Stef Lierop

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Zwiep Trek MTB Cup Nieuwelingen 17-04-2016 31
MPL Stappenbelt Trophy Nieuwelingen 28-03-2016 30
Baggelhuizerplas MTB Wedstrijd Nieuwelingen 14-06-2015 28
MTB Cup Heeswijk Nieuwelingen 31-05-2015 39
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Nieuwelingen 16-05-2015 48
Koningscup Nieuwelingen 26-04-2015 39
Zwiep Trek MTB cup Nieuwelingen 19-04-2015 37
Internationale Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 1) Nieuwelingen 05-04-2015 68
Rabobank NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 14-06-2014 26
Wielerronde van Yerseke Jeugd Cat. 7 03-05-2014 7
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 7 27-04-2014 19
41e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 7 20-04-2014 19
2de Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 7 13-04-2014 5
Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 7 05-04-2014 16
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 7 23-03-2014 42
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 09-03-2014 17
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 7 20-10-2013 7
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 6 15-09-2013 7
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 6 01-09-2013 27
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 6 18-08-2013 13
Kermisronde van Woensdrecht Jeugd Cat. 6 16-08-2013 5
40e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 6 30-06-2013 7
28e Rabobank Wielerronde van Liessel Jeugd Cat. 6 27-06-2013 6
Jeugdklassieker & Criterium Cycling/Tandems Argos Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 6 22-06-2013 7
Wieleronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 16-06-2013 12
Nk Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 09-06-2013 58
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 6 02-06-2013 8
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 6 26-05-2013 8
Ronde van de Reuver Jeugd Cat. 6 19-05-2013 3
Isaac Kleeberg Challenge Jeugd Cat. 6 18-05-2013 14
Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 6 12-05-2013 11
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 09-05-2013 14
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 05-05-2013 29
51e Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 6 30-04-2013 7
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint Michielsgestel Jeugd Cat. 6 28-04-2013 4
40e Jeugdwielerronde van Lieshout Jeugd Cat. 6 21-04-2013 10
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 20-04-2013 8
1ste Newlec Jeugdronde van Kessel Jeugd Cat. 6 14-04-2013 3
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Jeugd Cat. 6 07-04-2013 6
43ste jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 6 06-04-2013 14
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 01-04-2013 14
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 31-03-2013 5
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 16-03-2013 12
Warande Jeugdveldrit 2013 Jeugd Cat. 6 06-01-2013 24
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 09-12-2012 15
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 01-12-2012 27
Jeugdveldrit WV Schijndel Jeugd Cat. 6 24-11-2012 19
10e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 6 18-11-2012 16
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 6 10-11-2012 22
Wielerveldrit de Sumpel Almelo Jeugd Cat. 6 28-10-2012 19
Nationale veldwedstrijd Jeugd Cat. 6 21-10-2012 11
klimkoers Bocholtz Jeugd Cat. 5 30-09-2012 5
WK criterium Heerlen Jeugd Cat. 5 23-09-2012 10
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 5 16-09-2012 5
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 5 15-09-2012 9
Nationaal Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 5 09-09-2012 10
19e jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 5 02-09-2012 11
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 5 01-09-2012 24
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 5 26-08-2012 15
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 01-07-2012 4
27e Rabobank Wielerronde Jeugd Cat. 5 28-06-2012 6
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 5 23-06-2012 8
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 5 17-06-2012 10
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 09-06-2012 11
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 03-06-2012 6
20e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 5 02-06-2012 4
39e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 27-05-2012 7
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 5 26-05-2012 6
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 20-05-2012 7
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 5 17-05-2012 13
RABO Komtoer Jeugd Cat. 5 13-05-2012 5
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 06-05-2012 13
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 5 30-04-2012 9
Jeugdwielercriterium Eijsden Jeugd Cat. 5 29-04-2012 11
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 21-04-2012 4
39e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 15-04-2012 18
16e Rabobank Paasronde van Tiel Jeugd Cat. 5 08-04-2012 7
Omloop van Grevenbicht Jeugd Cat. 5 01-04-2012 7
Jeugdronde van dommelen Jeugd Cat. 5 25-03-2012 8
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 21-01-2012 23
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 5 14-01-2012 26
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 5 08-01-2012 23
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 07-01-2012 16
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 5 28-12-2011 22
Oliebollencross Jeugd Cat. 5 17-12-2011 13
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 5 10-12-2011 15
32e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 04-12-2011 17
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 03-12-2011 17
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 27-11-2011 42
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 5 26-11-2011 19
2e Betuwe strand race Jeugd Cat. 5 20-11-2011 13
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 5 19-11-2011 24
Nationale veldrijwedstrijd jeugd Jeugd Cat. 5 13-11-2011 16
10e Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 5 06-11-2011 14
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 30-10-2011 21
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 5 23-10-2011 16
Baronie veldrit Breda Jeugd Cat. 5 22-10-2011 21
Rabobank Cyclocross van Lierop Jeugd Cat. 5 15-10-2011 19
42 ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 4 18-09-2011 16
jeugdtijdrit Jeugd Cat. 4 10-09-2011 16
18e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 4 04-09-2011 11
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 4 28-08-2011 34
1ste jeugdomloop Maren-Kessel Jeugd Cat. 4 09-07-2011 14
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 03-07-2011 17
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 4 12-06-2011 15
19e RABOBANK Jeugdwielerwedstrijd van de Reeshof Jeugd Cat. 4 04-06-2011 6
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 4 02-06-2011 7
5e Verti Advies 7 Dorpenomloop Aalburg Jeugd Cat. 4 28-05-2011 9
Rabo Jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 4 22-05-2011 14
RABO Komtoer Moergestel Jeugd Cat. 4 15-05-2011 12
Ronde van de Boschweg Jeugd Cat. 4 08-05-2011 13
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 01-05-2011 19
Jeugd Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 4 30-04-2011 12
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 4 25-04-2011 18
38e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 17-04-2011 14
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 4 Jongens 03-04-2011 6
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 16-01-2011 17
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 4 15-01-2011 18
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 09-01-2011 15
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 02-01-2011 17
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 29-12-2010 15
Oliebollencross Jeugd Cat. 4 18-12-2010 16
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 4 12-12-2010 15
31e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 05-12-2010 13
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 04-12-2010 15
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 27-11-2010 14
1e Betuwe strand race Jeugd Cat. 4 21-11-2010 11
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 4 20-11-2010 15
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 14-11-2010 15
9e Nationale Veldrit te Almelo Jeugd Cat. 4 07-11-2010 15
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 06-11-2010 17
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 4 31-10-2010 20
Baronie Jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 4 23-10-2010 19
1e spartaan veldrit Jeugd Cat. 4 16-10-2010 11
D´n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 4 09-10-2010 25
Rabobank Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 3 26-09-2010 14
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 3 19-09-2010 15
Neptunus Ronde van Neer Jeugd Cat. 3 12-09-2010 13
17e Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 3 05-09-2010 10
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 3 29-08-2010 19
37e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 3 04-07-2010 10
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 27-06-2010 18
Rabo Komtoer Jeugd Cat. 3 20-06-2010 15
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 3 13-06-2010 33
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 06-06-2010 13
17e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 05-06-2010 14
Rabo jeugdwielerronde van Someren Jeugd Cat. 3 30-05-2010 22
Baanomnium Jeugd Cat. 3 24-05-2010 12
Ronde Van Velden Jeugd Cat. 3 16-05-2010 11
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 3 13-05-2010 19
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 02-05-2010 21
Kasseien Criterium van Eijsden Jeugd Cat. 3 25-04-2010 14
2e Bulsink b.v. Jeugdronde De Heuvelen Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 24-04-2010 14
37e JEUGDRONDE LIESHOUT Jeugd Cat. 3 18-04-2010 18
D'n Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 3 11-04-2010 35
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 3 04-04-2010 15
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 3 27-03-2010 28
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 10-01-2010 19
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 19-12-2009 17
Rabobank Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 3 13-12-2009 23
Pietencross Jeugd Cat. 3 29-11-2009 19
5e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 3 22-11-2009 19
Jeugdcross R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 3 15-11-2009 18
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 3 08-11-2009 19

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.