Rik Rozenburg

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
59e Ronde van 's-Gravenzande Jeugd Cat. 6 17-07-2019 5
ASC Olympia - NK Selectiewedstrijd 2019 District NH Jeugd Cat. 6 19-05-2019 21
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 6 11-05-2019 14
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd HSV de Kampioen Jeugd Cat. 6 13-04-2019 11
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 6 07-04-2019 16
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 (13 jaar) 26-01-2019 45
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 6 27-12-2018 31
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 6 22-12-2018 30
Jeugdveldrit De Bult Jeugd Cat. 6 25-11-2018 19
45e Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 5 07-07-2018 4
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 17-06-2018 47
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 09-06-2018 11
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 02-06-2018 33
Z.W.C. DTS Jeugdtoernooi 2018 Jeugd Cat. 5 26-05-2018 5
Districtskampioenschap Noord-Holland jeugd, tevens NK-selectie (inschrijving alleen voor renners dk Noord-Holland) Jeugd Cat. 5 19-05-2018 5
15e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 5 12-05-2018 12
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 29-04-2018 16
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 5 21-04-2018 7
Jeugd Toernooi H>R.T.C. DoK Jeugd Cat. 5 15-04-2018 7
12e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 08-04-2018 15
Rabo Jeugdfestijn Jeugd Cat. 5 02-04-2018 15
Regio Kampioenschap van Kennemerland Diverse Licentiecategorieen 25-02-2018 14
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 27-01-2018 34
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 20-01-2018 35
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 5 13-01-2018 34
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 5 06-01-2018 39
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 4 24-09-2017 8
44e Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 4 08-07-2017 5
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 4 18-06-2017 9
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 10-06-2017 32
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 4 25-05-2017 18
DTS Jeugdtoernooi (NK Selectiewedstrijd) Districtskampioenschap 2017 Jeugd Cat. 4 21-05-2017 6
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 4 20-05-2017 18
Van Dijk bikes Jeugd ronde van kampen Jeugd Cat. 4 13-05-2017 16
Jeugdtoernooi NK Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 4 06-05-2017 5
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 4 30-04-2017 14
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 4 15-04-2017 7
11e AH-Jos v.d. Berg jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 09-04-2017 3
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 4 08-04-2017 13
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 4 02-04-2017 6
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 4 21-01-2017 34
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 3 25-09-2016 7
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 3 26-06-2016 11
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 3 12-06-2016 8
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 04-06-2016 42
Jeugdronde WheelerPlanet (Selectiewedstrijd en Districtskampioenschap jeugd) Jeugd Cat. 3 14-05-2016 5
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 05-05-2016 11
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 3 30-04-2016 16
ZWC DTS jeugdtoernooi 2016 Jeugd Cat. 3 24-04-2016 4
HRTC DOK Jeugd selectietoernooi Jeugd Cat. 3 17-04-2016 4
10e jeugdronde van Uithoorn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 10-04-2016 6
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 3 03-04-2016 5
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 3 23-01-2016 32
Ronde van De Uithof Jeugd Cat. 2 27-09-2015 12
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 2 27-06-2015 10
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 2 21-06-2015 7
Districtskampioenschap NH Jeugd en selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 2 17-05-2015 5
ZWC DTS jeugdtoernooi 2015 Jeugd Cat. 2 10-05-2015 6
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 2 25-04-2015 7
HRTC DOK Jeugdtoernooi en Selectie wedstrijd NK Jeugd Cat. 2 19-04-2015 5
Rabo Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 2 12-04-2015 7
Grote Prijs Zwanenburg Jeugd Cat. 1 20-09-2014 5
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 1 28-06-2014 5
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 22-06-2014 6
5-Banen Toernooi ASC Olympia Diverse Licentiecategorieen 08-05-2014 7

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.