Iwan Bourgonje

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TC - 40e Nationale Veldrit van Amersfoort Masters (40+) 07-12-2019 34
RK Veldrijden Zuid-Nederland 40e BAVARIA VELDRIT LIESHOUT Masters (40+) 17-11-2019 19
Nationale veldrit (tevens RK Noord/Oost) Master 40+ 03-11-2019 9
Nationale veldrit (tevens RK Noord/Oost) Masters (40+) 03-11-2019 13
1e Van Den Akker Aqua Service veldrit Heeswijk-Dinther Masters (40+) 27-10-2019 17
4e Veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Masters (40+) 06-10-2019 16
Veldrit van Montfoort Masters (40+) 05-10-2019 14
2e Kleeberg Cross Mechelen Masters (40+) 01-09-2019 14
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) - Snowworld Zoetermeer Masters (40+) 24-08-2019 12
Nederlands Kampioenschap Mountainbike XCO (dag 1) Masters (40+) 20-07-2019 9
Ronde van Epe Sportklasse 11-07-2019 24
3 Nations Cup - Bar End Trophy Masters (40+) 07-07-2019 17
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) Masters (40+) 22-06-2019 8
Baggelhuizerplas MTB wedstrijden Tevens Districtskampioenschap Noord Masters (40+) 16-06-2019 6
District Kampioenschap Oost Masters 40+ 10-06-2019 14
Goossens Wielerronde van Exel Sportklasse 02-06-2019 11
40e Wielerronde van Vorden Masters 40+ 26-05-2019 23
Zwiep Trek mtb cup Masters (40+) 12-05-2019 7
38e Wielerronde van Stokkum Sportklasse 05-05-2019 47
Koningscup Masters (40+) 28-04-2019 9
Grote prijs Kivada Masters (40+) 24-03-2019 13
NK Veldrijden Masters 40+ 12-01-2019 18
SPECIALIZED Veldrit 's-Heerenberg Masters (40+) 06-01-2019 11
TC (alle categorie├źn) - 16e Kasteelcross Vorden Masters (40+) 30-12-2018 29
Kerstcross Norg Masters (40+) 26-12-2018 16
26e Veldrit van Woerden Masters (40+) 22-12-2018 25
39e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Masters (40+) 18-11-2018 21
Nationale veldrit Almelo Masters (40+) 28-10-2018 12
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord en Oost Masters (40+) 27-10-2018 6
3e Veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Masters (40+) 07-10-2018 17
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Masters (40+) 30-09-2018 23
Locatus Nederlands Kampioenschap XCO - dag 1 Masters (40+) 21-07-2018 13
3 Nations Cup Spaarnwoude (N-dag 1) - C2 Masters (40+) 23-06-2018 15
LJC & NLcup - Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Masters (40+) 17-06-2018 13
Goossens Wielerronde van Exel (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 03-06-2018 34
25ste NLcup - Heeswijk Masters (40+) 27-05-2018 18
NLcup - Koningscup Havelte Masters (40+) 29-04-2018 16
NLcup - Wollebrand Masters (40+) 01-04-2018 12
SPECIALIZED Veldrit 's-Heerenberg Masters (40+) 28-01-2018 11
KNWU NK Veldrijden 2017-2018 Masters 40+ 13-01-2018 17
Specialized Veldrit om de Nevelhorst Masters (40+) 07-01-2018 15
3e Bereveldrit van Benschop Masters (40+) 29-12-2017 14
Cyclo Cross Norg Masters (40+) 26-12-2017 17
Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 2 Masters (40+) 24-12-2017 24
Nationale veldrit van Wierden Masters (40+) 17-12-2017 15
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Masters (40+) 03-12-2017 11
38e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Masters (40+) 19-11-2017 21
11Bergen VELDRITTEN 2017 Masters (40+) 11-11-2017 25
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord/Oost Masters (40+) 04-11-2017 8
Nationale veldrit Almelo Masters (40+) 29-10-2017 16
6e Nationale veldrit van Rhenen Masters (40+) 21-10-2017 21
2e veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Masters (40+) 08-10-2017 11
9e Veldrit van Montfoort Masters (40+) 07-10-2017 30
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Masters (40+) 24-09-2017 24
Ronde van Epe Sportklasse 06-07-2017 22
NL Cup - Stappenbelt Trophy Masters (40+) 02-07-2017 12
NL Cup & LJC Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Masters (40+) 18-06-2017 9
Specialized wielerronde van Didam Sportklasse 14-06-2017 17
District Kampioenschap Oost Masters 40+ 05-06-2017 19
Goossens Wielerronde van Exel (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 28-05-2017 36
42e Rabobank Ronde van Wichmond Masters 40+ 20-05-2017 31
36e Wielerronde van Stokkum (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 07-05-2017 25
NL Cup - Koningscup Masters (40+) 30-04-2017 17
Rabobank wielerronde van Heerde (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 29-04-2017 49
NL Cup - Grote Prijs Kivada Wielersport Masters (40+) 19-03-2017 32
Specialized Veldrit om de Nevelhorst Masters (40+) 14-01-2017 21
TC 6 - 14e Rabobank Kasteelcross Vorden Masters (40+) 28-12-2016 17
Veldrit Norg Masters (40+) 26-12-2016 18
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Masters (40+) 18-12-2016 16
TC 5 - Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Masters (40+) 11-12-2016 12
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Masters (40+) 04-12-2016 11
37e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Masters (40+) 20-11-2016 14
11Bergen VELDRITTEN 2016 Masters (40+) 12-11-2016 13
REGIO KAMPIOENSCHAP VELDRIJDEN NOORD/OOST Masters 05-11-2016 8
Veldrit van Harderwijk Masters (40+) 22-10-2016 14
1e veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Masters (40+) 09-10-2016 7
8e Veldrit van Montfoort Masters (40+) 01-10-2016 11
TC 1 - 5e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Masters (40+) 25-09-2016 24
Hoppenbrouwers NK MTB 2016, dag 1 Masters (40+) 16-07-2016 25
Baggelhuizerplas MTB Masters (40+) 19-06-2016 16
MTB Cup Heeswijk Masters (40+) 12-06-2016 19
Montferland MTB Cross Country powered by Specialized Masters (40+) 04-06-2016 8
Koningscup Masters (40+) 24-04-2016 27
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Masters (40+) 20-03-2016 23
Sportlandgoed cyclocross Masters 17-01-2016 19
Rabobank Grand Prix Groenendaal Masters 03-01-2016 33
23e Veldrit van Woerden Masters 19-12-2015 22
Specialized Veldrit om de Nevelhorst Masters (40+) 05-12-2015 21
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op NK parkoers 2016) Masters (40+) 29-11-2015 23
36e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Masters 15-11-2015 26
11BERGEN VELDRITTEN 2015 Masters 08-11-2015 31
Nationale veldrit Almelo Masters 01-11-2015 21
1e Beneluxcup Landgraaf - dag 1 Masters (40+) 22-08-2015 16
Baggelhuizerplas MTB Wedstrijd Masters (40+) 14-06-2015 20
MTB Cup Heeswijk Masters (40+) 31-05-2015 28
Koningscup Masters (40+) 26-04-2015 36
Grote prijs Kivada wielersport Specialized Masters (40+) 22-03-2015 30
Nationale Veldrit Almelo Masters 02-11-2014 20
Specialized NK Mountainbike Masters (40+) 12-07-2014 15
3e Topcompetitie Mountainbike Masters (40+) 05-07-2014 14
MTB Trophy Sittard-Geleen Masters (40+) 29-06-2014 12
Baggelhuizerplas MTB Wedstrijd Masters (40+) 15-06-2014 16
MTB CUP Heeswijk Masters (40+) 01-06-2014 25
11Bergen Cyclo & Veldrit Masters 09-11-2013 26
3 uursrace Van Werven Funklasse Heren 05-10-2013 8
MTB Trophy Steenwijkerland Masters (40+) 13-07-2013 8
Aia Software KNWU NK Mountainbike Masters (40+) 06-07-2013 15
MTB CUP Heeswijk Masters (40+) 02-06-2013 11
15e Goossens Mountainbike Trophy 2013 Masters (40+) 26-05-2013 8
Stappenbelt Rabobank MTB Trophy 2013 (dag 1) Masters (40+) 11-05-2013 20
Koga cup (tevens DK MTB Noord) Masters (40+) 28-04-2013 10
17e Wollebrand MTB-wedstrijd Masters (40+) 21-04-2013 16
Internationale 14e Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike (dag 2) Masters (40+) 01-04-2013 28
GP Kivada wielersport Focus bikes Masters (40+) 10-03-2013 22
Baggelhuizerplas MTB Weekend Masters (40+) 03-03-2013 17
Bergrace MTB Events. Merida Holland MTB Cup Diverse Licentiecategorieen 02-09-2012 49
Bergrace MTB Events. Merida Holland MTB Cup Diverse Licentiecategorieen 01-07-2012 37
14e Goossens Merida Mountainbike Trophy 2012 Masters (40+) 20-05-2012 37
Bikers MTB Cup Masters (30+) 11-09-2011 14
Grote Prijs Steenwijkerland Masters (30+) 28-08-2011 20
1e Snowworld MTB wedstrijd Masters (30+) 21-08-2011 13
Nissim Yabo Bike Trophy Masters (30+) 26-06-2011 23
13e Goossens Merida Mountainbike Trophy 2011 Masters (30+) 22-05-2011 17
Stappenbelt Rabobank MTB Trophy Masters (30+) 15-05-2011 24
Seat Arend Benthem topcompetitie Masters (30+) 08-05-2011 18
Internationale 12e Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike Nieuwkuijk Masters (30+) 25-04-2011 31
15e Wollebrand Mountainbikewedstrijd Masters (30+) 10-04-2011 29
Bikers MTB Cup Masters (30+) 12-09-2010 18
Bergrace Off the Road Holland MTB Cup & NK MTB Studenten Masters (30+) 75 05-09-2010 6
Nissim Yabo Bike Trophy Masters (30+) 13-06-2010 29
Stappenbelt Rabobank MTB Trophy Masters (30+) 16-05-2010 38
Noordelijke ATB Trophy Masters (30+) 18-04-2010 29
Internationale 11e Rabobank - Bikecenter v. Tuyl Paasbike Nieuwkuijk Masters (30+) 05-04-2010 36
Bergrace Off the Road Holland MTB Cup Masters (30+) 75 28-03-2010 12
14e Wollebrand Mountainbike Wedstrijd Masters (30+) 21-03-2010 33
GP KIVADA WIELERSPORT- FOCUS bikes om de gouden valhelm Masters (30+) 14-03-2010 39
Bikers - Giant MTB Cup Masters (30+) 13-09-2009 19
Landelijke MTB Jeugdwedstrijd + Open klasse (Nationaal B) Diverse Licentiecategorieen 05-09-2009 6
MTB Steenwijk Masters (30+) 30-08-2009 13
NK MTB Masters (30+) 18-07-2009 31
Nissim Yabo Bike Trophy Masters (30+) 21-06-2009 27
11e Goossens Merida Mountainbike Trophy 2009 Masters (30+) 14-06-2009 25
Stappenbelt MTB Trophy - LJC & Merida Benelux Cup Masters (30+) 17-05-2009 48
Seat Arend Benthem Cup Masters (30+) 26-04-2009 30
7de OWC MTB CUP (Merida Benelux Cup) Masters (30+) 19-04-2009 49
10e Rabobank - Bikecenter van Tuyl Paasbike Masters (30+) 13-04-2009 42
13e Wollebrand Mountainbikewedstrijd Masters (30+) 15-03-2009 46
Benelux Kampioenschap Masters (30+) 29-06-2008 60
Nissim Yabo Bike Trophy Masters (30+) 22-06-2008 36
6de OWC MTB CUP Masters (30+) 13-04-2008 44
12e Wollebrand mountainbikewedstrijd Masters (30+) 16-03-2008 34
GP Kivada Wielersport Specialized om de Gouden Valhelm Masters (30+) 09-03-2008 44
9e Goossens Merida Mountainbike Trophy Masters (30+) 16-09-2007 27
PRO MTB Benelux Cup Masters (30+) 02-09-2007 36
Mountainbikewedstrijd Kuinre Masters (30+) 26-08-2007 29
NK Mountainbike Margraten Masters (30+) 21-07-2007 26
PRO MTB Benelux Cup Masters (30+) 03-06-2007 49
PRO MTB Benelux Cup Stappenbelt Rabobank MTB Trophy Masters (30+) 20-05-2007 52
Mitsubishi-cup Masters (30+) 29-04-2007 34
PRO MTB Benelux Cup 5e OWC MTB Cup Masters (30+) 15-04-2007 64
8e Rabo Bikecenter Van Tuyl Paasbike Masters (30+) 09-04-2007 67
11e Wollebrand Mountainbike wedstrijd Masters (30+) 25-03-2007 33
Grote Prijs Kivada Wielersport specialized Masters (30+) 11-03-2007 53
Finale Dyka Pro Beneluxcup Masters (30+) 01-10-2006 26
8e Goossens Merida Mountainbike Trophy Masters (30+) 03-09-2006 25
Benelux Competitie - Malmedy (B) Masters (30+) 09-07-2006 56
Benelux Kampioenschap Masters (30+) 01-07-2006 37
9e MTB weekend Rijswijk Masters (30+) 25-06-2006 27
Stappenbelt Rabobank MTB Trophy Masters (30+) 28-05-2006 33
3e MTB Cup Jo Spierings Masters (30+) 07-05-2006 40
DYKA - PRO MTB Topcompetitie Masters (30+) 30-04-2006 51
4e OWC MTB Cup - PRO MTB Topcompetitie Masters (30+) 23-04-2006 75
7e Rabo Bikecenter Van Tuyl Paasbike Masters (30+) 17-04-2006 55
Grote Prijs Kivada Wielersport om de Gouden Valhelm Masters (30+) 12-03-2006 51

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.