 16-10-2016 16
BMX Top Competitie Nationaal 5 DIVLIC 09-10-2016 6
BMX Top Competitie Nationaal 4 DIVLIC 25-09-2016 10
BMX Top Competitie Nationaal 3 DIVLIC 22-05-2016 4
BMX Top Competitie 2 (Internationaal) DIVLIC 17-04-2016 6
BMX Top Competitie 1 (Internationaal) DIVLIC 27-03-2016 7
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 23-01-2016 5
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 16-01-2016 8
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 09-01-2016 14
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 4 02-01-2016 16
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2015 12
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2015 17
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 4 20-12-2015 11
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 19-12-2015 13
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 4 13-12-2015 19
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 12-12-2015 16
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 06-12-2015 13
Pietencross Jeugd Cat. 4 29-11-2015 15
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 28-11-2015 11
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 4 15-11-2015 21
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 4 14-11-2015 10
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 4 08-11-2015 17
13e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 07-11-2015 20
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 25-10-2015 5
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 4 24-10-2015 6
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 4 17-10-2015 15
BMX TopCompetitie 5 - BMX Zoetermeer DIVLIC 11-10-2015 6
BMX TopCompetitie 4 DIVLIC 13-09-2015 11
BMX TopCompetitie 3 DIVLIC 14-06-2015 12
BMX TopCompetitie 2 DIVLIC 03-05-2015 7
BMX TopCompetitie 1 DIVLIC 12-04-2015 12
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 17-01-2015 8
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 10-01-2015 12
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 3 04-01-2015 13
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 3 03-01-2015 6
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2014 5
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 20-12-2014 10
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 3 13-12-2014 16
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 07-12-2014 19
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op mogelijk NK parkoers 2016) Jeugd Cat. 3 30-11-2014 14
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 23-11-2014 12
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 3 22-11-2014 8
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 16-11-2014 21
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-11-2014 13
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 3 08-11-2014 14
Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 3 02-11-2014 17
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 3 26-10-2014 15
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 25-10-2014 16
BMX TopCompetitie 5 (C1) DIVLIC 05-10-2014 6
BMX TopCompetitie 4 Challenge Boys 21-09-2014 10
BMX TopCompetitie 3 Challenge Boys 07-09-2014 14
BMX TopCompetitie 1 Challenge Boys 13-04-2014 18

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.