Sharon Dommanschet

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
13de Techno Groep Profwielerronde van Etten-Leur (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 18-08-2019 10
Wielerronde van Steensel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 12-08-2019 16
64e Profronde van Zevenbergen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 11-08-2019 14
40e Draai van de Kaai (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 05-08-2019 16
Acht van Chaam (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 31-07-2019 33
62e Kermisronde van Duizel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 29-07-2019 37
56e Ronde van Honselersdijk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 04-07-2019 22
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen 29-06-2019 31
Luba Ladies Classic UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 22-06-2019 34
Wielerronde Riethoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 17-06-2019 14
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 16-06-2019 64
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-06-2019 43
CCM & CCV - Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-06-2019 55
DK Tijdrijden Zuid-West en Zuid-Oost Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 12-06-2019 5
RK Zuid (Vr./Nwl./Jun-Vr./Nwl-Ms.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-06-2019 10
64ste Ronde van ZEIST (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 02-06-2019 17
De Jumbo ronde van Papendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-06-2019 21
57e Ronde van Lekkerkerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 30-05-2019 29
10e Kasteelronde van Mill (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 26-05-2019 32
GP Groenen Groep voor vrouwen UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 18-05-2019 19
71ste wielerronde van Standdaarbuiten (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 05-05-2019 29
EPZ-Omloop van Borsele 2019 Tijdrijden Elite - Vrouwen Elite-Vrouwen 26-04-2019 48
Ronde van Waddinxveen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 22-04-2019 30
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 23-09-2018 21
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 23-09-2018 30
CCM & CCV - Finale Clubcompetitie Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-09-2018 25
CCV & KTJ - 8e klimomloop van Ulestraten Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-09-2018 40
5e Kermisronde van de Weebosch (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 01-09-2018 10
12de Techno Groep Profronde van Etten-Leur (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 19-08-2018 25
37e Wielerronde van Steensel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 13-08-2018 19
63e RABO Profronde van Zevenbergen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 12-08-2018 15
38e Profronde van Oostvoorne (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 09-08-2018 15
39e Amstel Draai van de Kaai (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 06-08-2018 14
Acht van Chaam (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 01-08-2018 35
61e Kermisronde van Duizel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 30-07-2018 28
Rabo Paardenmarktronde (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 25-07-2018 28
48e Ronde van Barendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 21-07-2018 19
57e Hoogvliet Wielerspektakel van Monster (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-07-2018 26
38e Wielerronde van Abbenbroek (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 14-07-2018 27
Kermisronde Bergeijk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 10-07-2018 16
52e Kermis Ronde van Luyksgestel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 25-06-2018 21
NK Weg Masters - Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 24-06-2018 18
Kermis wielerronde van Hapert (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 19-06-2018 14
Wielerronde van Riethoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 18-06-2018 23
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 17-06-2018 41
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-06-2018 45
Wielerweekend Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 16-06-2018 41
CCM & CCV - WADRO Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-06-2018 29
CCM & CCV - Parel van de Veluwe Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-06-2018 42
Kermisronde Westerhoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 26-05-2018 10
Regio Kampioenschap Zuid (Ma.-Vr.-El.-Be.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-05-2018 21
GP Groenen Groep voor vrouwen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 20-05-2018 10
TCV - 7-Dorpenomloop Aalburg Elite Women 12-05-2018 40
56e Ronde van Lekkerkerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 10-05-2018 25
NHC 1 - Grote Handbike, Dames en Meisjes wedstrijd Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-04-2018 38
52e Grote Ronde van Gerwen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 02-04-2018 18
17e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-03-2018 30
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-09-2017 24
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-09-2017 24
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 10-09-2017 52
Finale Clubcompetitie (Vrouwen) Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-09-2017 55
Ronde van de Weebosch (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 02-09-2017 14
Nacht van 's-Gravendeel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 18-08-2017 24
36e Wielerronde van Steensel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 14-08-2017 24
11de profronde Etten-Leur (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 13-08-2017 31
62e Raboprofronde van Zevenbergen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 06-08-2017 26
37e Profwielerronde van Oostvoorne (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 03-08-2017 33
38e Draai van de Kaai (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 31-07-2017 33
Acht van Chaam (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 26-07-2017 37
Kermisronde Bergeijk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 11-07-2017 17
Hart van Gilze (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-07-2017 21
36e wielerronde van Abbenbroek (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 08-07-2017 31
51e Kermisronde van Luyksgestel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 26-06-2017 30
Kermis wielerronde van Hapert (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 20-06-2017 17
Wielerronde van 't Ginneken Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-05-2017 18
55e Ronde van Lekkerkerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 25-05-2017 46
Ronde van Waddinxveen (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-04-2017 38
NHC 1 - Grote Handbike & Dames en Meisjes Wegwedstrijd Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 08-04-2017 42
RABOBANK Wielerronde van Oploo om de Gouden Helm trofee Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 02-04-2017 29
69 ronde van Oud-Vossemeer (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-03-2017 50
4e editie wielerronde Hart van Oosterhout Junior-Vrouwen 18-09-2016 19
Klompenronde Junior-Vrouwen 10-09-2016 25
36e Wielerronde van Abbenbroek Junior-Vrouwen 04-09-2016 24
25 e Ronde van Noordeloos (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 08-08-2016 36
61 Raboprofronde van Zevenbergen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 07-08-2016 22
51ste Ronde van Philippine Junior-Vrouwen 16-07-2016 5
83ste Wielerronde van Kruiningen Junior-Vrouwen 02-07-2016 5
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West en Zuid Oost Junior-Vrouwen 18-05-2016 9
Rabobank Kersencriterium-Regio Kampioenschap Zuid-Oost/Zuid-West/Limburg Junior-Vrouwen 16-05-2016 13
21e Draai rond de Kraai (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-05-2016 56
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 07-05-2016 49
68ste wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 01-05-2016 19
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 23-04-2016 35
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 22-04-2016 73
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Junior-Vrouwen 17-04-2016 14
Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 16-04-2016 41
13e jeugdronde van Gouda Junior-Vrouwen 02-04-2016 34
15e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 12-03-2016 66
Klompenronde Junior-Vrouwen 12-09-2015 9
Wielerronde van Abbenbroek Junior-Vrouwen 06-09-2015 17
54e Wielerdag van Monster Junior-Vrouwen 15-07-2015 16
Ronde van De Meern op het Lint (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 12-07-2015 27
40e Wielerronde van Maren-Kessel Junior-Vrouwen 11-07-2015 21
82ste Wielerronde van Kruiningen Junior-Vrouwen 04-07-2015 10
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Junior-Vrouwen 21-06-2015 29
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Junior-Vrouwen 30-05-2015 19
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-West Junior-Vrouwen 27-05-2015 6
DK Zuid-West (Jun. en Nwl.) & RK Zuid (Jun.Vr./Nwl.Vr./Beloften) Junior-Vrouwen 25-05-2015 19
Ronde van Moerdijk (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 24-05-2015 24
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junior-Vrouwen 17-05-2015 19
67ste wielerronde van Standdaarbuiten Junior-Vrouwen 03-05-2015 18
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 24-04-2015 77
Dames/Meisjes wedstrijd & NHC Grote Handbikeprijs Junior-Vrouwen 11-04-2015 13
4e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 28-09-2014 39
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 07-09-2014 17
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 06-07-2014 40
81ste Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 28-06-2014 5
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuweling-Meisjes 21-06-2014 50
RK en DK Zuid Nieuweling-Meisjes 09-06-2014 15
41e ronde van Schaijk Nieuweling-Meisjes 08-06-2014 23
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Nieuweling-Meisjes 18-05-2014 11
Wielerronde van Yerseke Nieuweling-Meisjes 03-05-2014 12
Ronde van het Maaskantje Nieuweling-Meisjes 20-04-2014 9
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 19-04-2014 41
Meisjes/Dames wedstrijd & NHC Grote Handbikeprijs Nieuweling-Meisjes 12-04-2014 21
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Nieuweling-Meisjes 06-04-2014 14
Veldrit van Albrandswaard Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 19-10-2013 36
Veldrit Grote Prijs van Brabant Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 12-10-2013 53
57e Ronde van de Molen / Hart van Oosterhout Nieuweling-Meisjes 22-09-2013 12
Wielerronde van Uden Diverse Licentiecategorieen (E) 15-09-2013 18
Damesronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 08-09-2013 18
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Nieuweling-Meisjes 24-07-2013 39
Bergcriterium Berg en Terblijt Nieuweling-Meisjes 21-07-2013 23
80ste Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 29-06-2013 22
Herkansing 63ste Ronde van Huijbergen Nieuweling-Meisjes 23-06-2013 37
Hart van Gilze Diverse Licentiecategorieen (E) 16-06-2013 34
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Nieuweling-Meisjes 01-06-2013 21
Regio Kampioenschap Zuid Nieuweling-Meisjes 20-05-2013 15
GP Groenen Groep voor Vrouwen Nieuweling-Meisjes 19-05-2013 12
Ronde van Yerseke Nieuweling-Meisjes 04-05-2013 8
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuweling-Meisjes 21-04-2013 20
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuweling-Meisjes 20-04-2013 17
Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Nieuweling-Meisjes 14-04-2013 26
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Nieuweling-Meisjes 07-04-2013 18
criterium Steenbergen Nieuweling-Meisjes 06-04-2013 15
D´n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 01-04-2013 20
65e Ronde van Oud Vossemeer Diverse Licentiecategorieen (E) 23-03-2013 20
12e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 16-03-2013 35
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Nederland Nieuweling-Meisjes 03-11-2012 13
10e Nationale veldrit van Dordrecht Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 30-09-2012 29
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 6 29-09-2012 18
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 6 15-09-2012 16
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 6 09-09-2012 20
Klompenronde Jeugd Cat. 6 08-09-2012 27
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 02-09-2012 22
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 26-08-2012 19
2e Jeugd Omloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 6 07-07-2012 20
41e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 04-07-2012 19
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 6 23-06-2012 20
3e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 6 16-06-2012 16
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 7 09-06-2012 18
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 02-06-2012 18
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 6 28-05-2012 22
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 6 26-05-2012 14
Marion Godde Meisjesronde Jeugd Cat. 7 20-05-2012 8
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 6 19-05-2012 11
Ronde van Schoondijke Jeugd Cat. 5 19-05-2012 36
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 6 13-05-2012 24
8e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 6 06-05-2012 20
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 6 30-04-2012 39
District Kampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 6 21-04-2012 16
Jeugdwedstrijd 8 van Huijbergen Jeugd Cat. 6 09-04-2012 26
Rabobank Jeugd Clubwedstrijd Jeugd Cat. 6 11-03-2012 15
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 05-11-2011 30
Baronie veldrit Breda Jeugd Cat. 6 22-10-2011 18
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 5 25-09-2011 22
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 5 18-09-2011 14
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 04-09-2011 21
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 03-09-2011 22
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 21-08-2011 17
Kermisronde Jeugd Cat. 5 19-08-2011 19
Dames en meisjesronde van Gouda Jeugd Cat. 6 14-08-2011 7
Amstel Kermiswielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 10-07-2011 17
40e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 06-07-2011 12
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 03-07-2011 31
2e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 5 18-06-2011 15
Jeugdronde "Acht van Huijbergen" Jeugd Cat. 5 05-06-2011 7
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 28-05-2011 8
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 6 22-05-2011 9
Afwachtingswedstrijd Zuidhollandse eilanden Tour Jeugd Cat. 5 21-05-2011 12
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 5 15-05-2011 12
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 5 08-05-2011 14
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2011 17
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 5 25-04-2011 20
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 16-04-2011 25
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 5 09-04-2011 21
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 03-04-2011 16
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 05-09-2010 20
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 4 22-08-2010 41
28e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 04-07-2010 15
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 27-06-2010 26
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 13-06-2010 20
Pack Solutions Omnium Breda Jeugd Cat. 4 02-06-2010 11
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 4 30-05-2010 7
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 4 16-05-2010 12
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 4 08-05-2010 13
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2010 17
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 18-04-2010 11
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 4 11-04-2010 16
6e Sirocco Jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 4 05-04-2010 18
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 4 28-03-2010 23
Rabobank Dorpenomloop Rucphen Jeugd Cat. 4 14-03-2010 14
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 27-09-2009 21
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 3 06-09-2009 17
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 3 05-09-2009 15
Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 23-08-2009 21
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 3 04-07-2009 12
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 28-06-2009 17
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 3 21-06-2009 13
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 4 13-06-2009 6
Jeugdronde Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 3 07-06-2009 10
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 3 27-05-2009 12
7e meisjesdag van de Merwelanden Jeugd Cat. 4 24-05-2009 9
5e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 3 13-04-2009 19
Warande Jeugdronde Oosterhout (NBr.) Jeugd Cat. 3 05-04-2009 14
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 14-09-2008 21
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 2 07-09-2008 13
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 2 30-08-2008 10
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 2 24-08-2008 14
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 2 29-06-2008 16
Jeugdronde van Huijbergen Jeugd Cat. 2 08-06-2008 10
Hans Buijsmantoernooi Jeugd Cat. 2 12-05-2008 11
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 2-2 meisjes 27-04-2008 4
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 2 06-04-2008 15
klimcriterium Calfven Jeugd Cat. 1 02-09-2007 11
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 1 19-08-2007 9
Ronde van de Baronie College Jeugd Cat. 1 01-07-2007 5
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 9 jaar 09-06-2007 11
Jeugd Selectie Wedstrijd : Acht van Huijbergen Jeugd Cat. 1 20-05-2007 9
Jeugdronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 1 09-04-2007 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.