Bas Sitters

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 15-09-2019 46
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 15-09-2019 98
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 14-09-2019 75
Wielerronde Heerle Elite-Mannen/Beloften 15-07-2019 7
U23 RS - Internationaal Beloften Weekend Beloften Eindklassement 13-07-2019 72
U23 RS - Internationaal Beloften Weekend Beloften 13-07-2019 56
U23 RS - Internationaal Beloften Weekend Beloften 12-07-2019 106
53e Kermisronde van Luyksgestel Elite-Mannen/Beloften 24-06-2019 12
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite-Mannen/Beloften 16-06-2019 54
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 16-06-2019 46
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite-Mannen/Beloften 15-06-2019 56
RK Zuid (El./Bel./Ma./Jun.) Maren-Kessel Beloften 09-06-2019 2
CCM - Parel van de Veluwe Elite-Mannen/Beloften 05-06-2019 79
CCM - ZHE Tour Elite-Mannen/Beloften 18-05-2019 50
60e Ronde van Uden (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 12-05-2019 18
71ste wielerronde van Standdaarbuiten Elite-Mannen/Beloften 05-05-2019 4
37e Wim Hendriks Trofee Elite-Mannen/Beloften 28-04-2019 28
72e Wielerronde van Oud Gastel Elite-Mannen/Beloften 14-04-2019 13
CCM - Zuiderzeeronde Elite-Mannen/Beloften 13-04-2019 68
CCM - 32e Grote Omloop van de Veenkoloniƫn / EERENS Elite-Mannen/Beloften 06-04-2019 70
71e Ronde van Oud-Vossemeer Elite-Mannen/Beloften 16-03-2019 22
Ronde van Midden-Brabant Elite-Mannen/Beloften 30-09-2018 74
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite-Mannen/Beloften 22-09-2018 48
Omloop van Valkenswaard Beloften 26-08-2018 47
Ronde van Pijnacker Elite-Mannen/Beloften 18-08-2018 27
70e Ronde van Zundert Elite-Mannen/Beloften 08-08-2018 18
Acht van Chaam Elite-Mannen/Beloften 01-08-2018 45
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 30-06-2018 68
kermiskoers Steen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 26-06-2018 30
52e Kermis Ronde van Luyksgestel Elite-Mannen/Beloften 25-06-2018 33
CCM & CCV - WADRO Ronde van de Kerspelen Elite-Mannen/Beloften 10-06-2018 57
CCM & CCV - Parel van de Veluwe Elite-Mannen/Beloften 06-06-2018 23
Ronde van Zuid Oost Friesland Elite-Mannen/Beloften 27-05-2018 47
Regio Kampioenschap Zuid (Ma.-Vr.-El.-Be.) Beloften 21-05-2018 37
70ste Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Elite-Mannen/Beloften 13-05-2018 28
56e Wielerronde van Wernhout Elite-Mannen/Beloften 10-05-2018 6
NHC 2 - 70ste Wielerronde van Standdaarbuiten Elite-Mannen/Beloften 06-05-2018 18
Wielerdag Huijbergen 2018 Elite-Mannen/Beloften 25-03-2018 54
42ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen M_ELITE 11-03-2018 109
Ronde van Midden-Brabant Elite-Mannen/Beloften 24-09-2017 76
VAG techniek ronde van Nuenen Elite-Mannen/Beloften 20-08-2017 19
Acht van Chaam Elite-Mannen/Beloften 26-07-2017 51
Wielerronde Heerle Elite-Mannen/Beloften 10-07-2017 48
43e Wielerronde van Nispen Elite-Mannen/Beloften 09-07-2017 20
Klimtijdrit Camerig Elite-Mannen/Beloften 28-06-2017 84
51e Kermisronde van Luyksgestel Elite-Mannen/Beloften 26-06-2017 22
Kermis wielerronde van Hapert (A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs 20-06-2017 23
RK Tijdrijden Zuid-Oost/Zuid-West Beloften 07-06-2017 11
RK Zuid (El./Be./Ma./Ju.Vr./Nw.ms.) Beloften 05-06-2017 21
Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 21-05-2017 108
69ste Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Elite-Mannen/Beloften 14-05-2017 24
Wielerdag Huijbergen Elite-Mannen/Beloften 26-03-2017 51
79e Kermisronde Roosendaal (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 08-09-2016 23
Ronde van Hoogerheide Elite-Mannen/Beloften 04-09-2016 15
Acht van Chaam Elite-Mannen/Beloften 27-07-2016 30
50e Ronde van Oudenbosch Elite-Mannen/Beloften 17-07-2016 35
51ste Ronde van Philippine (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 16-07-2016 27
Wielerronde Heerle (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 11-07-2016 29
Klimtijdrit Camerig Vaals Elite-Mannen/Beloften 29-06-2016 55
Wielerweekend Roden (Elite/Beloften) Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 05-06-2016 119
Wielerweekend Roden (Elite/Beloften) Elite-Mannen/Beloften 05-06-2016 111
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West en Zuid Oost Beloften 18-05-2016 6
Rabobank Kersencriterium-Regio Kampioenschap Zuid-Oost/Zuid-West/Limburg Beloften 16-05-2016 23
68e Wielerronde van Nieuw Vossemeer om de grote prijs Merijntje Gijzen Elite-Mannen/Beloften 08-05-2016 47
66 ste Ronde van Huijbergen Elite-Mannen/Beloften 03-04-2016 48
68e Ronde van Oud-Vossemeer Elite-Mannen/Beloften 19-03-2016 27
Ronde van Zundert; Herdenkingsprijs Marc Siemons Junioren 05-08-2015 9
36e Draai van de Kaai - Profwielerronde Roosendaal Junioren 03-08-2015 13
Ronde van Heusdenhout Junioren 05-07-2015 26
82ste Wielerronde van Kruiningen Junioren 04-07-2015 16
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 28-06-2015 64
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 28-06-2015 64
66e Hapert 8 van Bladel Junioren Eindklassement 28-06-2015 19
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 27-06-2015 29
66e Hapert 8 van Bladel Junioren 26-06-2015 10
CS groep Bergcriterium Brunssum Junioren 21-06-2015 12
Wielerweekend Buchten - dag 2 Junioren 20-06-2015 7
Omloop van de Maasvallei Junioren 06-06-2015 31
Ronde van de Rijen Junioren 30-05-2015 26
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Junioren 25-05-2015 6
34e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 23-05-2015 118
34e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 23-05-2015 150
34e Internationale Juniorendriedaagse van Axel Junior Men 22-05-2015 99
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junioren 17-05-2015 35
67ste wielerronde van Standdaarbuiten Junioren 03-05-2015 37
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junioren 26-04-2015 68
Ronde van Oud Gastel Junioren 19-04-2015 34
14e Uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren Eindklassement 24-08-2014 60
14e Uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 24-08-2014 47
14e Uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 23-08-2014 67
14e Uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 23-08-2014 70
14e Uitgave De Westbrabantse Pijl Junioren 22-08-2014 66
Pure Energie Tour R v T Junioren 16-08-2014 27
Wielerronde van Zundert; herdenkingsprijs Marc Siemons Junioren 06-08-2014 27
35e Draai van de Kaai Junioren 04-08-2014 40
81ste Wielerronde van Kruiningen Junioren 28-06-2014 18
47e Ronde van Oudenbosch Junioren 08-06-2014 26
Ronde van Moerdijk Junioren 25-05-2014 31
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Junioren 18-05-2014 35
64ste Ronde van Huijbergen Junioren 23-03-2014 69
76e Kermisronde Nieuwelingen 12-09-2013 16
Klimcriterium Wielersport Math Salden Nieuwelingen 31-08-2013 27
39e Wielerronde van Nispen Nieuwelingen 18-08-2013 19
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Nieuwelingen 24-07-2013 70
48e Ronde van Philippine Nieuwelingen 13-07-2013 2
80ste Wielerronde van Kruiningen Nieuwelingen 29-06-2013 34
Herkansing 63ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 23-06-2013 33
25e Wielerronde van Rozenburg Nieuwelingen 08-06-2013 34
Wielerronde van 't Ginneken Nieuwelingen 26-05-2013 23
DK Zuid-West en RK Zuid 51ste Ronde van Wernhout Nieuwelingen 20-05-2013 2
65ste wielerronde van Nieuw Vossemeer om de Grote Prijs Merijntje Gijzen Nieuwelingen 12-05-2013 13
50e Flevotour Nieuwelingen 11-05-2013 26
65ste Wielerronde van Standdaarbuiten Nieuwelingen 05-05-2013 38
Ronde van Yerseke Nieuwelingen 04-05-2013 39
Jeugdwedstrijden Eijsden Nieuwelingen 28-04-2013 15
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuwelingen 21-04-2013 6
ZLM tour afwachtingswedstrijd nieuwelingen Grote Prijs Jan van Haneghem Nieuwelingen 13-04-2013 19
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 07-04-2013 36
41e Rabo Omloop NoordWest Overijssel Nieuwelingen 06-04-2013 58
Klimomloop Wielersport Math Salden Nieuwelingen 25-08-2012 15
Wielerronde van Zundert Nieuwelingen 01-08-2012 34
Acht van Chaam Nieuwelingen 25-07-2012 43
62e Ronde van Ochten Nieuwelingen 21-07-2012 28
47e Ronde van Philippine Nieuwelingen 14-07-2012 19
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Nieuwelingen 01-07-2012 43
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Nieuwelingen 23-06-2012 42
42e ronde van Nieuwendijk Nieuwelingen 16-06-2012 22
Wielerronde van IJzendijke Nieuwelingen 10-06-2012 18
62ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 03-06-2012 32
Ronde van 't Ginneken Nieuwelingen 20-05-2012 22
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Nieuwelingen 13-05-2012 42
71e Profronde van Made Nieuwelingen 29-04-2012 25
Ronde van Oud Gastel Nieuwelingen 15-04-2012 31
Ronde van Woensdrecht Nieuwelingen 18-03-2012 26
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 7 11-09-2011 12
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 04-09-2011 16
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 7 28-08-2011 32
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 7 21-08-2011 15
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 7 10-07-2011 22
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 7 26-06-2011 15
st Linie Crossers Jeugd Cat. 7 19-06-2011 11
HLB Kallen-Raeven Kleeberg cycling classic Jeugd Cat. 7 11-06-2011 21
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 7 15-05-2011 14
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 6 19-09-2010 29
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 05-09-2010 13
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 6 29-08-2010 32
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 22-08-2010 21
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 6 17-07-2010 16
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 6 11-07-2010 13
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 27-06-2010 22
linie crossers Jeugd Cat. 6 20-06-2010 14
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 6 13-06-2010 53
Rabo jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 6 30-05-2010 18
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 29-05-2010 13
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 6 16-05-2010 16
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 6 13-05-2010 20
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 02-05-2010 19
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 6 30-04-2010 22
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 6 25-04-2010 20
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 18-04-2010 10
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 6 11-04-2010 21
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 05-04-2010 34
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 4 28-03-2010 20
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 4 14-03-2010 19
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 06-09-2009 19
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 5 30-08-2009 29
DK tijdrijden jeugd ZUID WEST Jeugd Cat. 1 t/m 7 29-08-2009 4
Gedempte Haven Jeugd Cat. 5 23-08-2009 14
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 26-07-2009 18
44e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 18-07-2009 11
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 5 12-07-2009 17
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 05-07-2009 27
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 5 04-07-2009 14
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 28-06-2009 24
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 21-06-2009 12
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd-Jongens Cat. 5 13-06-2009 11
Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 5 07-06-2009 18
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 06-06-2009 19
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 30-05-2009 15
Jeugdronde WV Schijndel Jeugd Cat. 5 21-05-2009 31
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 09-05-2009 14
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 5 25-04-2009 34
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 19-04-2009 29
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 13-04-2009 27
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 5 05-04-2009 23
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 5 28-12-2008 18
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 14-09-2008 34
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 24-08-2008 23
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 06-07-2008 31
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 4 22-06-2008 27
Jeugdronde van Huijbergen Jeugd Cat. 4 08-06-2008 15
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 4 21-05-2008 26
klimcriterium Calfven Jeugd Cat. 3 02-09-2007 18
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 3 17-06-2007 35

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.