Riny Pleij

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Johan Pluimers memorial Ronde van Enter, onderdeel VIRO-cup Amateurs 06-07-2019 16
Baggelhuizerplas MTB wedstrijden Tevens Districtskampioenschap Noord Masters (50+) 16-06-2019 4
District Kampioenschap Oost Masters 50+ 10-06-2019 28
DK Tijdrijden Oost Masters 30+ 28-05-2019 22
Zwiep Trek mtb cup Masters (50+) 12-05-2019 2
Koningscup Masters (50+) 28-04-2019 9
Ronde van Aalten Masters 50+ 14-04-2019 36
Grote prijs Kivada Masters (50+) 24-03-2019 12
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord en Oost Masters (50+) 27-10-2018 5
NLcup - Zwiep Trek mtb cup Masters (50+) 23-09-2018 13
Ronde van het Wilhelminapark (dag 2) Masters 50+ 01-07-2018 13
LJC & NLcup - Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Masters (50+) 17-06-2018 6
Nacht van Hengelo (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 01-06-2018 45
25ste NLcup - Heeswijk Masters (50+) 27-05-2018 9
District Kampioenschap Oost Masters 50+ 21-05-2018 20
Dwas duur Riessen Amateurs 11-05-2018 55
37e Wielerronde van Stokkum (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 06-05-2018 45
NLcup - Koningscup Havelte Masters (50+) 29-04-2018 5
TUWI Ronde van Aalten Masters 50+ 22-04-2018 17
NLcup - Grote prijs Kivada/ Olympia Masters (50+) 18-03-2018 5
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord/Oost Masters (50+) 04-11-2017 3
Nationale veldrit Almelo Masters (40+) 29-10-2017 19
De Bax ronde van Doetinchem Masters 40+ 13-08-2017 30
NL Cup - Stappenbelt Trophy Masters (50+) 02-07-2017 6
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Masters (50+) 18-06-2017 3
DK Tijdrijden Oost Masters 50+ 13-06-2017 7
NL Cup - MTB Cup Heeswijk Masters (50+) 28-05-2017 3
NL Cup - Wollebrand MTB wedstrijd Masters (50+) 14-05-2017 5
NL Cup - Koningscup Masters (50+) 30-04-2017 5
Benelux Cup kampioenschap - Paasbike (dag 1) Masters (50+) 16-04-2017 4
NL Cup - Zwiep Trek mtb cup Masters (50+) 02-04-2017 5
NL Cup - X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Masters (50+) 26-03-2017 6
NL Cup - Grote Prijs Kivada Wielersport Masters (50+) 19-03-2017 12
REGIO KAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN NOORD/OOST Masters 05-11-2016 8
Nationale veldrit Masters (40+) 30-10-2016 10
Jan van Schoot Wielerronde van Oldenzaal.VIRO CCT klassement (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 21-08-2016 59
De Bax ronde van Doetinchem Masters 40+ 14-08-2016 9
Ronde van Zutphen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-08-2016 23
Ronde van Enter. VIRO CCT klassement. (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 09-07-2016 42
Ronde van Elden (Arnhem-Zuid) Masters 50+ 19-06-2016 11
DK TIJDRIJDEN DISTRICT OOST Masters 50+ 14-06-2016 8
MTB Cup Heeswijk Masters (40+) 12-06-2016 21
Goossens Wielerronde van Exel Masters 50+ 05-06-2016 46
Koningscup Masters (40+) 24-04-2016 21
Zwiep Trek MTB Cup Masters (40+) 17-04-2016 19
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Masters (40+) 20-03-2016 28
Nationale veldrit Almelo Masters 01-11-2015 11
RABOBANK RK Veldrijden Noord-Oost Masters (50+) 31-10-2015 5
Rabobank Ronde van Borne (VIRO CCT) (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 27-08-2015 33
Ronde van Goor - Guus Caarels Wieler Memorial.(VIRO-CCT) (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 22-08-2015 45
Dwars deur Grolle Amateurs 16-08-2015 17
Jan van Schoot Ronde van Oldenzaal(VIRO CCT). (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 09-08-2015 58
Ronde van Zutphen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 05-08-2015 43
5e (Prof) Cityronde van Tiel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 02-08-2015 40
Katja Fascini Ronde van Stokkum (C)-Sportklasse/Masters 40+ 03-05-2015 31
Koningscup Masters (40+) 26-04-2015 20
Zwiep Trek MTB cup Masters (40+) 19-04-2015 12
Internationale Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 1) Masters (40+) 05-04-2015 16
35e Nationale Veldrit van Amersfoort Masters 06-12-2014 11
35e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Masters 16-11-2014 9
Nationale Veldrit Almelo Masters 02-11-2014 6
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord/Oost Masters (50+) 01-11-2014 2
Jan van Schoot Wielerrronde van Oldenzaal Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 10-08-2014 55
Rabo Ronde van Neede Amateurs 08-08-2014 23
Ronde van Zutphen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 06-08-2014 34
4e (Prof) Cityronde van Tiel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-08-2014 36
TUWI Ronde van Aalten Masters 50+ 18-05-2014 38
Katja Fascini ronde van Stokkum (C)-Sportklasse/Masters 40+ 04-05-2014 19
KOGA cup Masters (40+) 27-04-2014 14
Internationale 15e Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 1) Masters (40+) 20-04-2014 15
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Masters (40+) 23-03-2014 30
NK veldrijden Masters (50+) 11-01-2014 6
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord/Oost Masters 02-11-2013 29
Dwars deur Grolle Amateurs 17-08-2013 50
NK tijdrijden Masters Masters 40+ 11-08-2013 26
Rabo Ronde van Neede Amateurs 09-08-2013 20
Ronde van Zutphen Diverse Licentiecategorieen (B) 07-08-2013 18
Omloop van Dalen Amateurs 20-07-2013 24
15e Goossens Mountainbike Trophy 2013 Masters (40+) 26-05-2013 14
District Kampioenschap Oost Masters 40+ 20-05-2013 11
Koga cup (tevens DK MTB Noord) Masters (40+) 28-04-2013 16
17e Wollebrand MTB-wedstrijd Masters (40+) 21-04-2013 15
Noordelijke ATB Trophy Masters (40+) 07-04-2013 17
Baggelhuizerplas MTB Weekend Masters (40+) 03-03-2013 27
Regio Kampioenschap veldrijden Noord/Oost Masters 03-11-2012 9
Dwars deur Grolle Amateurs 18-08-2012 30
Ronde van Markelo Diverse Licentiecategorieen (B) 17-08-2012 15
Rabobank Ronde van Neede Amateurs 10-08-2012 21
Ronde van Zutphen Diverse Licentiecategorieen (B) 01-08-2012 15
Daags na de Tour Masters 40+ 23-07-2012 17
NK Mountainbike - Grote prijs Steenwijkerland Masters (40+) 21-07-2012 16
Bergrace MTB Events. Merida Holland MTB Cup Diverse Licentiecategorieen 01-07-2012 40
2e Snowworld MTB Wedstrijd (Topcompetitie) Masters (40+) 17-06-2012 15
Bergrace MTB Events. Merida Holland MTB Cup Diverse Licentiecategorieen 03-06-2012 41
Kasteelronde van Wijchen Diverse Licentiecategorieen (B) 27-05-2012 10
14e Goossens Merida Mountainbike Trophy 2012 Masters (40+) 20-05-2012 15
Stappenbelt Rabobank MTB Trophy 2012 Masters (40+) 06-05-2012 11
Seat Arend Benthem cup Masters (40+) 29-04-2012 6
16e Wollebrand MTB-wedstrijd Masters (40+) 22-04-2012 4
Internationale 13e Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike Nieuwkuijk Masters (40+) 09-04-2012 8
Noordelijke ATB Trophy Masters (40+) 01-04-2012 8
Bergrace MTB Events. Merida Holland MTB Cup Diverse Licentiecategorieen 25-03-2012 21
GP Kivada Wielersport/Focus Bikes Masters (40+) 11-03-2012 14
Baggelhuizerplas MTB Weekend Masters (40+) 04-03-2012 9
KNWU NK Veldrijden Masters 07-01-2012 16
10e Nationale Veldrit Almelo Masters 06-11-2011 4
RK veldrijden Noord en Oost Masters 29-10-2011 3
Grote Prijs Steenwijkerland Masters (40+) 28-08-2011 5
Ronde van Markelo Diverse Licentiecategorieen (B) 19-08-2011 14
Ronde van Dalen Amateurs 06-08-2011 49
Ronde van Zutphen Diverse Licentiecategorieen (B) 03-08-2011 15
(Prof) cityronde van Tiel Amateurs 31-07-2011 52
Bissingh Wielerronde Amateurs 13-07-2011 33
Ronde van Oldebroek Diverse Licentiecategorieen (B) 09-07-2011 34
Nissim Yabo Bike Trophy Masters (40+) 26-06-2011 12
Districts Kampioenschap tijdrijden Masters 40+ 07-06-2011 12
13e Goossens Merida Mountainbike Trophy 2011 Masters (40+) 22-05-2011 3
Stappenbelt Rabobank MTB Trophy Masters (40+) 15-05-2011 9
Seat Arend Benthem topcompetitie Masters (40+) 08-05-2011 11
Ronde van Almelo Masters 40+ 30-04-2011 15
Internationale 12e Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike Nieuwkuijk Masters (40+) 25-04-2011 7
Rabo Wielerronde van Hardenberg Masters 40+ 22-04-2011 27
Noordelijke ATB Trophy Masters (40+) 17-04-2011 5
15e Wollebrand Mountainbikewedstrijd Masters (40+) 10-04-2011 9
9e Nationale Veldrit te Almelo Masters 07-11-2010 10
Regiokampioenschappen Noord-Oost Masters 30-10-2010 4
Bergrace Off the Road Holland MTB Cup & NK MTB Studenten Masters (40+) 75 05-09-2010 4
ronde van Heino Diverse Licentiecategorieen 22-08-2010 13
36ste Daags na de Tour Amateurs B 26-07-2010 7
Nederlands Kampioenschap Mountainbike Masters (40+) 17-07-2010 12
ronde van Elden Amateurs B 20-06-2010 12
Nissim Yabo Bike Trophy Masters (40+) 13-06-2010 7
Bergrace Off the Road Masters (40+) 75 06-06-2010 5
12e Goossens Merida Mountainbike Trophy 2010 Masters (40+) 30-05-2010 3
Districts kampioenschappen Oost Masters 40+ 24-05-2010 13
Stappenbelt Rabobank MTB Trophy Masters (40+) 16-05-2010 9
Bergrace Off the Road Holland MTB Cup Masters (40+) 75 09-05-2010 2
31e KATJA-FASCINI Ronde van Stokkum Amateurs B 02-05-2010 7
Oranjeronde van Almelo Masters 40+ 30-04-2010 31
Seat Arend Benthem cup Masters (40+) 25-04-2010 14
Noordelijke ATB Trophy Masters (40+) 18-04-2010 19
Internationale 11e Rabobank - Bikecenter v. Tuyl Paasbike Nieuwkuijk Masters (40+) 05-04-2010 7
Bergrace Off the Road Holland MTB Cup Amateurs 75 28-03-2010 7
14e Wollebrand Mountainbike Wedstrijd Masters (40+) 21-03-2010 9
8e Nationale Veldrit te Almelo Masters 02-01-2010 15
Regio Kampioenschappen veldrijden Noord-Oost Masters 31-10-2009 9
Melbuul\'n Ronde van Borne Diverse Licentiecategorieen 27-08-2009 16
Dwars deur Grolle Masters 40+ 16-08-2009 37
31e Wielerronde van Vorden Diverse Licentiecategorieen 28-06-2009 16
11e Goossens Merida Mountainbike Trophy 2009 Masters (40+) 14-06-2009 18
2e Nationale Veldrit van Almelo Masters 26-10-2003 14

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.