Hidde Swart

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
RK Veldrijden Zuid-Nederland 40e BAVARIA VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 17-11-2019 11
RK Veldrijden Zuid-Nederland 40e BAVARIA VELDRIT LIESHOUT Nieuwelingen 17-11-2019 28
TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH Nieuwelingen 02-11-2019 21
2e Dwars door `t Zand Nieuwelingen 26-10-2019 24
TC - UiterwaardenCross Zaltbommel Nieuwelingen 19-10-2019 28
Veldrit van Albrandswaard Nieuwelingen 12-10-2019 7
Veldrit van Montfoort Nieuwelingen 05-10-2019 29
10e Grote prijs Cees Sint Nicolaas Nieuwelingen 29-09-2019 46
KTN - D&D Verhuur Jeugdronde van Molenberg Jeugd Cat. 7 22-09-2019 3
Classic jeugd Bavelse Berg Jeugd Cat. 7 08-09-2019 31
7e editie Hart van Oosterhout Jeugd Cat. 7 01-09-2019 4
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 7 25-08-2019 6
Wielerstimuleringsdagen Jeugd Cat. 7 14-07-2019 3
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 7 30-06-2019 5
Klimomnium 2019 Jeugd Cat. 7 22-06-2019 5
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 15-06-2019 18
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 7 08-06-2019 4
Bob Scholte Memorial(omnium) Jeugd Cat. 7 02-06-2019 1
Output Jeugdronde Schijndel Jeugd Cat. 7 30-05-2019 4
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 7 26-05-2019 10
Grote Prijs Steenbergen Jeugd Cat. 7 19-05-2019 3
Biesbosch Jeugdklassieker Jeugd Cat. 7 11-05-2019 6
Hel van Netersel Jeugd Cat. 7 05-05-2019 8
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 7 27-04-2019 3
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 7 13-04-2019 2
27e Rabobank jeugdwielerronde van de Reeshof Jeugd Cat. 7 07-04-2019 4
Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 7 06-04-2019 4
Grote prijs van de Betuwe Jeugd Cat. 7 31-03-2019 3
LJC MTB Honselersdijk Jeugd Cat. 7 30-03-2019 7
LJC Berlicum Jeugd Cat. 7 23-03-2019 18
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 7 10-03-2019 4
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Jongens Cat. 7 (14 jaar) 26-01-2019 6
Veldrit Uden Jeugd Cat. 7 13-01-2019 7
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 7 27-12-2018 3
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 7 22-12-2018 6
D´n Bergse wielerronde, veld Jeugd Cat. 7 15-12-2018 5
Grote Prijs Destil Jeugd Cat. 7 08-12-2018 6
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 7 02-12-2018 7
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 7 24-11-2018 7
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 7 17-11-2018 6
Rabobank veldrit van de Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 7 11-11-2018 8
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 7 03-11-2018 7
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 7 27-10-2018 5
Bikes4You Jeugdveldrit Emmen Jeugd Cat. 7 20-10-2018 6
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 7 13-10-2018 14
Bavelse Berg Classic jeugd Jeugd Cat. 6 16-09-2018 11
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 6 02-09-2018 4
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 6 26-08-2018 10
Ronde van Pijnacker Jeugd Cat. 6 18-08-2018 6
Ronde van de Leren Zool (Rijen) Jeugd Cat. 6 01-07-2018 8
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 6 23-06-2018 6
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 6 17-06-2018 23
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 6 10-06-2018 10
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 6 02-06-2018 14
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 6 27-05-2018 3
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 6 20-05-2018 12
3e Paul Lucius JUMBO jeugdomnium Jeugd Cat. 6 13-05-2018 6
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 6 12-05-2018 5
Hel van Netersel Jeugd Cat. 6 06-05-2018 5
Warande Jeugdronde Oosterhout Jeugd Cat. 6 05-05-2018 10
Rabobank Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 6 29-04-2018 2
Mini Acht van Chaam (Open DK) Jeugd Cat. 6 27-04-2018 17
45e JEUGDRONDE van LIESHOUT Jeugd Cat. 6 15-04-2018 5
26e jeugdwielerronde Reeshof (Tilburg) Jeugd Cat. 6 08-04-2018 2
62e Ronde van Werkendam Jeugd Cat. 6 02-04-2018 5
Wielerdag Huijbergen 2018 Jeugd Cat. 6 25-03-2018 7
LJC Berlicum Jeugd Cat. 6 17-03-2018 19
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 6 11-03-2018 9
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 6 20-01-2018 22
D'n Bergsewielerronde Jeugd Cat. 6 13-01-2018 23
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 6 27-12-2017 27
D&D Verhuur Jeugdronde Molenberg Jeugd Cat. 5 24-09-2017 9
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 5 17-09-2017 12
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 5 03-09-2017 18
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 09-07-2017 5
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 5 09-07-2017 12
Packaging Partners Omnium Breda Jeugd Cat. 5 25-06-2017 9
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 5 11-06-2017 3
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 5 10-06-2017 11
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 5 04-06-2017 12
2e Jumbo Paul Lucius jeugdomnium Jeugd Cat. 5 28-05-2017 3
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 5 25-05-2017 10
59 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 5 21-05-2017 6
NHC 3 - Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 5 13-05-2017 7
Rabobank Jeugdronde van Waalwijk Jeugd Cat. 5 07-05-2017 1
District kampioenschap Jeugd Zuid-West Nederland Jeugd Cat. 5 23-04-2017 6
Jeugdklassieker Omloop van de Braakman Jeugd Cat. 5 08-04-2017 8
wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 5 02-04-2017 7
Ronde van Nieuwdorp, Memorial Bert van Gils Jeugd Cat. 5 01-04-2017 5
Wielerdag Huijbergen Jeugd Cat. 5 26-03-2017 9
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 5 19-03-2017 36
Rabobank Jeugdwielerronde Sint Willebrord Jeugd Cat. 5 12-03-2017 8
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 5 14-01-2017 19
Warande Jeugdveldrit Oosterhout (NB) Jeugd Cat. 5 08-01-2017 14
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 5 27-12-2016 15
Rabo Weekend cyclocross van Moergestel Jeugd Cat. 5 10-12-2016 21
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 5 05-11-2016 20
Rabo Wielerronde + Jeugdronde van Bemmel Jeugd Cat. 4 18-09-2016 3
Breda Breepark Classic (Jeugdklassieker) Jeugd Cat. 4 11-09-2016 25
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 10-07-2016 9
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 4 10-07-2016 10
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 4 03-07-2016 5
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 4 26-06-2016 6
1e Jeugdomnium Hoogerheide Jeugd Cat. 4 19-06-2016 9
wielerronde van Lage-Zwaluwe Jeugd Cat. 4 12-06-2016 10
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 4 05-06-2016 4
NK Weg Jeugd Jeugd Jongens Cat. 4 04-06-2016 30
Jeugd Ster Zeeuwsche Eilanden Jeugd Cat. 4 21-05-2016 5
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 4 15-05-2016 5
Marianne Vos Classic Jeugd Cat. 4 07-05-2016 9
Jeugdronde van Kapelle (District Kampioenschap Jeugd Zuid West) Jeugd Cat. 4 05-05-2016 5
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 4 27-04-2016 19
6e Wim Hendriks Trofee Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 23-04-2016 3
Ronde van Nieuwdorp Jeugd Cat. 4 09-04-2016 5
Wielercriterium Steenbergen Jeugd Cat. 4 03-04-2016 12
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 4 20-03-2016 9
Jeugdronde Nieuwkuijk Jeugd Cat. 2 20-03-2016 19
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 13-03-2016 13
Warande Jeugdveldrit Jeugd Cat. 4 09-01-2016 30
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 3 23-08-2015 15
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 3 12-07-2015 14
6e jeugdronde van Zuid-Beijerland Jeugd Cat. 3 20-06-2015 9
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 3 14-06-2015 6
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 3 30-05-2015 5
Ronde van Kapelle (DK Jeugd Zuid-West) Jeugd Cat. 3 14-05-2015 4
Oranjeronde van Breda Jeugd Cat. 3 27-04-2015 11
Jeugdwielerronde van Lewedorp Jeugd Cat. 3 18-04-2015 5
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 3 12-04-2015 22
Criterium Steenbergen Jeugd Cat. 3 29-03-2015 16
Warande jeugdveldrit Jeugd Cat. 3 10-01-2015 16
Rabo Baronie Breda Classic JeugdOmnium Jeugd Cat. 2 21-09-2014 2
Pack Solutions Omnium Jeugd Cat. 2 14-09-2014 9
Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 2 29-06-2014 15
Wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 2 15-06-2014 9
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 25-05-2014 19
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 2 27-04-2014 9
Jeugdronde van Lewedorp Jeugd Cat. 2 19-04-2014 9
Warande Jeugdronde Jeugd Cat. 2 13-04-2014 16

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.