Tony Reijtenbagh

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
NK Veldrijden Amateurs/Sportklasse 12-01-2019 42
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 1 Amateurs/Sportklasse 05-01-2019 32
4e Bereveldrit van Benschop Amateurs/Sportklasse 29-12-2018 30
Kerstcross Norg Amateurs/Sportklasse 26-12-2018 39
Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 2 Amateurs/Sportklasse 23-12-2018 28
TC (m.u.v. Nw.ms) - Grote prijs Destil Amateurs/Sportklasse 09-12-2018 22
TC (m.u.v. Nw.) 39e Nationale Veldrit van Amersfoort Amateurs/Sportklasse 08-12-2018 21
Veldrit van Oudewater Amateurs/Sportklasse 24-11-2018 16
TC - Janet Memorial Veldrit Amateurs/Sportklasse 17-11-2018 34
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Amateurs/Sportklasse 11-11-2018 21
Regio Kampioenschap Veldrijden Zuid Holland-Noord Holland - Midden Holland Amateurs/Sportklasse 27-10-2018 27
Veldrit van Albrandswaard Amateurs/Sportklasse 13-10-2018 27
10e Veldrit van Montfoort Amateurs/Sportklasse 06-10-2018 36
TC - 9e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Amateurs/Sportklasse 30-09-2018 35
Wielerronde van Zuidland Elite-Mannen/Beloften 25-08-2018 17
44e Ronde van De Lier (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-08-2018 53
38e Wielerronde van Abbenbroek (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 14-07-2018 55
CCM - Omloop der Zevenheuvelen Elite-Mannen/Beloften 08-07-2018 108
85ste Wielerronde van Kruiningen (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 30-06-2018 32
de Jumbo Ronde van Papendrecht (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 02-06-2018 53
DK Tijdrijden Zuid Holland Beloften 23-05-2018 10
District Kampioenschap Zuid-Holland Beloften 21-05-2018 24
CCM - Zuid-hollandse Eilanden Tour Elite-Mannen/Beloften 12-05-2018 108
NHC 2 - 70ste Wielerronde van Standdaarbuiten Elite-Mannen/Beloften 06-05-2018 30
Grote Ronde van 's-Gravendeel Elite-Mannen/Beloften 27-04-2018 33
Grote Prijs Koppert Biological Systems (A1)-Elite-Mannen/Beloften/Amateurs 18-04-2018 65
Wielerdag Huijbergen 2018 Elite-Mannen/Beloften 25-03-2018 35
19e Farm Frites & CCN Sportwear strandrace Licentiehouders Mannen 18-02-2018 28
TC 7 (finale El.-Be./Vr./Ju./Ju.Vr.) - Nationale Cyclo Cross Huijbergen Amateurs/Sportklasse 06-01-2018 19
TC 6 - 15e Rabobank Kasteelcross Vorden Amateurs/Sportklasse 28-12-2017 29
25e Veldrit van Woerden Amateurs/Sportklasse 16-12-2017 26
TC 5 - RABOBANK Cyclocross Moergestel Amateurs/Sportklasse 10-12-2017 19
TC 4 - 38e Nationale Veldrit van Amersfoort Amateurs/Sportklasse 09-12-2017 32
Janet Memorial Amateurs/Sportklasse 18-11-2017 44
11Bergen VELDRITTEN 2017 Amateurs/Sportklasse 11-11-2017 32
Regio kampioenschap veldrijden NH-ZH-Midden Amateurs/Sportklasse 04-11-2017 33
Veldrit De Uithof Amateurs/Sportklasse 28-10-2017 29
Veldrit van Albrandswaard Amateurs/Sportklasse 14-10-2017 23
2e veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Amateurs/Sportklasse 08-10-2017 26
TC 1 - 8e Grote Prijs Cees Sint Nicolaas Amateurs/Sportklasse 24-09-2017 40
13 e Omloop Ottoland Sportklasse 23-09-2017 34
55e Wielerronde van Alphen aan den Rijn Sportklasse 17-09-2017 5
De Omloop van de Bollenstreek Sportklasse 10-09-2017 18
79e Ronde van Dordrecht (C)-Sportklasse/Masters 40+ 02-09-2017 19
Excelsiors Wielerdag Sportklasse 27-08-2017 23
Wielerronde van Zuidland (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 26-08-2017 25
48e Ronde van Heerhugowaard Sportklasse 20-08-2017 18
Nacht van 's-Gravendeel (C)-Sportklasse 19+/Amateurs 40+ 18-08-2017 24
Wielerronde van Middelharnis (Nieuweling-Meisjes geannuleerd) (C)-Sportklasse/Masters 40+ 01-07-2017 16
TC 4 - 37e Nationale Veldrit van Amersfoort Amateurs/Sportklasse 10-12-2016 48
5e Nationale Veldrit Rhenen Amateurs/Sportklasse 26-11-2016 54
veldrit van Albrandswaard Amateurs/Sportklasse 15-10-2016 49
1e veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Amateurs/Sportklasse 09-10-2016 52
13e Rabobank Kasteelcross Vorden Amateurs/Sportklasse 28-12-2015 38
61e Grote Ronde van 's-Gravendeel Amateurs 27-04-2015 34
Ronde van Oud Gastel (B)-Amateurs/Sportklasse 19-04-2015 31
Criterium Steenbergen (B)-Amateurs/Sportklasse 29-03-2015 7
Rabobank Weekend cyclocross Amateurs/Sportklasse 14-12-2014 32
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Amateurs/Sportklasse 29-11-2014 30
61ste Ronde van Huijbergen Nieuwelingen 27-03-2011 48
53e Wielerronde van Woensdrecht Nieuwelingen 20-03-2011 74
Nationale CycloCross Huijbergen Nieuwelingen 15-01-2011 31
NK Veldrijden Nieuwelingen 08-01-2011 48
Veldrit Uithofgebied Nieuwelingen 02-01-2011 21
18e Veldrit Wijkpark Molenvliet Woerden Nieuwelingen 18-12-2010 25
Regio Kamp. veldrijden NH + ZH Nieuwelingen 30-10-2010 9
NIBA Walsberg Cross Nieuwelingen 24-10-2010 26
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 16-10-2010 27
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 7 26-09-2010 18
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 7 19-09-2010 21
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 7 05-09-2010 4
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 7 04-09-2010 10
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 7 29-08-2010 4
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 7 28-08-2010 28
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 7 22-08-2010 9
Nacht van 's-Gravendeel Jeugd Cat. 7 13-08-2010 4
61e Ronde van Naaldwijk Jeugd Cat. 7 10-08-2010 1
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 7 17-07-2010 9
2e Jeugdronde van Mierlo-Hout Jeugd Cat. 7 11-07-2010 1
37e Ronde van Giessenburg Jeugd Cat. 7 10-07-2010 2
39e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 7 07-07-2010 2
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 7 27-06-2010 16
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 7 26-06-2010 8
linie crossers Jeugd Cat. 7 20-06-2010 12
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd Cat. 7 13-06-2010 4
1e Jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 7 12-06-2010 1
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 7 05-06-2010 8
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 7 23-05-2010 37
53 ste Rijk Zwaan Wielerronde Stampersgat Jeugd Cat. 7 16-05-2010 31
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilanden tour Jeugd Cat. 7 15-05-2010 12
Jeugdronde van WV Schijndel Jeugd Cat. 7 13-05-2010 14
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 7 08-05-2010 26
Rabobank Wielerronde Standdaarbuiten 62ste editie Jeugd Cat. 7 02-05-2010 11
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 25-04-2010 29
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 7 24-04-2010 27
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 7 04-04-2010 11
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 7 28-03-2010 17
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 7 27-03-2010 4
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 7 24-03-2010 17
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Jeugd Cat. 7 17-01-2010 7
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 03-01-2010 10
Jubileum Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 27-12-2009 11
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 7 19-12-2009 6
Rabobank Cyclo-Cross Oploo Jeugd Cat. 7 13-12-2009 8
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 7 12-12-2009 5
30e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 06-12-2009 6
Rabo veldrit weekend van Moergestel (Jeugd) Jeugd Cat. 7 05-12-2009 15
Pietencross Jeugd Cat. 7 29-11-2009 3
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 7 28-11-2009 9
5e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 7 22-11-2009 3
15e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 7 21-11-2009 6
Jeugdcross R&TC Buitenlust Jeugd Cat. 7 15-11-2009 4
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 7 14-11-2009 18
7e Nationale veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 07-11-2009 9
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 7 01-11-2009 7
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 7 31-10-2009 4
54e Ronde van de Molen Grote Prijs Piet Franken Jeugd Cat. 6 04-10-2009 12
De 52e Wielerronde van Schiedam Jeugd Cat. 6 20-09-2009 2
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 6 19-09-2009 11
Klompenronde Jeugd Cat. 6 12-09-2009 4
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 06-09-2009 1
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 6 05-09-2009 9
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 6 30-08-2009 4
Gedempte Haven Jeugd Cat. 6 23-08-2009 1
Nacht van s-Gravendeel Jeugd Cat. 6 21-08-2009 10
60e Ronde van Naaldwijk Jeugd Cat. 6 18-08-2009 12
44e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 6 18-07-2009 1
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 6 12-07-2009 11
38e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 08-07-2009 10
Jeugdronde van Neerbeek Jeugd Cat. 6 05-07-2009 6
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 6 04-07-2009 4
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 6 28-06-2009 8
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 6 21-06-2009 5
Gouda Jeugd Cat. 6 20-06-2009 13
Jeugd en Vrouwenronde van Pijnacker Jeugd Cat. 6 14-06-2009 6
Landelijk Jeugd Wieler Festijn Jeugd-Jongens Cat. 6 13-06-2009 2
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 6 07-06-2009 7
Westland Wil Vooruit Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 06-06-2009 11
Ronde van Puttershoek Jeugd Cat. 6 29-05-2009 3
Jubileum Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 17-05-2009 18
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 16-05-2009 17
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 6 09-05-2009 10
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 6 25-04-2009 6
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 6 19-04-2009 13
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 04-04-2009 26
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 6 18-01-2009 14
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 6 04-01-2009 18
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 6 28-12-2008 8
Jeugd Veldrit Molenvliet (JSW) Jeugd Cat. 6 20-12-2008 10
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 6 14-12-2008 17
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 6 13-12-2008 5
29e JEUGDVELDRIT (Lieshout) Jeugd Cat. 6 07-12-2008 8
13e GP t Veerhuis Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 6 29-11-2008 24
14e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 6 22-11-2008 18
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 6 15-11-2008 19
Veldrit Bladel Jeugd Cat. 6 09-11-2008 13
Den Bergse wielerronde Jeugd Cat. 6 01-11-2008 13
Jeugdveldrit de Mol Jeugd Cat. 6 25-10-2008 8
53 ronde van de Molen Jeugd Cat. 5 05-10-2008 11
Rabo bank klimcriterium Molenberg Jeugd Cat. 5 28-09-2008 6
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 5 20-09-2008 10
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 14-09-2008 13
Jeugdcriterium Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 07-09-2008 5
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 5 30-08-2008 2
Jeugdronde van de Gedempte Haven Jeugd Cat. 5 24-08-2008 12
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 5 13-07-2008 27
37e Ronde Van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 09-07-2008 7
26e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 06-07-2008 21
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 5 29-06-2008 3
Gouda jeugddag Jeugd Cat. 5 22-06-2008 12
jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 5 08-06-2008 6
JSW Klein Zwitserland Jeugd Cat. 5-2 31-05-2008 13
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 5 28-05-2008 17
Hans Buijsmantoernooi Jeugd Cat. 5 12-05-2008 29
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 5-1 11-05-2008 30
10e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 5 10-05-2008 16
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 5-1 27-04-2008 6
Jeugdwielerronde van Zwolle (JSW) Jeugd Cat. 5-2 19-04-2008 19
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 5 12-04-2008 17
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 5 06-04-2008 23