Ruben Kortleve

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
MTB Marathon Oldebroek Diverse Licentiecategorieen 21-09-2019 13
3 Nations Cup & LJC (cat 5-7) - Snowworld Zoetermeer Nieuwelingen 24-08-2019 11
European Junior Cycling Tour Assen Nieuwelingen 29-07-2019 43
Nederlands Kampioenschap Mountainbike XCO (dag 2) Nieuwelingen 21-07-2019 11
3 Nations Cup - Bar End Trophy Nieuwelingen 07-07-2019 16
NK Weg 15-18 jarigen & Elite ZC Nieuwelingen 23-06-2019 39
Baggelhuizerplas MTB wedstrijden Tevens Districtskampioenschap Noord Nieuwelingen 16-06-2019 7
DK noord Nieuwelingen 10-06-2019 7
KTJ & KTN - Omloop van de Maasvallei Nieuwelingen 01-06-2019 29
DK Tijdrijden Noord Nieuwelingen 22-05-2019 9
Omloop door het land van Bartje Nieuwelingen 18-05-2019 13
Zwiep Trek mtb cup Nieuwelingen 12-05-2019 10
Flevo tour Nieuwelingen 11-05-2019 31
KTJ & KTN - 9e Kleeberg Challenge Nieuwelingen 04-05-2019 44
Koningscup Nieuwelingen 28-04-2019 6
Koningsronde van Almelo Nieuwelingen 27-04-2019 10
Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 20-04-2019 39
Ronde van Aalten Nieuwelingen 14-04-2019 40
47e Omloop van Noordwest Overijssel Nieuwelingen 06-04-2019 18
Grote prijs Kivada Nieuwelingen 24-03-2019 13
NK Veldrijden Nieuwelingen 12-01-2019 37
SPECIALIZED Veldrit 's-Heerenberg Nieuwelingen 06-01-2019 16
26e Veldrit van Woerden Nieuwelingen 22-12-2018 38
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Nieuwelingen 25-11-2018 29
TC - Janet Memorial Veldrit Nieuwelingen 17-11-2018 27
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Nieuwelingen 14-10-2018 30
10e Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 06-10-2018 29
NLcup - Zwiep Trek mtb cup Nieuwelingen 23-09-2018 8
3 Nations Cup Finals - Watersley Sports and Talent Park (N-day 2) Sittard - C1 Nieuwelingen 16-09-2018 29
NLcup - X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Nieuwelingen 02-09-2018 14
3 Nations Cup (N-dag 1) Zoetermeer - C2 Nieuwelingen 25-08-2018 32
Locatus Nederlands Kampioenschap XCO - dag 2 Nieuwelingen 22-07-2018 13
Ronde van Twente Nieuwelingen 07-07-2018 81
3 Nations Cup Spaarnwoude (N-dag 1) - C2 Nieuwelingen 23-06-2018 28
LJC & NLcup - Baggelhuizerplas MTB wedstrijd Nieuwelingen 17-06-2018 12
25ste NLcup - Heeswijk Nieuwelingen 27-05-2018 19
Noord Drentse Dorpenomloop Nieuwelingen 26-05-2018 49
District Kampioenschap Noord Nieuwelingen 21-05-2018 19
Flevo tour Nieuwelingen 12-05-2018 43
NLcup - Koningscup Havelte Nieuwelingen 29-04-2018 14
TUWI Ronde van Aalten Nieuwelingen 22-04-2018 30
46e Omloop van Noord-West Overijssel Nieuwelingen 07-04-2018 52
NLcup - Wollebrand Nieuwelingen 01-04-2018 33
NLcup - Grote prijs Kivada/ Olympia Nieuwelingen 18-03-2018 25
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 30-09-2017 17
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 7 09-09-2017 15
Autotaalglas / De Jongens van Outdoor MTB-Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 7 02-09-2017 18
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 10-06-2017 56
LJC Mountainbike Noord-Holland Jeugd Cat. 7 03-06-2017 12
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 7 28-05-2017 6
LJC wedstrijd Jeugd Cat. 7 20-05-2017 10
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 7 13-05-2017 9
Jeugdronde van Eibergen Jeugd Cat. 7 07-05-2017 6
Rabo landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 29-04-2017 25
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 7 27-04-2017 16
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 7 22-04-2017 8
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 7 17-04-2017 7
LJC Discovery Landgraaf Jeugd Cat. 7 15-04-2017 14
Rabo Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 7 08-04-2017 3
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 7 02-04-2017 7
Zwiep trek mtb cup Jeugd Cat. 7 01-04-2017 18
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland Jeugd Cat. 7 25-03-2017 21
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 7 18-03-2017 23
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 7 11-03-2017 22
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 7 21-01-2017 29
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 7 10-12-2016 24
jeugdwedstrijden Sportlandgoed Cyclocross Zwartemeer Jeugd Cat. 7 03-12-2016 12
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 7 27-11-2016 14
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Jeugd Cat. 6 08-10-2016 13
NK MTB Jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 6 01-10-2016 27
L.J.C. Appelscha Jeugd Cat. 6 24-09-2016 15
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 6 17-09-2016 14
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 6 10-09-2016 9
NK Streetrace Diverse Licentiecategorieen 03-09-2016 10
Snowworld Pearl Izumi Cup Zoetermeer Jeugd (13-14 jr.) 27-08-2016 27
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 18
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 10-07-2016 27
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 6 25-06-2016 19
Baggelhuizerplas MTB Diverse Licentiecategorieen 18-06-2016 5
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 04-06-2016 20
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 6 29-05-2016 6
Landelijke mountainbike wedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 28-05-2016 14
jeugd moutainbike wedstrijd Jeugd Cat. 6 21-05-2016 13
Van Dijkbikes Jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 6 14-05-2016 5
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 01-05-2016 11
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 6 30-04-2016 8
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 6 27-04-2016 5
Rabo Landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 23-04-2016 11
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 6 17-04-2016 7
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 6 16-04-2016 20
LJC Sittard Jeugd Cat. 6 09-04-2016 13
Eierrace 2016 Jeugd Cat. 6 28-03-2016 6
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Burgh-Haamstede Jeugd Cat. 6 26-03-2016 26
LJC Berlicum Jeugd Cat. 6 19-03-2016 12
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 6 12-03-2016 19
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 6 23-01-2016 30
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 09-01-2016 32
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 6 20-12-2015 22
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 12-12-2015 25
Jeugdveldrit Appelscha (Kandidaat 2017 NK jeugd parcours) Jeugd Cat. 6 05-12-2015 9
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 6 28-11-2015 22
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 6 14-11-2015 26
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 6 08-11-2015 12
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 01-11-2015 23
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 25-10-2015 17
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 18-10-2015 17
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 6 17-10-2015 21
Bike2Build JMW Honselersdijk Jeugd Cat. 5 26-09-2015 18
Landelijke Jeugd Competitie MTB Jeugd Cat. 5 19-09-2015 14
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 5 12-09-2015 6
Districts Kampioenschap Jeugd Oost Jeugd Cat. 5 05-09-2015 3
Streetrace Havelte Kidsrace 02-09-2015 6
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 12-07-2015 20
Hamer Landelijke Jeugdwedstrijden MTB Apeldoorn Jeugd Cat. 5 27-06-2015 22
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 13-06-2015 14
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 5 07-06-2015 16
LJC Wijchen Jeugd Cat. 5 06-06-2015 12
LJC Jeugd Cat. 5 30-05-2015 19
Rabobank Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 5 23-05-2015 12
LJC MTB Trophy Sittard-Geleen (dag 1) Jeugd Cat. 5 16-05-2015 34
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 5 10-05-2015 7
LJW Mountainbike Noord Holland Jeugd Cat. 5 09-05-2015 18
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 5 02-05-2015 17
Rabo-jeugd Havelte Jeugd Cat. 5 25-04-2015 15
Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 5 19-04-2015 11
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Twente Jeugd Cat. 5 18-04-2015 16
Ronde van Borculo Jeugd Cat. 5 12-04-2015 6
Rabo Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 5 04-04-2015 10
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 28-03-2015 10
GR. Bikes Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 5 22-03-2015 7
LJC Berlicum Jeugd Cat. 5 21-03-2015 11
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 5 14-03-2015 12
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 17-01-2015 16
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 5 04-01-2015 25
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op mogelijk NK parkoers 2016) Jeugd Cat. 5 30-11-2014 18
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 23-11-2014 18
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 09-11-2014 15
Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 5 02-11-2014 22
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 19-10-2014 11
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 12-10-2014 11
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 4 13-09-2014 6
Rabobank NK Mountainbike Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 14-06-2014 10
3de Criterium Hoogezand Jeugd Cat. 4 25-05-2014 15
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 4 11-05-2014 19
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 4 26-04-2014 22
Jeugdwedstrijd Woonexpo Kapenga Jeugd Cat. 4 12-04-2014 17

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.