Carmen Veen

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
TC (Nw.-Nw.ms) - 8e Internationale Cyclocross Rucphen - G.P. Jansen & Van de Luijtgaarden Advocaten Nieuweling-Meisjes 26-01-2019 7
NK Veldrijden Nieuweling-Meisjes 12-01-2019 19
SPECIALIZED Veldrit 's-Heerenberg Nieuweling-Meisjes 06-01-2019 13
TC (alle categorieën) - 16e Kasteelcross Vorden Nieuweling-Meisjes 30-12-2018 7
Kerstcross Norg Nieuweling-Meisjes 26-12-2018 14
Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 2 Nieuweling-Meisjes 23-12-2018 7
26e Veldrit van Woerden Nieuweling-Meisjes 22-12-2018 3
Veldrit Wierden Nieuweling-Meisjes 16-12-2018 7
D´n Bergse wielerronde, veld Nieuweling-Meisjes 15-12-2018 3
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Nieuweling-Meisjes 09-12-2018 10
TC (m.u.v. Nw.) 39e Nationale Veldrit van Amersfoort Nieuweling-Meisjes 08-12-2018 7
TC - Beukers Autoschade Veldrit TWC de Kempen Nieuweling-Meisjes 25-11-2018 14
39e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Nieuweling-Meisjes 18-11-2018 3
TC - Janet Memorial Veldrit Nieuweling-Meisjes 17-11-2018 6
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Nieuweling-Meisjes 11-11-2018 3
TC - 7e Nationale Veldrit van Rhenen Nieuweling-Meisjes 10-11-2018 13
Nationale veldrit Almelo Nieuweling-Meisjes 28-10-2018 10
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord en Oost Nieuweling-Meisjes 27-10-2018 8
18e Kiremko Nacht van Woerden Nieuweling-Meisjes 23-10-2018 19
UiterwaardenCross Zaltbommel Nieuweling-Meisjes 20-10-2018 7
43e Internationale Telenet Superprestige Veldrit Gieten Nieuweling-Meisjes 14-10-2018 17
3e Veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Nieuweling-Meisjes 07-10-2018 4
10e Veldrit van Montfoort Nieuweling-Meisjes 06-10-2018 3
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Nieuweling-Meisjes 30-09-2018 16
X-TREME MTB Challenge Schouwen-Duiveland (LJC) Jeugd Cat. 6 01-09-2018 22
3 Nations Cup (N-dag 1) Zoetermeer - C2 Jeugd (13-14 jr.) 25-08-2018 20
Landelijke Jeugd MTB Wedstrijd Appelscha Jeugd Cat. 6 18-08-2018 23
39ste Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 6 14-07-2018 3
Bar End LJC Jeugd Cat. 6 07-07-2018 21
Jeugdwedstrijd Corpus den Hoorn NWVG Jeugd Cat. 6 01-07-2018 3
Jeugd ronde van Haarle Jeugd Cat. 6 30-06-2018 3
LJC Bergschenhoek DIRTY HILL Jeugd Cat. 6 23-06-2018 34
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 17-06-2018 18
Jeugdronde van Geldrop Jeugd Cat. 6 03-06-2018 10
DK Oost Jeugd in Hasselt, voor renners lid van club in Oost Jeugd Cat. 6 26-05-2018 11
Jeugdronde van Someren Jeugd Cat. 6 21-05-2018 14
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 6 19-05-2018 10
Jeugdronde van kampen Jeugd Cat. 6 12-05-2018 8
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 6 10-05-2018 9
Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 6 06-05-2018 3
Ronde van Villa Park Jeugd Cat. 6 28-04-2018 11
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 6 27-04-2018 4
Jeugdronde van Eibergen Jeugd Cat. 6 22-04-2018 1
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 6 21-04-2018 7
Jeugd-ronde van Gelderland Jeugd Cat. 6 15-04-2018 16
Rabobank Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 6 07-04-2018 16
Eierrace 2018 Jeugd Cat. 6 02-04-2018 11
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 6 31-03-2018 8
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar) 27-01-2018 5
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 6 13-01-2018 16
Warande jeugdveldrit Oosterhout Jeugd Cat. 6 06-01-2018 13
3e Bereveldrit van Benschop Jeugd Cat. 6 29-12-2017 9
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2017 19
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 6 10-12-2017 12
RABOBANK Jeugd veldrit Moergestel Jeugd Cat. 6 09-12-2017 21
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 6 03-12-2017 14
Cyclocross Sportlandgoed Zwartemeer Jeugd Cat. 6 02-12-2017 8
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 6 25-11-2017 17
Ritra Cargo Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 6 19-11-2017 5
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 6 18-11-2017 11
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 6 11-11-2017 17
Jeugdveldrit van Hilversum Jeugd Cat. 6 05-11-2017 10
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 6 29-10-2017 13
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen (Locatie jeugd NK 2018) Jeugd Cat. 6 22-10-2017 9
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 6 21-10-2017 13
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 6 14-10-2017 18
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 30-09-2017 4
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 5 16-09-2017 16
Landelijke Jeugdwedstrijd MTB Arkel Jeugd Cat. 5 09-09-2017 24
Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 5 02-09-2017 9
Meisjes jeugd en Dames Nwl/Jun omnium van Kampen Jeugd Cat. 5 26-08-2017 4
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 5 19-08-2017 3
Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 5 15-07-2017 2
Koga Noordelijke Wielercompetitie Jeugd Cat. 5 08-07-2017 3
Jeugdronde van Haarle Jeugd Cat. 5 01-07-2017 4
Ronde van de Maliebaan Jeugd Cat. 5 25-06-2017 3
Jeugdronde van Berkelland Jeugd Cat. 5 24-06-2017 6
Landelijk Jeugd Toernooi 2017 ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 6 18-06-2017 4
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 10-06-2017 32
Jeugdronde van geldrop Jeugd Cat. 5 04-06-2017 4
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 27-05-2017 14
Jeugdronde van Hilversum Jeugdfestijn (NK selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 5 21-05-2017 3
Ronde van Villapark te Nijverdal Jeugd Cat. 5 20-05-2017 7
Jeugdronde van Eibergen Jeugd Cat. 5 07-05-2017 8
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 5 29-04-2017 3
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 5 27-04-2017 11
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 5 22-04-2017 2
Eierrace 2017 Jeugd Cat. 5 17-04-2017 2
Jeugdronde en NK selectiewedstrijd Wheelerplanet HSV de Kampioen Jeugd Cat. 5 15-04-2017 3
Rabo Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 5 08-04-2017 8
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 5 02-04-2017 4
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 01-04-2017 2
LJC/ Grote prijs Kivada Jeugd Cat. 5 18-03-2017 21
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 5 11-03-2017 33
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar) 21-01-2017 10
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 11-12-2016 13
Nationale veldrit Jeugd Cat. 5 30-10-2016 26
GeldXpert Jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 5 23-10-2016 18
L.J.C. Appelscha Jeugd Cat. 4 24-09-2016 21
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 4 10-09-2016 6
65ste Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 4 20-08-2016 4
Ronde van Gramsbergen (Omloop Holheme) Jeugd Cat. 4 02-07-2016 2
Hamer LJC Mountainbike Kampioenschappen Jeugd Cat. 4 25-06-2016 20
4de RABO Jeugdronde Stadskanaal Jeugd Cat. 4 18-06-2016 6
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 4 29-05-2016 11
Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 4 28-05-2016 4
jeugd moutainbike wedstrijd Jeugd Cat. 4 21-05-2016 20
Rabobank Jeugdmeerdaagse Emmen Jeugd Cat. 4 05-05-2016 13
Novon Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 4 30-04-2016 5
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 4 27-04-2016 10
Rabo Landelijke jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 23-04-2016 11
Jeugdronde van Apeldoorn Jeugd Cat. 4 17-04-2016 10
Zwiep Trek MTB Cup Jeugd Cat. 4 16-04-2016 20
Rabo jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 4 09-04-2016 12
Intersport Jan Bols Jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 02-04-2016 2
Eierrace 2016 Jeugd Cat. 4 28-03-2016 7
LJC Berlicum Jeugd Cat. 4 19-03-2016 18
LJC Oldebroek Jeugd Cat. 4 12-03-2016 19
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 23-01-2016 8
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 4 02-01-2016 20
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 4 28-12-2015 15
Rabobank Veldcross Oploo Jeugd Cat. 4 20-12-2015 13
23e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 19-12-2015 12
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 4 13-12-2015 8
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 4 12-12-2015 15
Jeugdveldrit Appelscha (Kandidaat 2017 NK jeugd parcours) Jeugd Cat. 4 05-12-2015 11
Pietencross Jeugd Cat. 4 29-11-2015 16
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 4 28-11-2015 14
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 4 14-11-2015 19
NATIONALE DE BOER DIER EN RUITER JEUGDVELDRIT Jeugd Cat. 4 08-11-2015 21
Nationale veldrit Almelo Jeugd Cat. 4 01-11-2015 15
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 4 18-10-2015 7
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 4 17-10-2015 11
ZWOLSE 1000 meter TIJDRIT Jeugd Cat. 3 16-10-2015 3
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 3 12-09-2015 5
Districts Kampioenschap Jeugd Oost Jeugd Cat. 3 05-09-2015 1
Landelijke Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 3 30-08-2015 14
VAG Techniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 3 23-08-2015 7
Jeugdronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 3 22-08-2015 2
Ronde van de Westereen Jeugd Cat. 3 15-08-2015 6
65e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 3 05-07-2015 4
Hamer Landelijke Jeugdwedstrijden MTB Apeldoorn Jeugd Cat. 3 27-06-2015 13
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 3 21-06-2015 7
NK Mountainbike Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 13-06-2015 7
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 07-06-2015 15
LJC Jeugd Cat. 3 30-05-2015 18
Rabobank Jeugdronde van Assen Jeugd Cat. 3 23-05-2015 6
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 3 14-05-2015 7
Hotel Wesseling jeugdronde van Dwingeloo Jeugd Cat. 3 10-05-2015 3
Jeugd Ronde van Enter Jeugd Cat. 3 09-05-2015 13
MCO Lente Trophy Jeugd Cat. 3 02-05-2015 18
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 3 27-04-2015 3
Rabo-jeugd Havelte Jeugd Cat. 3 25-04-2015 18
Jeugdronde van Gelderland Jeugd Cat. 3 19-04-2015 7
Jeugd Mountainbike Wedstrijd Twente Jeugd Cat. 3 18-04-2015 20
Ronde van Borculo Jeugd Cat. 3 12-04-2015 9
Jeugdwedstrijd Woonexpo Kapenga Jeugd Cat. 3 11-04-2015 5
Eierrace Jeugd Cat. 3 06-04-2015 4
Rabo Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 3 04-04-2015 3
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 3 28-03-2015 1
GR. Bikes Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 3 22-03-2015 2
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 17-01-2015 1
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd en Prominenten Jeugd Cat. 3 04-01-2015 8
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2014 11
22e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 20-12-2014 9
Rabobank Weekend cyclocross Jeugd Cat. 3 13-12-2014 10
35e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 07-12-2014 8
cyclocrosswedstrijd Hellendoorn (op mogelijk NK parkoers 2016) Jeugd Cat. 3 30-11-2014 10
Jeugdveldrit Eerde Jeugd Cat. 3 22-11-2014 5
12e Rabobank Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 16-11-2014 12
De Boer Dier en Ruiter Jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 09-11-2014 5
Nationale Veldrit Almelo Jeugd Cat. 3 02-11-2014 8
Bergse wielerronde Jeugd Cat. 3 25-10-2014 11
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 3 19-10-2014 7
BIKES4YOU jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 3 18-10-2014 5
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 3 12-10-2014 12
Nationaal Jeugd tournooi Amersfoort Jeugd Cat. 2 20-09-2014 1
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 2 13-09-2014 1
Jeugdronde Veendam Jeugd Cat. 2 07-09-2014 1
RABO Jeugdronde van Almelo Jeugd Cat. 2 06-09-2014 1
Jeugdronde van Midden-Nederland Jeugd Cat. 2 31-08-2014 2
VanDijkBikes jeugdronde van Kampen Jeugd Cat. 2 30-08-2014 3
Vagtechnieck Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 2 24-08-2014 6
Jeugdronde van Gramsbergen Jeugd Cat. 2 16-08-2014 2
64e Albert Heijn Ger Koopman Ronde van Driel Jeugd Cat. 2 06-07-2014 2
Jeugdronde van Oldeholtpade (was eerst Wolvega) Jeugd Cat. 2 29-06-2014 3
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 2 22-06-2014 4
Amstel wielerronde van Erp Jeugd Cat. 2 15-06-2014 9
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 08-06-2014 11
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 2 29-05-2014 5
Ronde van Nijverdal-Villapark Jeugd Cat. 2 24-05-2014 10
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 18-05-2014 4
8e Jeugdronde van Uithoorn (selectiewedsrtijd NK) Jeugd Cat. 2 11-05-2014 6
Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 2 10-05-2014 3
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 2 03-05-2014 4
Koningsronde van Beilen Jeugd Cat. 2 26-04-2014 7
Eierrace Jeugd Cat. 2 21-04-2014 4
Jeugdronde van Gelderland 2014 Jeugd Cat. 2 20-04-2014 3
Jeugdwedstrijd Woonexpo Kapenga Jeugd Cat. 2 12-04-2014 7
SteRN jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 2 06-04-2014 1
Jeugdronde van Zwolle Jeugd Cat. 2 05-04-2014 8
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 2 29-03-2014 3
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 04-01-2014 9
Nationale veldrit Jeugd Cat. 2 03-11-2013 8
GeldXpert jeugdveldrit van Hoogeveen Jeugd Cat. 2 20-10-2013 5
Jeugdronde van Hasselt Jeugd Cat. 1 14-09-2013 6
Rabo Jeugd Ronde van Almelo Jeugd Cat. 1 07-09-2013 8
VanDijkBikes Jeugdronde Jeugd Cat. 1 31-08-2013 7
Vagtechniek Ronde van Nuenen Jeugd Cat. 1 25-08-2013 12
63e Albert Heijn Theo Driessen Ronde van Driel Jeugd Cat. 1 07-07-2013 9
Wieleronde van Wolvega Jeugd Cat. 1 30-06-2013 7
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 1 23-06-2013 5
Ronde van Gramsbergen (omloop Holtheme) Jeugd Cat. 1 15-06-2013 3
Nk Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 09-06-2013 20
Amstel Wielerronde van Erp Jeugd Cat. 1 02-06-2013 4
Jeugdronde van Enter Jeugd Cat. 1 01-06-2013 10
Rabobank Ronde van Assen Jeugd Cat. 1 25-05-2013 7
7e Jeugdronde van Uithoorn. Jeugd Cat. 1 19-05-2013 2
Ronde van Elim Jeugd Cat. 1 18-05-2013 11
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 1 09-05-2013 9
Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 1 05-05-2013 6
Jeugdronde van Oldenzaal Jeugd Cat. 1 04-05-2013 8
Koninginneronde van Beilen Jeugd Cat. 1 30-04-2013 11
Jeugdwielerronde van Zwolle Jeugd Cat. 1 20-04-2013 11
Jeugd-Ronde van Gelderland Jeugd Cat. 1 14-04-2013 7
Jeugdronde van Doetinchem Jeugd Cat. 1 07-04-2013 8
Eierrace Jeugd Cat. 1 01-04-2013 11
Intersport Jan Bols jeugdronde van Hoogeveen Jeugd Cat. 1 30-03-2013 11