Jorn Beers

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 6 15-09-2019 18
Ronde van Villapark- NK jeugd 2020 parcours!! Jeugd Cat. 6 14-09-2019 33
Classic jeugd Bavelse Berg Jeugd Cat. 6 08-09-2019 37
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 18-08-2019 17
Wielerstimuleringsdagen Jeugd Cat. 6 14-07-2019 13
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 6 07-07-2019 18
Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 6 06-07-2019 6
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 6 30-06-2019 22
High Tech Crit festival Jeugd Cat. 6 23-06-2019 7
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 15-06-2019 45
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 08-06-2019 40
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 6 30-05-2019 14
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 6 18-05-2019 14
60e Ronde van Uden Jeugd Cat. 6 12-05-2019 9
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 6 11-05-2019 26
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 05-05-2019 22
Makelaardij Olav ronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 28-04-2019 16
D´n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 22-04-2019 15
46e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 21-04-2019 13
jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 6 14-04-2019 12
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 6 07-04-2019 16
Grote prijs van de Betuwe Jeugd Cat. 6 31-03-2019 22
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 6 24-03-2019 30
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 (13 jaar) 26-01-2019 32
Jeugdveldrit Surfplas Nijstad Jeugd Cat. 6 20-01-2019 21
Veldrit Uden Jeugd Cat. 6 13-01-2019 32
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 6 06-01-2019 19
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 6 05-01-2019 28
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 6 27-12-2018 23
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 6 22-12-2018 25
Jeugdcross Oploo Jeugd Cat. 6 16-12-2018 16
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 6 09-12-2018 16
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 6 08-12-2018 21
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 02-12-2018 32
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 24-11-2018 32
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 6 11-11-2018 17
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 03-11-2018 27
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 6 27-10-2018 20
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 6 20-10-2018 29
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 6 13-10-2018 35
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 5 16-09-2018 34
Ronde van Korvel Jeugd Cat. 5 09-09-2018 20
Vagtechniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 5 19-08-2018 11
KTN - Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 08-07-2018 27
45e Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 5 07-07-2018 11
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 5 01-07-2018 14
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 5 10-06-2018 19
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 5 02-06-2018 44
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 5 27-05-2018 14
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 5 21-05-2018 32
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 5 19-05-2018 12
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 5 13-05-2018 25
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 5 10-05-2018 22
Hel van Netersel Jeugd Cat. 5 06-05-2018 20
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 5 29-04-2018 28
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 5 27-04-2018 20
GP Cor Vriens Jeugd Cat. 5 22-04-2018 15
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 5 15-04-2018 29
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 5 08-04-2018 26
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 5 02-04-2018 22
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 5 25-03-2018 22
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 11-03-2018 29
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar) 27-01-2018 29
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 20-01-2018 29
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 5 13-01-2018 28
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 5 06-01-2018 30
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2017 27
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 5 23-12-2017 17
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 5 09-12-2017 21
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 5 03-12-2017 23
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 5 25-11-2017 28
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 5 11-11-2017 31
15e jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 04-11-2017 32
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 5 22-10-2017 30
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 5 14-10-2017 30
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 17-09-2017 46
Ronde van Korvel (Tilburg) Jeugd Cat. 4 10-09-2017 12
VAG techniek ronde van Nuenen Jeugd Cat. 4 20-08-2017 13
D'n Bergse wielerronde, Burgemeester van Erpstraat, Berghem Jeugd Cat. 4 02-07-2017 17
jeugdtijdrit Dommelen Jeugd Cat. 4 01-07-2017 9
Jeugdronde op de Heksenberg Jeugd Cat. 4 11-06-2017 10
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 4 25-05-2017 32
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 4 20-05-2017 19
Wielerronde van Uden Jeugd Cat. 4 14-05-2017 21
Hel van Netersel Jeugd Cat. 4 07-05-2017 23
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 4 27-04-2017 30
44e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 4 16-04-2017 19
5de Wielerweekend van Kessel (Peel en Maas) Jeugd Cat. 4 09-04-2017 14
Rabobank Jeugdwedstrijd Tilburg Jeugd Cat. 4 02-04-2017 22
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 19-03-2017 28
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 4 12-03-2017 21
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Jongens Cat. 4 21-01-2017 23
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 4 14-01-2017 28
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2016 16
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 4 27-12-2016 30
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 11-12-2016 19
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 4 10-12-2016 23
37e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 04-12-2016 19
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 4 26-11-2016 28
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 4 13-11-2016 27
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 4 08-10-2016 20
Ronde + Jeugdronde van Oosterhout (bij Nijmegen) Jeugd Cat. 3 25-09-2016 12
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 3 11-09-2016 27
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 10-07-2016 22
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 03-07-2016 7
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 26-06-2016 14
Rabo-Ronde van Someren Jeugd Cat. 3 19-06-2016 6
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 3 05-06-2016 8
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 3 04-06-2016 44
Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 3 22-05-2016 13
Hel van Netersel Jeugd Cat. 3 08-05-2016 9
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 3 05-05-2016 7
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 3 27-04-2016 16
43e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 3 17-04-2016 14
Jeugdronde Dommelen Jeugd Cat. 3 10-04-2016 15
24e Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 3 03-04-2016 12
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 28-03-2016 33
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 3 20-03-2016 16
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 13-03-2016 15
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Jongens Cat. 3 23-01-2016 18
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 16-01-2016 16
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-01-2016 23
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 3 02-01-2016 25
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2015 21
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 3 13-12-2015 11
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 3 12-12-2015 21
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 06-12-2015 16
Pietencross Jeugd Cat. 3 29-11-2015 16
Rabobank Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 3 15-11-2015 18
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 25-10-2015 18
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 3 24-10-2015 19
Van Zelst Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 2 06-09-2015 11
Wielerweekend Munstergeleen Jeugd Cat. 2 30-08-2015 14
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 2 23-08-2015 7
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 2 12-07-2015 21
14e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 28-06-2015 13
Rabobank Jeugdwielerwedstrijd Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 2 14-06-2015 10
NK Jeugd Weg Jeugd Jongens Cat. 2 07-06-2015 33
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 2 30-05-2015 6
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 2 14-05-2015 9
Jeugdronde van Brakel Jeugd Cat. 2 09-05-2015 13
Hel van Netersel Jeugd Cat. 2 03-05-2015 18
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 2 27-04-2015 12
Jeugd Wielerronde Reeshof Jeugd Cat. 2 19-04-2015 7
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 2 12-04-2015 12
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 2 06-04-2015 12
45e jeugdronde van Dommelen Jeugd Cat. 2 29-03-2015 16
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 22-03-2015 20
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 2 08-03-2015 16
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 2 24-01-2015 7
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 2 17-01-2015 18
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 10-01-2015 20
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 2 03-01-2015 14
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2014 16
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 2 13-12-2014 17
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 2 07-12-2014 15
30e Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 23-11-2014 15
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 2 16-11-2014 16
12e Jeugd Veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 01-11-2014 16
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 1 24-08-2014 13
afwachtingswedstrijden Acht van Bladel Jeugd Cat. 1 28-06-2014 5
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Jongens Cat. 1 08-06-2014 27
22e Rabobank Jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 1 01-06-2014 13
Rabobank Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 1 31-05-2014 6
Jan van Erp Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 1 29-05-2014 11
Rabobank Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 1 25-05-2014 8

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.