Oscar Wijk

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Ronde van de Achterhoek Elite-Mannen/Beloften 18-08-2019 30
U23 RS - Hel van Voerendaal Beloften 04-08-2019 43
Acht van Chaam Elite-Mannen/Beloften 31-07-2019 2
62e Kermisronde van Duizel Elite-Mannen/Beloften 29-07-2019 8
70e Ronde van Poeldijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 28-07-2019 4
Paardenmarktronde Alblasserdam (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 24-07-2019 16
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 29-06-2019 40
District Kampioenschap NH (Nwl-Jun-Elite-Beloften) Beloften 10-06-2019 3
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften Eindklassement 09-06-2019 20
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften 09-06-2019 133
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften 08-06-2019 21
TCM - 73e Beemster kaas Profronde van Noord-Holland Elite-Mannen/Beloften 08-06-2019 52
TCM - Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 02-06-2019 54
CCM - ZHE Tour Elite-Mannen/Beloften 18-05-2019 36
PWZ Zuidenveldtour M_ELITE 11-05-2019 45
TCM - 4e Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 05-05-2019 26
72e Wielerronde van Oud Gastel Elite-Mannen/Beloften 14-04-2019 8
Wielerdag Huijbergen 2019 Elite-Mannen/Beloften 24-03-2019 4
71e Ronde van Oud-Vossemeer Elite-Mannen/Beloften 16-03-2019 5
TCM - 59ste Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 23-02-2019 35
Tacx Pro Classic/Ronde van Zeeland & NK Wattmeister M_ELITE 13-10-2018 36
Ronde van Midden-Brabant Elite-Mannen/Beloften 30-09-2018 31
Olympia's Tour Under 23 16-09-2018 48
Olympia's Tour Under 23 Eindklassement 16-09-2018 27
Olympia's Tour Under 23 15-09-2018 56
Olympia's Tour Under 23 15-09-2018 50
Olympia's Tour Under 23 14-09-2018 18
Olympia's Tour Under 23 13-09-2018 25
Olympia's Tour Under 23 12-09-2018 14
Olympia's Tour Under 23 11-09-2018 24
58e Ronde van Heemskerk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-09-2018 27
62ste Ronde van Midden Nederland M_ELITE 26-08-2018 35
Veenendaal Veenendaal Classic M_ELITE 22-08-2018 22
Ronde van de Achterhoek Elite-Mannen/Beloften 19-08-2018 21
46e Editie Profronde Westland Professionals 02-08-2018 32
Acht van Chaam Elite-Mannen/Beloften 01-08-2018 29
Daags na de Tour Professionals 30-07-2018 24
TCM - Klimtijdrit Vaals Elite-Mannen/Beloften 04-07-2018 37
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 30-06-2018 3
TCM - Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 03-06-2018 23
DK NH (El.-Be.Jun.) & RK NH-ZH-Midden (Vr.-Jun.Vr.-Nwl.Ms) Beloften 21-05-2018 9
TCM - 70e Simac Omloop der Kempen Elite-Mannen/Beloften 20-05-2018 72
52e Grote Ronde van Gerwen Elite-Mannen/Beloften 02-04-2018 5
Wielerdag Huijbergen 2018 Elite-Mannen/Beloften 25-03-2018 21
KTN - 60e ronde van Woensdrecht Elite-Mannen/Beloften 18-03-2018 8
42ste Rabobank Dorpenomloop Rucphen M_ELITE 11-03-2018 84
Hel van Voerendaal Elite-Mannen/Beloften 13-08-2017 11
Ronde van Beverwijk (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 09-08-2017 16
45e Ronde van Oostzaan (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 06-08-2017 1
60e Kermisronde van Duizel Elite-Mannen/Beloften 31-07-2017 2
45e Wateringse Wielerdag Profronde Westland (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 27-07-2017 5
Acht van Chaam Elite-Mannen/Beloften 26-07-2017 1
47e Ronde van Barendrecht (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 22-07-2017 5
Nutrition Company bergomloop ( Simpelveld) Elite-Mannen/Beloften 16-07-2017 11
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals Beloften 24-06-2017 28
Acht van Noordenveld (Junioren & Nieuwelingen geannuleerd) Elite-Mannen/Beloften 11-06-2017 23
61e Pinkster Drie Ronde van Krommenie (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 06-06-2017 10
DK Noord-Holland (El./Be./Ju.) Beloften 05-06-2017 2
Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 04-06-2017 17
Omloop van Wervershoof (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 28-05-2017 8
37e Omloop Hoeksche Waard Elite-Mannen/Beloften 27-05-2017 28
71ste Profronde van Noord-Holland M_ELITE 14-05-2017 51
2e Ton Dolmans Trofee Elite-Mannen/Beloften 23-04-2017 27
70e Ronde van Oud Gastel Elite-Mannen/Beloften 09-04-2017 3
Regiokampioenschap van de Zaanstreek Diverse Licentiecategorieen 26-03-2017 11
Omloop van de Houtse Linies Elite-Mannen/Beloften 19-03-2017 33
57ste Craft Ster van Zwolle Elite-Mannen/Beloften 04-03-2017 36
Olympia's Tour Under 23 02-10-2016 52
Olympia's Tour Under 23 Eindklassement 02-10-2016 49
Olympia's Tour Under 23 01-10-2016 34
Olympia's Tour Under 23 30-09-2016 43
Olympia's Tour Under 23 29-09-2016 72
Olympia's Tour Under 23 29-09-2016 35
Olympia's Tour Under 23 28-09-2016 81
4e editie wielerronde Hart van Oosterhout Elite-Mannen/Beloften 18-09-2016 6
Rabobank Amersfoort 18e Groeistad Klassieker Elite-Mannen/Beloften 17-09-2016 44
HLB van Daal Eurode Omloop Elite-Mannen/Beloften 11-09-2016 50
Ronde van St. Pancras (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 03-09-2016 12
44e Ronde van Oostzaan (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 07-08-2016 3
Hel van Voerendaal Elite-Mannen/Beloften 06-08-2016 53
44e Wateringse Wielerdag (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 28-07-2016 23
Acht van Chaam Elite-Mannen/Beloften 27-07-2016 14
Omloop van Nijeveen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 22-07-2016 16
Klimtijdrit Camerig Vaals Elite-Mannen/Beloften 29-06-2016 40
NK Weg Beloften & Vrouwen & Professionals & Elite ZC Beloften 24-06-2016 17
52ste Wielerronde van Rijsenhout - De Grote Drieluik HSC de Bataaf (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 09-06-2016 18
Ronde van Limburg Elite-Mannen/Beloften 05-06-2016 79
60e Pinkster Drie Ronde van Krommenie (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 17-05-2016 19
DK NH (El.-Bel.-Jun.) & RK Vrouwen NH+ZH Beloften 16-05-2016 1
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden NH/ZH Vrouwen Beloften 11-05-2016 11
53 e Oranje Ronde van Enkhuizen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 27-04-2016 26
43e Ronde van lexmond Elite-Mannen/Beloften 09-04-2016 11
Ronde van Sint Pancras Junioren 12-09-2015 2
Klimtijdrit voor de Topcompetitie Junioren 01-07-2015 6
Wielerronde van Nieuw-Vennep ("Grote Drieluik DE BATAAF") Junioren 28-06-2015 1
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Junioren 24-06-2015 17
Ronde van Uitgeest Junioren 21-06-2015 7
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Junioren 20-06-2015 47
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junioren 13-06-2015 16
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junioren 13-06-2015 16
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junioren 13-06-2015 11
DK Tijdrijden Noord-Holland Junioren 28-05-2015 5
District Kampioenschap Noord-Holland Junioren 25-05-2015 14
Zuiderzeeronde Junioren 11-04-2015 17
42ste Ronde van het Lage Land Junioren 22-03-2015 10
Ronde van Sint Pancras Junioren 13-09-2014 9
19de Kleine Omloop van de Veenkoloniƫn Junioren 06-09-2014 50
Ronde van Beverwijk Junioren 17-08-2014 9
Pure Energie Tour R v T Junioren 16-08-2014 7
Ronde van Nootdorp Junioren 07-08-2014 4
35e Draai van de Kaai Junioren 04-08-2014 33
51e Ronde van Hoogkarspel Junioren 06-07-2014 3
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Junioren 21-06-2014 34
DK Noord-Holland (El./Bel./Am./Jun.) & RK Noord-Holland/Zuid-Holland (Vr./Jun.Vr./Nwl.Vr) Junioren 09-06-2014 11
Ronde van Warnsveld Junioren 07-06-2014 15
50e Landal Omloop door Het Land van Bartje Junioren 24-05-2014 16
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden (Vrouwen) NH+ZH Junioren 21-05-2014 14
KogaRonde van Zuid Oost Friesland Junioren 17-05-2014 41
Flevonice Zuiderzeeronde Junioren 12-04-2014 20
Afwachtingswedstrijd Volta Limburg Classic Junioren 05-04-2014 20
64ste Ronde van Huijbergen Junioren 23-03-2014 20
D&D Jeugdronde van Molenberg Nieuwelingen 22-09-2013 14
Rabo Wielerronde van Purmerend Diverse Licentiecategorieen (C) 15-09-2013 8
Ronde van Sint Pancras Nieuwelingen 14-09-2013 7
60e Ronde van Hank Nieuwelingen 08-09-2013 2
18de Kleine Omloop van de Veenkoloniƫn Nieuwelingen 07-09-2013 72
Rooth Wielersport Ronde van Hilversum Nieuwelingen 01-09-2013 1
Klimcriterium Wielersport Math Salden Nieuwelingen 31-08-2013 19
Ronde van Ransdaal Nieuwelingen 28-07-2013 15
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Nieuwelingen 24-07-2013 45
52e Wielerdag van Monster Nieuwelingen 17-07-2013 25
Rabobank wielerronde van Hoogeveen Nieuwelingen 13-07-2013 23
28e Ronde van Kwintsheul Nieuwelingen 11-07-2013 28
Pijl van Heerlerheide Nieuwelingen 09-06-2013 13
Amstel Wielerronde van Erp Nieuwelingen 02-06-2013 23
7e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Nieuwelingen 25-05-2013 34
District Kampioenschap Noord-Holland Nieuwelingen 20-05-2013 17
Isaac Kleeberg Challenge Nieuwelingen 18-05-2013 14
Ronde van het Maaskantje Nieuwelingen 21-04-2013 16
34e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 20-04-2013 7
Flevonice Zuiderzeeronde Nieuwelingen 13-04-2013 28
2e AURORA jeugdomloop van Grevenbicht (L) Nieuwelingen 07-04-2013 14
41e Rabo Omloop NoordWest Overijssel Nieuwelingen 06-04-2013 44
Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 17-03-2013 22
klimkoers Bocholtz Nieuwelingen 30-09-2012 7
Ronde van Lisse Nieuwelingen 23-09-2012 15
Wielerronde van Uden Nieuwelingen 15-09-2012 31
Ronde van Uithoorn Nieuwelingen 09-09-2012 25
Ronde van Sint Pancras Nieuwelingen 08-09-2012 23
Wielerronde van Hilversum Nieuwelingen 02-09-2012 23
17de Kleine Omloop van de Veenkolonien Nieuwelingen 01-09-2012 41
Klimomloop Wielersport Math Salden Nieuwelingen 25-08-2012 8
63e Ronde van Poeldijk Nieuwelingen 22-07-2012 15
51e Wielerdag van Monster Nieuwelingen 18-07-2012 24
Ronde van Wolvega Nieuwelingen 01-07-2012 25
Ronde van Warmenhuizen Nieuwelingen 24-06-2012 30
CSgroep Bergcriterium Brunssum Nieuwelingen 17-06-2012 27
Rabobankwielerronde Hartje Hoorn Nieuwelingen 03-06-2012 14
Ronde van de Kerspelen Nieuwelingen 02-06-2012 35
DK Noord-Holland (Nwl./Masters 30+ 40+ 50+ 60+) Nieuwelingen 28-05-2012 14
6e Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg Nieuwelingen 26-05-2012 55
58e Oranjeronde van Amsterdam Nieuwelingen 30-04-2012 54
6e Wim Hendriks Trofee voor nieuwelingen Nieuwelingen 28-04-2012 68
33e Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuwelingen 21-04-2012 45
Omloop Lek en IJssel Nieuwelingen 14-04-2012 91
46e Grote Ronde van Gerwen Nieuwelingen 09-04-2012 42
40e RABO Omloop Noord West Overijssel Nieuwelingen 31-03-2012 70
49e Flevotour Nieuwelingen 24-03-2012 65
31e MEEUS RACE Nieuwelingen 18-03-2012 51
39e Kermis Wielerronde van Assendelft Jeugd Cat. 7 01-10-2011 10
Klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 7 25-09-2011 18
10e Rabo Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 18-09-2011 12
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 7 17-09-2011 18
5de Open Friese Jeugd Kampioenschappen Jeugd Cat. 7 11-09-2011 10
jeugdtijdrit Jeugd Cat. 7 10-09-2011 14
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 03-09-2011 11
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 27-08-2011 12
60e Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 7 20-08-2011 10
32e Ronde van Kloosterburen Jeugd Cat. 7 16-07-2011 11
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 7 03-07-2011 6
Landelijk Jeugd Toernooi Jeugd Cat. 7 26-06-2011 12
Klimcriterium van Ulestraten Jeugd Cat. 7 19-06-2011 16
Nederlands Kampioenschap Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 7 12-06-2011 32
Rabobank Jeugdmeerdaagse Jeugd Cat. 7 02-06-2011 23
DK Noord-Holland Jeugd Jeugd Cat. 7 28-05-2011 8
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 22-05-2011 10
Jeugdronde van Uithoorn Jeugd Cat. 7 15-05-2011 13
7e Sirocco jeugdronde van Hoogerheide Jeugd Cat. 7 08-05-2011 16
Jeugdronde van Raalte Jeugd Cat. 7 01-05-2011 7
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 23-04-2011 25
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 7 17-04-2011 12
Rabobank Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 7 03-04-2011 10
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 6 26-09-2010 17
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 6 19-09-2010 18
Rabo jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 05-09-2010 16
37e ronde van Schaijk Jeugd Cat. 6 04-07-2010 23
Broekhoff international Fireworks jeugd Omnium Jeugd Cat. 6 27-06-2010 15
Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 6 20-06-2010 16
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 6 13-06-2010 42
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 05-06-2010 5
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 30-05-2010 7
Jeugdtoernooi - Distriktkampioenschap Jeugd Cat. 6 22-05-2010 12
Jeugdronde Amersfoort Jeugd Cat. 6 08-05-2010 9
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 24-04-2010 18
Jeugdtoernooi West-Frisia Jeugd Cat. 6 18-04-2010 10
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 6 04-04-2010 10
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 6 28-03-2010 28
Afwachtingswedstrijd Jeugd Jeugd Cat. 6 20-03-2010 9
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 27-09-2009 8
Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 5 20-09-2009 4
Klompenronde Jeugd Cat. 5 12-09-2009 19
Jeugdwielerrondevan Bussum Jeugd Cat. 5 23-08-2009 7
Ronde van De Westereen Jeugd Cat. 5 15-08-2009 14
36e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 19-07-2009 24
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 05-07-2009 25
NK Weg Jeugd Jeugd-Jongens Cat. 5 13-06-2009 44
Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 06-06-2009 7
Jubileum Jeugdtoernooi HRTC Jeugd Cat. 5 24-05-2009 15
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 17-05-2009 17
Districtskampioenschap Jeugd Jeugd Cat. 5 10-05-2009 12
DOK Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 5 19-04-2009 10
DTS Jeugdtoernooi Selectiewedstrijd Jeugd Cat. 5 13-04-2009 11
Kampioenschap van Hoorn Jeugd Cat. 5 05-04-2009 9
DTS Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 28-09-2008 17
Broekhoff International Fireworks Jeugdomnium Jeugd Cat. 4 22-06-2008 19
OLYMPIAS Landelijke Jeugd Wedstrijd Jeugd Cat. 4 15-06-2008 18

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.