Max Bergsma

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
37e Ronde van Zoeterwoude Nieuwelingen 17-06-2018 31
48e Maartensdijkse Acht Nieuwelingen 19-05-2018 48
43e Wielerronde van Maren-Kessel Nieuwelingen 10-05-2018 32
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 7 17-09-2017 50
Klompenronde Jeugd Cat. 7 09-09-2017 17
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 03-09-2017 12
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 10-06-2017 65
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 7 04-06-2017 30
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 27-05-2017 9
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 7 20-05-2017 12
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 7 13-05-2017 35
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 7 06-05-2017 36
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 7 30-04-2017 23
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 22-04-2017 37
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 7 16-04-2017 10
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 7 09-04-2017 10
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 01-04-2017 22
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 03-07-2016 29
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 26-06-2016 14
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 04-06-2016 19
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 6 22-05-2016 9
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 6 21-05-2016 8
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 15-05-2016 12
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 6 30-04-2016 15
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 23-04-2016 12
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 6 17-04-2016 17
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 09-04-2016 31
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 02-04-2016 10
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 5 27-09-2015 14
Klompenronde Jeugd Cat. 5 12-09-2015 19
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 12-07-2015 32
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 14-06-2015 5
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 5 07-06-2015 48
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 24-05-2015 31
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 17-05-2015 8
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 14-05-2015 9
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 5 10-05-2015 19
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 03-05-2015 12
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 02-05-2015 36
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 25-04-2015 5
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 18-04-2015 6
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 11-04-2015 30
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 04-04-2015 10
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 28-03-2015 7
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 28-09-2014 14
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 4 20-09-2014 7
Klompenronde Jeugd Cat. 4 13-09-2014 19
32e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 06-09-2014 16
5e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 21-06-2014 15
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 14-06-2014 5
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 25-05-2014 13
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 10-05-2014 22
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 21-04-2014 8
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 4 19-04-2014 27
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 12-04-2014 13
27e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 05-04-2014 21
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 07-09-2013 15
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 18-08-2013 11
Geonius Ronde van Schinnen - tevens NK Tandems & NK Cycling Jeugd Cat. 3 07-07-2013 7
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 22-06-2013 13
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 15-06-2013 12
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 01-06-2013 14
De 4e jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 3 25-05-2013 22
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 3 19-05-2013 18
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 3 12-05-2013 24
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 05-05-2013 20
Jeugdtoernooi BRC Kennemerland Jeugd Cat. 3 27-04-2013 21
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 21-04-2013 20
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 13-04-2013 17
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 07-04-2013 18
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 2 29-09-2012 10
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 01-09-2012 9
Criterium Volendam Jeugd Cat. 2 08-07-2012 9
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 16-06-2012 13
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 2 03-06-2012 21
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 2 28-05-2012 11
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 12-05-2012 14
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 28-04-2012 17
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 22-04-2012 16
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 14-04-2012 9
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 2 07-04-2012 11
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 2 31-03-2012 16
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 2 28-12-2011 12
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 2 10-12-2011 8
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 1 25-09-2011 11
Klompenronde Jeugd Cat. 1 10-09-2011 9
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 03-09-2011 8
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 27-08-2011 11
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 1 21-08-2011 6
Polluxronde van Klazienaveen Jeugd Cat. 1 17-07-2011 14
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 1 09-07-2011 13
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 03-07-2011 15
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 26-06-2011 6
st Linie Crossers Jeugd Cat. 1 19-06-2011 11
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 1 12-06-2011 18
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 1 29-05-2011 8
LJW Bleiswijk Jeugd Cat. 1 22-05-2011 9
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 1 14-05-2011 7
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 23-04-2011 10
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 16-04-2011 12
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 1 10-04-2011 11
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 02-04-2011 5

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.