Isabel Arensman

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 5 06-11-2016 30
6e Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 4 28-05-2016 17
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 21-05-2016 12
MTH JEUGDRONDE VAN BUSSUM selectiewedstrijd NK Jeugd Cat. 4 15-05-2016 19
Van Dijkbikes Jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 4 14-05-2016 26
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 4 07-05-2016 24
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 4 05-05-2016 27
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 01-05-2016 35
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 30-04-2016 28
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 4 27-04-2016 21
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 17-04-2016 43
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 03-04-2016 24
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 28-03-2016 40
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 13-03-2016 26
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 23-01-2016 20
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 16-01-2016 27
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 4 02-01-2016 38
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2015 25
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2015 36
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 4 20-12-2015 22
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 12-12-2015 24
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 06-12-2015 26
Pietencross Jeugd Cat. 4 29-11-2015 26
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 28-11-2015 25
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 4 14-11-2015 28
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 4 08-11-2015 30
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 4 24-10-2015 24
Bike2Build JMW Honselersdijk Jeugd Cat. 3 26-09-2015 32
D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 3 20-09-2015 24
Wielerronde van Uden (dag 2) Jeugd Cat. 3 13-09-2015 17
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 06-09-2015 14
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 3 30-08-2015 21
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 23-08-2015 13
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 3 05-07-2015 19
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam Jeugd Cat. 3 27-06-2015 17
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 3 21-06-2015 20
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 3 14-06-2015 20
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Jeugd Cat. 3 30-05-2015 19
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 24-05-2015 34
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Jeugd Cat. 3 16-05-2015 31
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 14-05-2015 27
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 3 09-05-2015 21
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 03-05-2015 17
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 02-05-2015 18
5e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 25-04-2015 9
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 12-04-2015 19
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 06-04-2015 16
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 3 04-04-2015 25
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 3 29-03-2015 18
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 22-03-2015 17
LJC Berlicum Jeugd Cat. 3 21-03-2015 27
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 3 14-03-2015 25
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 24-01-2015 11
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 17-01-2015 13
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 3 04-01-2015 17
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 3 03-01-2015 16
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 20-12-2014 21
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 3 13-12-2014 20
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 07-12-2014 18
Jubileum Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 3 29-11-2014 12
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 23-11-2014 17
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-11-2014 19
EVM19 Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 3 08-11-2014 15
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 3 26-10-2014 23
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 12-10-2014 16
Wielerronde van Uden - dag 2 Jeugd Cat. 2 14-09-2014 14
Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 2 31-08-2014 9
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 2 24-08-2014 17
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 2 06-07-2014 13
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 29-06-2014 17
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 15-06-2014 14
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 2 14-06-2014 17
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 08-06-2014 24
MTB CUP Heeswijk Jeugd (8-10 jr.) 01-06-2014 5
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 2 29-05-2014 14
Ronde van Klein Zwitserland Jeugd Cat. 2 24-05-2014 16
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 18-05-2014 7
District Kampioenschap Midden Jeugd Jeugd Cat. 2 17-05-2014 5
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 2 11-05-2014 15
Leisure World Jeugdronde Dronten Jeugd Cat. 2 10-05-2014 5
11e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 04-05-2014 10
4e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 26-04-2014 10
18e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 2 20-04-2014 4
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Jeugd Cat. 2 06-04-2014 7
44ste jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 2 30-03-2014 12
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 23-03-2014 17
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 2 15-03-2014 9
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 04-01-2014 6
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 28-12-2013 8
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 22-12-2013 13
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Jeugd Cat. 2 21-12-2013 7
Rabobank Cyclo-cross Oploo Jeugd Cat. 2 15-12-2013 9
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 2 14-12-2013 8
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 08-12-2013 10
34e JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 2 01-12-2013 10
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 16-11-2013 6
All Sports Resort Wielerevent Maurik Jeugd Cat. 2 09-11-2013 6
11e Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 02-11-2013 13
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 27-10-2013 9
3e cyclocrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 2 13-10-2013 6
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 2 06-10-2013 5
31e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 1 07-09-2013 6
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 1 01-09-2013 9
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 1 25-08-2013 8
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 1 18-08-2013 10
3e klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 1 30-06-2013 13
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 1 22-06-2013 6
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 09-06-2013 9
NK Jeugd Mountainbike Jeugd Meisjes Cat. 1 (8/9 jaar) 01-06-2013 5
Jeugdronde "Acht van Huijbergen'' Jeugd Cat. 1 20-05-2013 6
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 19-05-2013 5
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 1 12-05-2013 9
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 1 09-05-2013 9
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 05-05-2013 6
District Kampioenschap Midden Jeugd Jeugd Cat. 1 04-05-2013 1
District Kampioenschap Midden Jeugd Jeugd Cat. 1 04-05-2013 1
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 1 28-04-2013 10
de PROFIN JEUGDRONDE VAN KLEIN ZWITSERLAND Jeugd Cat. 1 20-04-2013 2
Jeugd-Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 1 14-04-2013 3
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 1 07-04-2013 8
NK Veldrijden Jeugd 2013 Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 26-01-2013 5
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 20-01-2013 5
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 1 23-12-2012 4
20e Veldrit Wijkpark Woerden Jeugd Cat. 1 22-12-2012 3
Jeugdveldrit van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 08-12-2012 2
33e JEUGDVELDRIT van LIESHOUT Jeugd Cat. 1 02-12-2012 4
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 1 01-12-2012 8
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 1 18-11-2012 3
8e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 1 17-11-2012 6
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 1 10-11-2012 3
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 1 04-11-2012 4
10e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 1 03-11-2012 2
Jeugdveldrit baronie Breda Jeugd Cat. 1 27-10-2012 3
Nationale veldwedstrijd Jeugd Cat. 1 21-10-2012 3
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 1 13-10-2012 1
2e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 1 07-10-2012 2
klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 1 30-09-2012 5
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 1 16-09-2012 7
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 1 09-09-2012 8
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 02-09-2012 7
Ronde van de Maliebaan Jeugd Cat. 1 26-08-2012 14
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 1 26-08-2012 11
RABOBANK OLYMPISCHE AA EN HUNZE JEUGDWEDSTRIJD Jeugd Cat. 1 28-07-2012 15
2e THEMU klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 1 15-07-2012 11
DK JEUGD MIDDEN 2012 Jeugd Cat. 1 23-06-2012 4
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 1 09-06-2012 2
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 03-06-2012 5
12e Rabobank Jeugdwielerronde van Bussum Jeugd Cat. 1 27-05-2012 5
Marion Godde Meisjesronde Jeugd Cat. 1 20-05-2012 2
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 1 17-05-2012 11
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 1 13-05-2012 6
Nationale Jeugdronde van Amersfoort Jeugd Cat. 1 12-05-2012 4
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 06-05-2012 2
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 1 29-04-2012 4
Ronde van Velden Jeugd Cat. 1 22-04-2012 2
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 1 15-04-2012 5
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 1 09-04-2012 3
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 1 08-04-2012 3
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 1 01-04-2012 5
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 1 31-03-2012 6
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 1 25-03-2012 2
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes 8 jaar 21-01-2012 1
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 1 15-01-2012 3
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 1 14-01-2012 4
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 1 08-01-2012 5
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 1 07-01-2012 5
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 1 28-12-2011 5
Jeugd Veldrit Woerden Jeugd Cat. 1 18-12-2011 4
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 1 11-12-2011 3
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 1 04-12-2011 3
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 1 03-12-2011 3
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 1 27-11-2011 3
2e Betuwe strand race Jeugd Cat. 1 20-11-2011 6
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 1 19-11-2011 4
Nationale veldrijwedstrijd jeugd Jeugd Cat. 1 13-11-2011 5
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 1 12-11-2011 4
10e Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 1 06-11-2011 6
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 1 05-11-2011 6
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 1 30-10-2011 8
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 23-10-2011 5
Baronie veldrit Breda Jeugd Cat. 1 22-10-2011 3
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 1 15-10-2011 4
1e cyclecrosswedstrijd Nijverdal Jeugd Cat. 1 09-10-2011 6
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 1 25-09-2011 11
BDO Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 11-09-2011 7
Klompenronde Jeugd Cat. 1 10-09-2011 16

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren.