Mitchell Simons

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 23-06-2013 25
Jeugdronde Moerdijk Jeugd Cat. 6 02-06-2013 18
10e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 05-05-2013 24
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 6 30-04-2013 39
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 21-04-2013 30
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 6 14-04-2013 32
criterium Steenbergen Jeugd Cat. 6 07-04-2013 25
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 30-03-2013 25
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 5 09-09-2012 32
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 26-08-2012 36
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 01-07-2012 37
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 17-06-2012 44
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 26-05-2012 26
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 5 13-05-2012 29
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 5 30-04-2012 40
District Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 5 21-04-2012 17
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 5 15-04-2012 24
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 5 09-04-2012 32
Jeugdronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 07-04-2012 24
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 01-04-2012 31
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 4 11-09-2011 33
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 21-08-2011 43
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 4 10-07-2011 25
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 03-07-2011 54
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 26-06-2011 27
st Linie Crossers Jeugd Cat. 4 19-06-2011 32
Jeugdronde "Acht van Huijbergen" Jeugd Cat. 4 05-06-2011 16
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 08-05-2011 31
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2011 32
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 17-04-2011 21
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 09-04-2011 24
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 03-04-2011 28
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 4 23-10-2010 25
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 2 12-09-2010 7
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 05-09-2010 26
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 3 22-08-2010 43
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 27-06-2010 25
Wielerronde van Schoondijke Jeugd Cat. 3 26-06-2010 5
linie crossers Jeugd Cat. 3 20-06-2010 25
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd Cat. 3 13-06-2010 22
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 3 02-06-2010 18
4e Verti-advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 3 29-05-2010 26
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 3 23-05-2010 35
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 3 16-05-2010 26
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 3 30-04-2010 18
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 18-04-2010 17
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 3 11-04-2010 27
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 05-04-2010 27
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 3 28-03-2010 34
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 3 05-12-2009 28
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 3 31-10-2009 29
Klompenronde Jeugd Cat. 2 12-09-2009 21
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 06-09-2009 14
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 2 05-09-2009 19
Gedempte Haven Jeugd Cat. 2 23-08-2009 27
44e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 2 18-07-2009 11
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 05-07-2009 34
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 28-06-2009 27
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 2 21-06-2009 15
Gouda Jeugd Cat. 2 20-06-2009 22
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 2 06-06-2009 21
3e VERTI ADVIES 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 2 30-05-2009 21
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 2 27-05-2009 18
51 ste Rijk Zwaan wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 2 17-05-2009 13
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 09-05-2009 13
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 2 25-04-2009 25
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 2 13-04-2009 18
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 2 05-04-2009 15
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 2 04-01-2009 25
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 2 28-12-2008 18
Oliebollencross Jeugd Cat. 2 27-12-2008 25
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 14-09-2008 21
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 1 24-08-2008 21
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 1 29-06-2008 31
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 1 21-05-2008 19
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 1 06-04-2008 24

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.