Bart Nap

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
69 e Ronde van Ochten Sportklasse 20-07-2019 10
Wielerronde Scherpenzeel Sportklasse 06-07-2019 9
Nacht van de Waarderpolder Sportklasse 22-06-2019 36
4e Bereveldrit van Benschop Amateurs/Sportklasse 29-12-2018 43
10e Veldrit van Montfoort Amateurs/Sportklasse 06-10-2018 33
AGU Omloop Haarlemmerliede & Spaarnwoude Amateurs/Sportklasse 30-09-2018 27
NK Tijdrijden Masters - Ronde van Bemmel (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 16-09-2018 30
Ronde van Voorhout (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 15-09-2018 15
Ronde van Krimpen (B)-Amateurs/Sportklasse 12-09-2018 19
Omloop van de Bollenstreek Sportklasse 09-09-2018 13
100ste GS van den IJssel Ster van Berkel (B)-Amateurs/Sportklasse 08-09-2018 22
Ronde van Sint Pancras Sportklasse 01-09-2018 18
Excelsiors Wielerdag (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 26-08-2018 5
Ronde van Oudewater (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 25-08-2018 14
Rabo Paardenmarktronde Sportklasse 25-07-2018 13
ENRA Wielerronde van de Bakkerstraat Sportklasse 22-07-2018 18
68e Ronde van OCHTEN (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 21-07-2018 20
Ronde van het Wilhelminapark (dag 2) Sportklasse 01-07-2018 3
44e Wielerronde van Nispen (B)-Amateurs/Sportklasse 30-06-2018 29
Ronde van Warmenhuizen (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 24-06-2018 3
Nacht van de Waarderpolder Sportklasse 23-06-2018 5
Ronde van Maassluis (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 19-06-2018 10
9e Kasteelronde van Mill Sportklasse 17-06-2018 10
45 e Ronde van Groot Ammers Sportklasse 16-06-2018 15
Goossens Wielerronde van Exel (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 03-06-2018 14
Ronde van Kortenhoef (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 27-05-2018 2
52e Van der Veldt Ronde van Nes a.d. Amstel (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 25-05-2018 20
District Kampioenschap Midden Sportklasse 21-05-2018 10
48e Maartensdijkse Acht (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 19-05-2018 14
2e Ronde van Woerden (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 13-05-2018 6
23 e Draai rond de Kraai Sportklasse 12-05-2018 22
56e Ronde van Lekkerkerk (B)-Amateurs/Sportklasse 10-05-2018 44
37e Wielerronde van Stokkum (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 06-05-2018 14
Bevrijdingsronde van Rijswijk Sportklasse 05-05-2018 14
Grote Ronde van 's-Gravendeel Sportklasse 27-04-2018 19
Omloop van Hierden Sportklasse 21-04-2018 15
Grote Prijs Koppert Biological Systems Sportklasse 18-04-2018 11
45 e Ronde van Lexmond Sportklasse 14-04-2018 49
62e Ronde van Werkendam (B)-Amateurs/Sportklasse 02-04-2018 57
55e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Sportklasse 17-09-2017 4
Amateurronde van Hasselt (B)-Amateurs/Sportklasse 16-09-2017 7
Ronde Van Noordwijk Sportklasse 02-09-2017 12
Excelsiors Wielerdag Sportklasse 27-08-2017 17
Ronde van Oudewater (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 26-08-2017 25
48e Ronde van Heerhugowaard Sportklasse 20-08-2017 7
Ronde van Enter (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 08-07-2017 3
Ronde van Warmenhuizen Sportklasse 25-06-2017 14
35e Ronde van Sliedrecht (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 24-06-2017 19
36e Ronde van Zoeterwoude (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 18-06-2017 26
Specialized wielerronde van Didam Sportklasse 14-06-2017 13
42e Ronde van Groot Ammers (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 10-06-2017 5
District Kampioenschap Midden Amateurs/Sportklasse 05-06-2017 11
De Wageningse Wielermuur (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 03-06-2017 51
Van Spengen Ronde van Hilversum (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 21-05-2017 22
47e Maartensdijkse Acht (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 20-05-2017 29
Ronde van Woerden (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 14-05-2017 68
22e Draai rond de Kraai Sportklasse 13-05-2017 13
36e Wielerronde van Stokkum (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 07-05-2017 5
Bevrijdingsronde van Rijswijk (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 05-05-2017 19
Omloop van het Munnikenland Sportklasse 22-04-2017 16
61e Ronde van Werkendam (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 17-04-2017 79
Kampioenschap van Hoorn (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 02-04-2017 11
Voorjaarsreeks 2017 district Midden Diverse Licentiecategorieen 05-02-2017 16
Voorjaarsreeks 2017 district Midden Diverse Licentiecategorieen 05-02-2017 20
RK Veldrijden Midden/Noord-Holland/Zuid-Holland Amateurs/Sportklasse 05-11-2016 44
16e Kiremko Nacht van Woerden Amateurs/Sportklasse 25-10-2016 53
8e Veldrit van Montfoort Amateurs/Sportklasse 01-10-2016 40
13e Ronde van Ameide (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 17-09-2016 29
Amateurronde van Hasselt (B)-Amateurs/Sportklasse 10-09-2016 25
Excelsiors Wielerdag Sportklasse 28-08-2016 11
Ronde van Oudewater (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 27-08-2016 35
Rond Om De Graaf Sportklasse 13-08-2016 18
46e Wielerronde van Barendrecht (C)-Sportklasse/Masters 40+ 02-07-2016 23
34e Ronde van Sliedrecht (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 25-06-2016 33
35e Ronde van Zoeterwoude (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 19-06-2016 37
42e Ronde van Groot Ammers Sportklasse 11-06-2016 11
De 32ste Wageningse Wielermuur Sportklasse 04-06-2016 35
Ronde van Rijssen Sportklasse 28-05-2016 22
54e Ronde van Lekkerkerk (B)-Amateurs/Sportklasse 05-05-2016 67
Omloop van het Munnikenland Sportklasse 23-04-2016 26
43e Ronde van lexmond (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 09-04-2016 55
Rabobank Kampioenschap van Hoorn (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-04-2016 15
60e Ronde van Werkendam (B)-Amateurs/Sportklasse 28-03-2016 45
1e Bereveldrit van Benschop Amateurs/Sportklasse 30-12-2015 34
RABOBANK VELDRIT VAN BOXTEL Amateurs/Sportklasse 20-12-2015 31
Janet Memorial Veldrit van Hilversum Amateurs/Sportklasse 21-11-2015 53
DK Veldrijden MIDDEN Amateurs/Sportklasse 31-10-2015 22
Veldrit van Harderwijk Amateurs/Sportklasse 24-10-2015 44
15e Kiremko Nacht van Woerden Amateurs/Sportklasse 20-10-2015 42
7e Veldrit van Montfoort Amateurs/Sportklasse 03-10-2015 48
12 e Ronde van Ameide (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 19-09-2015 52
Ronde van Voorhout (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 12-09-2015 26
77e Ronde van Dordrecht om de Grote Prijs Piet Kloens Sportklasse 05-09-2015 16
Ronde van Oudewater (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 29-08-2015 37
Rabobank Wielerronde Edam-Volendam (C)-Sportklasse/Masters 40+ 27-06-2015 15
41 e Ronde van Groot Ammers (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 13-06-2015 28
Wielerronde van Didam op Stelten Sportklasse 06-06-2015 4
Ronde van Steenwijkerwold Sportklasse 30-05-2015 8
District Kampioenschap Midden op de weg Masters 30+ 25-05-2015 12
RONDE VAN RIJSSEN Sportklasse 16-05-2015 12
Blygold Wielerronde van Houten. (B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren 03-05-2015 45
Omloop van het Munnikenland Sportklasse 18-04-2015 31

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.