Maud Izerloo

Resultaten

Evenement Wedstrijd Datum Positie
Jeugdveldrit Hapert Jeugd Cat. 5 13-10-2019 25
Classic jeugd Bavelse Berg Jeugd Cat. 4 08-09-2019 22
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 4 01-09-2019 21
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 4 25-08-2019 25
86ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 4 29-06-2019 13
Klimomnium 2019 Jeugd Cat. 4 22-06-2019 25
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 15-06-2019 44
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 4 08-06-2019 42
jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 4 01-06-2019 11
LJSW Lansingerland Bergschenhoek Jeugd Cat. 4 26-05-2019 35
Jeugd Afwachtingswedstrijd ZHE Tour Jeugd Cat. 4 18-05-2019 21
2e Jeugdomnium RWV de Spartaan Jeugd Cat. 4 12-05-2019 29
Rijk Zwaan Jeugdronde Jeugd Cat. 4 05-05-2019 22
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 4 27-04-2019 16
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 21-04-2019 10
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 4 14-04-2019 18
16e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 4 30-03-2019 28
NK Veldrijden Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar) 26-01-2019 21
Rabobank GrandPrix groenendaal - dag 2 Jeugd Cat. 4 06-01-2019 19
Packaging Partners Veldrit Jeugd Cat. 4 27-12-2018 19
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Veldritweekend van Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 4 22-12-2018 21
39e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 4 02-12-2018 27
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 4 17-11-2018 20
Landal St Maarten cross Orvelte Jeugd Cat. 4 10-11-2018 11
16e Jeugdveldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 4 03-11-2018 20
Jeugdveldrit en RK Veldrijden Zuid Nederland- Dwars door`t Zand Jeugd Cat. 4 27-10-2018 29
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 4 13-10-2018 35
Klompenronde Jeugd Cat. 3 08-09-2018 19
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte Haven Jeugd Cat. 3 26-08-2018 16
Klimomnium 2018 Jeugd Cat. 3 23-06-2018 20
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 17-06-2018 36
34ste Rijk Zwaan Ronde vd Fendert Jeugd Cat. 3 10-06-2018 24
HAMMER-YOUTH Jeugd Cat. 3 02-06-2018 24
60 ste Rijk Zwaan Wielerronde van Stampersgat Jeugd Cat. 3 27-05-2018 13
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 3 20-05-2018 21
Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 3 19-05-2018 15
Jeugdronde van kampen Jeugd Cat. 3 12-05-2018 21
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 3 06-05-2018 10
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 3 27-04-2018 20
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 22-04-2018 10
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 3 15-04-2018 18
De Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 3 07-04-2018 25
Paasronde Tiel (ook NK selectiewedstrijd Midden) Jeugd Cat. 3 31-03-2018 18
KNWU NK Veldrijden Jeugd 2017-2018 Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar) 27-01-2018 15
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 3 20-01-2018 25
TB Veldrit Breda Jeugd Cat. 3 27-12-2017 17
Toelen & partners jeugdveldrit (Rabobank Wielerweekend Boxtel - dag 1) Jeugd Cat. 3 23-12-2017 21
38e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 3 03-12-2017 17
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 3 25-11-2017 23
Jeugdveldrit van Woerden Jeugd Cat. 3 18-11-2017 23
RABOBANK Jeugdveldrit Tilburg Jeugd Cat. 3 11-11-2017 24
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 3 21-10-2017 14
Helmcross - Jeugd Jeugd Cat. 3 14-10-2017 21
Rogelli Bavelse Berg Classic (jeugdklassieker) Jeugd Cat. 2 17-09-2017 23
Klompenronde Jeugd Cat. 2 09-09-2017 11
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 2 26-08-2017 5
84ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 2 01-07-2017 5
Klimomnium 2017 Jeugd Cat. 2 24-06-2017 9
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 10-06-2017 20
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 2 04-06-2017 13
Output Jeugdronde van Schijndel Jeugd Cat. 2 25-05-2017 12
Drillguide Jeugdronde van Oude Tonge Jeugd Cat. 2 20-05-2017 7
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 2 13-05-2017 11
14e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 2 06-05-2017 9
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 29-04-2017 5
Mini Acht van Chaam Jeugd Cat. 2 27-04-2017 21
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 2 22-04-2017 13
Jeugdronde van Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 2 16-04-2017 11
1e Jeugdomnium RWV de Spartaan (tevens NK plaatsingswedstrijd) Jeugd Cat. 2 09-04-2017 8
Arie Verheij jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 2 01-04-2017 7
N.K. Jeugd Veldrijden Appelscha 2017 Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar) 21-01-2017 10
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 2 27-12-2016 14
24e Veldrit van Woerden Jeugd Cat. 2 17-12-2016 14
Pietencross Dommelen Jeugd Cat. 2 26-11-2016 13
Rabobank Jeugdveldrit van Tilburg Jeugd Cat. 2 13-11-2016 14
14e jeugd veldrit van Dordrecht Jeugd Cat. 2 05-11-2016 11
Bikes4You Veldrit Emmen Jeugd Cat. 2 22-10-2016 11
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 2 16-10-2016 12
Rabocyclocross Lierop Jeugd Cat. 2 08-10-2016 12
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 27-08-2016 7
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 1 21-08-2016 11
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 10-07-2016 10
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 10-07-2016 7
83ste Wielerronde van Kruiningen Jeugd Cat. 1 02-07-2016 6
15e Bob Scholte Memorial Jeugd Cat. 1 26-06-2016 9
Klimomnium 2016 Jeugd Cat. 1 12-06-2016 6
NK Weg Jeugd Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 04-06-2016 18
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 22-05-2016 3
Jeugd wedstrijd (selectie wedstrijd NK) Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 1 21-05-2016 5
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 15-05-2016 7
Hel van Netersel Jeugd Cat. 1 08-05-2016 9
Rabobank Jeugd en Nieuwelingen Wielerronde van Sint-Michielsgestel Jeugd Cat. 1 01-05-2016 6
Oranjeronde Breda Jeugd Cat. 1 27-04-2016 12
Jeugd Kasseien criterium Eijsden Jeugd Cat. 1 24-04-2016 4
Jeugdronde van de Bult Jeugd Cat. 1 23-04-2016 6
Jeugdronde Alphen aan den Rijn (NK-selectiewedstrijd) Jeugd Cat. 1 17-04-2016 5
De Arie Verheij Jeugdronde van Spijkenisse Jeugd Cat. 1 09-04-2016 5
13e jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 02-04-2016 9
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 28-03-2016 18
Rabobank Jeugdwedstrijd Jeugd Cat. 1 13-03-2016 12
NK veldrijden jeugd 2016 Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar) 23-01-2016 8
Jos van der Vleuten Cross Jeugd Cat. 1 16-01-2016 7
Rabobank Grand Prix Groenendaal Jeugd Jeugd Cat. 1 02-01-2016 10
TB veldrit Breda Jeugd Cat. 1 27-12-2015 11
Jeugdveldrit Bladel Jeugd Cat. 1 13-12-2015 5
36e JEUGDVELDRIT LIESHOUT Jeugd Cat. 1 06-12-2015 9
Pietencross Jeugd Cat. 1 29-11-2015 4
Jeugdveldrit van de Bult Jeugd Cat. 1 28-11-2015 11
D'n Bergse wielerronde Veldrit Jeugd Cat. 1 14-11-2015 12
Veldrit Zeeland Jeugd Cat. 1 25-10-2015 4
Rabocyclocross van Lierop Jeugd Cat. 1 24-10-2015 8
7e Jeugd Ploegentijdrit Jeugd Cat. 1 13-09-2015 9
Jeugdronde van Calfven (Ossendrecht) Jeugd Cat. 1 06-09-2015 12
Jeugdronde van Maassluis Jeugd Cat. 1 29-08-2015 16
Jeugdwielerwedstrijd de Gedempte haven Jeugd Cat. 1 23-08-2015 15
Geonius Jeugdronde van Schinnen Jeugd Cat. 1 12-07-2015 17
Landelijk Jeugd Toernooi ASC OLYMPIA Jeugd Cat. 1 21-06-2015 14
wielerronde van Lage Zwaluwe Jeugd Cat. 1 14-06-2015 8
Klimomnium 2015 Jeugd Cat. 1 13-06-2015 13
NK Jeugd Weg Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 07-06-2015 15
Ronde van de Rijen Jeugd Cat. 1 30-05-2015 11
Ronde van Moerdijk Jeugd Cat. 1 24-05-2015 19
Marion Gödde Meisjesronde Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar) 17-05-2015 5
Hans Buijsman Toernooi Jeugd Cat. 1 14-05-2015 9
Jeugd selectie wedstrijd Zevenhuizen en nieuwelingen junioren criterium Jeugd Cat. 1 10-05-2015 10
Arno Wallaard Jeugdtoernooi Jeugd Cat. 1 02-05-2015 16
Jeugdronde van Eijsden Jeugd Cat. 1 26-04-2015 8
Rijk Zwaan Jeugdronde van Honselersdijk Jeugd Cat. 1 25-04-2015 9
Jeugd- en nieuwelingenronde Alphen aan den Rijn Jeugd Cat. 1 19-04-2015 7
Jeugdronde van Kaatsheuvel Jeugd Cat. 1 12-04-2015 16
D'n Bergse wielerronde Jeugd Cat. 1 06-04-2015 12
12e Jeugdronde van Gouda Jeugd Cat. 1 04-04-2015 14
28e jeugdronde van Piershil Jeugd Cat. 1 28-03-2015 9

Wij plaatsen functionele cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens. Hieronder kun je aangeven welke andere soort cookies je wilt accepteren. Wil je meer weten? Bekijk dan onze privacy pagina.