Judith Alleleijn

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 18-08-2019 5
European Junior Cycling Tour Assen Jeugd Cat. 4 29-07-2019 14
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 4 14-07-2019 8
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 07-07-2019 11
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 07-07-2019 12
4de Jeugdronde De Rooëjbes Jeugd Cat. 4 22-06-2019 5
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 15-06-2019 9
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 4 08-06-2019 14
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 30-05-2019 16
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 4 25-05-2019 33
Jeugdronde van Kortenhoef/Decathlon Dikke Banden Race Kortenhoef Jeugd Cat. 4 19-05-2019 6
Limburgse Jeugd Klimtijdrit Ransdaal Jeugd Cat. 4 15-05-2019 4
Ronde van de Heksenberg Jeugd Cat. 4 12-05-2019 9
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 05-05-2019 14
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 4 04-05-2019 10
Kasseiencriterium Eijsden Jeugd Cat. 4 28-04-2019 13
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 22-04-2019 10
46e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 21-04-2019 8
jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 4 14-04-2019 5
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 4 07-04-2019 7
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 4 06-04-2019 39
FYSIO plus Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer Jeugd Cat. 4 31-03-2019 6
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 24-03-2019 13
LJC Berlicum Jeugd Cat. 4 23-03-2019 34
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 26-01-2019 13
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 05-01-2019 16
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2018 13
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 4 27-12-2018 11
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 24-11-2018 12
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 4 27-10-2018 16
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 4 13-10-2018 20
Rabobank NK Mountainbike Jeugd 2018 Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 22-09-2018 9
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 3 16-09-2018 6
Bavelse Berg Cup Jeugd Cat. 3 15-09-2018 17
2de Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 3 09-09-2018 4
JEWAGAS - Grote Prijs Rob Mulders - Wielerronde van Well Jeugd Cat. 3 02-09-2018 4
Vagtechniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 19-08-2018 1
Jeugd Klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 3 15-07-2018 8
MCO Zomer Trophy Jeugd Cat. 3 14-07-2018 26
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 08-07-2018 14
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 08-07-2018 13
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Jeugd Cat. 3 23-06-2018 5
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 17-06-2018 9
3de Jeugdronde De Rooëjbes Jeugd Cat. 3 16-06-2018 3
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 3 10-06-2018 4
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 3 02-06-2018 12
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 27-05-2018 6
LJC wedstrijd Grc Jan van Arckel Jeugd Cat. 3 26-05-2018 26
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 3 21-05-2018 9
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 3 13-05-2018 6
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 3 12-05-2018 19
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 3 10-05-2018 10
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 06-05-2018 11
2e Ton Dolmans jeugdronde Jeugd Cat. 3 29-04-2018 6
Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 3 22-04-2018 7
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 15-04-2018 20
1ste Jeugdronde In het Gouden Hoefijzer (onderdeel Limburg Cycling Jeugdcup, groene trui) Jeugd Cat. 3 08-04-2018 7
LJC Hel van Groesbeek Festival XC Jeugd Cat. 3 07-04-2018 32
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 3 02-04-2018 11
LJC Berlicum Jeugd Cat. 3 17-03-2018 25
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 20-01-2018 18
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 3 28-12-2017 15
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 25-11-2017 14
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 3 14-10-2017 18
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 30-09-2017 4
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 2 24-09-2017 6
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 2 17-09-2017 16
Rogelli LJC MTB Breda Bavelse Berg Jeugd Cat. 2 16-09-2017 25
1ste Jo's IJssalon Jeugdronde van Reuver Jeugd Cat. 2 10-09-2017 3
Wielerronde van Well, grote prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 2 03-09-2017 5
VAG techniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 2 20-08-2017 2
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 09-07-2017 11
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 09-07-2017 13
MP Ronde van Geleen Jeugd Cat. 2 25-06-2017 3
2de Jeugdronde De Rooëjbes Jeugd Cat. 2 17-06-2017 5
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 2 11-06-2017 3
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 10-06-2017 11
HAMMER-YOUTH Tom Dumoulin Bike Park Jeugd Cat. 2 03-06-2017 2
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 2 25-05-2017 5
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 2 20-05-2017 5
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 2 14-05-2017 2
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 07-05-2017 5
Ton Dolmans Jeugdronde Jeugd Cat. 2 23-04-2017 7
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 2 16-04-2017 9
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 2 09-04-2017 6
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 2 02-04-2017 5
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 2 26-03-2017 8
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 19-03-2017 6
Wielerronde van Well - Grote Prijs Rob Mulders Jeugd Cat. 1 25-09-2016 3
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 1 18-09-2016 5
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 1 11-09-2016 12
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 1 21-08-2016 5
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 10-07-2016 9
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 10-07-2016 11
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 1 26-06-2016 5
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 1 19-06-2016 5
1ste Jeugdronde De Rooëjbes (trialcriterium) Jeugd Cat. 1 18-06-2016 2
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 04-06-2016 14
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 22-05-2016 3
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 1 05-05-2016 3
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 1 24-04-2016 2
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 1 17-04-2016 5
4de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 1 10-04-2016 2
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 03-04-2016 1
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 28-03-2016 3
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 1 20-03-2016 2
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 1 28-12-2015 7
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 1 20-09-2015 10
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 1 06-09-2015 8
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 1 30-08-2015 10
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 1 23-08-2015 7
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 12-07-2015 19
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 1 05-07-2015 8
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 28-06-2015 13
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 07-06-2015 11
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 31-05-2015 9
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 1 14-05-2015 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 03-05-2015 10
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 1 26-04-2015 6
3de Newlec Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 1 12-04-2015 5
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 1 05-04-2015 4
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 1 29-03-2015 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.