Daimy Hellemons

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Veldrit van Albrandswaard Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 12-10-2019 9
4e Veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-10-2019 12
Wielerronde van Steensel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 12-08-2019 19
62e Kermisronde van Duizel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 29-07-2019 27
Kermisronde Bergeijk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 16-07-2019 13
39e wielerronde van Abbenbroek (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 13-07-2019 19
50e Wielerronde van Hapert (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 25-06-2019 16
53e Kermisronde van Luyksgestel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 24-06-2019 21
Wielerronde Riethoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 17-06-2019 12
RK Zuid (Vr./Nwl./Jun-Vr./Nwl-Ms.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-06-2019 21
De Jumbo ronde van Papendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-06-2019 12
10e Kasteelronde van Mill (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 26-05-2019 20
Wielerronde van Westerhoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 25-05-2019 22
24 e Draai rond de Kraai Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-05-2019 29
71ste wielerronde van Standdaarbuiten (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-05-2019 36
Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-04-2019 21
38e Wielerronde van Abbenbroek (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 14-07-2018 25
Kermisronde Bergeijk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 10-07-2018 12
NK Weg Masters - Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 24-06-2018 16
Kermis wielerronde van Hapert (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 19-06-2018 20
Wielerronde van Riethoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 18-06-2018 16
Kermisronde Westerhoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 26-05-2018 17
Regio Kampioenschap Zuid (Ma.-Vr.-El.-Be.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-05-2018 11
23 e Draai rond de Kraai Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 12-05-2018 9
NHC 1 - Grote Handbike, Dames en Meisjes wedstrijd Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-04-2018 23
Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Trofee (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-04-2018 19
17e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-03-2018 53
Acht van Chaam (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 26-07-2017 48
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 26-06-2017 70
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2017 34
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-06-2017 88
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-06-2017 47
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-06-2017 46
DK ZH (El./Be./Ju.) & RK NH/ZH (Vr.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-06-2017 22
NHC 1 - Grote Handbike & Dames en Meisjes Wegwedstrijd Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 08-04-2017 16
RABOBANK Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm trofee Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 02-04-2017 14
69 ronde van Oud-Vossemeer (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-03-2017 28
16e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-03-2017 52
36e Wielerronde van Abbenbroek Junior-Vrouwen 04-09-2016 23
55e Wielerdag van Monster Junior-Vrouwen 17-07-2016 15
NK Weg 15-18 jr. Junior-Vrouwen 18-06-2016 58
42e Ronde van Groot Ammers (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 11-06-2016 10
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 07-05-2016 53
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 01-05-2016 14
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Junior-Vrouwen 17-04-2016 8
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 09-04-2016 45
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women Eindklassement 09-04-2016 41
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 08-04-2016 58
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 07-04-2016 38
15e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 12-03-2016 27
Wielerronde van Abbenbroek Junior-Vrouwen 06-09-2015 11
Acht van Chaam (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 29-07-2015 4
40e Wielerronde van Maren-Kessel Junior-Vrouwen 11-07-2015 8
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Junior-Vrouwen 21-06-2015 20
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Junior-Vrouwen 30-05-2015 11
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Junior-Vrouwen 25-05-2015 14
Ronde van Moerdijk (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 24-05-2015 18
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junior-Vrouwen 17-05-2015 8
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Junior-Vrouwen 09-05-2015 10
67ste wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 03-05-2015 6
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 26-04-2015 70
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 25-04-2015 74
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 24-04-2015 84
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 18-04-2015 26
14e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 14-03-2015 25
6e Veldrit van Montfoort Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 04-10-2014 22
4e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 28-09-2014 25
Math Salden Klimcriterium Nieuweling-Meisjes 31-08-2014 26
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuweling-Meisjes 21-06-2014 33
37e Rabobank Kersenronde Mierlo Nieuweling-Meisjes 15-06-2014 17
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Nieuweling-Meisjes 11-06-2014 5
RK en DK Zuid Nieuweling-Meisjes 09-06-2014 12
GP Groenen Groep voor Meisjes Nieuweling-Meisjes 25-05-2014 21
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Nieuweling-Meisjes 18-05-2014 8
66ste wielerronde van Standdaarbuiten Nieuweling-Meisjes 04-05-2014 8
Wielerronde van Yerseke Nieuweling-Meisjes 03-05-2014 7
Ronde van het Maaskantje Nieuweling-Meisjes 20-04-2014 5
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 19-04-2014 5
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Nieuweling-Meisjes 06-04-2014 17
13e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 15-03-2014 26
Rabobank Grand Prix Groenendaal Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 04-01-2014 23
33e Kerstveldrit Omd'n Ouwe Brandtoren Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-12-2013 21
21e Veldrit van Woerden, tevens DK voor de Jeugd van Midden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 21-12-2013 18
Rabo Weekend Cyclocross Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 15-12-2013 16
Veldrit Zeeland Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 27-10-2013 14
Veldrit van Albrandswaard Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 19-10-2013 28
Veldrit Grote Prijs van Brabant Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 12-10-2013 44
5e Veldrit van Montfoort Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 05-10-2013 18
11e Nationale Veldrit van Dordrecht Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 29-09-2013 20
57e Ronde van de Molen / Hart van Oosterhout Nieuweling-Meisjes 22-09-2013 11
Wielerronde van Zuidland Nieuweling-Meisjes 24-08-2013 14
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Nieuweling-Meisjes 24-07-2013 35
80ste Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 29-06-2013 15
Herkansing 63ste Ronde van Huijbergen Nieuweling-Meisjes 23-06-2013 10
36 Rabobank Kersenronde Nieuweling-Meisjes 26-05-2013 7
Regio Kampioenschap Zuid Nieuweling-Meisjes 20-05-2013 13
GP Groenen Groep voor Vrouwen Nieuweling-Meisjes 19-05-2013 5
Ronde van Yerseke Nieuweling-Meisjes 04-05-2013 6
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuweling-Meisjes 21-04-2013 11
Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Nieuweling-Meisjes 14-04-2013 13
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Nieuweling-Meisjes 07-04-2013 11
criterium Steenbergen Nieuweling-Meisjes 06-04-2013 9
D´n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 01-04-2013 10
65e Ronde van Oud Vossemeer Diverse Licentiecategorieen (E) 23-03-2013 16
12e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 16-03-2013 16
Internationale Cyclocross Rucphen Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 19-01-2013 23
CZL Tilburg NK Veldrijden 2013 Nieuweling-Meisjes 12-01-2013 9
12de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 06-01-2013 27
32e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-12-2012 16
Rabobank veldrit Boxtel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 24-12-2012 23
Rabobank Grand Prix Groenendaal Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 16-12-2012 29
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 15-12-2012 11
4e Janet Memorial sportzorg.nl Veldrit van Hilversum Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 01-12-2012 11
33e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 18-11-2012 22
Rabobank veldrit van Veldhoven Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 11-11-2012 24
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nederland Nieuweling-Meisjes 03-11-2012 4
34e Veldrit van Harderwijk Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 27-10-2012 17
12e Kiremko Nacht van Woerden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 23-10-2012 29
Veldrit van Albrandswaard Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 20-10-2012 21
10e Nationale veldrit van Dordrecht Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 30-09-2012 18
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 6 09-09-2012 17
Klompenronde Jeugd Cat. 6 08-09-2012 28
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 02-09-2012 19
30e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 01-09-2012 18
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 26-08-2012 12
Afwachtingswedstrijd De Westbrabantse Pijl Jeugd Cat. 6 19-08-2012 8
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 01-07-2012 17
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 24-06-2012 11
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 17-06-2012 18
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 7 09-06-2012 9
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 6 03-06-2012 48
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 02-06-2012 8
Kleeberg Cycling Classic Jeugd Cat. 6 26-05-2012 12
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 5 19-05-2012 38
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 6 13-05-2012 13
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 06-05-2012 12
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 6 30-04-2012 17
District Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 6 21-04-2012 10
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 6 15-04-2012 7
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 6 09-04-2012 17
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 07-04-2012 10
Omloop van Grevenbicht Jeugd Cat. 6 01-04-2012 12
Rabobank Jeugd Clubwedstrijd Jeugd Cat. 6 11-03-2012 12
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 6 08-01-2012 21
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 03-12-2011 15
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 6 19-11-2011 24
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 6 12-11-2011 15
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 05-11-2011 23
Baronie veldrit Breda Jeugd Cat. 6 22-10-2011 9
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 5 18-09-2011 15
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 5 11-09-2011 15
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 03-09-2011 18
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 5 28-08-2011 36
Kermisronde Jeugd Cat. 5 19-08-2011 13
Dames en meisjesronde van Gouda Jeugd Cat. 6 14-08-2011 4
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 03-07-2011 32
st Linie Crossers Jeugd Cat. 5 19-06-2011 12
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 5 02-06-2011 12
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 28-05-2011 16
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 6 22-05-2011 12
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 5 15-05-2011 11
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 08-05-2011 18
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2011 15
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 17-04-2011 11
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 09-04-2011 11
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 03-04-2011 18
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 16-01-2011 14
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 09-01-2011 22
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 29-12-2010 7
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 5 11-12-2010 12
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 04-12-2010 17
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 5 20-11-2010 12
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 13-11-2010 8
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 06-11-2010 16
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 30-10-2010 12
1e spartaan veldrit Jeugd Cat. 5 16-10-2010 14
5e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 18-09-2010 13
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 05-09-2010 13
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 04-09-2010 12
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 22-08-2010 20
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 4 17-07-2010 12
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 04-07-2010 8
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 27-06-2010 17
linie crossers Jeugd Cat. 4 20-06-2010 12
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 13-06-2010 21
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 05-06-2010 7
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 02-06-2010 12
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 29-05-2010 11
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 4 16-05-2010 9
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 4 13-05-2010 15
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 08-05-2010 8
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2010 12
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 18-04-2010 10
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 05-04-2010 16
24e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 03-04-2010 12
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 4 28-03-2010 10
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 4 14-03-2010 10
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Jeugd Cat. 4 17-01-2010 16
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 03-01-2010 13
Jubileum Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 27-12-2009 13
30e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 06-12-2009 22
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 4 05-12-2009 14
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 28-11-2009 15
15e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 4 21-11-2009 14
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 4 14-11-2009 10
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 4 31-10-2009 14
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 27-09-2009 15
Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 20-09-2009 8
Klompenronde Jeugd Cat. 3 12-09-2009 9
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 06-09-2009 12
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 05-09-2009 11
Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 23-08-2009 17
NIBA Ronde van Reuver Jeugd Cat. 3 12-07-2009 7
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 05-07-2009 9
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 28-06-2009 11
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 4 13-06-2009 7
Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 3 07-06-2009 6
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 06-06-2009 10
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 3 27-05-2009 10
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 17-05-2009 7
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 3 09-05-2009 6
36e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 19-04-2009 10
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 13-04-2009 13
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 3 11-04-2009 9
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 3 05-04-2009 7
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 3 04-04-2009 5
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 29-03-2009 10
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 3 18-01-2009 14
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 3 04-01-2009 15
3e veldritwedstrijd wv ede Jeugd Cat. 3 03-01-2009 8
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 3 28-12-2008 12
Oliebollencross Jeugd Cat. 3 27-12-2008 9
Jeugd Veldrit Molenvliet (JSW) Jeugd Cat. 3 20-12-2008 9
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 3 06-12-2008 8
13e GP t Veerhuis Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 3 29-11-2008 11
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 3 15-11-2008 6
Veldrit Bladel Jeugd Cat. 3 09-11-2008 8
Jeugdveldrit de Mol Jeugd Cat. 3 25-10-2008 11
Rabo bank klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 2 28-09-2008 12
klimcriterium Jeugd Cat. 2 06-09-2008 10
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 30-08-2008 8
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 2 24-08-2008 7
15e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 17-08-2008 12
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 06-07-2008 11
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 2 29-06-2008 12
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 2 22-06-2008 8
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 10 jaar 14-06-2008 7
Jeugdronde van Huijbergen Jeugd Cat. 2 08-06-2008 8
16e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 07-06-2008 4
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 2 21-05-2008 6
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 2-2 Meisjes 11-05-2008 3
10e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 2 10-05-2008 5
Rabo Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 01-05-2008 8
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 2-1 meisjes 27-04-2008 3
JSW - Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 2-M 13-04-2008 3
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 12-04-2008 17
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 2 06-04-2008 7
Jeugdronde van Dommelen-Valkenswaard Jeugd Cat. 2 30-03-2008 6
7e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 2 23-03-2008 5
8e Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 2 13-01-2008 8
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 28-12-2007 6
Rabo Weekend Cyclocross Moergestel (jeugd) Jeugd Cat. 2 01-12-2007 8
Baronie JSW Breda Jeugd Cat. 2 24-11-2007 15
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 2 17-11-2007 11
5e Nationaal Veldritweekend Dordrecht Jeugd Cat. 2 03-11-2007 10
JSW Yerseke Jeugd Cat. 2 20-10-2007 16
Bergcriterium van Molenberg Jeugd Cat. 1 23-09-2007 13
2e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 22-09-2007 7
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 1 15-09-2007 6
klimcriterium Calfven Jeugd Cat. 1 02-09-2007 12
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 1 19-08-2007 7
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 1 12-08-2007 10
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 1 08-07-2007 13
Ronde van de Baronie College Jeugd Cat. 1 01-07-2007 8
Jeugdkomtour Moergestel Jeugd Cat. 1 17-06-2007 8
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 9 jaar 09-06-2007 9
Baanomnium R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 1 28-05-2007 1
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 1 17-05-2007 10
De Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 13-05-2007 9
GP Corrie Maas Jeugd Cat. 1 06-05-2007 9
Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 1 29-04-2007 14
34e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 1 22-04-2007 10
Jeugdronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 1 09-04-2007 6
21e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 07-04-2007 8
Rabobank Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm Jeugd Cat. 1 01-04-2007 13
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 - 9 jaar 20-01-2007 4
D’n Bergse Wielerronde - Jeugd Jeugd Cat. 1 07-01-2007 5
Oliebollencross Jeugd Cat. 1 29-12-2006 5
Rabobank Jeugdveldrit van Lierop - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 1 23-12-2006 5
Rabo Weekend Veldrit (Jeugd Selectie Wedstrijd) Jeugd Cat. 1 02-12-2006 9
4e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof-Tilburg Jeugd Cat. 1 25-11-2006 5
Mini GP Adrie van der Poel - Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 1 18-11-2006 5
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 1 12-11-2006 1
4e Nationaal Veldritweekend Dordrecht - Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 04-11-2006 4
Regio Veldritwedstrijden voor de Jeugd Jeugd Cat. 1 28-10-2006 5
Jeugd Selectie Wedstrijd : 11e GP ‘t Veerhuis i.s.m. Autobedrijf Yerseke Jeugd Cat. 1 14-10-2006 4

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.