Delore Stougje

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
5e Kermisronde van de Weebosch (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 01-09-2018 11
Nacht van 's-Gravendeel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 24-08-2018 7
12de Techno Groep Profronde van Etten-Leur (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 19-08-2018 11
63e RABO Profronde van Zevenbergen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 12-08-2018 17
27 e Ronde van Noordeloos (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-08-2018 13
38e Wielerronde van Abbenbroek (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 14-07-2018 5
Kermisronde Bergeijk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 10-07-2018 6
Ronde van Obdam (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 08-07-2018 10
52e Kermis Ronde van Luyksgestel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 25-06-2018 31
NK Weg Masters - Wielerfestival HighTech Campus Eindhoven (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 24-06-2018 4
de Jumbo Ronde van Papendrecht (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 02-06-2018 42
DK NH (El.-Be.Jun.) & RK NH-ZH-Midden (Vr.-Jun.Vr.-Nwl.Ms) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 21-05-2018 50
Ronde van Moerdijk (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 20-05-2018 3
55ste Oranje Ronde van Enkhuizen (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 27-04-2018 9
Ronde van Breezand (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 22-04-2018 3
NHC 1 - Grote Handbike, Dames en Meisjes wedstrijd Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 07-04-2018 2
17e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 10-03-2018 56
57e Ronde van Heemskerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 03-09-2017 7
48e Ronde van Heerhugowaard (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 20-08-2017 41
Nacht van 's-Gravendeel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 18-08-2017 13
11de profronde Etten-Leur (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 13-08-2017 23
Ronde van Nootdorp (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 10-08-2017 19
37e Profwielerronde van Oostvoorne (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 03-08-2017 22
7e (Prof) Cityronde Tiel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 30-07-2017 25
Rabo paardenmarktronde (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 26-07-2017 11
Ronde van de Bakkerstraat Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 16-07-2017 14
Kermisronde Bergeijk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 11-07-2017 14
36e wielerronde van Abbenbroek (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 08-07-2017 8
51e Kermisronde van Luyksgestel (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 26-06-2017 28
DK ZH (El./Be./Ju.) & RK NH/ZH (Vr.) Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 05-06-2017 35
55e Ronde van Lekkerkerk (D)-UCI-Vr./Belofte-Vr./Elite Club-Vr. 25-05-2017 29
Ronde van Waddinxveen (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 17-04-2017 5
Healthy Ageing Tour Elite Women 05-04-2017 78
Healthy Ageing Tour Elite Women 05-04-2017 64
69 ronde van Oud-Vossemeer (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 18-03-2017 43
16e Omloop van Strijen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 11-03-2017 55
TC 6 - 14e Rabobank Kasteelcross Vorden Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 28-12-2016 15
5e Nationale Veldrit Rhenen Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 26-11-2016 8
16e Kiremko Nacht van Woerden Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 25-10-2016 30
veldrit van Albrandswaard Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 15-10-2016 9
1e veldrit van Gouda om de Cees Slingerland Bokaal Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 09-10-2016 9
8e Veldrit van Montfoort Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-10-2016 9
36e Wielerronde van Abbenbroek Junior-Vrouwen 04-09-2016 1
Pijl van Heerlerheide Junior-Vrouwen 07-08-2016 2
37e Draai van de Kaai (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-08-2016 37
6e (Prof) Cityronde van Tiel Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 31-07-2016 25
55e Wielerdag van Monster Junior-Vrouwen 17-07-2016 5
Klimomloop van Ulestraten Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 03-07-2016 9
Klimtijdrit Camerig Vaals Junior-Vrouwen 29-06-2016 5
Ronde van Nieuw Vennep De Grote Drieluik HSC de Bataaf (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 26-06-2016 6
NK Tijdrijden Junior-Vrouwen 22-06-2016 9
NK Weg 15-18 jr. Junior-Vrouwen 18-06-2016 48
Hart van Gilze (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 12-06-2016 10
Wadro Ronde van de Kerspelen Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 11-06-2016 76
52ste Wielerronde van Rijsenhout - De Grote Drieluik HSC de Bataaf (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 09-06-2016 3
Ronde van de Rijen (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 05-06-2016 4
Parel van de Veluwe, Powered by Trek Elite-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 01-06-2016 82
21e Draai rond de Kraai (D)-Elite-Vr./Belofte-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. 14-05-2016 28
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden NH/ZH Vrouwen Junior-Vrouwen 11-05-2016 2
Marianne Vos Classic Junior-Vrouwen 07-05-2016 7
3e Grote Prijs Toyota Mengelers Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 01-05-2016 33
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen Eindklassement 24-04-2016 13
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 24-04-2016 14
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 23-04-2016 18
EPZ Omloop van Borsele Junior Vrouwen 2016 Junior-Vrouwen 22-04-2016 14
Rabobank Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 16-04-2016 12
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 09-04-2016 19
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women Eindklassement 09-04-2016 12
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 08-04-2016 63
Energiewacht Tour Junior-Vrouwen Junior Women 07-04-2016 31
13e jeugdronde van Gouda Junior-Vrouwen 02-04-2016 33
15e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 12-03-2016 72
wielerronde "Hart van Oosterhout" Junior-Vrouwen 20-09-2015 1
9e Wielerronde Hartje Baarn Junior-Vrouwen 13-09-2015 1
Klompenronde Junior-Vrouwen 12-09-2015 1
Wielerronde van Abbenbroek Junior-Vrouwen 06-09-2015 2
Wielerweekend Munstergeleen Junior-Vrouwen 30-08-2015 7
Wielerweekend Munstergeleen Junior-Vrouwen 30-08-2015 4
Wielerweekend Munstergeleen Junior-Vrouwen 29-08-2015 12
Wielerweekend Munstergeleen Junior-Vrouwen 29-08-2015 7
54e Wielerdag van Monster Junior-Vrouwen 15-07-2015 12
40e Wielerronde van Maren-Kessel Junior-Vrouwen 11-07-2015 1
5e themu Klimcriterium van Ulestraten Junior-Vrouwen 05-07-2015 3
82ste Wielerronde van Kruiningen Junior-Vrouwen 04-07-2015 1
Klimtijdrit voor de Topcompetitie Junior-Vrouwen 01-07-2015 4
Tweedaagse Peize en Nieuw-Roden Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 28-06-2015 45
NK Tijdrijden (incl. Aangepast Wielrennen) Junior-Vrouwen 24-06-2015 10
NK 15-18 jarigen en Elite z.c. Junior-Vrouwen 21-06-2015 2
Bike-Unit.nl Kleeberg Challenge Junior-Vrouwen 13-06-2015 5
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 07-06-2015 80
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. Eind 07-06-2015 48
Lus van Roden en Acht van Noordenveld Elite/Belofte Club-Vrouwen/Amateur-Vr./Junior-Vr. 06-06-2015 22
The Next View ronde van Klein Zwitserland (Jgd/Jun./Nwl./Jun.Vr./Nwl/Vr.) Junior-Vrouwen 30-05-2015 1
RK Noord- en Zuid-Holland (Jun.Vr./Nwl.Vr) en DK Zuid-Holland (Nieuwelingen/Masters) Junior-Vrouwen 25-05-2015 1
57 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Junior-Vrouwen 17-05-2015 3
District Kampioenschap Tijdrijden Zuid-Holland en Regio Kampioenschap Tijdrijden Noord-en Zuid Holland voor vrouwen Junior-Vrouwen 06-05-2015 4
2e GP Toyota Mengelers vrouwen Elite Club-Vrouwen/Belofte-Vrouwen/Amateur-Vrouwen 03-05-2015 18
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 26-04-2015 65
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 25-04-2015 65
EPZ-Omloop van Borsele 2015 Junior-Vrouwen 24-04-2015 19
36e Omloop door het Land van Kleine Hein Junior-Vrouwen 18-04-2015 3
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen 11-04-2015 6
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen Eindklassement 11-04-2015 13
Energiewachttour Junior Women Junior-Vrouwen 09-04-2015 57
4e Aurora wielerronde Grevenbicht Junior-Vrouwen 05-04-2015 4
12e Jeugdronde van Gouda Junior-Vrouwen 04-04-2015 8
14e Omloop van Strijen Junior-Vrouwen 14-03-2015 4
NK Veldrijden Junior-Vrouwen 10-01-2015 7
14de Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Junior-Vrouwen 04-01-2015 4
34e Kerstveldrit Om d'n Ouwe Brandtoren Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-12-2014 13
22e Veldrit van Woerden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 20-12-2014 8
35e Nationale Veldrit van Amersfoort Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 06-12-2014 14
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Junior-Vrouwen 29-11-2014 4
Janet Memorial Sportzorg.nl Veldrit van Hilversum Junior-Vrouwen 22-11-2014 5
wielerronde Hart van Oosterhout Nieuweling-Meisjes 21-09-2014 10
Wielerronde van Uden - dag 2 Nieuweling-Meisjes 14-09-2014 3
Klompenronde Nieuweling-Meisjes 13-09-2014 1
34e Rabo Wielerronde van Abbenbroek Nieuweling-Meisjes 07-09-2014 3
Math Salden Klimcriterium Nieuweling-Meisjes 31-08-2014 4
Math Salden Klimcriterium Nieuweling-Meisjes 30-08-2014 4
Wielerronde Hartje Baarn Nieuweling-Meisjes 24-08-2014 19
Afwachtingswedstrijden Arnhem-Veenendaal Classic (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 22-08-2014 18
53e Wielerdag van Monster Nieuweling-Meisjes 16-07-2014 20
4e THEMU klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 06-07-2014 9
81ste Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 28-06-2014 4
NK Tijdrijden Nieuweling-Meisjes 25-06-2014 10
NK Weg 15-18 jarigen & Elite z. contract Nieuweling-Meisjes 21-06-2014 2
37e Rabobank Kersenronde Mierlo Nieuweling-Meisjes 15-06-2014 19
DK Noord-Holland (El./Bel./Am./Jun.) & RK Noord-Holland/Zuid-Holland (Vr./Jun.Vr./Nwl.Vr) Nieuweling-Meisjes 09-06-2014 22
Grote Prijs Leende (Tijdritcompetitie & DK Tijdrijden Zuid-Oost) Nieuweling-Meisjes 28-05-2014 3
GP Groenen Groep voor Meisjes Nieuweling-Meisjes 25-05-2014 35
DK Tijdrijden NH & RK Tijdrijden (Vrouwen) NH+ZH Nieuweling-Meisjes 21-05-2014 6
56 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat & NK ID wielrennen Nieuweling-Meisjes 18-05-2014 1
Isaac Kleeberg Challenge Nieuweling-Meisjes 17-05-2014 11
50 ste Wieler Ronde van Rijsenhout (E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr. 15-05-2014 17
Kasseiencriterium Nieuweling-Meisjes 27-04-2014 7
D'n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 21-04-2014 11
35e Omloop door het Land van Kleine Hein Nieuweling-Meisjes 19-04-2014 11
Meisjes/Dames wedstrijd & NHC Grote Handbikeprijs Nieuweling-Meisjes 12-04-2014 40
3e Aurora wielerronde Grevenbicht Nieuweling-Meisjes 06-04-2014 3
Jeugdronde Nieuwkuijk Nieuweling-Meisjes 23-03-2014 41
13e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 15-03-2014 36
9e veldrit van Schaijk Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 09-11-2013 7
Regio Kampioenschap Veldrijden Noord- en Zuid-Holland Nieuweling-Meisjes 02-11-2013 5
Veldrit van Harderwijk Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 26-10-2013 11
13e Kiremko Nacht van Woerden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 22-10-2013 23
Veldrit van Albrandswaard Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 19-10-2013 15
Veldrit Grote Prijs van Brabant Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 12-10-2013 29
Rabocyclocross Lierop Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 06-10-2013 13
5e Veldrit van Montfoort Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 05-10-2013 8
57e Ronde van de Molen / Hart van Oosterhout Nieuweling-Meisjes 22-09-2013 7
Damesronde van Gouda Nieuweling-Meisjes 08-09-2013 21
Wielerronde van Zuidland Nieuweling-Meisjes 24-08-2013 2
Wielerronde Hartje Baarn Nieuweling-Meisjes 18-08-2013 3
Acht van Chaam & NK Weg 15-18 jarigen Nieuweling-Meisjes 24-07-2013 10
3e klimcriterium van Ulestraten Nieuweling-Meisjes 30-06-2013 7
80ste Wielerronde van Kruiningen Nieuweling-Meisjes 29-06-2013 3
Herkansing 63ste Ronde van Huijbergen Nieuweling-Meisjes 23-06-2013 30
Hart van Gilze Diverse Licentiecategorieen (E) 16-06-2013 10
NK Tijdrijden Beloften en 15-18 jarigen Nieuweling-Meisjes 05-06-2013 8
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Nieuweling-Meisjes 01-06-2013 7
36 Rabobank Kersenronde Nieuweling-Meisjes 26-05-2013 6
Regio Kampioenschap Noord- en Zuid-Holland Jun.Vr./Nwl.Vr en District Kampioenschap Zuid-Holland Ama/Masters/Spk Nieuweling-Meisjes 20-05-2013 16
Marion Gödde Meisjesronde Nieuweling-Meisjes 19-05-2013 1
Isaac Kleeberg Challenge Nieuweling-Meisjes 18-05-2013 10
Jeugdwedstrijden Eijsden Nieuweling-Meisjes 28-04-2013 6
Ronde van de Bult Nieuweling-Meisjes 27-04-2013 7
55 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Nieuweling-Meisjes 21-04-2013 19
Smits machinefabriek wielerronde van Valkenswaard Nieuweling-Meisjes 14-04-2013 6
Dames/Meisjes wedstrijd Nieuweling-Meisjes 13-04-2013 3
criterium Steenbergen Nieuweling-Meisjes 06-04-2013 2
D´n Bergse wielerronde Nieuweling-Meisjes 01-04-2013 16
12e Omloop van Strijen Nieuweling-Meisjes 16-03-2013 7
CZL Tilburg NK Veldrijden 2013 Nieuweling-Meisjes 12-01-2013 6
10e kasteelcross Vorden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 30-12-2012 16
Rabobank veldrit Boxtel Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 24-12-2012 22
Nationale Cyclo Cross Huijbergen Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 15-12-2012 10
Rabo Weekend Cyclocross Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 02-12-2012 11
4e Janet Memorial sportzorg.nl Veldrit van Hilversum Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 01-12-2012 8
33e BAVARIA-VELDRIT LIESHOUT Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 18-11-2012 16
Rabobank veldrit van Veldhoven Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 11-11-2012 25
Regiokampioenschap veldrijden NH + ZH Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 03-11-2012 4
34e Veldrit van Harderwijk Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 27-10-2012 15
12e Kiremko Nacht van Woerden Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 23-10-2012 25
Veldrit van Albrandswaard Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 20-10-2012 13
Rabocyclocross Lierop Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 13-10-2012 28
10e Nationale veldrit van Dordrecht Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes 30-09-2012 16
Klimcriterium Wielersport Math Salden Jeugd Cat. 6 26-08-2012 28
Ronde van Katendrecht Jeugd Cat. 6 19-08-2012 6
41e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 6 04-07-2012 17
30e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 6 01-07-2012 6
Afwachtingswedstrijden ARGOS Oil Acht van Bladel Jeugd Cat. 6 23-06-2012 10
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 7 09-06-2012 11
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 6 03-06-2012 44
DK Zuid-Holland (Ama/Spk) & Hans Buijsman toernooi (Jeugd) Jeugd Cat. 6 28-05-2012 11
LJWBleiswijk Jeugd Cat. 6 27-05-2012 20
Marion Godde Meisjesronde Jeugd Cat. 7 20-05-2012 1
Afwachtingswedstrijd Zuid Hollandse Eilanden Toer Jeugd Cat. 6 19-05-2012 13
54 RIJK ZWAAN WIELERRONDE VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 6 13-05-2012 3
9e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 6 12-05-2012 5
13e Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 06-05-2012 10
Oranje Ronde Breda om de GP Cor Vlemmix Jeugd Cat. 6 30-04-2012 18
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 28-04-2012 8
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 6 22-04-2012 6
Warande jeugdronde Jeugd Cat. 6 15-04-2012 4
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 6 14-04-2012 4
26e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 6 07-04-2012 9
Omloop van Grevenbicht Jeugd Cat. 6 01-04-2012 6
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 6 31-03-2012 28
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes 14 jaar 21-01-2012 5
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 6 15-01-2012 11
11de Rabobank Jeugd Cyclocross Bakel Jeugd Cat. 6 14-01-2012 9
Warande Jeugdveldrit 2012 Jeugd Cat. 6 08-01-2012 13
Jeugdveldrit Liessel Jeugd Cat. 6 28-12-2011 11
Jeugd Veldrit Woerden Jeugd Cat. 6 18-12-2011 13
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 6 10-12-2011 4
RABO Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 6 03-12-2011 11
9e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 6 26-11-2011 3
7e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 6 19-11-2011 10
mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 6 12-11-2011 7
9e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 6 05-11-2011 7
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 6 30-10-2011 13
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 25-09-2011 4
Arno Wallaard Jeugdtournooi Jeugd Cat. 5 17-09-2011 6
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 5 11-09-2011 1
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 04-09-2011 5
29e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 03-09-2011 7
Rabo Klimcriterium Jeugd Cat. 5 28-08-2011 13
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 5 21-08-2011 5
Kermisronde Jeugd Cat. 5 19-08-2011 1
29e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 5 03-07-2011 12
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 5 26-06-2011 4
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 25-06-2011 20
Klimomnium De Mol Jeugd Cat. 5 05-06-2011 1
Van Erp Jeugdronde Jeugd Cat. 5 02-06-2011 5
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 5 29-05-2011 2
Klimcriterium Valkenburg / GP Broekhem Jeugd Cat. 5 28-05-2011 1
Marion G? Meisjesronde Jeugd Cat. 6 22-05-2011 1
Afwachtingswedstrijd Zuidhollandse eilanden Tour Jeugd Cat. 5 21-05-2011 5
53 ste RIJK ZWAAN CRITERIUM VAN STAMPERSGAT Jeugd Cat. 5 15-05-2011 1
2e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 14-05-2011 1
Jubileum RWC Ahoy/Kleine Prijs Oostland Jeugd Cat. 5 30-04-2011 1
Jeugdwielerronde Eijsden Jeugd Cat. 5 25-04-2011 8
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 23-04-2011 1
Jeugdtoernooi Alphen a/d Rijn Jeugd Cat. 5 17-04-2011 2
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 5 16-04-2011 5
Rijswijkse Jeugdronde Jeugd Cat. 5 10-04-2011 6
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 03-04-2011 3
25e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 5 02-04-2011 4
NK Veldrijden jeugd Jeugd Cat. 6 22-01-2011 2
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 16-01-2011 6
10de Nationale Rabobank Jeugd Cyclo-Cross bakel Jeugd Cat. 5 15-01-2011 6
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 09-01-2011 7
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 5 02-01-2011 16
Rabobank Veldrit Oploo Jeugd Cat. 5 12-12-2010 13
Jeugd veldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 5 11-12-2010 4
Rabo Weekend Cyclocross Jeugd Cat. 5 04-12-2010 9
pietencross Jeugd Cat. 5 28-11-2010 7
8e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 5 27-11-2010 10
Rabo Cyclo Cross Lierop Jeugd Cat. 5 20-11-2010 13
6e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 5 14-11-2010 12
Jeugdveldrit Jeugd Cat. 5 13-11-2010 6
8e Nationale Jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 06-11-2010 15
Jeugdveldrit Zeeland Jeugd Cat. 5 31-10-2010 17
1e spartaan veldrit Jeugd Cat. 5 16-10-2010 9
Ronde van de Uithof Jeugd Cat. 5 26-09-2010 9
41ste Jeugd- en Damesronde Jeugd Cat. 5 19-09-2010 24
28e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 5 04-09-2010 10
Rabo-Klimcriterium Jeugd Cat. 5 29-08-2010 9
61e Ronde van Naaldwijk Jeugd Cat. 5 10-08-2010 6
45e Ronde van Philippine Jeugd Cat. 5 17-07-2010 5
Ronde van Dongen Jeugd Cat. 5 11-07-2010 2
39e Ronde van `s-Gravenzande Jeugd Cat. 5 07-07-2010 6
Jeugdtoernooi Lisse Jeugd Cat. 5 26-06-2010 9
linie crossers Jeugd Cat. 5 20-06-2010 4
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 5 13-06-2010 2
Westland Wil Vooruit Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 5 05-06-2010 5
Hans Buijsman toernooi Jeugd Cat. 5 30-05-2010 4
Jeugdwedstrijd Bleiswijk Jeugd Cat. 5 23-05-2010 7
1e Jeugdronde van Bernisse Jeugd Cat. 5 08-05-2010 5
Rabobank Wielerronde Standdaarbuiten 62ste editie Jeugd Cat. 5 02-05-2010 2
Oranje Ronde Breda Jeugd Cat. 5 30-04-2010 6
Rabo Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 5 25-04-2010 12
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 5 24-04-2010 14
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 18-04-2010 9
Jeugdwedstrijd Spijkenisse Jeugd Cat. 5 17-04-2010 8
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 5 11-04-2010 13
10e Jeugdwielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 5 10-04-2010 8
9e Rabobank Jeugdronde te Mierlo Jeugd Cat. 5 04-04-2010 3
Jeugdronde * van Huijbergen Jeugd Cat. 5 28-03-2010 11
jeugdronde dommelen Jeugd Cat. 5 27-03-2010 18
Kleine Grote Prijs Oostland Jeugd Cat. 4 24-03-2010 2
9e Nationale Rabobank Cyclo-cross Bakel Jeugd Cat. 4 17-01-2010 13
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 03-01-2010 17
Jubileum Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 27-12-2009 10
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 4 12-12-2009 11
30e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 06-12-2009 14
7e Rabobank Jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 4 28-11-2009 11
5e veldrit van Schaijk Jeugd Cat. 4 22-11-2009 14
15e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 4 21-11-2009 17
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 4 14-11-2009 11
Baronie Jeugdveldrit Breda (open DK Zuid West) Jeugd Cat. 4 31-10-2009 8
Jeugd Districtstournooi Jeugd Cat. 4 27-09-2009 3
4e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 4 19-09-2009 18
Ronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 06-09-2009 4
27e Jeugdronde van Numansdorp Jeugd Cat. 4 05-09-2009 7
Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 23-08-2009 5
27e Kermisronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 05-07-2009 9
1e Jeugdomnium GP Bavelseberg Jeugd Cat. 4 04-07-2009 4
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 28-06-2009 11
Wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 21-06-2009 3
Gouda Jeugd Cat. 4 20-06-2009 5
NK Weg Jeugd Jeugd-Meisjes Cat. 4 13-06-2009 1
12e klim omnium van de Molshoop Jeugd Cat. 4 07-06-2009 5
Westland Wil Vooruit Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 06-06-2009 8
Pack Solutions omnium Breda Jeugd Cat. 4 27-05-2009 1
Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 4 16-05-2009 4
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 09-05-2009 14
1e Haribo jeugdronde De Heuvelen Jeugd Cat. 4 25-04-2009 14
Jeugdtoernooi Alphen ad Rijn Jeugd Cat. 4 19-04-2009 5
9e jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 4 11-04-2009 11
23e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 4 04-04-2009 10
8ste Nationale Rabobank Cyclo-Cross Bakel Jeugd Cat. 4 18-01-2009 25
JSW Veldrit Warande Oosterhout NBr. Jeugd Cat. 4 04-01-2009 22
Baronie jeugdveldrit Breda Jeugd Cat. 4 28-12-2008 9
Jeugd Veldrit Molenvliet (JSW) Jeugd Cat. 4 20-12-2008 21
Jeugdveldrit Spijkenisse Jeugd Cat. 4 13-12-2008 8
29e JEUGDVELDRIT (Lieshout) Jeugd Cat. 4 07-12-2008 14
13e GP t Veerhuis Jeugd Selectie Wedstrijd Jeugd Cat. 4 29-11-2008 13
14e Cyclo cross Driebergen Jeugd Cat. 4 22-11-2008 16
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 4 15-11-2008 13
Veldrit Bladel Jeugd Cat. 4 09-11-2008 15
Den Bergse wielerronde Jeugd Cat. 4 01-11-2008 17
Jeugdveldrit de Mol Jeugd Cat. 4 25-10-2008 12
3e Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 20-09-2008 3
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 3 14-09-2008 3
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 30-08-2008 2
35e wielerronde van Schaijk Jeugd Cat. 2 13-07-2008 3
GP Baronie om de Jan Rennings Trofee Jeugd Cat. 2 29-06-2008 7
Gouda jeugddag Jeugd Cat. 2 22-06-2008 4
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 10 jaar 14-06-2008 5
Jeugdronde van Huijbergen Jeugd Cat. 2 08-06-2008 6
Piet vd Berg Memorial Jeugd Cat. 2 21-05-2008 2
Hans Buijsmantoernooi Jeugd Cat. 2 12-05-2008 3
JSW Floraronde van Bleiswijk Jeugd Cat. 2-2 Meisjes 11-05-2008 1
10e Jeugdronde van Mijnsheerenland Jeugd Cat. 2 10-05-2008 2
7e JEUGD SELECTIE WEDSTRIJD LIESHOUT Jeugd Cat. 2-1 meisjes 27-04-2008 1
8e Jeugdronde van Rockanje Jeugd Cat. 2 12-04-2008 3
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 2 06-04-2008 5
JSW Almelo Jeugd Cat. 2 05-01-2008 6
Dn Bèrgse Wielerronde Jeugd Cat. 2 29-12-2007 5
2e Jeugdveldrit WV Ede Jeugd Cat. 2 23-12-2007 4
Jeugd Selectie Wedstrijd Oploo Jeugd Cat. 2 16-12-2007 6
13e Cyclo cross van Driebergen Jeugd Cat. 2 08-12-2007 5
Baronie JSW Breda Jeugd Cat. 2 24-11-2007 7
Mini GP Adrie van der Poel Jeugd Cat. 2 17-11-2007 7
5e Nationaal Veldritweekend Dordrecht Jeugd Cat. 2 03-11-2007 7
5e Rabobank jeugdveldrit van de Reeshof Jeugd Cat. 2 27-10-2007 5
JSW Yerseke Jeugd Cat. 2 20-10-2007 7
Klompenronde Jeugd Cat. 1 08-09-2007 2
25-ste jeugdronde van numansdorp Jeugd Cat. 1 01-09-2007 1
Ronde van de gedempte haven Jeugd Cat. 1 19-08-2007 3
33e Wielerronde van Schayk Jeugd Cat. 1 08-07-2007 9
Gouda's jeugddag Jeugd Cat. 1 01-07-2007 4
Jeugdtoernooi Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 1 17-06-2007 3
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 9 jaar 09-06-2007 2
Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 1 17-05-2007 13
GP Corrie Maas Jeugd Cat. 1 06-05-2007 8
34e Jeugdronde van Lieshout Jeugd Cat. 1 22-04-2007 4
Wielerronde van Rockanje Jeugd Cat. 1 14-04-2007 1
21e Jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 07-04-2007 3
Grote Prijs Rotterdam Airport Jeugd Cat. 1 28-03-2007 3
Jeugd Selectie Wedstrijd - D’n Bèrgse wielerronde Jeugd Cat. 1 25-03-2007 8