Thomas Eijnden

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Classic jeugd Bavelse Berg Jeugd Cat. 6 08-09-2019 14
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 01-09-2019 9
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 6 25-08-2019 8
Wielerstimuleringsdagen Jeugd Cat. 6 14-07-2019 15
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 15-06-2019 35
NK ID - 35e Rijk Zwaan wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 6 09-06-2019 8
Bob Scholte Memorial(omnium) Jeugd Cat. 6 02-06-2019 7
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 6 26-05-2019 10
Grote Prijs Steenbergen Jeugd Cat. 6 19-05-2019 7
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 6 11-05-2019 23
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 04-05-2019 20
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 6 27-04-2019 6
63 e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 6 22-04-2019 7
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 13-04-2019 10
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 07-04-2019 13
16e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 30-03-2019 14
Wielerdag Huijbergen 2019 Jeugd Cat. 6 24-03-2019 15
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 (13 jaar) 26-01-2019 14
Jeugdveldrit Surfplas Nijstad Jeugd Cat. 6 20-01-2019 6
Veldrit Uden Jeugd Cat. 6 13-01-2019 9
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 6 06-01-2019 9
4e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 6 29-12-2018 5
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 6 27-12-2018 7
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 6 22-12-2018 13
Jeugdcross Oploo Jeugd Cat. 6 16-12-2018 14
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 6 08-12-2018 12
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 02-12-2018 15
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 24-11-2018 14
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 18-11-2018 9
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 6 11-11-2018 7
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 03-11-2018 11
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 6 27-10-2018 14
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 6 13-10-2018 18
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 5 16-09-2018 12
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 5 09-09-2018 6
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 02-09-2018 3
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 5 26-08-2018 13
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 5 15-07-2018 3
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 08-07-2018 8
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 08-07-2018 9
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 5 01-07-2018 4
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Jeugd Cat. 5 23-06-2018 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 17-06-2018 25
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 5 10-06-2018 9
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 02-06-2018 25
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 27-05-2018 5
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 20-05-2018 11
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Jeugd Cat. 5 13-05-2018 6
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 5 10-05-2018 17
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 06-05-2018 4
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 5 05-05-2018 13
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 5 27-04-2018 9
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 5 22-04-2018 10
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 15-04-2018 13
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 5 08-04-2018 13
62e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 5 02-04-2018 8
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 11-03-2018 15
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 27-01-2018 15
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 20-01-2018 20
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 5 13-01-2018 3
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 5 06-01-2018 10
3e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 5 29-12-2017 3
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2017 4
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 5 23-12-2017 10
Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 5 17-12-2017 5
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 5 09-12-2017 6
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 25-11-2017 7
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 5 18-11-2017 7
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 5 11-11-2017 9
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 04-11-2017 6
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 5 22-10-2017 32
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 5 14-10-2017 14
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 17-09-2017 10
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 4 10-09-2017 2
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 03-09-2017 6
33ste Wielerronde van de Fendert Jeugd Cat. 4 26-08-2017 7
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 4 20-08-2017 8
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 09-07-2017 13
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 09-07-2017 12
84ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 4 01-07-2017 4
Packaging Partners Omnium Breda Jeugd Cat. 4 25-06-2017 8
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 4 18-06-2017 8
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 04-06-2017 10
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 4 03-06-2017 7
2e Jumbo Paul Lucius jeugdomnium Jeugd Cat. 4 28-05-2017 3
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 4 25-05-2017 9
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 4 21-05-2017 8
Rabobank Jeugdronde van Waalwijk Jeugd Cat. 4 07-05-2017 6
7e Kleeberg Challenge powered by Lions Dive & Beach Resort Curacao Jeugd Cat. 4 06-05-2017 7
7e Wim Hendriks Trofee Jeugd Cat. 4 29-04-2017 8
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 4 27-04-2017 14
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 4 23-04-2017 9
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 4 08-04-2017 8
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 02-04-2017 4
Ronde van Nieuwdorp, Memorial Bert van Gils Jeugd Cat. 4 01-04-2017 3
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 26-03-2017 21
Regiokampioenschap van de Zaanstreek Diverse Licentiecategorieen 26-03-2017 29
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 4 12-03-2017 18
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 4 21-01-2017 12
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 14-01-2017 10
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 4 08-01-2017 10
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2016 10
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 4 18-12-2016 9
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 11-12-2016 12
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 4 10-12-2016 12
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 04-12-2016 10
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 26-11-2016 13
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 4 13-11-2016 10
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 05-11-2016 16
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 11-09-2016 9
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 04-09-2016 6
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 3 27-08-2016 8
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 3 21-08-2016 5
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 10-07-2016 5
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 10-07-2016 12
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 03-07-2016 4
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 26-06-2016 2
wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 3 12-06-2016 7
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 04-06-2016 23
58 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat (Am.Vrouwen geannuleerd) Jeugd Cat. 3 22-05-2016 9
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 3 21-05-2016 4
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 15-05-2016 13
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 3 05-05-2016 4
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 3 27-04-2016 10
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 23-04-2016 4
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 09-04-2016 4
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 03-04-2016 8
7e Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 2 13-09-2015 9
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 06-09-2015 5
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 29-08-2015 11
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 2 23-08-2015 7
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 12-07-2015 12
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 28-06-2015 10
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 20-06-2015 14
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 2 17-05-2015 10
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 2 14-05-2015 6
Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 10-05-2015 4
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 02-05-2015 15
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 2 27-04-2015 9
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 12-04-2015 10
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 04-04-2015 6
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 2 29-03-2015 11
Rabo Baronie Breda Classic JeugdOmnium Jeugd Cat. 1 21-09-2014 5
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 1 14-09-2014 5
Jeugdwielerronde van de Gedemptehaven Jeugd Cat. 1 24-08-2014 5
ALS jeugdronde Etten-Leur(onderdeel van Profronde Etten-Leur) Jeugd Cat. 1 17-08-2014 10
Geonius ronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 13-07-2014 6
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 29-06-2014 7
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 1 15-06-2014 10
Jeugdronde van Kapelle Jeugd Cat. 1 29-05-2014 5
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 25-05-2014 13

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.