Jerney Heijden

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
58e Wielerdag van Monster Nieuweling-Meisjes 14-07-2019 3
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes 30-06-2019 2
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes Eindklassement 30-06-2019 2
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes 29-06-2019 2
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes 29-06-2019 2
6e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes 28-06-2019 3
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Nieuweling-Meisjes 22-06-2019 37
District Kampioenschap Zuid Holland en Regio Kampioenschap Dames Noord-Holland, Zuid-Holland en Midden Nieuweling-Meisjes 10-06-2019 12
64ste Ronde van ZEIST Nieuweling-Meisjes 02-06-2019 4
Ronde van Groot Ammers (F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr. 25-05-2019 8
DK Tijdrijden ZH & RK Vrouwen NH-ZH Nieuweling-Meisjes 22-05-2019 7
71ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 05-05-2019 25
Glazen Stad afwachtingswedstrijden Nieuweling-Meisjes 14-04-2019 17
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Nieuweling-Meisjes 07-04-2019 8
18e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 09-03-2019 25
6e editie Hart van Oosterhout Nieuweling-Meisjes 23-09-2018 4
Bavelse Berg Classic Nieuweling-Meisjes 16-09-2018 30
Ronde van Korvel Nieuweling-Meisjes 09-09-2018 7
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 08-09-2018 3
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Nieuweling-Meisjes 02-09-2018 18
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Nieuweling-Meisjes Eindklassement 02-09-2018 18
81e Kermisronde Roosendaal Nieuweling-Meisjes 02-09-2018 18
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Nieuweling-Meisjes 01-09-2018 21
Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms. Nieuweling-Meisjes 01-09-2018 15
61ste Tour de Junior Nieuweling-Meisjes 23-07-2018 2
57e Hoogvliet Wielerspektakel van Monster Nieuweling-Meisjes 15-07-2018 19
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes 01-07-2018 8
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes Eindklassement 01-07-2018 7
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes 30-06-2018 6
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes 30-06-2018 6
5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Nieuweling-Meisjes 29-06-2018 5
NK Weg 15-18 jarigen & Elite-Mannen ZC Nieuweling-Meisjes 23-06-2018 34
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes Eindklassement 10-06-2018 20
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes 10-06-2018 16
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes 09-06-2018 16
Tour de Lasalle Nieuweling-Meisjes 09-06-2018 20
63ste Ronde van Zeist (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 03-06-2018 42
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuweling-Meisjes 27-05-2018 18
NHC 2 - 70ste Wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 06-05-2018 14
Wim Hendriks Trofee - 1e JUNIOR-VROUWEN-Nieuweling-Meisjes & 12e Nieuwelingen eendaagse Nieuweling-Meisjes 28-04-2018 21
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 22-04-2018 18
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 15-04-2018 7
D'n Bergsewielerronde Nieuweling-Meisjes 02-04-2018 28
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) (G)-Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 31-03-2018 35
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 6 24-09-2017 3
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 6 17-09-2017 30
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 6 10-09-2017 2
Klompenronde Jeugd Cat. 6 09-09-2017 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 6 26-08-2017 23
56e Wielerdag van Monster Jeugd Cat. 6 16-07-2017 4
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 09-07-2017 35
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 09-07-2017 26
57e Ronde van 's-Gravenzande Jeugd Cat. 6 05-07-2017 6
4e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 6 02-07-2017 8
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 6 24-06-2017 4
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 6 18-06-2017 4
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 6 11-06-2017 8
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 10-06-2017 27
2e Jumbo Paul Lucius jeugdomnium Jeugd Cat. 6 28-05-2017 2
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 21-05-2017 7
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 6 20-05-2017 4
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 6 14-05-2017 11
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 6 13-05-2017 14
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 07-05-2017 6
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 29-04-2017 4
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 6 27-04-2017 22
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 6 23-04-2017 5
Jeugdronde van de Bult Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 22-04-2017 1
61e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 6 17-04-2017 5
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 6 16-04-2017 11
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 6 09-04-2017 6
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 02-04-2017 10
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 6 12-03-2017 18
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 25-09-2016 1
Klompenronde Jeugd Cat. 5 10-09-2016 4
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 04-09-2016 8
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 10-07-2016 10
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 10-07-2016 11
56e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 06-07-2016 1
3e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 5 01-07-2016 1
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 5 26-06-2016 2
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 5 19-06-2016 3
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 5 12-06-2016 5
De Jekel Optiek Toekomstronde Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5 28-05-2016 3
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 22-05-2016 1
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 5 21-05-2016 1
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 5 15-05-2016 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 08-05-2016 2
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 5 05-05-2016 4
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 01-05-2016 7
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 30-04-2016 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 23-04-2016 2
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 17-04-2016 4
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 02-04-2016 6
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 27-09-2015 22
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 06-09-2015 4
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 4 21-06-2015 1
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 4 20-06-2015 2
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 4 14-06-2015 1
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 07-06-2015 4
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 4 30-05-2015 3
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 4 14-05-2015 4
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 4 10-05-2015 7
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 4 25-04-2015 9
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 19-04-2015 3
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 11-04-2015 13
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 04-04-2015 9
Klompenronde Jeugd Cat. 3 13-09-2014 7
Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 3 31-08-2014 5
1e Jeugdmeerdaagse RWV de Spartaan Jeugd Cat. 3 06-07-2014 2
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 3 24-05-2014 3
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 18-05-2014 1
11e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 10-05-2014 2
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 3 27-04-2014 17
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 21-04-2014 7
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 3 19-04-2014 6
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 3 06-04-2014 4
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 2 29-09-2013 3
Jeugdronde van Midden Nederland Jeugd Cat. 2 01-09-2013 1
10e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 29-06-2013 1
4e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 2 22-06-2013 1
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 2 15-06-2013 2
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 09-06-2013 1
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 2 01-06-2013 1
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 19-05-2013 1
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 09-05-2013 5
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 2 04-05-2013 2
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 2 28-04-2013 3
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 14-04-2013 1
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 13-04-2013 1
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 2 07-04-2013 2
17e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 2 31-03-2013 3
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 2 16-03-2013 3
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 1 29-09-2012 2
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 1 16-09-2012 2
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 1 09-09-2012 3
Klompenronde Jeugd Cat. 1 08-09-2012 2
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 02-09-2012 1
RABOBANK OLYMPISCHE AA EN HUNZE JEUGDWEDSTRIJD Jeugd Cat. 1 28-07-2012 2
Ronde van Oldebroek + Open streetrace MTB Jeugd Cat. 1 14-07-2012 2
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 1 07-07-2012 2
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 01-07-2012 1
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 24-06-2012 1
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 1 23-06-2012 3
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 1 17-06-2012 1
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 1 16-06-2012 1
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 2 09-06-2012 1
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 1 03-06-2012 1
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 02-06-2012 1
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 1 28-05-2012 1
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 1 27-05-2012 1
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 1 26-05-2012 2
Marion Godde Meisjesronde Jeugd Cat. 2 20-05-2012 1
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 1 17-05-2012 3
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 1 13-05-2012 1
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 12-05-2012 1
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 06-05-2012 1
3e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 1 05-05-2012 1
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 28-04-2012 1
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 22-04-2012 2
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 1 21-04-2012 1
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 1 15-04-2012 1
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 14-04-2012 1
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 1 09-04-2012 1
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 07-04-2012 1
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 1 31-03-2012 1
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 1 25-09-2011 9
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 1 11-09-2011 7
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 27-08-2011 17
46e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 1 16-07-2011 9
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 03-07-2011 19
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 1 25-06-2011 11
Rabobank Hartje Hoorn Jeugd Cat. 1 05-06-2011 4
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 04-06-2011 6
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 1 22-05-2011 1
8e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 15-05-2011 8
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 1 08-05-2011 13
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 1 30-04-2011 8
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 23-04-2011 12
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 16-04-2011 6
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 1 10-04-2011 10
Jeugd Ronde van Doetinchem Jeugd Cat. 1 03-04-2011 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.