Martijn Azantinlow

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Wielerstimuleringsdagen Jeugd Cat. 6 14-07-2019 1
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 07-07-2019 3
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 07-07-2019 2
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 6 30-06-2019 2
High Tech Crit festival Jeugd Cat. 6 23-06-2019 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 15-06-2019 2
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 08-06-2019 3
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 30-05-2019 1
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 18-05-2019 2
60e Ronde van Uden Jeugd Cat. 6 12-05-2019 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 05-05-2019 2
Makelaardij Olav ronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 28-04-2019 1
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 6 27-04-2019 1
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 22-04-2019 2
46e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 21-04-2019 1
jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 6 14-04-2019 1
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 07-04-2019 2
Grote prijs van de Betuwe Jeugd Cat. 6 31-03-2019 1
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 24-03-2019 3
NK Omnium SNELHEID 2019 Jeugd en Nieuwelingen DIVLIC 20-01-2019 11
NK Omnium DUUR 2019 Jeugd en Nieuwelingen DIVLIC 13-01-2019 5
Wooning Zesdaagse van Rotterdam Jeugd Cat. 6 06-01-2019 4
NK Baan Ploegenachtervolging DIVLIC 25-11-2018 5
NK Baan Teamsprint DIVLIC 25-11-2018 5
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 5 16-09-2018 1
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 5 09-09-2018 1
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 08-07-2018 2
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 5 01-07-2018 1
Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven Jeugd Cat. 5 23-06-2018 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 17-06-2018 7
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 27-05-2018 1
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 21-05-2018 1
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 5 19-05-2018 1
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 5 13-05-2018 1
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 5 10-05-2018 1
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 06-05-2018 1
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 29-04-2018 1
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 5 27-04-2018 1
GP Cor Vriens Jeugd Cat. 5 22-04-2018 1
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 15-04-2018 1
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 5 02-04-2018 1
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 25-03-2018 1
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 11-03-2018 2
40ste Jubileum Ronde/Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 4 24-09-2017 3
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 17-09-2017 4
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 4 10-09-2017 13
VAG techniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 20-08-2017 1
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Jeugd Cat. 4 02-07-2017 1
Packaging Partners Omnium Breda Jeugd Cat. 4 25-06-2017 1
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 4 18-06-2017 2
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 10-06-2017 3
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 04-06-2017 2
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 28-05-2017 3
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 4 25-05-2017 4
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 20-05-2017 10
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 14-05-2017 4
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 07-05-2017 3
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 4 23-04-2017 1
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 16-04-2017 2
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 4 09-04-2017 5
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 4 02-04-2017 2
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 26-03-2017 7
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 19-03-2017 6
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 4 12-03-2017 5
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 04-12-2016 12
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 26-11-2016 17
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 4 13-11-2016 11
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 3 25-09-2016 5
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 11-09-2016 16
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 10-07-2016 10
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 03-07-2016 3
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 3 05-06-2016 1
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 04-06-2016 12
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 22-05-2016 6
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 08-05-2016 6
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 01-05-2016 3
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 3 27-04-2016 12
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 17-04-2016 9
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 10-04-2016 9
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 03-04-2016 8
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 12-12-2015 24
Pietencross Jeugd Cat. 3 29-11-2015 14
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 3 15-11-2015 19
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 2 13-09-2015 10

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.